Marmite Sp. z o.o.

Opinie o Marmite Sp. z o.o.

Jan

Czas opuścić ten tonący okręt jakim jest Marmite. Wyzysk ,wyzysk i jeszcze raz wyzysk. NIE DLA PRACY W WEEKENDY I NADGODZINY.

@Jan

Widzę ,że mój wpis o braku wody jakimś cudem zniknął. Teraz jawnie łamie się prawa pracownicze zmuszając ludzi do pracy w weekendy.Zastraszanie jest czymś normalnym i teksty ,że firma sobie zapamieta. (usunięte przez administratora)

Yetii

Witam chciałabym skasować swoje komentarze czy jest możliwość o skasowanie wiadomości od yeti

Do yetti
@Yetii

Babo chłop jesteś czy co? Dobrze wiem że pracowałaś w Msu Może będziesz miała odwagę się przyznać że napisałaś a nie gnój zrobiony wyssane z palca bzdury (kamery) zrobiłaś z siebie totalna idiotke

Beduin

A ja sobie wezmę wolne za godziny z banku godzin????

Te kamery w Łowyniu czy Zakrzewie?

Poop

Nie

Marmiteee

Z Lowynia odchodzą najlepsi ludzie, koledzy a zostaną na koniec sami kapusie. Sami do tego doprowadzacie. Jeszcze ten angol co od 2 tygodni obserwuje ludzi na hali. Niech się weźmie za robote uczciwa a nie traktuje ludzi jak bydło. Za takie śmieszne pieniądze nikt by nie pracował u Was w tej Anglii. Na odprawie kłamią ze się zgodziliśmy pracować po 10 godz bo chodzili z lista a nikt nas nie pytał o zdanie. Jeżeli myślicie ze przyjechaliście do wiochy i będziecie traktować tu ludzi jak (usunięte przez administratora)bo to nie Zakrzewo k. Poznania to się mylicie. Wszyscy już maja dosyć. Zobaczymy ilu ludzi wróci po urlopach. Bo się zdziwicie jak zostaną dwie brygady albo jedna bo ludzie znajda sobie co innego.

@Marmiteee

Na co czekasz ? Ja nie wracam ok urlopir. Pracy w lepszych warunkach jest dużo. Mam w (usunięte przez administratora) ,że mi dadzą porzucenie pracy.

Znawca

Ja słyszałem o kierowniku który ma problemy z pisownia w ojczystym języku. Ale czy to prawda,nie wiem .może ktoś się wypowie.....? Hihihi

Baba

A czy to pierwszy ? A ichtiolog ? to czemu nie wulkanizator ? Liczy się kręgosłup

Kpina
@Baba

Przecież ten człowiek nic nie robi...

@Kpina

Robił,nie robił a kto się tym interesuje, ważne że ma plecy,od pierwszego dnia miał....A że wulkanizator to może dobrze bo jak zacznie się zadyma z przebijaniem kół będzie mógł się wykazać

@@@

W łowyniu to od samego początku magia byłaś głównym magiem i czarodziejem na czele

Magazynier

Bełkot powinien zostać dyrektorem jak mogli się tak pomylić.

Zorro

Skoro jest problem z ludźmi to może na weekend kierownictwo zbierze się w kupę i wspomoże firmę. Przecież wszyscy znają proces ,obsługę maszyn itp. znają także normy..... Więc co za problem poświęcić jeden weekend. Dobrać kilka osób z tech.lub adm.i ....pełna moc. W sumie to jestem bardzo ciekawy w ilu procentach norma zostałaby wykonana. A i zarobek miesięczny byłby wyższy. Firma daje takie możliwości....

