Opinie o Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. w Łódź

brix

o ile mi wiadomo na dzień dzisiejszy ale jestem pewny w 99 procentach to Markiewicz obecnie wykonuje usługi na metrze w Warszawie dla Elektrobudowy Katowice

brix

właśnie na sepie pojawiło się ogłoszenie do szwajcari może któryś z Was pojedzie ale zabierzcie sobie pieniądze na powrót

jajec

Witam. Szukam firm poszkodowanych przez spółkę 3Net Group w celu zbiorowego złożenia zawiadomienia do prokuratury na Dariusza Markiewicza o popełnieniu przestępstwa polegającego na celowym działaniu na szkodę spółki oraz o niegospodarności. Poszkodowanych proszę o kontakt na adres: jajature1938@o2.pl

brix

Witam Panowie mogę wam powiedzieć tak zanim pójdziecie do Sądu najpierw f kopiami faktur udajcie się na Policję do komórki przestępstwa gospodarcze i należy złożyc zawiadomienie o popełnionym przestępstwie tzn braku zapłaty oraz działania na szkodę pracownika i firmy gdyż jest to ewidentne przestępstwo b z tego co mi wiadomo to przelewy firma dostała i pieniądze przywłaszczyła a gdy nie dokona zapłaty dostanie zakaz prowadzenia działalności i w zawiasach przy następnej próbie nie dokonania zapłaty zawiasy odwieszą i wtedy schowają go do ośrodka odosobnienia i po złożeniu zawiadomienia dopiero iśc po nakaz zapłaty a z tego co wiedze to kwoty nie małe Firma która pracowała w Niemczech powinna zgłosić na piśmie do głównego wykonawcy robót w Niemczech o braku zapłaty pozdrawiam w razie pytań pisać na tym forum

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
tropiciel

Witam wszystkich czytających - może ktoś ma jakieś namiary na tego złodzieja (usunięte przez administratora) , komórki nie odbiera, w firmie nigdy go nie ma , czy złodziej zawsze tak ucieka przed ludźmi co im winien pieniądze? - uważajcie na tego kombinatora - kasy za pracę nie dostaniecie - baran kombinuje a na robocie sie nie zna i chce oceniać pedał jeden robote innych - jak patrzyłem to inni też pisali że żłodziej kłamca co ma lewe raczki do cudzych pieniędzy .Jak możecie wstawcie tutaj np, nr komórki - może ma inny jak ja mam , albo adres domowy - chetnie tam zapukam z kolegą .

cipek
@tropiciel

nr tel (usunięte przez administratora)obecnie jest w warszawie ale miał jechać do poznania

umis

Darek, to nie żart. Bo jeszcze ktoś nieżyczliwy założy takie forum o szanownej (usunięte przez administratora) albo co nie daj boże o szanownym syneczku.

umis

Darek czekam na kasę do końca tygodnia. Po tym terminie zamieszczę listę oszukanych firm i ludzi, których wpędziłeś w długi. Złodzieju.

Zdunek

Panie (usunięte przez administratora)może i mi pan odda moje 48000 zł za wykonane roboty elektryczne?? Ludzie ta firma jest zadłużona po uszy. Nie dajcie się nabrać Markiewiczowi to stary oszust.

pimpek

No patrzcie jakie fajne forum się pojawiło. Nam też ta firma nie zapłaciła za miesiąc pracy w Niemczech. Jest nas 6 elektryków. W sumie każdy zarobił po ok. 1700 euro. Katastrofa. Uważajcie na tych oszustów.

@pimpek

możecie mi napisać gdzie pracowaliscie dla nich w niemczech ?

leandros

witaj możesz napisać gdzie pracowałes w Niemczech jestem ciekaw co oni robią?

andrew

Czy ktoś może napisać dla jakich firm w Polsce i za granicą wykonują oni ( 127 )aktualnie zlecenia?> Jeśli ktoś wie niech napisze. Trzeba ich koniecznie poinformować aby nie brali udziału w tym oszukańczym procederze....

andrew

No to chyba się zaczyna. Pracowałem w Sto dwadzieścia siedem i nie dostałem wypłaty za dwa miesiące. Siedziba firmy w jakimś biurowcu. Nikt o niej nie słyszał. Prezes Markiewicz nie odbiera telefonów. Szkoda, że wcześniej nie znalazłem tego forum. Firma krzak.

