Opinie o Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. w Łódź

Rysiek Nowy wpis

Siemka, ja to myślałem, że może jako elektryk się tu przyjmę ale nie odszukało mi takich ogłoszeń, poza tym ludzie nie pisali tutaj już od lat. działalność mimo wszystko chyba dalej jest prowadzona? tak wyświetlało mi się w sieci. na jakich stanowiskach teraz można się zatrudnić?

Marzena

Oleg proszę o kontakt w sprawie twojego wynagrodzenia . Nie znam przypadku żeby ktoś nie otrzymał wynagrodzenia . Proszę o kontakt na e-mail biuro@markiewicze.com. W sposób natychmiastowy rozwiążemy problem .

Zbynek
@Marzena

Ha bardzo dziwne bo ja też nie dostałem.

@Zbynek

Proszę o kontakt biuro@markiewicze.com. JAk do tej pory to piszecie Państwo na forum. Niestety tak jak się spodziewałam nie ma odzewu w tej sprawie do firmy. To ciekawa sprawa. Jeśli ktoś nie otrzymał wynagrodzenia pisze opinie w internecie ? Dlaczego nie zwraca się e tej sprawie do firmy?

YurA
@Marzena

Ne otrzymałem żadnych pieniędzy za wrzesień 2019? Yura Medvedchuk!

DJ_Instalacje Nowy wpis

Kim Jestes jakie biuro

Anna Nowy wpis
@DJ_Instalacje

No dobre pytanie, ja na waszym miejscu nie pisałabym tam! Jak możecie w ten sposób, przez jakieś forum (które czyta cała Polska) załatwiać sprawy z wynagrodzeniem? To mogą być (usunięte przez administratora) którzy wyłudzą wasze dane... Idźcie z tym do księgowości.

Spokoloko Nowy wpis
@Anna

Tu na forum tylko (usunięte przez administratora) . Nikt nie pisze pozytywnie o pracodawcach !

Serhii

Nie dostałem wynagrodzenia za połowę października i cały listopad 2018. Говорил, что мы его дети (типа так нас любит) а потом взял и всех тупо кинул.

Krótko i na temat nie pracować tam chyba ze chcecie być (usunięte przez administratora)

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ardon

Daje umowę o dzieło gdzie jest to niezgodne z polskim prawem bo praca jaka jest wykonywana jest w trybie ciągłym .

Юра

Ми працювали на sky tawer у Вроцлав,він кинув всіх ,і поляків і українців,12 Українців і десь 10 поляків, вночі вивіз зі складу інструменти забрав бус форда тоді мав і тупо втік і не брав телефон,а до цього часу постійно обіцяв що гроші пізніше заплатить,плакав розігрував комедії ,а потім тупо втік!! Його родичі з Чернівців цигани і він циганське,після цього він змінив назву фірми,і знову неодноразово кидав на гроші людей!!! Неведіться на його обіцянки!!!! Це шахрай!!! Є багато хороших фірм тільки не Маркевич!!!!

Петро

Це тягнеться ще від 2012 року ,ця груба свиня циганська кидає людей систематично,мене кинув на 2 штуки і нас таких було 12 чоловік

Czy w Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Www

To najlepszy żart jaki słyszałem o tej firmie :) Jak będzie wypłata to byłoby dobrze.

Yura

Неотримали гроші багато людей і це є правда це не бред

Vladymyr

Что за бред здесь пишут? Я работал на этой фирме,и знаю многих ,все получали деньги,даже находясь на Украине!!!! Просто надо работать а не бухать!!!!!

www

Nie dostałem wynagrodzenia za czerwiec 2018

Zuzanna
@www

Mamy już 2020 rok, więc przyznam szczerze, że przeraziłam się, jak przeczytałam Twój post. Właśnie wiele osób opisuje tu ten sam problem z firmą Sto Dwadzieścia Siedem. A czy sam próbowałeś coś z tym robić? Nie wiem, zgłaszać właściwej instytucji, itp.?

Etii
@Zuzanna

Sprawa się nadają na prokuraturę. Pozwalniali ludzi, i nie płaca nikomu.

www

To Dareczek pisze pod nickniemem Zuzanna?

dima

Firma nie wyplacalna od listopada. uciekajcie jak najdalej

@dima

Dima jak w przypadku Oleha proszę o kontakt. Twoje uwagi będą bardzo pomocne .

Zbynek

Witam, zapraszam do kontaktu wszystkich którzy mieli do czynienia z tą firmą i mają albo mieli problem z płatnościami z tą firmą zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym. zbynek@opoczta.pl. Sprawa także trafiła już na prokuraturę

Witam. Czy firma jest wypłacalna? Komentarze poniżej sugerują ,że był z tym problem?

Wojtek
@Ania

Firma nie wiadomo, ale Markiewicze na pewno nie.

Witam Panie Darku .Czy firma podniosla sie juz po "jankach"mam nadzieje ze tak bo szkoda tak dobrej firmy stracic z rynku .pozdrawiam.byly pracownik

Jarosław

Od dawna nie dodawaliście tu wpisów, ostatnie wypowiedzi dotyczyły opóźnień w płatnościach. Czy od tego momentu sprawa została już wyjaśniona?

DJ

Tak z sto dwadzieścia siedem Markiewicz Czerwiec zapłać!!!

Bilu
@DJ

A tylko tobie zalega czy jeszcze jakimś pracownikom tez i jak teraz wygladaja jego płatnosci wobec pracowników??

DJ
@Bilu

Wielu ludziom w tym ukraincom też nie wypłacił z tego co wiem nadal nie ma pieniędzy na wypłaty

Polak
@DJ

Z tego co wiem to w setkach tysięcy Elektromontaż zalega Markiewiczom za robotę na CH Janki. Nie uwzględniono im kosztów za roboty dodatkowe, które wykonali w trakcie budowy.

Irek

Idealnie nie będzie nigdzie, trudno zrozumieć dlaczego ludzie tak narzekają!!

Adam 13

Firma wypłacalna i nie rozumiem negatywnych opinii. Zarobki ok . Bardzo dużo pracy Moje sugestie dla Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.: Oby tak dalej Lubię atmosferę w Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. za: Pełna współpraca

Zostaw merytoryczną opinię o Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 90 ocen.
  • łąkowa 7b lok. 22
    90-562 Łódź

Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.