@Zorro

kierownik z wyższej instancji w Łowyniu na odprawie na koniec zmiany już mówił że jeśli będzie potrzeba to stanie na lini osobiście i będzie pracował ale póki co to ciężko go w weekend na hali znaleźć

@Zorro

W co ty wierzysz? Wyobrażasz sobie kierowników i administracje na linii? Jeden na zebraniu już obiecywał że będzie pomagał w produkcji i na tym się skończyło, bo ani razu nie był chętny do pomocy

@cichy gracz

A co z tymi co ich wyprowadzali za bramę,tak im maslil że jak się ruszy to będzie dzwonił żeby wrócili,kupa szkoleń ,zainwestowanych pieniędzy w pracowników a potem wyjazd, gdzie tu logika o ekonomi już nie wspomnę,a teraz nowych,szkolenia,inwestowanie kasy żeby po wakacjach się ich pozbyć, przecież to chore

Roman

Kasa się nie liczy ile w ludzi poszło mają być sztuki nie ważne za jaką cenę najważniejsze jak mc kluska odpali lapa i wykres ma go zadowalać hossa ma być non stop nie zapominajcie. dostaniećie grilla w zakrzewie i jest bajo.

Panna parka

Witajcie wiecie coś czy można zgłosić CV do pracy w ochronie na marmite w Zakrzewie ? Jaka firma stacjonuje tam ? Jaka stawka i jaka umowa ?

Zawiedziony

Rok ponad czekaliśmy za podwyzkami A oni po takim czasie chcą udać nam 3.5 procent jeżeli uchwalili to dlaczego nie dadzą tego teraz tylko czekają na drugą faze pandemi zeby nic nam nie dac nie szanują po prostu tego co maja ale naprawcze jak sie obudzą to juz będą biurowi pracować bo jeżeli ktoś ma chociaż trochę godności to nie pozwoli sie tak traktować za takie grosze.

Mr.X
@Zawiedziony

Bądźmy szczerzy. Nie dadzą nic we wrześniu bo będzie druga fala korony. Z tego co słyszałem będą podnosić tylko normy a nie zarobki. Mam nadzieję ,se już nie długo i to wszytko walnie. Ludzie trzeba się zbuntować chyba ,że lubicie być (usunięte przez administratora) Prawda jest taka ,że ta cała rada praciwnicza nie ma nic do powiedzenia i nic nie potrafi załatwić.Matmite to (usunięte przez administratora) a nie zakład pracy. Tylko sztuki się licza. Nie pracownicy. Przyszło kilku nowych i po tygodniu nie było żadnego bo za ciężko i za małą kasa.

???
@Mr.X

Naprawdę wysokość podwyżki to jakaś kpina.Jak narazie mamy wzrost tylko norm,wprowadzono nowe nakazy i zakazy, zabrano nam wszystkie premie, traktują nas jak małe dzieci,które nie mają nic do powiedzenia. Może jak wszyscy pracownicy by powiedzieli stop temu wyzyskowi to coś by to pomogło, inaczej to się nie skończy tylko będzie jeszcze gorzej.

Bezposredni
@Zawiedziony

Bezposredni
@Mr.X

Wszystko się zgadza. Niestety wszyscy tylko piszą na forum i dalej z podwiniętym ogonem zaiwania. Nikt nikomu wprost nic nie powie. Wszyscy zadowoleni bo mogą przyjść wspomóc firmę w sobotę lub niedzielę. No i moga dorobić..... pazerność. Weekend jest dla rodziny!!!!! Podwyżki?? O czym Ty mówisz 100 zł brutto .....

Prima

Witam was pare lat tam pracowałem u Szweda każdy przychodził zadowolony a teraz to jest masakra jeden kierownik byl na całą firme a tu każdy na chwali kierownikiem a o niczym nie mają pojecia Panowie opanujcie się co robicie razem pracowaliscie a teraz zwalniacie i ochrona wyprowadza przestańcie szopkę ..... Wstyd

Xyz
@Prima

Razem pracowaliśmy......? Jak to,kiedy? My jesteśmy teraz z wyższych sfer

Ciekawa 34

Czy mógłby mi ktoś napisać ile dostają nowi pracownicy na start? Z góry dziękuję ????

