Marmite Sp. z o.o.

Opinie o Marmite Sp. z o.o.

Obozowicz

Wierzę, a propo to najgorsza praca i miejsce, jakiej się w życiu podjąłem, dobrze że otrzeźwiałem szybko i dawno już mnie tam nie ma w tej patologii, dziś podobnie jak Arte, poza tym zarobki większe, czuję ulgę i ujmę, radość z życia, dziś jestem w innym miejscu, daleko stąd i się czasami zastanawiam, jak mogłem być takim kretynem, żeby tam tkwić tyle czasu.

Aktualność
Patologia

'pracodawca nie może żądać od pracownika podania informacji o stanie jego zdrowia, chyba że informacje te są niezbędne w celu skorzystania przez pracownika ze szczególnych uprawnień prawa pracy. Tym samym nie można zadawać pytań o przyczynę zwolnienia lekarskiego. Prawo do tajemnicy w tym zakresie nie ma jednak charakteru bezwzględnego. Zwalnia z tego obowiązku zgoda samego pracownika. Brak akceptacji na podejmowanie rozmowy w tym obszarze nie może mieć negatywnego wpływu na zatrudnienie pracownika. Pracodawca, co wynika z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy – dalej k.p. nie może żądać od pracownika podania informacji o stanie jego zdrowia, Biorąc powyższe pod uwagę należy zatem przyjąć, że w trakcie rozmowy określone pytania zadane przez osobę prowadzącą nie mogą w żaden sposób naruszać sfery, która jest sferą osobistą. Tym samym nie można zadawać pytań o przyczynę zwolnienia lekarskiego. Prawo do tajemnicy w tym zakresie nie ma jednak charakteru bezwzględnego. Zwalnia z tego obowiązku zgoda samego pracownika. Brak jednak akceptacji na podejmowanie rozmowy w tym obszarze nie może mieć negatywnego wpływu na zatrudnienie pracownika. ' brak słów na tą firmę.

@Patologia

Ciągle walczą o to zeby ludzie nie chorowali,ale ci co ciagle chodzą co maja z tego 100 zł wiecej od tych co sa na l4. Śmiechu warte. Hr dajcie w końcu zarobić tym co sie starają i nie chorują zeby bylo widać różnice na pensji a nie to co jest teraz . Nie dziwie sie ze ludzie na l4 chodzą jeżeli pensja minimalnie odbiega od tych co cały rok pracują.Zróbcie cos i docencie tych co pracują.

zaciekawiona
@Patologia

Patologia czy ktoś zmusił Cię do podania powodu zwolnienia lekarskiego w firmie?

Skrupulatny
@zaciekawiona

A co masz na myśli,pisząc"zmusił" Masz na myśli siłę fizyczną?????

Gówniana praca najmłodszy brygadzista z wanien nie potrafi iść do biura i załatwić aby przejęli pracownika z agencji ba nie potrafi nic oprócz kablowania kręcenia krzywych afer to co piszą ci ludzie to cała prawda praca za grosze w szkodliwych warunkach na 3 zmiany i warunki obozowe maski pyłowe wydawane raz na miesiąc a powinny być nowe co dziennie taki tam jest (usunięte przez administratora) i same konfitury .

Poop

Nie

Wera

Jeśli ktoś stawia na rozwój i daje z siebie 500% to nie jest firma dla niego. Jeśli lubi ściemniać, (usunięte przez administratora) i wchodzić w (usunięte przez administratora) innym a szczególnie szefostwu i zawierać pomysły innym a przy tym być jednocześnie fałszywym to się odnajdzie tak w skrócie.

Chapacz

Niestety premia 0% ponieważ nie wypracowaliśmy założonego celu. Dajemy z siebie wszystko żeby zrobić jak najwięcej ila za to widocznie nie należy się premia...... Więc ludzie robiąc mniej a lepiej powinno dać odwrotny efekt. Do stracenia nie mamy nic, bo na "Nic"zasłużyliśmy zdaniem pracodawcy...

