Marmite Sp. z o.o.

Opinie o Marmite Sp. z o.o.

Obserwator

Chciałbym poruszyć temat minimalnej temperatury na naszym pięknym nowym magazynie w Swadzimiu....czyżby kodeks pracy nie mówił o 14 st min temp na hali???? Co z tego że dajecie nam te pseudo zupki jak jest zimno jak hu#.....temp zaraz spadnie poniżej 10 st i nic tu do tego posiłki regeneracyjne. Ponadto w szatni ciągle są zimne grzejniki. Ludzie zaraz się pochorują i tyle z tego będzie a magazyn niby ogrzewany....żal że nawet na tym oszczędzamy, na zdrowiu bo o przestrzeganiu kodeksu pracy nie wspominam.

Wku*wiony pracownik

Kpina !!! 300 zł na święta?!?!??! W zeszłym roku 600?!?! Jak można dać mniej niż już się dawało?!??! Na co pobieranie kasę z naszych socjali?!?!? Naprawdę wstd! Zmieńcie podejście do pracowników zacznijcie ich wkoncu szanować. Wykorzystywanie naszego urlopu na Wasze chore przerwy też jest żałosne. Człowiek traci tyle urlopu na sprawy firmowe że szok. Nie polec tej firmy brak szacunku.

Rozczarowany
@Wku*wiony pracownik

Dokładnie! Dym@ją Nas na każdym kroku.. Inflacja w górę a Oni oferują takie kwoty?!.. Pozatym żadnych konkretnych informacji w związku z jakimikolwiek podwyżkami inflacyjnymi (inne firmy potrafią to zorganizować) A z tym wykorzystanym urlopem i przerwą świąteczną to już przeszli samych siebie.. Brak jakiejkolwiek organizacji i empatii w stosunku do pracownika...

Wkurzony pracownik

Witam ja mam takie pytanie czy Ukrainki w naszej firmie mają jakieś lepsze względy?( produkcja form) panna Kristina robi co chce ,przesuaduje na stołówce albo w szatni po kilkanaście minut, wszyscy to widzą a panna robi minkę zbitego psa a pracownik który pracuje tutaj 10lat pójdzie na chwilę na kawe to od razu jest upomniany,więc pytam zrobi ktoś w końcu z tym porządek czy dalej będzie robiła co chciała a raczej leciała w h...starzy pracownicy na to patrzą i nie dowierzają własnym oczom, po godzinie pracy potrafi być w szatni 15 minut i gadać ze sprzątaczkami i nikt nie reaguje

@Wkurzony pracownik

Widocznie ma przywileje. A jak zwraca się uwagę brygadziści to wszystko jest ok bo zdaje sztuki. Jakie zdaje sztuki te zrobione przez lidera który robi za nią bo ona pokręci przed nim tyłkiem a ten już nic innego nie widzi.

Wkurzony pracownik
@Produkcja

Każdy nowy pracownik musi nauczyć się szybko robić wszystko, znaczniki i wogule za nią robi to lider a Ona w szatni z koleżankami sprzątaczkami haha-hihihi i nikt nic nie robi,kurcze owineła ich sobie wokół paluszka, minkę pokrzywdzonej zrobi że musi pracować i wszystko uchodzi bokiem,a najlepsze jest to że nawet ludzie z lini to widzą i gadają że siedzi w szatni z telefonem po kilkanaście minut a nikt z dowodzących nie reaguje,jak to jest możliwe się pytam ,śmieje się nam w twarz i robi co chce a Ty idź na kawę to zaraz zwrócona uwaga.Do pracy przychodzi jak chce i jej się zechce, potrafi się spóźnić 3 godziny i dzwoni do sprzątaczki że się spóźni a nie do kierownika i jest super,wszystko gra...powinni wszyscy zacząć robić tak jak Ona a lider niech robi te sztuki za wszystkich jak za nią bo lidera zabrakło(jest na L4) i nagle sztuk nie zdaje bo nie ma kto jej np.znacznika zrobić co już powinna robić sama bo inni muszą

Pedro
@Wkurzony pracownik

To jest w tej firmie najlepsze zaganianie jeden na drugiego są nawet specjalne pisma na donos powaga

Niunia
@Wkurzony pracownik

We wszystkich gości tak jest że są na uprzywilejowani,lepsze stanowiska,traktowanie i stawki.Pewnie państwo coś firma dorzuca że ich tak chętnie zatrudniają

Inspektor BHP
@Wkurzony pracownik

Takie zachowania są już powszechnym zjawiskiem w wielu , przeważnie polskich firmach. Roszczeniowa i agresywna nacja pochodzi z tej krainy... Proszę się jednak nie skarżyć-Pan Jasina(rzecznik MSZ) stwierdził że jesteśmy ich "sługami"

Co to ma być ?

