Marmite Sp. z o.o.

Opinie o Marmite Sp. z o.o.

Produkcja

Mam pytanko czy autobusy odworzace pracowników do domu z pracy mogą zatrzymywać się tam gdzie chcą i wysadzać ludzi nawet na pasach w niedozwolonym i niebezpiecznym miejscu jak to robia kierowcy na trasie Zakrzewo- Godzisk( dokładnie w Buku)!!! Co można z tym zrobić? Bo dla nas było by bezpieczniej wysiadać w miejscu do tego przeznaczonym czyli na przystanku. Kierowcy nawet nie pytali się nas o zdanie tylko robią tak bo im tak wygodniej bo nie chce im się odjeżdżać miasta. Inne autobusy wjeżdżają na rynek i nie mają z tym problemu.

Produkcja

Czy to prawda że w październiku firma ma mieć przestój przez 2 tyg. Czy pani z rady P.R znowu kłamie jak zwykle. Ale przecież jej wolno to robić nawet chodzić co godzinę na cmika ale jak yo ona stwierdziła jej wolno bo jest w radzie i nic jej nie zrobią a my mamy uważać bo wylecimy.

Prawda , że ma być postój w marmite ?

Koleś
@777

Nic nikt na ten temat nie mówił

Dorota
@Koleś

A w ogóle mógłby być ku temu jakiś powód?

Koleś
@Dorota

Podobno firma nie ma zamówień

Aaaaa
@Koleś

Nie polecam pracy w tej firmie Strata czasu Zdrowia Nerwów Naprawa form z waldusiem to cuda po prostu :)

Dorota
@Koleś

A skąd taka informacja? To praca teraz stoi?

Obserwator

Wpis dobry na temat kierowników... Ale kierownik Michał szanuje ludzi i jest spoko gość... A te dwa wariaty i fanatycy Marmite ... Nie będę się dalej wypowiadał na ich temat bo i tak administrator usunie... A każdy wie o co chodzi... Nie szanują nikogo poza jednym wyjątkiem który też nie jest tajemnicą ... Wszyscy wiemy jacy są.. zakłamani.. wpatrzeni w monitory.. dostają wielkie premie za wyniki.. o czym też każdy wie .. ale prawda jest taka że bez nas to oni nie istnieją.. to my na nich pracujemy... Na ich wielkie pensje a nasze grosze... Niech robią tak dalej ... Zastraszają zakazują nakazują ... Patrzą w te swoje kamery ile jesteś na przerwie ... Czy jesteś na palarni... To będą sami musieli robić, ale problem w tym że nie potrafią... Zero pojęcia .. jeszcze przyjadą po nas na kolana jak się obudzą z ręką w nocniku... Ale wtedy będzie za późno... (usunięte przez administratora) zakłamany krzywy uśmiech nic nie pomoże ...

Danuta
@Obserwator

A w jaki sposób zastraszają? I czego zakazują, a co nakazują?

Michał @705
@Obserwator

A jak liderzy załatwiają podwyżki? Tylko dziewczyną. Proszę się przyjrzeć co się dzieje

Doris@
@Michał @705

Tylko tym z którymi są blisko bo reszta jak się nie spodoba to głupie komentarze są

Michalinapp
@Doris@

Nareszcie ktoś poruszył ten temat. Długo tu nie pracuje ale rlto co się wyrabia między liderem r. P. a podwładna m. M to jest to upokarzające dla firmy jak można tak przymykać oczy

Boryna01
@Doris@

Nareszcie ktoś poruszył ten temat!! Lider kontra dziewczyny. Która wpadnie bardziej w oko to ma wszystko, wystarczy spojrzeć na lidera R. Poz co wyprawia

Ktos
@Michalinapp

Myślę, że nie tylko kwestię tego romansu powinno się poruszyć. Jest więcej takich przypadków.

Książę 9090
@Ktos

Jak może lider (usunięte przez administratora) załatwiać podwyżkę (usunięte przez administratora) wszyscy wiedzą a kierownik się zgadza bo razem grają.

Kolo
@Książę 9090

Jak można pozwolić żeby pracowali razem. Lider i jego podwładna, kochanka. Jak to się ma do firmy. Proszę spojrzeć na ich zachowanie

@Michał @705

Dzień dobry. Dziękujemy za Twój komentarz. Procesy podwyżkowe w Marmite odbywają się min. raz w roku, dla wszystkich pracowników jednocześnie. O wysokości podwyżek decydują m.in. nabyte umiejętności pracy na konkretnych stanowiskach pracy oraz ocena przełożonego lub przełożonej. Liderzy na stanowiskach nie oceniają pracowników, tzn. nie mają wpływu na wysokość przyznanej podwyżki. Pozdrawiamy

Poop

Nie

B

????

