Marmite Sp. z o.o.

Opinie o Marmite Sp. z o.o.

?

Widzę, że wstawili ogłoszenie o pracę. ????

Oksy
@0

Czy faktycznie przyjęli już do pracy kogoś nowego?

@Oksy

Nie, ale brakuje im ludzi. Dopóki są zamówienia to będą przyjmować ludzi a jak zamówienia się skończą to znowu będą zwalniać :)

Men
@Robol

Ciekawe czy dzwonili do zwolnionych osób.

Byly
@Men

A kto tam wróci?

Na szczęście też były

Zgadzam się, bo ta dwójka to jest masakra. Nie szanują ludzi chyba że im włazisz w (usunięte przez administratora) A starych pracowników co mają problemy to mają w głębokim poważaniu i szukają pretekstu żeby ich zwolnić oraz traktują ich jak (usunięte przez administratora)

Może ktoś się zajmnie firma piorącą i zajmująca się naszą odzieżą roboczą. Pracownicy nie otrzymują zwrot ubrań które oddają do prania. Mają po 1,2 koszulkach .1 spodniach na nawet 1 miesiąc lub więcej czasu. Biorą odziez do domu i piora bo nie będzie w czym pracować. Poprzednia firma była kiepska ta jest jeszcze gorszą. P.s odziez powinna być choć 1 w roku wymieniona na nową.

Rozczarowany

Zgadzam się w 100% ciągle ktoś ma problem z odzieżą roboczą, albo nie przyjedzie na czas i okazuje się, że nie ma czystych ubrań do pracy, a jeśli już są to chyba nikt ich nie przegląda bo co niektóre ubrania są naprawdę w kiepskim stanie..

Ja wrzuciłem ubrania Po miesiącu przyjechały Połowa tego co została oddana do prania Jak poszedłem wyjaśnić sytuacje to dostałem odpowiedź że odzież robocza się dostaje raz na 2 lata Dlatego trzeba prac niestety samemu w domu przynajmniej wiem że nie będę czekał miesiąc i że stan będzie taki sam a nie ze znowu wrzucę i połowa nie wróci

Szwedacz

Uwierz mi, ze nawet wymiana rzeczy to jest jeden wielki problem, a gdzie dopiero nowe

Zakalec

W ciągu roku należą Ci się dwie pary spodni,dwa t-sherty,jedna para butów, jedna koszula . Jeśli pracujesz na zewnątrz ,dochodzi do tego jeden polar i jedna kurtka raz na dwa lata .

Co to będzie ?

Kiedy podwyżki dla stałych pracowników? Inflacja szaleje ,wszystko drożeje ,a wypłata stoi w miejscu . Firma inwestuje w nowe linie ,samochody ,remonty itp.,a gdzie docenienie pracowników produkcyjnych ,którzy cały rok zasuwają na firmę za już w tych czasach śmieszne pieniądze.Nowy przychodzi z zerową wiedzą i ma praktycznie nie wiele mniej niż człowiek co robi wiele lat tutaj. .Coś jest nie tak z firmą ,jak takie rzeczy się dzieją .

Facioo
@Co to będzie ?

Gdzie pieniądze ? Na paliwo żeby do kościoła firmowym samochodem przyjechać

@Co to będzie ?

Prawda jest taka, ze tutaj nigdy nie docenia produkcji. Niektórzy z biura nie potrafią nawet odpowiedzieć „cześć” na hali, a gdzie jakies dobre słowo o wykonanej pracy. Najważniejsze żeby im się w kieszeni zgadzało :)

Praca

Jest rekrutacja ?

@Praca

Jest i na własne oczy widziałem nowych idących z cv. Szukają spawaczy i pracowników produkcyjnych. Ogłoszenia są oficjalne. Pracownik produkcyjny dostanie na start od 5200 do 5700 brutto

@Robol

Już paru zatrudnili. W tym tyg widziałem z 10nowych idących spacerkiem :)

Poop

Nie

Alfons

Dlaczego zabronili słuchać muzyki?

phb

to pierwszy tak wielki sukces pana od bhp po tylu latach pracy? -brawo!