Pora napisać skargę do inspekcji pracy ,co to ma być że narzucają z góry nam urlopy .Urlop należy do pracownika i nie ma prawa firma decydować kiedy mam go wykorzystać, a kiedy nie .Jak nie ma pracy to niech wprowadzą płatne postojowe jak w innych zakładach ,a nie że każą nam brać urlopy tylko skąd pracownik ma mieć tyle dni wolnego .Powoli zmierza to w jednym kierunku ...

Liza2004
@Co to ma być ?

Jeśli nie masz urlopu, to pewnie zaproponowali tobie sprzątanie- jeśli zmusili do urlopu - tp źle zrobili

Nieprawda
@Liza2004

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-kiedy-nakazac-wykorzystanie-urlopu-wypoczynkowego Polecam. I przestańcie pisać głupoty

Poop

Nie

Niezadowolony

Ja pierniczę skąd biorą tych kierowców wożących pracowników do pracy .Co jeden to lepszy .Dzisiaj kierowca jadący z Poznania na 3 czerwonym przejeżdża pod rząd .Nie czeka aż ludzie wysiądą tylko zamyka drzwi ,ostatnio dostałem nimi to łokieć mnie do dzisiaj boli. Niech się ktoś z biura przejedzie tym autobusem i zobaczy jak to wygląda ,bo nie długo dojdzie do tragedii .Już nie mówię o tym że jedzie jakby był na torze formuły , wyprzedza ,wpycha się ,ostro hamuje itp.

Roman
@Niezadowolony

Bardzo fajny kierowca. Cieszę się że z nami jeźdze, zawsze na czas i bezpiecznie. Jak się komuś nie podoba niech sobie jeździ uberem.

@Niezadowolony

Jak Ci się nie podoba to chodź pieszo albo jeździj rowerem. Swoje żale na kierowcy będziesz wylewał bo co zadałeś i teraz szukasz winnego....Kierowcy są super!

Liza2004
@Roman

BRAVO - najlepiej w kącie marudzić, BĄDŹ KIEROWCĄ

Pracownik produkcji

A za co poleciala ta z hr?

Xxx

A która poleciała?

Ktoś wie czy będą jeszcze zwolenienia ? Coś słyszałem że mają być 28 października prawda ?

Koniec

Tak Maja zwolnić waldika z naprawy form i baba chłopa (zastępcę jego) i jeszcze ciebe !

....

Dobrze, że Ruda już nie pracuje. Teraz przynajmniej wszystkie żony mogą odetchnąć z ulgą i spać spokojnie;) ( z wyjątkiem jednej????)

Szczęśliwy :-)
@....

Masz racje w 100%. Żal było patrzeć jak dziewczyna się marnuje na stanowisku nie odpowiadającym jej kompetencjom.

Mateusz

Tych znaków zapytania nie miało tam być ...

XYZ

Kogo wylali?

Siemanczeko
@XYZ

Łącznie chyba 22 pracowników, nawet tych co pracowali i nie chodzili na L4, powtórka sprzed 3 lat, BLACK FRIDAY XD a za 3 miesiace beda szukac ludzi do pracy bo zamowienia wpłyną i beda dzwonic czy nie chcą wrócić do pracy jak wtedy xD fama juz sie rozeszła po okolicy więc powodzenia, osoby ktore były zwolnione poczuły ulge, że mają motywacje aby zacząć życ inaczej niz ciagłe narzekanie z firmy bo robisz zle, wolno, tragicznie a jakby mieli sami stanac i cos zrobic to dwie lewe łapy do roboty bo sami sie nie nadają do pracy tylko do stania na schodach i smiania sie z ludzi jak muszą (usunięte przez administratora) na nich a oni maja sie za bogów, zwłaszcza za boga sie uwaza pan nierowne wargi a na niego tez przyjdzie kolej jak sie ludzie zmobilizują w koncu i pojda zlozyc grupowy mob.. wtedy z automatu leci i sie oczy otworza.. za brak szacunku do ludzi i (usunięte przez administratora) sam zostanie wykopany

Rozbawiony 4$
@Siemanczeko

Pan ,,nierówne wargi "od pucybuta (magazynier)do kierownika .Grabol już zapomniał jak sam ściemniał a jak był na kontroli .