@Ciekawa 34

3500,nie czytałeś oferty??

Jogurcik

Usuneli moj komentarz o jogurtach, chyba za duze wymagania mamy xD skoro jogurty to wielki problem to o podwyzkach ktore mialy byc dawno mozemy wszyscy zapomniec i pocalowac sie wzajemnie w kakaowe oczko :D Mimo to nadal czekamy na podwyzki z wyrównaniem do kwietnia :) roboty więcej wypłaty coraz mniejsze i tak nas (usunięte przez administratora) bez mydełka FA :)

kakałko
@Jogurcik

dokładnie. spłata od kwietnia. pamiętamy. :)

zed
@Jogurcik

a dlaczego o jogurtach usunęli? to było takie dość neutralne i zabawne.

kakałko

będą. kierownik mówił że będą, także spokojnie. poczekajmy haha

Stary robol

Była ta rada pracownicza czy nie była w Zakrzewie ?Każdy co innego gada .

Lelum polelum
@Stary robol

Radę przełożyli na 30.06. A dlaczego to nie wiem.

@Lelum polelum

Niech w końcu porusza temat podwyżek na tej radzie a nie za te grosze pracujemy w tej truciznie.

Będziesz miał podwyzke. Kolejna ale tylko sztuk do zrobienia.

@Lelum polelum

Bo kwartał zamykają i będą już pewni ,że nie mogą dać ludziom kasy bo to czy tamto...

byk

Kto leci na Zakrzewo z Łowynia ? wgl to super pomysł

@byk

Może dla zadzacych to dobry pomysł żeby pozatykac dziury kadrowe w Zakrzewie bo nie od dzisiaj wiadomo że tam problem z pracownikami,niskie place,ciężka robotą i smród.cos myślę że szykują się na 2zmiany,nadwyżkę na czas urlopów wykorzystają i będzie tak jak w zeszłym roku jak będą wracać to zaczną się zwolnienia,tam niema co wierzyć rządzącym liczą się słupki i ekonomika a nie ludzie,Adaś ogarnij się o weź się wreszcie za robotę,nie krąży między palarnia i stołówką,ile można udawać że się pracuje,zrób miejsce mlodym

Lol
@byk

Zakrzewo na FB rekrutuje do umywalek i wanien 3500 brutto+ premie,a łowyn za ile tam będzie szarpał,jaki koszt jest zapchania etatów lowyniem

@Lol

Przez agencję pracy jest rekrutacja. Kolega mi mowil,że sam się zgłosił z ciekawości inpo zapoznaniu się z warunkami ich wysmial. 3500 brutto bez premii na umowę tymczasowa. Ta firma to jedna wielka żenada. Kierowniczek i dyrektorek tylko chodza i mówią ,że mało sztuk. Chetnie zobaczę jak oni pracuja.bo przecież kiedyś byli szeregowymi i z tego co słyszę nigdy nie byli wybitni jeśli chodzi o wydajność. Czas z tad uciekac. A najbardziej śmieszą mnie ulotki "praca na wakacje".

Xx

nie mogą dać więcej niż pracownik zatrudniony przez marmite bo wtedy dopiero by ludzie im dali

@Xx

Są tacy ,co mają niższe podstawy od tej z ogłoszenia...

Stary pracownik

Ss też tacy co robi po 15 lat i mają stawkę tylko o 200 brutto większą od podstawowej.

Hard
@byk

Dziś dla nocnej zmiany nie było wody. Ciekawe co na to inspekcja pracy i osoba odpowiedzialna za to. Znów sytuacja się powtarza a konsekwencji jak zwykle nie bedzie. Co pan na to panie dyrektorze??? Tak dbacie o pracowników czy tylko sztuki się licza ??? Wy krzyczycie ,że mało a nie jesteście w stanie zapewnić podstaw i spełnić waszych obowiązków jako pracodawca...