Aaaaa

Nie polecam naprawy form Zmiana W……. I dużej Pani która pochodzi na faceta Totalny koszmar i dno Ta duża Pani stoi pod toaleta i mierzy czas ile ty tam jesteś Mimo tego na stanowisku sama chemia i styren rakotwórczy Jak chcesz zarobić śrubki i mieć raka to zapraszają )))) Odradzam pracy w tym miejscu Nie pozdrawiam Były pracownik A

W tym garażu możliwe wszystko! normalnie idzie za tobą do toalety dla mężczyzn i stoi z zegarkiem Wypłata dwa „PICET” na konto Na umówię śmieszna kwota a reszta premii których nie dostaniesz Pierwszy raz widzę takie dno !

Nowyyy

Witam wszystkich.Czytając opinie o firmie w której pracujecie bądź pracowaliście lub chcieliście podjąć pracę ja mam takie pytanie.Bo czytając widzę że odpowiedzi na pytania lub jakiekolwiek zastrzeżenia odpisuje-odpowiada jakaś osoba z ,,góry,,.Czyli ktoś na wyższym stanowisku.Mianowicie mam takie pytanie? Czy osoby np.byli pracownicy podpisywali tkz.lojalke???Chodzi mi o przekazywanie informacji zasiegnietych,zdobytych w waszej firmie do firmy konkurencyjnej w której obecnie podjęli pracę.Pewnie w waszej firmie się nie sprawdzili i próbują zdobyć świat u konkurencji.Pozdrawiam

Dzień dobry, dziękujemy za Twój komentarz w sprawie. Przypominamy, że każdy pracownik ma prawo do zgłoszenia zachowań niezgodnych z zasadami kultury osobistej. Pracownicy mogą także zgłosić się bezpośrednio do kierownika odpowiedzialnego za obszar lub/i działu HR i poinformować o zaistniałej sytuacji, którzy zobowiązani są do wsparcia pracownika oraz wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiamy.

Lidia

na produkcji nie ma klimatyzacji, nawet jak na polu 40st ?

Krakowiaczek
@Lidia

A Ty co z Krakowa że na pole wychodzisz?

ile mozna narzekac

A kto zabrania Ci pracy w biurze? Co mają płakać, że mają klimę czy ją wyłączyć bo Ty nie masz?

Polernik

Praca nie jest zła. Ekipa tez. Zależy od brygady. Ja nie narzekam. Dużo zależy od kierownictwa. Jeżeli ma się szacunek do innych to ludzie tez będą milsi i będą z kierownictwem współpracować :) Wiadomo ze jak się awansuje to ego rośnie bo stanowisko, pozycja ale trzeba pamiętać żeby nadal być człowiekiem. Tyle i AŻ tyle. „Traktuj innych tak jak Ty chciałbyś być traktowany”.

I co? Teraz nowy pracownik będzie miał 5000-5300 zł a ja po 6 latach 4800... Śmiech na sali, wiem że wyrównanie mi pensje ale będę zarabiał po 6 latach tyle co jakiś nowy pracownik.

Kolejny pracownik

Masz rację ja po 5 latach 4700 zł. Pracowników z doświadczeniem że stażem nie szanują nie doceniają. 5.5 procent podwyżki za ciężka praca wstyd. Niech tak dalej robią to zaczną się zwolnienia i maszowe L4 . Mlody przyjdzie i będzie głaskany a stary pracownik popychany bo sztuki się liczą

Baba
@Kolejny pracownik

Żadne pieniądze i żadne podwyżki nie oddadzą Ci zdrowia które tutaj stracisz, żadne

Gargamel
@Baba

Bo tak

Kamila

A to nie można iść do kierownictwa i poprosić o podwyżkę? Chyba wystarczy porozmawiać skoro jesteście niezadowoleni...

Ciekawski
@Kolejny pracownik

Rozumiem że mówicie o kwotach netto?

Tyracz
@Ciekawski

Chyba sobie żartujesz.. Tutaj takie pieniądze..? Z tego co wiem to nawet Kontrola Jakości z 6-7 letnim stażem praktycznie nie ma tyle.. Nie wspomnę o reszcie doświadczonych pracowników. Ciekawe jak będą wyglądały produkty.. Bo już słyszałem jakie mają opinie po tym jak ich ostatnio wydymali..

Dzień dobry, dziękujemy za Twój komentarz w sprawie wynagrodzenia. Klucz dotyczący przyznawania podwyżek oraz informacja o potrzebie wzrostu wynagrodzenia dla nowych pracowników operacyjnych zostało zakomunikowane bezpośrednio po spotkaniu Rady Pracowniczej z przedstawicielami Zarządu. Pozdrawiamy

Danuta

Na jakim stanowisku?