Hehe ale śmiech znowu szukają do pracy dają 5 tys brutto mam 5400 netto pracę na jedną zmianę i dobra atmosfera a nie to co w tym (usunięte przez administratora) bardzo szkodliwe warunki co na pewno odbije się na zdrowiu do tego ta policyjna nastawiona na zaganianie jeden drugiego o nic kierownicy to (usunięte przez administratora) nie szanuje się ludzi do tego praca na 3zmiany za marne 5brutto to śmiech jak za to dobrze że już tam nie pracuje szybko uciekłem jak zobaczyłem (usunięte przez administratora)

Mariola

Piesza dobra decyzją marmite zkaz słuchania głośnej muzyki,napewno poprawi bezpczestwo w pracy .i atmosferę , będę skarżyl marmite utratę sluchu który nic nierobil w tym kierunku przez lata

@Mariola

Tak muzyka ma wpływ na nasze bezpieczeństwo,brawo dla naszych przełożonych szkoda tylko że nie rozwiązują prawdziwych sytuacji potencjalnie wypadkowych np jak od wielu lat magazynierzy muszą ściągać formy na Ikei nad naszymi głowami ale przecież jak formą kogoś zabije to nic takiego muzyka to piorytet!

xxx

dokładnie - trochę wyrozumiałości, każdy się kiedyś uczył....

Zmienił robotę na inną już dawno

Ktos

On dawno już nie robi. Zwolnił się poszedł do pracy w swoim zawodzie Bo mówił że tu był i tak tylko na chwilę póki nie znajdzie roboty

Robol

No właśnie, normalne firmy już się ogarnęły z tym, a tu zawsze jak w lesie. W maju powiedzą że w lipcu będzie że spłata od czerwca.... Śmiech na sali. Co roku to samo

Mmmm

Jak co roku pewnie w kwietniu

Biznes po polsku

Wartość firmy została ostatnio zwiększona, poprzez zwolnienia pracowników. Obniżono koszty zwiększono rentowność, a ty pytasz o podwyżki? Oczywiście nastąpi korekta wypłat o 3 do 5 procent, ale czy to można nazwać podwyżka przy obecnej inflacji. Radzę cieszyć się że jest praca, brać nadgodziny i robić swoje. To nie czas dla mas pracujących aby być roszczeniowym.

@Biznes po polsku

Weź mnie nie rozśmieszaj Ludzie to nie są czasy (usunięte przez administratora) żeby się cieszyć że robota jest... Nie będzie podwyżki to znajdzie się pracodawca który zapłaci sumę jaka cię zadowoli.

@Robol

Rynek pracownika nadal istnieje, tutaj masz racje. Niestety w tej firmie tego nie rozumieją. Najważniejsze, ze nowe auta są :)

Produkcja
@Szwedacz

No właśnie oni sobie auta kupują a na nas oszczędzają nawet fartuszki nam wydzielają jeden na tydzień. A jak tu pracować w takim brudnym cały tydzień.

Matacz
@Produkcja

To czemu jeszcze nie zmieniliście pracy? Jak podobno ona jest i rynek pracownika

P
@Matacz

Bo to w sumie dobra firma ale ludzia nie dogodzisz zawsze będą narzekać

Były
@Matacz

Ja zmieniłem i nigdy bym nie wrócił, większy szacunek, więcej pieniędzy, noc przespana, radzę odważyć się i porozglądać, to nie boli a najlepiej zwolnić się i wtedy sytuacja, tak jak mnie, po prostu zmusiła do poszukania innej pracy, a co jeszcze najważniejsze, nie jestem podtruwany chemią i pyłem. Mijają dwa lata i mija też kaszel.

Ttt

Hehe szukają to tego (usunięte przez administratora) nie warto nawet za 10tys donoszenie na każdym kroku kiepska atmosfera , bardzo szkodliwe warunki .

Robol

Wiadomo kiedy jakieś informacje i podwyżka inflacyjna? Koniec stycznia już a tu cisza.

Tyracz
@Robol

Dokładnie! Inne zakłady pracy już wdrożyły podwyżki w związku z inflacją i podniesieniem najniższej krajowej.. A tu jak zwykle pracownicy są olani.. Wielka firma z ambicjami buhaha ????