Ktos
@Rozbawiony 4$

Sądzę, że tylko zakompleksieni ludzie obrażają innych na takich forach. Żal (usunięte przez administratora) ściska, że ktoś ciężka praca coś w życiu osiągnął. Pozdrawiam

basenji
@Siemanczeko

Żal was czytać. Tak źle w firmie, tak beznadziejnie a jak nadchodzi postój, przychodzą zwolnienia to wszyscy w panice. Chyba powinniście się cieszyć, że możecie za niedługo być wolni, bez umów lojalnościowych, otwarci na nowe wyzwania. W temacie tych wszystkich jak tu czytam niechcianych i beznadziejnych byłych pracowników którzy zasilili konkurencję - tam gdzie oni obecnie zarządzają nie ma postoju ani zwolnień, przeciwnie jest rozwój i zatrudnianie ludzi. Chyba nie byli jednak tacy słabi skoro zarządzają dziś liniami czy nawet fabrykami w całym kraju (i nie tylko). No chyba że wasze wpisy o nich to kolejne wylewanie żali, że to po was nikt nie zadzwonił z ofertą. Trochę pokory i szacunku dla miejsca w którym jeszcze jesteście.

Alpaka
@basenji

Wszystko ładnie ,pięknie ,tylko ten nick ,rasy piesków po które jechał pan aż do Szwecji można by zmienić , aby się bardziej zakamuflować ????

@basenji

Do tej konkurencji co odeszli tez się sprawdzili jak u nas. Mistrzowi produkcji i zarządzania , tez jest przestój i to 3 tygodniowy. Wszystko położą

Ciekawy

Witam, czy firma rozważa jednorazowy dodatek inflacyjny dla każdego pracownika ? Bardzo dużo firm wprowadziło taki jednorazowy dodatek a co u nas ?

Pracownik produkcyjny

Co tam na radzie ciekawego ? Będą dalej zwalniać ludzi ?

Zwolnienia były tylko w tym łowyniu czy też w Zakrzewie?

BBBBB

Zaklad super, polecam, kocham go

K.K

Ciekawe skąd masz takie informacje ze to ja najlepiej kogoś oskarżyć bezpodstawnie. Może sam to zrobiłeś a teraz potrzebujesz kozła ofiarnego!! Odemnie się (usunięte przez administratora) . Może to zrobił pań R.K. Bo tylko potrafi na innych gadać.

@K.K

Pan R.K szczęka buzią jak przyjezdza z magazynu na linie produkcyja i tylko gada głupoty nakręca innych i ciągle kłamie .

K.K

A jeśli by mi nie pasowało to bym to powiedziała Patrykowi( kierowcy) Ja potrafię się podpisać pod swoimi komentarzami nie tak jak wy świnie które potrafią oskarżyć niewinnego!!!

Produkcja

Czy autobusy odworzace pracowników do domu z pracy mogą zatrzymywać się tam gdzie chcą i wysadzać ludzi nawet na pasach w niedozwolonym i niebezpiecznym miejscu jak to robia kierowcy na trasie Zakrzewo- Godzisk( dokładnie w Buku)!!! Co można z tym zrobić? Bo dla nas było by bezpieczniej wysiadać w miejscu do tego przeznaczonym czyli na przystanku. Kierowcy nawet nie pytali się nas o zdanie tylko robią tak bo im tak wygodniej bo nie chce im się odjeżdżać miasta. Inne autobusy wjeżdżają na rynek i nie mają z tym problemu.

@Produkcja

Dzień dobry, dziękujemy za Twój komentarz. Informujemy, że jesteśmy w trakcie wyjaśniania incydentu z przewoźnikiem. Pozdrawiamy

Przemek
@Produkcja

To racja. Zatrzymują się gdzie im wygodnie nie patrząc na nasze bezpieczeństwo. A ten kierowca w zastępstwie wozi nas jak by jeździł ze swiniami!!

Xxx
@Produkcja

Jak wam nie pasuje Junki z Buku gdzie was kierowca wysadza to sami spróbujcie swoich sił za sterami autobusu na waszym pseudo-ryneczku i tych wąskich ulicach. Macie za daleko do żabki po robocie alkusy? Kierowcy jezdzą bardzo dobrze!