Hardcore
@Chapacz

Norma nie ma i produktywności bo jest tak wyśrubowana,że się nie da w tych warunkach. Formy stoją w naprawie a my nawet nie mamy możliwości spróbować zrobić normę. Dodam,że naprawami form zarządza Robert B. Robią z nami co chcą i jeszcze są zaskoczeni tym ,co się stało . Czas zawiadomić inspekcje pracy

Xxx
@Hardcore

Robert B . Nie zarządza już dawno naprawami form .

Zamo

Brawo dla zarządu Marmite My jako pracownicy pracując po 10 godzin w lipcu ,w upale nieraz ponad swoje siły zapieprzając i starając się by jak najwięcej zrobić zostaliśmy wykorzystani i (usunięte przez administratora) chyba jak nigdy .Czas powiedzieć SB dosyć i chyba wreszcie zawalczyć o swoje prawa i godne wypłaty .Bo to co firma nam zrobiła w tym miesiącu to jawne (usunięte przez administratora) Dając liniom po te kilka procent premii a sporej grupie zero procent się ośmieszyli i przelali czarę goryczy . Więc jeśli chcemy coś poprawić to teraz mamy powód .Rado pracowniczo zwracam się do was skończycie wreszcie lizać (usunięte przez administratora) prezesom i zarządowi i zawalczycie o nasze wypłaty i atmosferę w pracy ,bo to chyba jedna z niewielu firm gdzie rada pracownicza to tylko nazwa i w (usunięte przez administratora) walenie . Krąg wzajemnej adoracji i lizania się właśnie się skończył,pora się wziąść do roboty .Na przyszłych wyborach w końcu was się pozbędziemy a jest nas coraz więcej ludzi nie zadowolonych z obecnej sytuacji ,tego jak są traktowani stali i lojalni pracownicy chyba że wolicie by w firmie robili sami Ukraińcy to droga wolna a coraz bliżej do tego

Ole
@Zamo

Boże co roku tą sama śpiewka a i tak nikt z tym nic nie zrobi. Po co Wogole w tym grzebac. Trochę krzyku a i tak każdy po tygodniu zapomina. Nie ten to inny i tyle. Ci co bystrzejsi już dawno zwiali z tego zakładu. Zostali tylko ci co wyjścia nie mają i przychodzą odklepać 8 h (albo 10) albo ci co się tak wkręcili ze robią co chcą i im to odpowiada. Nic się nie zmieni. Za 2, 3,4l ata dalej będzie to samo.

Obca

Duży szacunek dla brygad które powiedziały ,,Stop" bycie oszukiwanym. Pracujesz 10h nic nie mówisz i nagle dostajesz w twarz i podziękowanie w formie premii A raczej jej brak. P.s ludzie zacznijcie myśleć i nie dajcie się wykorzystywać.

@Obca

Serio tak było? Jaka reakcja?

Obca
@Buty

Tak serio. Pierwsza premia dla Lini 4,8,9 0% po rozmowach 5% gdzie5% dołożyli wszystkim liniom, oficjalnie się należy. Linia 4, 9od środy po 8 h. Reakcja - notatka

@Obca

Szacunek!

A ktoś wie ile lowyn ma premi w tym miesiącu pewnie (usunięte przez administratora)jak wszystkich ?

Mózg

Jechać po 10 h gdzie inne firmy w upały skracają czas pracy dla pracowników ... Aby na koniec miesiąca usłyszeć że ma się 2% premii . Zero szacunku dla pracownika . Chcą zajechać ludzi tylko po to aby ten jełop białek osiągnął swój cel . Jaka poradziła aby z urlopu przyjechać i podpisać papierki .brawa dla gościa.... Człowiek sukcesu . A teraz poważnie co robi HR i ludzie odpowiedzialni za to co pracownicy lub byli pracownicy opisują tutaj tematy które się dzieją w marmite ... Kto jest za to odpowiedzialny ??? Kto zatrudnia ludzi do pracy ? Czy wy nie widzicie że ⅓ Ukraińców to się nie nadaje do pracy ? Mają powyżej 50 lat i wyglądają jak menele . Bez urazy dla tych Panów . Lecz przyjmowanie jakiegokolwiek pracownika tylko po to aby był o jeden więcej w Firmie to żenada. Kto ma za nich robić ? Może (usunięte przez administratora) z biura ? Klima chodzi ? Zapraszamy na halę na 10h to Wam uśmiechy opadną . Te premie niech kierownicy se w d .PE wsadzą. Robicie z ludzi małpy .. a jak macie odpowiadać za coś to zawały dostajecie i do szpitalka lecicie aby tylko nie beknac. Brawo dla tych co poszli do domu niech firma wie że to pracownik jest dla firmy a nie firma dla niego .