Młoda
@Tyracz

Inne firmy śmiech na sali pracuje w akordzie niby podwyżki a zarabiam mniej niż ty więc ciesz się ze masz taką pracę i że wam płacą za soboty i niedziele za nadgodziny

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork.pl, poszukujących informacji o Marmite Sp.z.o.o.

Biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie zdecydowaliśmy się baczniej obserwować to miejsce.
Ważnym jest dla nas, aby rzeczowo przedstawić Państwu charakter pracy i warunki zatrudnienia. Zapraszamy do zapoznania się z treściami zawartymi w zakładkach tematycznych, w pasku 'Poznaj pracodawcę'.
Mając na uwadze rzetelny przekaz, prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi oraz meteoryczne komentarze zgodne z regulaminem serwisu. Treści łamiące wspomniany regulamin mogą być archiwizowane przez Administratora serwisu.
Zachęcamy do komunikowania się z nami bezpośrednio. Jesteśmy dostępni dla Was w miejscu naszej pracy w Dziale HR.

Pozdrawiamy,
Zespół HR
buty

subiektywnie - dziwny ten wpis i zastanawiam się, czemu ma służyć...W zakładkach innych pracodawców nie spotkałem się jeszcze z takim ... powitaniem (?). Sformułowanie "baczniej obserwować to miejsce" brzmi (nie oceniając intencji) niemalże jak ostrzeżenie czy wręcz pogrożenie palcem. A sugestia kontaktowania się z Państwem bezpośrednio neguje jakikolwiek sens istnienia tej strony. Takie intro na pewno nie spowoduje większej ilości szczerych wypowiedzi, ocen itp. no chyba, że o to firmie chodzi?

Hunter
@buty

Dokładnie!

kasia

super firma , naprawdę ? firma która wyrzuca pracowników na bruk przed świętami, ludzi młodych z kredytami!!!

@kasia

znowu czystki?

kredyt
@kasia

czyli jeśli masz kredyt to bez znaczenia są umiejętności i dyspozycyjność w pracy ? jak masz kredyt to chciałabyś gwarancji pracy bez względu na to co robisz ? Proponuję myśleć zanim się łatwo kredyt podpisze a nie później mieć żale do pracodawcy. Przy redukcji etatów to nie zaciągnięte kredyty decydują a to czy pracownik jest firmie potrzebny - wspomniani przez Ciebie widocznie nie byli. Nie rozumiem robienia z tego tragedii. P.S. Firma godna polecenia, jeżeli ma się chęci do pracy i samorozwoju.

Yyyy
@kredyt

Co za głupoty Wypłata 3 k nie całe Styren , pył chemia brak ogrzewania 3 zmiany Zdecydowanie odradzam ta firmę !!!!!!!!!!!! Omijać szerokiem łukiem !

krzysiek
@buty

Powiedzmy sobie szczerze - takie miejsce jest przesiąknięte hejtem wylewanym przez frustratów. Dlaczego pracodawca miałby nie chcieć tego obserwować? Gdybym miał własną firmę, to zależałoby mi na tym, aby wiedzieć, co się o niej mówi oraz na tym, aby móc przedstawić własny punkt widzenia. Wyjdźcie czasem poza własne ramy i spójrzcie szerzej co?

@krzysiek

nie chodzi o obecność pracodawcy na profilu - uważam, że jest to jak najbardziej ok. Symetria w tym przypadku jest wskazana - każda ze stron ma możliwość wypowiedzenia się. Chodziło mi o formę w jakiej informacja o "obserwowaniu" profilu została przekazana przez firmę. Przeczytaj ją raz jeszcze i sam oceń, czy - zupełnie subiektywnie - ten wpis jest pozytywny (zachęcający pracowników do dalszego dzielenia się spostrzeżeniami)? W mojej (równie subiektywnej opinii, z którą nikt zgadzać się nie musi) - on nie jest nawet neutralny.