@Hard

wiesz w sumie woda należy się o określonej temperaturze więc w nocy raczej woda sie nie należy jak sie uprą.. zadajmy pytanie Kiedy będą obiecane podwyżki, które miały być na jesień 2019 roku. Nikt tego tematu z osób zarządzających nie podejmuje.. teraz miały być w czerwcu jest prawie koniec czerwca ZE SPŁATĄ OD KWIETNIA i cisza.. żadnej oficjalnej informacji. słyszymy zatem o ciągłym podnoszeniu norm. prawie połowa mniej pracowników niż rok temu. produktywność zawiekszona. i co pracownicy z tego mamy?? ból pleców, ból rąk, bieganie zamiast normalnej pracy, poza tym napędzany przemysł farmaceutyczny kupując leki przeciwbólowe. Kierownictwo kłamie czy zarząd ? jesteśmy ludźmi a nie słupkami na tablicy wyników

@Hard

Czego się plujesz jesteś od roboty,jak ci gorąco to kranowy się napij,ważne że w biurach jest klima i woda.Jestes tylko numerkiem na czytniku jak będziesz fikał to wykasują numerek i wyprowadzą za brame.????

Niewolnik
@cichy gracz

Jesteśmy słupkami masz jeszcze jakieś złudzenia?A podwyżek nie będzie bo będą musieli dać tym którzy jadą na zakrzew na dojazdy i będą musieli trochę pomaslic tym którzy przyjdą na lato żeby nie uciekli

Były niewolnik
@cichy gracz

Tym co mają problemy z bólem pleców i stawów proponuję udać się do lekarza po zwolnienie lekarskie a nie pracować w takim stanie, wtedy jak zabraknie rąk do pracy to może docenia wasza ciężka prace.

Hard

To niech zwolnia. Myślisz ,że będę płakać?!Jak chcesz to sam pij wodę z kranu albo z kałuży jak wolisz.

Niewolnik

Oferta dnia praca na wakacje w której oferują brutto więcej niż mają etatowi.No tak jak się robi w smrodzie,kurzu i chemii to powinni wyskoczyć z kasy.Na Poznań za tą kasę nie dostaną (usunięte przez administratora) to zapychają ludźmi z łowynia a na łowyn zatrudniają na zapchanie dziur.Jakie to życie przewrotne,wyjebywali ludzi bez skrupułów ,jak przestępców wyprowadzali za bramę a teraz się proszą żeby ktoś przyszedł.Super oferta na lato w smrodzie i temperaturze na halach po 40 stopni,a po 3 miesiącach wyjazd za bramę.Tonacy brzytwy się chwyta.Niema ludzi to czerwoni niech (usunięte przez administratora)

cichy gracz

prosto ze strony firmy Marmite.pl 'Nasza nowo otwarta fabryka w Łowyniu jest najbardziej wydajnym zakładem produkcji brodzików na świecie.' bez komentarza..

Mam dość
@cichy gracz

A dopiero co twierdzili ze jesteśmy nieproduktywni ????‍♀️ w lowyniu jest mnóstwo osób na granicy wytrzymałości. Jeżeli sytuacja finansowa się nie poprawi to odejdzie sporo osób. Ludzie już szukają nowego zatrudnienia. Jak przeglądałam oferty pracy to jest z czego wybierać a za tą kase co marmite płaci to tym bardziej. Już nie można powiedzieć że dobrze płacą. Ludzie masowo odejdą gdy tylko otworzy się nowa firma w lowyniu lub glazewie. Nikt nie będzie chciał już pracować w marmite a taka fama jak poszła wśród ludzi to raczej nie zachęci nikogo nowego.