@Przemek

Tu dobrze opisane świnie-tylko świnie donoszą i maja jakieś ale. Większość ludzi jeżdżąca autobusem nie ma problemu gdzie wysiada. Kierowca odwożąc popołudniową zmianę 2 razy rynek obracał. Wyjechać z rynku to dużo problem. Nikomu to nie przeszkadzało że stawał po za rynkiem 100 m prócz świni. Najlepiej hulajnoge sobie spraw dojedziesz wszędzie i bez problemu. Jak Ci łeb przewieje to może docenisz fajnych kierowców. Cieszę się że jeździsz autobusem za 1 zł a nie za ok 7 zł za litr paliwa

@Produkcja

Zadowolona osoba donosząca na naszych Super kierowców. Wsiadasz i wysiadasz na bezpiecznym miejscu. A ludzie dojeżdżający dalej jest dużo są dużo później w domu. Problem Buk rynek , wąsie uliczki , remonty na drodze wylotowej w kierunku Opalenicy. Tylko to nie twój Problem. Wszystko było ok. Bo wysiadasz w Buku w bezpiecznym miejscu. Koleżanka K.K. z produkcji form prawo. !

@Kolejny pracownik

Miało być Brawo . Sorrki pracujesz i jeździsz z Tymi ludźmi nie wstyd Tobie patrząc im w oczy.

@Kolejny pracownik

Miało być Brawo. Sorrki. Jeździsz do pracy,pracujesz z ludźmi co mają dalej do pracy nie wstyd Tobie. Za kierowcą siedzisz.

Obserwator

Czy komuś coś wiadomo na temat przestoju (bądź zamknięcia) firmy w Łowyniu?

Obserwator 2
@Obserwator

Po co nakręcacie siebie nawzajem? Co roku to samo że firmę zamykają. Ogarnijcie się

xyz
@Obserwator

Niby nie, ale trzeba czekać na rade

Nie czlowiek

Marmite to niezły syfon tyle w temacie cieszę się że po czterech latach zrezygnowałem . Zastanawiam się czy RB dostał już w mordę za swoje chamstwo

Kamila
@Nie czlowiek

Ale w sumie to z jakich powodów odszedłeś? Jak byłeś tam 4 lata to chyba aż tak słabo nie było?

Aktualność
Zachwycony

Cudowny film. Wspaniali ludzie, profesjonaliści o naprawy form i BHP. Dziś ludzie sukcesu a jeszcze wczoraj... Ach ta firma wszystkim daje szansę istny raj na t filmie aż czuć styren z monitora.

Pracownik produkcji

Od kiedy firma z dnia na dzień może sobie ustalać dni wolne i rządzić urlopem pracowników?! Znowu postoje za chwile całkiem stracimy urlopy! W normalnych firmach produkcyjnych jeśli jest postój to firma daje dodatkowe dni urlopu a nie zabiera urlop pracownikowi! Jeszcze poniedziałki zamiast zeobic raz dwa dni i spokoj. To ba produkcji będziemy się później bujać z rozruchami. Całe wakacje musieliśmy pracować w soboty nie mogliśmy mieć wolnego a teraz takie coś. Paranoja. Byście dali dodatkowe dni urlopu tak jak robią to porządne firmy.

@Pracownik produkcji

Popieram, to jest smieszne. Caly czas soboty itp. a teraz wolne każą brać... I to jeszcze zamiast zrobić np. piątek i poniedziałek zrobić wolne co by był długi weekend...

@Pracownik produkcji

Lepiej niech dają te dni wolne niż w tych czasach pozbyć się pracy .A taka prawda że kto narzekał zawsze będzie narzekał.

To jak ci nie pasuje to wolne to idź do tej pełniej roboty za 3 tys .

Widzę że ktoś usuwa moje komentarze. Ludzie jest pełno pracy za takie same jak nie lepsze pieniądze.

@Pracownik produkcji

Lepiej mieć przestój niż nie mieć pracy . Będzie jeszcze gorzej przez inflację która nas dopadła i przez to też pracodawca możedysponować całym urlopem. Zawsze komuś coś nie będzie pasowało nie może tak być by każdemu udogodnić.

To pokaż mi choćby jedną inną firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Marmite Sp. z o.o. - Zakrzewo

• Jak się pracuje w Marmite Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmite Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmite Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 11 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmite Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marmite Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmite Sp. z o.o.