Normalny

Witam dział HR przecież wy też ukrywacie (usunięte przez administratora) i złe traktowanie pracowników pijaństwo w firmie i kolesiostwo w firmie pracuje się w soboty i niedziele gdzie płacone jest pod stołem zacznijcie działać

@Normalny

Dzień dobry, dziękujemy za Twoją opinię. Wszystkie sytuacje problematyczne, które zgłaszane są do Działu HR rozwiązywane są tak szybko jak to tylko możliwe. Jeżeli istnieje uzasadnione prawdopodobieństwo nietrzeźwości u pracownika i zostanie to zgłoszone do osób kierujących zespołem, działu BHP lub Działu HR natychmiast rozpoczynamy działania, które zgodne są z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Wynagrodzenie za pracę jest przelewane na konto bankowego pracownika najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca. Komentarz dotyczący "płacenia pod stołem" uważamy za niezgodny z prawdą. Pozdrawiamy Dział HR

Niunia

Może i jesteście dostępni bo za to wam płacom ale jak się coś zgłasza to i tak wszyscy mają to w 4 literach.A łowyn to w ogóle od samego początku armagedon,przypadkowi ludzie na stanowiskach,kolesiostwo,(usunięte przez administratora)

Didżej

Jakość jest na ostatnim miescu, najważniejsza jest glosna muzyka ito z zgodą pracodawcy na każdej chali dyskoteka która przeszkadza ,.jednocześnie stwarza zagrożeni wypadkiem ..Pracodawca tak trzymać zero odpowiedzialność za firme

Bożena

Cześć, ile jest zmian na pracownika produkcji? Pytam, bo wisiało to ogłoszenie do nich, chociaż nie mam pojęcia, czy to w ogóle aktualne. Szukają jeszcze czy już przepadło, tak ogólnie? Dzięki.

@Bożena

Nie wiem czy szukają jeszcze, ale co do ilości zmian to po nowym roku słyszałem że na większości lin ma być 4 brygaduwka. Czyli chcą żebyśmy chodziło 4xw tygodniu po 10h czy sobota czy niedziela.

Dorota

a reakcja ludzi jaka? i ogólnie to firma ma to jakoś mocno przetestowane, że na każdym to wdraża? efekt faktycznie będzie?

Xo
@Dorota

Efekt? W tej firmie efektu nie będzie dopóki rządzą nią ci co rządzą. Nie polecam.

Dorota
@Xo

a tego to nie wiem, zastanawiam się teraz nad tą czterobrygadówką, faktycznie już weszła? ktokolwiek z tego tytułu odszedł czy idzie się po czasie przyzwyczaić do tego trybu? ktoś kto musiał na niego przejść oceniłby taką zmianę?

Ładnie was (usunięte przez administratora) pracowałem w tym (usunięte przez administratora) jak zobaczyłem co się dzieje jakie kwiaty tam robią to szybko uciekłem brak słów co się tam dzieje jakie tam jest (usunięte przez administratora) .Mam Dużo lepszą pracę za dużo większe pieniądze i najemną zmianę i na święta dostałem 1700 teraz się śmieje z tych wszystkich ludzi co latali (usunięte przez administratora) poniżali się i na święta dostali po 300 zł hehe do tego praca na 3 zmiany zero życia w szkodliwych warunkach i (usunięte przez administratora) atmosfera .

Robol

Ogólnie to szukam od jakiegoś czasu pracy nowej, wybywam z tej gimeli marmitowskiej, znalazłem ogłoszenia Marmite i śmiech na sali. Chwalicie się, że szkolena, nowe uprawnienia, a dlaczego nie napiszecie w ogłoszeniu, że podczas egzaminu na dane uprawnienia wbijacie z nienacka i trzeba podpisywać lojalnościówki? Tanki-pół roku, suwnica-pol roku, spawacz-rok, wozki widłowe-pol roku. Tego nie napiszecie? Robicie to po to by zatrzymac pracowników jak tylko można! Nowych probujecie jakos zmobilizowac by sie zatrudnili a nie wspomnicie o tym ani słowem. Dlaczego w innych firmach na gowork nie sa usuwane negatywne/ niewygodne komentarze? A tutaj tak? Jak sie wstydzicie i boicie takich opinii to traktujcie ludzi z szacunkiem i zrozumcie, ze pracownik to wasz pieniadz jest! Bez nas roboli jestescie zerem. My na was robimy na wasze premie i dodatki, a jak przychodzi co do czego to siebie nawzajem klepiecie po ramieniach DOBRĄ ROBOTE ZROBILISMY a pracownik jest zerem. Lepsze premie naleza sie NAM za wykonanie pracy. Każecie robic nam jak najwiecej brodzikow i pakowac wszystko byle była wysyłka a pozniej zdziwinie, ze reklamacje, jak, skąd reklamacje. Mniejsza norma, a większy nacisk na jakosc i klientów odzyskacie. Papier przyjmie wszystko, kazda ilosc, klient już nie wezmie duzej ilosci gimeli. Sami sobie robicie straty.