bloody black
@Mózg

Zero szacunku dla pracowników.... Chlopaki z wyformowania 10h napierdalają młotkami przez caly miesiac zeby na koniec miesiąca usłyszeć ze mają 0,5%premi śmiech (usunięte przez administratora) na sali i wielka żenada!!Za nie spełnianie celów jest winna technologia i ich (usunięte przez administratora) pomysły,,żeby było lepeij,,tak się znają ze niech ich diabli wezmą, wczoraj przed wystawieniem premi gdzie byli ani jeden z biura nie wyszedl dopiero jak linie do domu poszły technologia się pojawila????????????!!Odgórnie zarządzone 10h dniowka i nocka jak ten kretyn bialek stwierdzil ,,dla naszego dobra ,,mnie zastanawia czy on sam siebie słyszy co (usunięte przez administratora) za brednie ‽ Caly dzien w upale ,bo dla (usunięte przez administratora) świadomości slonce się zaczyna obniżać po godz 16 17 i jest chłodniej!!!

Obozowicz

A ja już nie pracuje tam rok, a decyzja o zwolnieniu się była jak strzał w dziesiątkę, wchodzę tu i widzę po komentarzach, że jest jeszcze gorzej, niż było

produkcyjna
@Obozowicz

Jak na rok nieobecności musisz mocno tęsknić, że tu nadal zaglądasz.

@produkcyjna

Chyba dużo ludzi zżyło się z tym zakładem, bo kiedyś to wszystko wyglądało zupełnie inaczej... Mimo że teraz jest tam jak jest każdy były stary pracownik może mieć nadal sentyment

Chłopaki ze szlifierni ci co robią długo cały czas na tel i cwiara i jego przydupek W z Opalenicy tylko patrzą jak w kulki lecą i nie robić nowymi się wysługują pindy ci dwaj to niesamowite kable i aferowicze .

Łowynianin

Dla mnie jest to bardzo dziwne, że brakuje ludzi na produkcji, że nie ma kto robić, a dlaczego nie wrócą ludzie z Zakrzewa? Tyle tam jezdzi z Łowynia osób.. jak zakrzewo w potrzebie bo nikt nie chce tam robić to cierpi Łowyn bo musza wziac stad ludzi ale jak tutaj brakuje ludzi to każdy ma robić za dwóch bo firma w potrzebie.. nasze konta też są w potrzebie a dostalismy jałmużne 3.5%.. nasze zdrowie na tym cierpi, że zapierniczamy jak osły takie dając z siebie 150%, jak ktoś nie chce przyjść w sobote to zaraz są pisane notatki służbowe i ucinanie z premii.. to już jest według mnie oraz wielu innych ludzi czysty (usunięte przez administratora) Zmuszanie i grożenie brakiem premii a pózniej mszczenie się na nas.

Miś
@Łowynianin

To pokazuj jeszcze więcej ,że można. Będziesz zap... jeszcze więcej za mniejszą kasę bo ci premie wezmą. Ludzie sami są sobie winni. I jeszcze ten Robert na czele.... Rasowa patologia nic poza tym

Wciąż człowiek,ale już jak mas

Witam. Chciałbym skierowac pytanie głównie dla osób w jakikolwiek sposób zarządzających w naszej,lub Waszej firmie. Jak uważacie co powoduje tak wielką ilość absencji w ostatnim czasie? Domyślam się że wszyscy mają przemyślenia na ten temat. Zapraszam do dyskusji

Www
@Wciąż człowiek,ale już jak mas

Brak konsekwencji ich zachowania, "chorują" wciąż te same osoby... skoro nie mogą pracować po co blokować etat?