brix

Pan prezes jedzie np. na spotkanie 16 godzin bo coś mu wypada ale jak ma dostarczyć swoje zobowiązania to nawet nie odbiera telefonu, to jest istna prawda co pisze jajature gdyż byłem pracownikiem podwykonawcy i do dzisiaj nie otrzymałem wypłaty bo skąd ma wziąć chłop istotnie KRS jest dostępny i co w nim wyczytasz stara spólke można kupic za 2tys nawet z historią czy prezes kazał ci napisać żę sprawdzałaś i infirmacje o tórych pisałleonardos to czysta prawda ciekawe kto niedługo będzie pracował u tego Waszego szefa no tak są wakacje to będzie zatrudniał dzieciaków co nie maja pojęcia o robocie elektryka jak większość jego ludzi . Ludzie są ale jako sztuka nie chodzi tu o fachowców tylko o sztuke ciekawy jestem ilu jeszcze podwykonawców położy ale wydaje mi się żę w końcu trafi na swojego i go może nauczy szanowania ludzi pozdrawiam

nie dokońca mądra

puste gadanie z którego nic nie wynika....dudu żeby cos pisac o spółkach to trzeba wiedzieć coś o tym....z tego co piszesz wychodzą bzdury...KRS jest dostepny dla kazdego...ja sprawdziłam sobie i twoje informacje sie nie pokrywają...więc myślę że większość z tego co piszesz to jakies plotki. Człowiek ma skłonność do wymyślania.

leandros

ciekawostka trzeba sprawdzić historię spółki sto dwadzihescia siedem skoro kupiona to trochę musi istnieć na rynku a nie swieżo założona jak wczesniej ktos pisał cos tu nie gra w tych opiniac

dudu

Obie spółki mają o tyle wspólnego, że ich właścicielem i prezesem jest oszust, który znalazł sobie sposób na życie taki a nie inny czyli okradanie ludzi. Złamał on życie wielu osobom, które wpadły przez niego w długi. Spotkałęm niedawno jednego właściciela małej firmy ( pięciu pracowników ) który wykonywał zlecenie dla Markiewicza w Ostrołęce w 2012 roku. Powiem wam, że facet wyglądał jak wrak człowieka. Markiewicz nie zapłacił mu w sposób perfidny znacznej kwoty za usługę. Facet wpadł w długi. Musiał zamknąć działaność i wyjechać za granicę żeby zapierdzelać i odrobić wszystkie długi. Żeby nie być gołosłownym to ten oszukany nazywa się Łukasz Nowak a firma Lukas Bud z Bobrownik. Naprawdę aż żal było patrzeć. Takich ludzi są dziesiątki. A pan Markiewicz zdefraudowane pieniądze wyciągnął sprytnie przez fikcyjne spóki swojej żony i syna i się z takich ludzi śmieje. I daję sobie rękę uciąć, że jeśli chodzi o spółkę sto dwadzieścia siedem to będzie identycznie. Markiewicz się przyczai i wywinie ten sam numerek. Tak więc odpowiadając na wcześniejsze pytania co ma wspólnego jedna firma z drugą to ja odpowiadam ma tego samego właściciela- oszusta.... Wystarczy spojżeć na nazwę spółki sto dwadzieścia siedem. Markiewicz kupił tę spółkę od firmy, która zajmuje się rejestrowaniem i sprzedażą spółek. Dlatego taki numer bo firmy rejestrujące i sprzedające spółki żadko wymyślają im nazwy. Najwygodniej jest je numerować. Markiewicz kupił akurat o numerze 127. Nawet mu się nie chciało zmienić nazwy bo wie, że się nie opłaca jak za chwilę znowy wszystkich zrobi w ch... wyciągnie kasę i zniknie. A taka zmiana to zajmuje trochę czasu bo trzeba do sądu pójść i zmienić w KRS-ie a do tego wnieść opłatę. Oszust i kombinator.

leandros

no tak ale nadal nikt nie napisał co się dzieje w sto dwadziescia siedem bo piszesz tylko o spółce 3netgrup

Dariusz Markiewicz

Dariusz Markiewicz wcześniej prezes 3Net Group . (usunięte przez administratora)

mama

Nie licz na wypłatę. Może na początku to tak ale później to możesz się zdziwić. A to co pisze jajature to nie jest wątek poboczny. Prezes spółki jest zwyczajnie nieuczciwy a to oznacza kłopoty dla wszystkich w koło.

hans klos

Ogłaszają się na portalu SEP i chyba też w Łódzkim Urzędzie Pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 90 ocen.
  • łąkowa 7b lok. 22
    90-562 Łódź

Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.