Vik
@cichy gracz

30 Procent złożyło podania do nowej firmy w Gorzyni .drugie tyle zastanawia się .zostaną tylko liderzy brygadzisci .

@cichy gracz

Propaganda jak w pisie ???? Szkoda,że nie wierzę w ani jedno ich słowo. Mówią to ,co chcemy usłyszeć i tyle. Podwyżek nie ma i pewnie nie bedzie. Ta firma to jedna wielka zenada. Czas na zmianę pracy. Szanucie się ludzie bo was zajada. Pozdrawiam

Mr.Y

propaganda
@MissY

Propaganda to raczej wpisy tych którym się nie chce pracować. Na co więc czekacie ze zmianą pracy skoro wszystko takie złe w firmie ? Nie szkoda czasu na wpisy i użalanie się nad sobą ? Lepiej iść gdzie jest lepiej,lżej i jeszcze więcej płacą. . A tymczasem radzę zabrać się za pracę i sumienne wykonywanie poleceń, bo może się zdarzyć, że poszukiwań nowej pracy będziesz musiał rozpocząć znacznie wcześniej niż ci się wydaje.

były

Jedno tylko powiem, zacznijcie się szanować

Naprawdę to co sie dzieje teraz w firmie na działach to masakra składy pomniejszaja A chcą produkować coraz wiecej najbardziej żal mi tych chłopaków z lakierni co malują taki ciężki asortyment a jest po 1 lakierniku na pętli A oni chcą produkować po ponad 500 sztuk na zmianę za takie śmieszne pensje.Nikt nie jest w stanie wytrzymać takiej presji na żadnym dziale.

Kil

Od usprawnien i od tego żeby dobre sztuki szły są  technolodzy i inne osoby zatrudnieni w biurach  po studiach co zarabiają 3 razy więcej niż zwykły pracownik, to oni  powinni czuwać nad liniami żeby nie zawodziła na halach a nie wychylanie się przed szereg osób  .Nikogo nie powinno boleć ile zarabiają  ale jak biorą pieniądze to niech się wykażą o niech mają o tym pojęcie.  A  na  chodzenie na papierosa co godzine na to czas jest ale sprawdzic jakie sa sztuki  i w czym można  pomuc  jak sie ciężko  wyformuje to nie ma . I śmiać się z innych jak ciężko pracują . Nikogo by nie bolało jakby pani która przyjęła  po studiach w zeszłym roku   a wiem dokladnie o kogo chodzi   ktora zarabia 3 razy wiecej żeby  miała pojęcie o swej pracy,  a nie przekazywanie  wyżej i (usunięte przez administratora) . Chociaż  miała by  chęci dowadywania  się jakie są problemy co można udoskonalić w czy można nam pomóc a tak nie jest, tylko przyjdzie popatrzy i pójdzie sobie do biurka a niech inni się męczą. I mydlenia oczami jaka jest dobra i ile zrobila i poprawiła na lini 9 i kazdy wie okogo chodzi. Tak naprawdę Panie tylko ładnie wyglądają, robią duży szum i zgarniają  kase  próbują przerabiać linię a nie mają pojęcia żadnego o polerce jak działa i wyformowaniu tylko przemalowywują linie by było ładnie   i sie wykazać ze coś zrobili a to w polerce i wyformowaniu  nic nie pomoże  tylko tyle że jest mniej miejsca niż przedtem  i każdy musi uważać na siebie żeby nie doszło do wypadku lepiej dopiero będzie w firmie gdy  kierownictwo otworzy oczy  kogo przyjmują i ilu przyjmują bo  jak narazie to lepiej nie będzie  .

Haski
@Kil

Tak jak kolega napisał wcześniej niżej to nie są pomysły tych szeregowych a dowódców a z tego co mi wiadomo teraz miejsca ma być znacznie więcej a jeśli czyimś zdaniem będzie zrobione coś źle bądź miejsca będzie mniej to może warto skontaktować się z człowiekiem, który to wymyślił ? Czytam te wszystkie komentarze i stwierdzam, ze nie powinieneś nie robić nic innego niż uprawiać cebule a nie wanny przynajmniej utozsamilbys się z produktem.. tylko pieniądze pieniądze pieniądze spójrz we własny portfel a niezastanawiaj się „skond somsiad wziolna to pienionszki” nosaczu ;) wstyd mi ze pracuje z takimi ludzmi

brodzik
@Kil

Kogo tam wam przysłali ? Tą strongmenke ? Na brodziki też przyjeżdzała i dopytywała o wszystko i obiecywała tylko lepiej ,że wszystko załatwi będzie lżej i lepiej. Dawno już jej nie widziałem to pewno teraz wanny poprawia. Lepiej jak produkcja sama się zajmie usprawnianiem bo robota nie jest taka zła jakdla mnie.

