Opinie o Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. w Łódź

oszukany

Nie wiem jak z płatnością w firmie ale od Markiewicza komornik nic nie jest w stanie ściągnąć od lat.

lizawka

To podpadł już ukraińcom.

Lidia

@Петро a zgłaszałeś gdzieś to, że firma Sto Dwadzieścia Siedem zalega z płatnościami? Może warto to zgłosić i wyjaśnić? Czy ktoś miał podobną sytuację, czy może to była jednorazowa sytuacja?

Петро

teraz on ponownie zyskuje pracowników z Ukrainy.i obiecuje im wielkie zarorbky.następnie oshukaye je ponownie !!!

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
tywieszkto

W normalnym kraju tacy goście jak Markiewicz siedzą w puszce z dożywotnim zakazem prowadzenia działalności gospodarczej. W Polsce natomiast mają się świetnie.

sambady

no i mają długie włosyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to skandal , to żart to chyba naruszenie prawa karnego, cywilnego i pracowniczego. Na szafot z długowłosymi grubasami , na szafot z długowłosymi grubasami !!!!

Kuzyn

Ale oni ledwo co się poruszają("prezes"synek starszy a i młodszy idzie w ślady tatusia.Tam wali tłuszczem.

Władek

Prawda jest taka ze prezes firmy miał kilka wtop w poprzedniej działalności i ma niestety wrogów a oni próbują za wszelki sposób mu przeszkodzić . O 127 nie piszą pracownicy tylko podwykonawcy 3netgrup ewentualnie starzy pracownicy 127 którzy odeszli z firmy z rożnych powodów często z własnej winy . W 127 jak na razie nie widzę problemów. Szkoda ze tak piszą ale życzliwych nie brakuje .

Darek
@Władek

Kupę zjedz!

swobo

mnie zdarzyło się w karierze roku od kiedy pracuję dwa razy 12 go i 13 go za miast 10go. Zazwyczaj Markiewicz informował wszystkim że będzie obsuwa. tak to wypłaty 10 , 9 ,8 każdego miesiąca. nie wiem poco ta paplanina, są typy, które mogą narzekać, ale to raczej historia, jeśli ktoś pisze to po złośliwości.

Marczenia

Koleś (właściciel) tonie w długach.Polecam firmę.

indelo

Wypłata na czas? To kpiny jakieś?

Najgorsza firma w jakiej pracowałem.Uciekajcie jak najdalej.Ani umowy .urlopy nie płatne .nie odprowadza składek.Kierownik podobno były pracownik co jak nie był przy korycie to jechał po Darusiu ile wlezie.Największy obibok podobno.My ucieklismy od nich.Pozostałym tez radze

swobo

pracuję niedaleko na innym temacie z pracownikami . Nie narzekają . Zarobki 3000-5000 złotych, wypłata na czas. Więcej nie wiem.

jajec

I jak tam, Darek już w puszce czy jeszcze na wolności?

Loba

W J. Jesli coś to ci mówi ja się zastanawiam co masz do powiedzenia o 127 skoro piszesz ciagle bzdury o 3 net group i markieiwczu .

Darek

Loba podaj swoje inicjały.Bądź dziarski i podaj bo tak jesteś tylko p i.d ą "z " wstaw w miejsce kropki.

Bobel

Pralnie polskie, tyskie, Żywiec , Żywiec zdrój niegazowanyc, ikea Polska piwnica pod baranami Pizzeria da grasso zupki chińskie yum yum

elmont

Poszukuję firm i osób poszkodowanych przez spółkę 3Net Group i jej prezesa.Ewentualnie proszę pisać czy znacie takie pokrzywdzone firmy? Wszystkich proszę o kontakt mailowy na e-elmont@o2.pl Pojawiła się szansa na odzyskanie pieniędzy bezpośrednio od prezesa.

elmont

loba
@elmont

kfc, mc donald, kaufland, biedronka, tesco, piotr i paweł, jaś i małgosia, restauracje Madgy Gessler, lotnisko Okęcie, PKP intercity

dobry pracownik

dobrym pracownikiem? znaczy trzeba lizać jaja ? piesku ty marny

Zostaw merytoryczną opinię o Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 90 ocen.
  • łąkowa 7b lok. 22
    90-562 Łódź

Sto Dwadzieścia Siedem Sp. z o.o.