@Danuta

Polerka

Agaff

Porażka.Na rozmowie opracę p.Karolina bardzo miła ale p.kierownik Agnieszka przez Skype bez pokazania twarzy w biurze zadaje dziwne pytania,osobiste i dziwne że poszukują z uprawnieniami na wózki które mam a jednak była na nie .Jestem kobietą a nie wiem czy wie ile jest dozwolone przenoszenie ciężarów dla kobiet bo u niej to od 10 kg do 40kg.A BHP?Brak słów. Nie czyta dokładnie CV bo twierdziła że często pracowałam po 4 mc a ja sama wychowuję 2 dzieci i pracuję cały czas. Mam przepracowane 30 lat pracy. I różne kwalifikacje.

Kamila
@Agaff

A powiedzieli ci coś o zarobkach?

@Agaff

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za Pani komentarz w sprawie rekrutacji. Przykro nam, że nie mogła Pani osobiście spotkać się z osobą odpowiedzialną za logistykę, za co przepraszamy. Przedział, który Pani podaje w komentarzu dotyczy wagi brodzików. Decyzja o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu aplikacji na jakiekolwiek stanowisko w naszej firmie zależy od wielu czynników. Otrzymała Pani od nas informację zwrotną oraz powód, dla którego Pani aplikacja została odrzucona. Pozdrawiamy

Xxx

Skąd posiadasz takie informacje ?????

Mmmm

Łowyń ? W Zakrzewie nie ma żadnej brygadzistki a tylko brygadzista (usunięte przez administratora)

Biuro

Śmiech, w biurze podwyżki od 12 do 15%. A miało być co najmniej 18%

Kkk
@Biuro

Śmiech to podwyżki na produkcji!! Radek obiecał 10% a tu (usunięte przez administratora) Nikt nie zasługuje, według was biurowych jesteśmy tylko robolami! A jeszcze macie czelność pisać że 15% to mało! Za co !? Żaden z was nie ma pojęcia o produkcji tylko cyferki ,wykresy wyryte na pamięć.! Jeszcze trochę to sami traficie na produkcję i może wtedy wam się oczy otworzą !

Xxx
@Kkk

Przecież wiadomo ze to prowokacja. Żebyście jeszcze bardziej tych z biura nie znosili.

@Biuro

A robole dostali 6.3% i wy narzekacie nygusy śmierdzące z biura ????

Oniz
@Biuro

Co ty gadasz? Jakie 18%? Kto tyle dostał z tego co słyszałem to były mniejsze niż na produkcji

Pracownik biurowy
@Kkk

Lol.xD nikt nie ma pojęcia poza produkcją xD nie osmieszaj się człowieku. Nic nie wiecie, widzicie tylko czubek swojego nosa.

Kkk
@Pracownik biurowy

Typowy biurowy! Nawciskali wam do durnych głów regułek i tego macie się trzymać! Zatrudniają młodych stażystów i panoszą się czego Oni nie wiedzą nieraz mamy ochotę poprostu (usunięte przez administratora) ich z lini !

A z jakiego powodu ludzie na siebie donosili? Przecież to mocno psuje atmosferę :/

Produkcja

Dla mnie jest to smiesznie ze przyszedl pracownik pół roku temu i dostal tyle samo podwyzki co stary pracownik ktory ma wieksza wiedze niz nowi pracownicy. Teraz dzieki tym smiesznym podwyzka nowy pracownik ma 100 zl mniej niz stazy pracownicy a pracuje o wiele mniej bo ma (usunięte przez administratora) na prace. Gdzie tu sprawiedliwosc.

Oj tam

Pstryczek w nos od dyrekcji za podskakiwanie (walka o swoje prawa) i wypłata wjedzie terminowo 10. A może już by była w piątek. Nadmieniam iż niektórzy mają płatności i nieopłacenie w terminie skutkuje odsetkami. Tak tylko chciałem napisać. Pozdrawiam!!!

Młotkowy
@Oj tam

To nie jest podskakiwanie tylko pracujemy tyle ile mamy w umowie bo nikt nie może nas zmusić do nadgodzin. I w umowie jest że do 10 wypłata więc nie rozumiem dlaczego jak ktoś brał kredyt nie ustawił sobie płatności raty na 11 żeby mieć pewność że będzie miał na koncie.

Robol
@Oj tam

Majsterek przez 13 lat jak pracuje nie miałem wypłaty 11 tylko zawsze wcześniej ???????? (usunięte przez administratora)!!! A patologia to swoją droga ????