Halk
@brodzik

Co to za strongmenka, skąd przyszła

@Halk

Cześć, jestem Marta. Domyślam się, że strongmenka to ja bo faktycznie wygrałam w zeszłym roku zawody kulturystyczne. Pracowałam w Marmite od 2014 roku do końca zeszłego... Byłam technologiom i zostawiłam w tej firmie kawał życia. Obojętnie co dzisiaj widzicie, Marmite bardzo się zmieniło. Na dobre! Bardzo Wam kibicuję choć dziś zajmuje się całkiem czymś innym by nie jeździć do pracy 140km w jedną stronę (Lowyn). Doceniajcie tę pracę, skoro już tam jesteście:) Powodzenia! Marta P.S. ciekawe kto będzie miał odwagę przedstawić się tu imieniem :)

Odważny
@Marta

W tym co mowisz jest trochę prawdy,ale ja jako pracownik przez ostanie lata widzę zmiany...Na gorsze niestety. Pozdrawiam. Maciej

@Marta

Marta co się zmieniło na dobre? Podaj konkretne przyklady. Zmuszanie i zastraszanie pracowników przez brygadzistów do pracujących weekendów to zmiana na dobre ??? Prosze Cię. Firma wykorzystuje pandemie i i traktuje pracowników byle jak...Zero podwyżek pensji i tylko sztuki się licza a nie czlowiek. To jest zmiana na dobre?!?

@MissY

Marta napisała, że pracowała do końca zeszłego roku, wtedy o koronawirusie mówiono, że daleko i nas nie dotyczy. Jako technolog zakładam, że ma na myśli zmiany i innowacje w tym zakresie, bo za to była pewnie odpowiedzialna. A kwestie zastraszania, czy niewłaściwego traktowania ludzi, to chyba raczej zależne są od danego człowieka.

@xxx

Czyli od kogo konkretnie ? Od dyrekyora,zarzadu,kadrowej, brygadzisty...? W Marmite nic się nie zmieni jeśli chodzi o traktowanie pracowników. Szczególnie przy tym zarządzie i nowym właścicielu. Dobre czasy w tej firmie już były. Chyba czas na zmiany... XXX jak lubisz zmieć bat nad głową i chcesz być traktowany jak robol to twoja sprawa. Wiele osób w tej firmie za chwilę wybuchnie...Miałam nadzieję,że się zmieni na lepsze w tym toku,ale raczej się mylę

@MissY

chodziło mi raczej o to, że wszędzie są przyzwoici ludzie i ci mniej przyzwoici...

@Kil

Czyli nic nowego. Dostają kasę za nic. Nie mają pojęcia o tym co się dzieje a wszelkie błędy zrzuca się na pracowników szeregowych. Jak jest coś nie tak to pani pseudo technolog przychodzi po 2 godzinach i że trzeba wyczyścić żmijkę. I tu jej wiedzą się kończy. Nowy właściciel nastawia się na mega zyski i nie liczy się z pracownikami. Pizza za 20zl na 2 pracowników w ramach podziwkaowan za ciezka pracę to jakaś zenada. Dajcie ludziom zarobić skoro sami zarabiacie.Jesli chodzi o panią po studiach to jej sprawa co skończyła ale niech pokaże co umie i niech się nauczy przyznawać do błędów. Jest wiele osób wykształconych w tej firmie, które pracują na produkcji i się nie wynoszą swoim wykształceniem.Jednak robią swoje i potrafią przyznać się do błędów jeśli coś (usunięte przez administratora) A wy zakompleksieni pseudo dyrektorzy,pseudokierwonicy czy pseudo brygadziści powinniście nauczyć się pokory i szanować zwykłych pracowników.Sami w wielu przypadkach xaczynaliscie od zera a teraz wam się w głowach poprzewracało. Pamiętajcie że na stanowiskach się bywa a nie się jest...