Hihihi
@Www

No tak. Człowieku Ci ludzie czekają na konsekwencje...... Blokują etat? Co Ty mówisz? Przecież poza ludźmi z Ukrainy innych chętnych nie ma......

Jolka
@Hihihi

Lepsi pracowici ludzie z Ukrainy niż wiecznie chorzy chłopcy z polski

Magazynier

Dokładnie, firma powinna pozbyć się leserów i zacząć dobrze opłacać pracowników którzy naprawdę pracują a nie raz w miesiącu są na l4.

robol
@Magazynier

magazynierze przyjdź na produkcję to pogadamy

Perez
@Wciąż człowiek,ale już jak mas

Ludzi nie ma bo polecieli w kulki dali 3 procent podwyżki a norma 20 procent do góry nie szanują ludzi którzy tam pracują te zarobki to poprostu kpina praca wszędzie może za wyjątkiem pakowaczy w szkodliwych warunkach pyły farby lakiery nawet filtry nie pomogą które wydają raz na miesiąc ,zaczynając pracę z premiami 2700 Neto z dodatkiem nocnym jak za to śmiech na sali kosztem zdrowia ludzie uciekajcie z tego sysfu.

Miss Y
@Wciąż człowiek,ale już jak mas

Firma ma ludzi gdzieś,więc ludzie mają takie same podejście do firmy. Ciągle podnoszone normy a kasa głodowa. Druga sprawa to,że atmosfera jest bardzo(usunięte przez administratora)Ja osobiście straciłam motywację,aby tam chodzić. I jeszcze zmuszają do pracy po 10 godzin...

Obozowicz były obozowicz

Zmieniło coś się w tym obozie pracy czy nadal syf smród i pełno donosicieli?

Miś
@Obozowicz były obozowicz

W tej firmie tylko się to pogłębia. Jeszcze praca po 10h a rada pracownicza nawet nie zna swoich podstawowych praw pracowniczych. Ale tak to jest jak ludzie sprzedają się za grosze. Dość tej patologii. A Robertowi dać jeszcze bat i niech pogania tych,którzy pracują za wolno wg niego. To (usunięte przez administratora) a nie firma. Ludzie otwórzcie oczy i przestancie się bać walczyć o swoje prawa

Kuba

Zwolniłem się z tego syfu chodzę tylko na rano 6-14'czasem w weekend na 6 godzin zarabiam 4300 netto a tu 3 zmiany szkodliwe (usunięte przez administratora)

Miss Yb
@Kuba

4300 netto to jak na tą patologiczna firmę to jest sporo. Jednak gratuluję decyzji bo z dnia na dzień jest coraz gorzej. Chcą tylko więcej a premie zabierają za wszytko. Kuba powodzenia w nowym normalnym miejscu

Kaban

Wszystko co ci ludzie piszą to prawda (usunięte przez administratora) kiła i malarnia na dodatek sami podpierdalacze konfitury aferowiczki pomawiaczki zarobki marne jak za pracę w szkodliwych warunkach i na 3 zmiany to (usunięte przez administratora)

Kaban
@Kaban

Szkoda słów, rude bezmózgie ogangutany robią co chcą

Johny
@Kaban

Może nadejdzie kiedyś taki dzień, że bigos razem z jakąś paletą wyjedzie, oby szybko bo wszyscy mają jej dość

Masakra przejęcie pracowników agencyjnych nie istnieje ludzie z agencji robią bez środków ochrony ich karty na pobieranie filtrów i itd nie działają ludzie z agencji zarabiają dużo mniej niż ludzie na umowę o pracę bezpośrednio a firma takich woli bo płaci mniej na dodatek w firmie pisane są wnioski o donoszenie masakra ludzie uciekajcie bo placa marna a zarobki groszowe .