Mr Y
@Oj tam

To plac w terminie. W umowie masz,że do 10ego. Miej gdzieś firmę skoro firma też tak cię traktuje. Ja tak robię od dawna. Pracuję od do i wychodzę. Zero sobót,zero niedziel. Daje minimum od siebie tak jak nasz pracodawca

Liza20004
@Młotkowy

zanim coś głupiego napisesz, poczytaj kodeks pracy

Trener

I gdzie te hucznie zapowiadane podwyżki? Przecież te 6-6.5% to jakiś żart w obecnych czasach.

Kuba

Kłamstwa wierutne powinni interweniować w sprawie oszczerstw

Johny

Jako jedyny z całej pętli potrafi pracować na wszystkich stanowiskach, zawsze dba o jakość produktu, dba o pełna obsadę na pętli. Jeden z nielicznych prawdziwych liderów.

Jolka

Dla mnie obrażanie najlepszych pracowników to dramat. Uważam, że ten kto to wypisuje takie brednie powinien się wstydzić.

Popieram

Racja

Rocky

Zgadzam się z opinią, też byłam świadkiem wielu jego incydentów, powinno się go zwolnić już dawno.

Johny

Śmiechu warte uwaga spod biurka

Kama
@Rocky

Obrażać innych bardzo łatwo, patrzcie na siebie. (usunięte przez administratora)to był na paku.

Www

Po znajomości to nierób od standard keepera był zatrudniony

Asia

... i też pewnie tego nie zglosiłas. Każdy się boi

Drogi użytkowniku, Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Podejmiemy odpowiednie kroki, aby przeanalizować opisywany przez Ciebie temat. Niemniej jednak chcemy wspólnie z naszymi Pracownikami tworzyć politykę "otwartych drzwi" , dlatego prosimy zgłaszać wszystkie niepokojące Was zachowania bezpośrednio do Działu HR. Pozdrawiamy, Marmite Sp.z.o.o.

Lider
@Marmite Sp. z o.o.

A po co są kamery?

Kuba
@Lider

Powinni sie za Ciebie wziąść, jak można obrażać dobrych ludzi. Zero wychowania i klasy. Wypisywać brednie w internecie bardzo łatwo.

Dami
@Lider

Weź się ogarnij i nie obrażaj uczciwych ludzi.

Lider
@Dami

No widzisz. Nawet tu nie można prawdy powiedzieć

Olek
@Lider

W końcu ktoś o tym napisał. Ale podejrzewam, że i tak to nic nie zmieni.

Ola
@Olek

Lider głupoty wypisuje, obrażać ludzi anonimowo jest klasa

Ktoś wie co z podwyżkami które miały być od marca? Inflacja szaleje prawie 11% a pracodawca nic. Ciekawe czy chociaż inflacje wyrównają bo 5% które proponowali jako gwarant to jakiś żart w obecnej sytuacji na rynku.

Obserwator

Będę pisał o zakładzie w Lowyniu...będzie to mega trudne bo to co tam się dzieje jest ciężko opisać słowami... Po pierwsze ludzie na wyższych stanowiskach są wpatrzeni tylko i wyłącznie w liczby wyświetlane na monitorach... Obwiniają pracowników za błędy za które pracownik nie ma wpływu.. ale ktoś musi być winny byle nie oni... Po drugie ich logiczne myślenie którego brak ... Ich zaangażowanie którego brak.. ich kreatywność której brak.. ich brak organizacji... Codziennie powtarzane te same błędy... Z których nie potrafią wyciągnąć wniosków... Totalny brak komunikacji pomiędzy danymi obszarami... Gdzie to jest kluczowe do osiągnięcia sukcesu... Dla nich liczą się tylko liczby ... Ile zostało wylane i spakowane ... A co gorsza nie ważne w jakiej jakości byle było.. zwykły pracownik który posiada nie raz większą wiedzę jak oni.. wie w czym tkwi problem ponieważ żyje na tej produkcji.... Nie ma nic do gadania a jeśli ktoś wyższy podlapie jego teorie to tylko on na tym zyska .. Nie mam zamiaru nikogo obrażać publicznie bo mam swój honor i wychowanie ... Ale też nie o to chodzi... Niech ta firma zacznie szanować pracowników których jeszcze ma... Bo to my na was pracujemy... My dostajemy grosze za nasz wysiłek.. a wy majątki ... Be nas firma przestanie istnieć... Szanujcie nas i nasza ciężką pracę.,.. i docencie to że jeszcze tutaj jesteśmy... I jedno słowo do pana kierownika linii... Pamiętaj że nie zawsze masz rację... A jeśli masz to jesteś w błędzie....

Roman
@Obserwator

Widzę, że w Łowyniu jak w Zakrzewie, 2 miejsca- ta sama atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Marmite Sp. z o.o. - Zakrzewo

• Jak się pracuje w Marmite Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmite Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmite Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 11 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmite Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marmite Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmite Sp. z o.o.