Rafał
@xxx

Jakie innowacje ? Jaka zmiana techniczna spowodowała, że robi się lżej, lepiej, szybciej czy więcej ? A może robimy coś czego 5-10 lat temu nie umieliśmy ? Robi się więcej, fakt, ale to inna sprawa szeroko tutaj opisywana. Nie zawsze jednak więcej sztuk to większy zysk i oczekiwane przez Was podwyżki, bo chociażby wzrost administracji jest większy niż tych sztuk. Prawdą za to jest, że jeżeli już przychodzimy do pracy to ją szanujmy, a jak się ktoś tutaj męczy to zamiast wypisywać żale, niech szuka czegoś innego. Marmite to nadal fajne miejsce na naukę i rozwój, a później to już od Was zależy co zrobicie dalej.

@Rafał

ja absolutnie nie wiem, jak wyglądają innowacje w marmite, pracowałem bardzo krótko, jakiś czas temu a i tak proces wydał mi się ... siermiężny i dość mało nowoczesny, odnioslem się tylko do słów Miss Y, która pyta tej Marty, która już nie pracuje od pół roku o stan na czas koronawirusa i "gnębienie" pracowników - bez sensu zupełnie. Z drugiej strony zakładam, że gdyby proces został znacznie unowocześniony wielu z Was okazałoby się zbędnymi (proszę się nie irytować od razu i ciskać gromy - stwierdzam wyłącznie fakt). Pozdrawiam i wszystkiego dobrego zyczę

Rafał
@xxx

Masz rację odnośnie słów Miss Y jak i z tym, że gdyby proces był nowoczesny to potrzebne mniej rąk do pracy. Niestety od lat nie jest nic inny i należy się z tym pogodzić że szybko nie będzie, a niekiedy nieudolne poprawianie może tylko zaszkodzić. Niepotrzebne być może jest więc inwestowanie w innowatorów czy innych cudotwórców, a te pieniądze może lepiej przeznaczyć na ludzi z bezpośredniej produkcji. Ja pamiętam czasy gdy udział zarządzających do produkcji był znikomy, a proces nie wydawał mi się nic gorszy. Również pozdrawiam.

Xxx
@Rafał

Rozsądne słowa... Może rzeczywiscie, skoro innowacje nie pomagają w uzyskaniu lepszego produktu trzeba by cofnąć się do procesu kiedy produkt był bardzo dobry.. Tylko zakładam też, że wtedy produkcja była na dużo mniejsza skalę... A może problemem jest ciągle podnoszenie norm... Nie wiem... Ale wszystkiego dobrego Wam życzę, większość ludzi, jakich poznałem w marmite wspominam bardzo dobrze (fakt, że większość najfajniejszych z produkcji, choć byłem " biurowy', traktowali mnie naprawdę ok????)

@Kil

Problem polega na tym,że proces jest sprzed 40 lat albo lepiej. Nic nie jest udoskonalone tak na prawdę. Zmodernizowali linie produkcyjną,która nie może jakos ruszyć...Ciekawe dlaczego ???? Bądźmy szczerzy. Ten przestarzały statek tonie a szczury takie jak kierownicy,dyrektorzy i brygadzisci trzymają się jak mogą aby wyciągnąć jeszcze trochę kasy z firmy. Szuka się problemów tam gdzie ich nie ma a niektórum wydaje się,że wiedzą co robia...Pani blondynka nie wyciąga wniosków i słucha złych osób moim zdaniem... ale co ja tam wiem...Więcej takich i firma padnie szybciutko ale i tak wszystkiemu będzie winien szeregowy pracownik wykorzystany na maxa.