@Robol

Dzień dobry, dziękujemy za Twoją opinię. Informacje dotyczące potrzeby zawarcia dodatkowego porozumienia, tj. tzw. umowy lojalnościowej, pomiędzy pracodawcą a pracownikiem, który zostaje skierowany na szkolenie podnoszące kwalifikacje w formie szkolnej lub pozaszkolnej przekazywane są zanim pracownik podejdzie do takowego szkolenia. Zawieranie porozumień nie dotyczy szkoleń obligatoryjnych, tj. szkoleń z zakresu BHP. Jeżeli w Twoim przypadku sytuacja wyglądała inaczej, prosimy skontaktować się z działem HR. Komentarze i opinie w serwisie gowork.pl moderowane są przez administratora serwisu wyłącznie w przypadku, kiedy zostaje naruszony regulamin, m.in dotyczy to stosowania wulgaryzmów czy przekazywania prawdziwych danych osobowych. Pozdrawiamy.

@Robol

Zgadzam się dlatego że w marmite maja dobrze tylko (usunięte przez administratora)

Zakalec

Sorry jeśli się pomyliłem Pozdrawiam

Kolejny pracownik

Nie pracujesz w tej firmie nie wypowiadaj się jak i wielu co juz tam nie pracuja . Każdy wszystko wie ale tak naprawdę nic nie wie.

Ciekawy

Firma tonie? A państwo biurowe autami służbowymi na zakupy do kościółka a aż paliwo kto płaci?

@Ciekawy

Jak firma może tonąć skoro od poniedziałku musimy robić po 10 godzin i soboty?

Skórny

Cieszmy się bo dużo ludzi gadało ze do końca stycznia firma bedzie a teraz od poniedziałku po 10 godzin pracujemy

Coes

Czy moze mi ktoś powiedzieć pewna rzecz? W zeszlym roku na swieta bylo najnizsze 600zl bo brak wigilii a w tym roku 340-540?? Brutto? A rowniez brak.wigilii.. druga sprawa odciagacie nam co miesiac z wypłat socjale i dostajemy takie pieniadze BO FIRMA W ZLEJ SYTUACJI FINANSOWEJ? SERIO?! nowy design room sobie robicie wypasiony na kawki i pogawędki a nam grosze? Powinniscie nam dawac zawsze max a osoby co maja dzieci dac cos od siebie a nie, ze zabieracie jednym by drugi miał więcej.. Druga sprawa to taka, ze dlaczego kazecie brac bezplatny na swieta, bez sensu! Nie lepiej zaplacic 80% postojowego? Oszczedzicie na prądzie, wypłatach itp! A tak nie dosc, ze pracownikowi placic musiscie 100% za sprzatanie to jeszcze prąd drogi bedzie zapalony, woda leciała, ogrzewanie no chyba, ze o mrozie mamy znowu siedziec! Firma tonie ale nie wciagajcie w to nas, macie bardzo kiepska matemtyke oraz braki w logicznym myśleniu.. dajcie tym ludziom troche wiecej nante swieta bo wszystko poszlo w góre i placcie postojowe i kazdy bedzie zadowolony z pracownikow co robią.. chyba, se zbieracie kase na kolejne nowe auto leasingowe dla kierowników bo oni musza jezdzic i za coś tankowac bo przeciez nie beda brac prywatnych aut do pracy i lac do baku za swoje...