@Adam

ale ściemy... jakie donosy? pracownicy z agencji dostali podwyzki tak jak pracownicy marmite

leśniczy

jakie podwyżki ? Niedługo minimum krajowe nas dogoni

@dziku

Hehe podwyżki dobre i tak nie wychodzi to tak jak wam bo agencje kręcą zabierają pieniądze lub firma kręci jedno z 2

@dziku

Co może nie ma donosów są nawet specjalne blankiety aby donieść albo udajesz bo jesteś z kierownictwa albo tam nie robisz (usunięte przez administratora)---nie jest na każdym kroku tak młodzi bardzo brygadziści robią pseudo kariere w tej firmie.

Kama
@Adam

Ci młodzi brygadziści są czasem więcej warci niż Ci starzy którzy już wszystko mają gdzieś

@Adam

o czym ty mowisz? jakie blankiet powiedz cos wiecej bo ja nie rozumiem co to jest nie widzialem takich akcji.

Alan
@Kama

Hehe dobra jesteś w głowach im się młodym przewraca myślą że niewiadomo kim są i jakie stanowiska mają nie potrafią dobrze do ludzi się odezwać tak jest na wannach ,kompletny bałagan brygadziści to dzieciaki co donosami nadrabiają.

@Alan

na wannach masz starych brygadzistów

Zirytowany

To zmień pracę jak ci nie pasuje.

Jeleń
@Zirytowany

Tak, jak nie ma się nic do powiedzenia to pozostaje obłuda i cynizm ?

Chuck
@Zirytowany

Żałosny komentarz

Bhp

Dzisiaj wyczytałem że jeśli w miejscu pracy gdzie pracuje się fizycznie temperatura przekracza 30 stopni to pracodawca jest zobowiązany posiadać pokój odpoczynku,ALE TEZ JEST ZOBOWIAZANY ZROBIC PRZERWE DLA PRACOWNIKA ZEBY MOGL W TYM POKOJU ODPOCZAC!!!!!!!

Robol
@Bhp

W co ty wierzysz? Dodatkowa przerwa? Obecnie to nawet nie ma czasu żeby do łazienki iść bo i tak mają z tym problem a gdzie czas na dodatkową przerwę i odpoczynek. Przez tą dodatkową przerwę zobacz ile sztuk do przodu można zrobić. Tu nic się nie liczy po za ilością brodzików. Nieistotne że jest gorąco jak w piekle i ludzie po prostu najzwyczajniej w świecie nie dają rady, tutaj ważne jest to żeby wykresy się zgadzały.

phb
@Bhp

tak jest w miejscach gdzie bhp'owiec ma swoje zdanie , zna przepisy i z nim się liczą. zastanów się jakiego my mamy. byle utrzymać stołek od 10 do 10 i na wszystko przytakiwać górze.

El ciepły
@phb

Bhpowiec znaleziony chyba na grilu nad jeziorem przez swego poprzednika. Ambitny i pracowity więc dlaczego się go czepiacie? Wie co ma robić aby się nie narobić . Ambitny na tyle że się nie wychyla a stołek trzyma. Każdy ma kredyt i chce go spłacać!

Czech
@phb

Oczka się wszystkim otworzą jak się coś stanie i wyjdzie na jaw jak to wygląda. Pokój jest a odpocząć w nim możesz po pracy....hahaha

Biwakowiec
@El ciepły

Nie było grilla, ale pewnie u ciebie był bamberku na komunii. Było kolorowo i tylko dla wybranych, wiec nie mogło cię tam być i znasz historie wyłącznie z plotek którymi uwielbiasz żyć.

Biały puh w nosie
@Biwakowiec

Widać jak można w marmite zrobić karierę! I osobnik jeszcze się tego nie wypiera tylko tłumaczy. Jedna klika! Królowie życia!

Zostaw merytoryczną opinię o Marmite Sp. z o.o. - Zakrzewo

• Jak się pracuje w Marmite Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmite Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmite Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 11 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmite Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marmite Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmite Sp. z o.o.