Ta chuda,co cienia nie rzuca ????

Łowyń

Brawo dla kierowników, w nowych zespołach pracuje się o niebo lepiej.

Baba
@Łowyń

Nie wysilaj sie, kazdy wie i widzi jak jest zle

ogłosimy sukces
@Łowyń

Ile premii daje pinokio za pozytywny wpis ? Rozumiem że wraca zarząd i malujemy trawę na zielono ale te opinie są powoli śmieszne. Każdy wie jak jest , oczywiście każdy kto zasuwa na produkcji.

Johny
@Baba

Jest źle tym, którzy chodzili na kawkę z Brygadzistami i nie musieli pracować

Ona36
@Łowyń

Zwolnili kśiędza co za strata nie jemu ostatniemu zdarzyło się ilu wjechało w regały fifi znowu zaplusował.

Magazynier
@Ona36

Ksiądz i te jego wizje... kto teraz będzie naczelnym kaznodzieją Marmite? Cielak był z niego

Ona36
@Magazynier

Miał swój świat tak jak jojo i paru innych zjebów. AWE MARYJA.

A.

Ręce mi opadają jak czytam to co tu jest napisane. Żółć płynie z każdej strony. Bo Ci po studiach a tamci nie.. a Ci po studiach się nie znają, no i oczywiście Ci bez również nie. Nieliczni używają słownika ortograficznego, lub widzieli chociaż raz na oczy. Ach.. i kwestia wynagrodzeń też nie spełnia oczekiwań... Wszelkie zmiany i próby są krytykowane. A kto z Was narzekających wyszedł z propozycją rozwiązania problemu? Ilu takich tutaj jest obecnych? Proponuję otworzyć nieco szerzej oczy. Wylewanie żali na GoWork nie zmieni sytuacji. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) Pozdrawiam, A.

@A.

Wszelkie zmiany są blokowane a pomysły często przypisują sobie nie ich autorzy,tylko ci,którzy są wyżej w chierarchii pracowniczej. Druga sprawa jest to,że zmiany najczęściej wychodzą na gorsze. Owszem żółć się leje,bo nikt nie bierze pod uwagę zdania szeregowego pracownika. A w tym miejscu ludzie wypowiadają się w taki a nie inny dposob,ponieważ w firmie negatywne zdania nie są mile widziane. Samodzielne myślenie często jest niebezoieczne.Mowiac szczerze jesteśmy traktowani bardzo często jak wyrobicy bez żadnych praw.

@MissY

Za samodzielnie myślenie czy chęć usprawnienia czegoś mozesz wyleciec z pracy,w najlepszym wypadku Twój pomysł zostanie wdrożony i wykorzystywany a zasługi spłyną na brygadzistę,w tym zakładzie dobrze będzie jak wywala brygadzistów bo to jedna klika,często oskarżamy górę a to brygadziscie często działają jak mafia,poniewierają i zastraszają ludzi,gdy będziesz za dobry uknuja intrygę żeby się pracownika pozbyc ,chwilowe kłopoty firmy to jest dla nich eldorado żeby pozbyć się dobrych pracowników ,spadaj stary dziadu na emeryturę i weź swoje psipsiulki z sobą,daj rządzić młodym bo masz stare metody może za komuny były dobre ale teraz już się nie sprawdzaja

Jakie klopoty?!? Oni wykorzystują sytuacje. To kura znosząca złote jaja. Ciągle mieia,że.sie nie opłaca a to wcale nie prawda. Tylko mydła oczy ludziom a są w panice żeby mieli ręce do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Marmite Sp. z o.o. - Zakrzewo

• Jak się pracuje w Marmite Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmite Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmite Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 183, z czego 11 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 91 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmite Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marmite Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmite Sp. z o.o.