@Coes

Dzień dobry, dziękujemy za Twój komentarz. Informujemy, że wszystkie świadczenia socjalne mają swoją podstawę prawną w ustawie o Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych. Na każdego pracownika odpis roczny w 2022 roku wynosi 1662,97 zł i jest on tworzony przez pracodawcę jako odrębne środki. Dodatkowo, świadczenia socjalne wypłacane są w oparciu o kryterium dochodowe oraz ilość osób w gospodarstwie domowym. Na ten cel nie są dokonywane żadne potrącenia z wynagrodzenia pracownika Zeszłoroczny (2021 r.) bonus świąteczny został dodatkowego zasilony przez Marmite ze środków obrotowych firmy, które nie zostały wykorzystane na organizację Pikniku Rodzinnego i Spotkania Wigilijnego z uwagi na Covid-19.

Wersus2. 0
@Coes

Ponieważ tak myśli 99% pracowników produkcji /kj/logistyki a tak serio nikt z tym nic nie może zrobić ?! Szanujcie pracowników fizycznych bo to nie idzie w dobra stronę. Firma ma problemy przez pracowników? Produkcja i logistyka nie ma nic wspólnego ze zła jakością produktu. Technologia i kJ. Minimum kontroli przynosi efekty kasacji ze zwrotów.

Bosz
@Wersus2. 0

Technologia lezy i kwiczy akurat xD A co do KJ to zalezy, glownie jak widzie Sylwie jak stoi z zalozonymi rekoma i memla gume 8h i wielce napracowana a jak przychodza reklamacje to chodzi w kolo palet i zdziera swoje naklejki zeby nie bylo na nia, ze szmelc puscila ale innych naklejki to zaraz zdjecia i wysyla zeby podlizac, wiem bo sam widzialem jak bylem zawsze pomagac a pozniej wine zgania na innych lub na keeperów

Worker
@Wersus2. 0

Akurat brak kontroli jakosci pokazal dobitnie poczatek biezacego roku......jestem mlotkowym i widze co sie dzieje. Polerka ma w du.ie co jedzie do klienta.....byle biec na fajeczke i odbebnic robote

Polerka
@Worker

Jak się nie podoba zapraszamy na polerkę dziwgac te ciężkie brodziki Każdy mądry ale jak był na polerce to ja mam to dźwigać? Nie stać i patrzeć hahaha Zawsze możesz zmienić dzial Jak sie nie potrafi zorganizować pracy to potem tak jest ze nie ma czasu na fajeczkę

Najlepszy kontroler
@Worker

W tej kontroli to tylko Girus porządny

Gajor
@Najlepszy kontroler

Girus na prezydenta marmitu

@Wersus2. 0

Najlepiej zrzucać winę na kogoś niż spojrzeć na siebie samego. Pracownicy polerki również puszczają na pakowanie brodziki, które nie są pod kontrolą ze strony jakości. I uwierz, że widocznie nie wiesz co piszesz, bo widocznie nie masz pojęcia co znajduje się w kartonach jeśli brodzik jest robiony na „sztukę”. Brygadziści oraz kierownicy wielokrotnie udowadniali, że w tej firmie nie liczy się jakość tylko ilość. Każdy w tej firmie tak naprawdę przyczynia się do tych gówien w kartonach. Produkcji zależy na ilości i nic niestety tego nie zmieni.

Jedyny porządny i najlepszy z tej kontroli jakości to Jacek.

Praco1234

Powiedzcie proszę Szanowni Państwo jak można pozbywać się starych pracowników z kilkudziesiętnym doświadczeniem w danej firmie. Tak okazuje się szacunek za lokalność ? Z wyrazami szacunku

Ciapek
@Praco1234

Znów zwalniali? Też tego nie rozumiem... Co. Prawda na, samej produkcji nigdy nie pracowałem, ale wiem ile czasu potrzeba, żeby nowego pracownika nauczyć... No widocznie jednak to się opłaca...

Rozbawiony 4$
@Ciapek

Zwalniali tych co im nie pasowali i jeszcze będą zwalniać!A ogłoszenie o pracę na olx cały czas jest .Czego nie rozumiecie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Marmite Sp. z o.o. - Zakrzewo

• Jak się pracuje w Marmite Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmite Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmite Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 11 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmite Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marmite Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmite Sp. z o.o.