Marmite Sp. z o.o.

Opinie o Marmite Sp. z o.o.

@Pracodawca

@Pracodawca. Dziękujemy za komentarz. Sprawa została już przekazana do osoby odpowiedzialnej za ten obszar. Pozdrawiamy

Dziękujemy za reakcje i miłą pomoc przy wypełnianiu ankiety

Witam ,chodzi o benefity,zamiast bawić się w pseudo tajne kody których nie wszyscy umieją obsługiwać a chcieliby się wypowiedzieć puścić ankietę bezimienną, ja rozumiem że Wy w biurze macie takie rzeczy w małych paluszkach ale starsi pracownicy nie koniecznie a nawet i młodsi nie są tak zaawansowanymi w komputerowych sprawach,pozdrawiam i mam nadzieję że każdy z pracowników będzie się mógł na ten temat wypowiedzieć bo jak narazie to nieliczni są w tym zaznajomieni

Dzień dobry, dziękujemy za Twój komentarz. W dniu dzisiejszym, tj. 27.09 pracownik działu HR będzie sprawował dyżur na stołówce w budynku BA2. Każdy Pracownik mający problem z odczytaniem kodów QR może skorzystać ze wsparcia. Pozdrawiamy

Chore to zabawa w kody QR. Poprosu chodzi o to żeby mała część osób tylko się wypowiedziała na ten temat. Nie każdy może telefonem zeskanować kodu. Jestem osobą która korzysta ze starego telefonu i nie mogę tego zrobić. Brak słów na to.

Dzień dobry, dziękujemy za Twój komentarz. Celem elektronicznej ankiety dotyczącej satysfakcji z benefitów oferowanych przez pracodawcę jest zebranie jak największej ilości opinii. Taki proces ułatwia analizę nadesłanych ankiet. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, zapraszamy na dyżur na stołówkę lub bezpośrednio do działu HR. Pozdrawiamy

@Marmite Sp. z o.o.

Dziękujemy za szybką reakcję. Ale pani przy komputerze powinna nas poinformować po co tam jest a nie siedziała przed laptopem i nikt nie wiedział w jakim celu ona tam jest.

@Pracodawca

Dzień Dobry. Dziękujemy za opinię. Jednocześnie informujemy, że Dział HR pełni dyżur na stołówce pracowniczej w dniu dzisiejszym do godziny 11:00 oraz w piątek 29.09. od 9:00 do 10:30. Pozdrawiamy

Pracus

Produkuj z nami umywalki, wanny i brodziki w technologii Mineral Composite w firmie Marmite. Obecnie szukamy Pracowników Produkcji. Nasza firma mieści się w Zakrzewie k. Poznania, a naszym Pracownikom gwarantujemy dojazd do pracy z okolic Przeźmierowa, Skórzewa, Czerwonaka, Koziegłów, Poznania - Winograd, Piątkowa, Sołacza, Starołęki, Grunwaldu, Ławicy, Łazarza, Dusznik, Grodziska Wielkopolskiego, Opalenicy, Buku. Co chcemy Ci zaoferować? Stawkę podstawową 5 000 zł brutto plus premie nawet do 15% od 1 dnia zatrudnienia Naprawde wszyscy mają do 15 % premii? Czy tylko nowi pracownicy na brodzikach? Oferta pracy zachecająca :)

Dzień dobry, dziękujemy za Twoją opinie. Maksymalnie do uzyskania jest 15 % premii, z czego 10% dotyczy premii za cele, a 5% jest premią frekwencyjną. Pozdrawiamy

@Marmite Sp. z o.o.

Do 10% miesięcznie premii za cele. Co do premii 5% za frekwencję to warto by było nadmienić że jest ona płacona co pół roku w zależności ile było sie na L4. Obliczane jest to systemem bradforda. Jeżeli nie chorowałem wcale albo klika dni to jest 5% razy twoja pensja podstawowa (nowi 5000brutto) razy 6 miesięcy.

Roksana

Dzięki za wyjaśnienie, mega pomocne :) Polecasz prace na produkcji? Mój przyjaciel chce podesłać swoje cv. Zakładam, że kobiet nie przyjmują? Czy się mylę? Jaką umowę preferuje firma? UoP?

@Roksana

Wszystko zależy gdzie trafisz. Są trudniejsze i łatwiejsze stanowiska. Kobiety chyba zatrudniają bo ostatnio rzuciło mi się w oczy kilka nowych. Aktualnie chyba zatrudniają na nową linię brodzików, nie robiłem tam ale mówią że nie jest zle. Praca najlżejsza nie jest, jest ciepło, pył i chemia. Dają transport z różnych miejsc za 1zl miesięcznie. Ja nie narzekam.

Mają ludzi za nic taka prawda. Pracownicy co pracowali od początku dzień przed urlopem powiedzieli że zamykają odział lowyn. Nie są firma co płacą stawki poznania żeby za takie .. . Dojeżdżać tyle kilometrów z Międzychodu śmiechu warte.

Grazia

Nie ma sie wpływu na to, gdzie się będzie robić, co nie? Czy coś tam można ugrać? A jak zarobki oceniasz? Adekwatne do wykonywanych obowiązków w tym cieple i pyle?

Poop

Nie

Kiedy będą wypłacane wyprawki szkolne ?

Koko

Pracuje w marmicie przez randstat agencja nie wywiązuje się z umów płatności (usunięte przez administratora)

Witam . Firma zatrudnia ludzi i to jest ok. Zapewnia dojazd do pracy i to tez Ok ale dlaczego ludzie muszą stać. Brak miejsc siedzących. Nie wszyscy jadą tym autobusem jadą swoim autem bo gdyby każdy jechał autobusem to na rynek Buk nie ma po co wjeżdżać. Niech kierowca zachamuje gwałtownie lub coś innego osoby stojące mogą ulec wypadkowi. O to chodzi żeby pracownika dowieź do pracy ale w jakim stylu już nie. Pozdrawiam

Od kilku dni nie ma mydła i ręczników papierowych w łazienkach dla pracowników. Żenada. Idąc na śniadanie nie ma czym umyć rąk nie mówiąc o wyjściu do domu.

Albo na stołówce od roku jedna mikrofala nie działa choć było to kilkakrotnie zgłaszane druga kiepsko grzeje więc przeważnie pracownicy korzystają z jednej i wtedy robi się problem bo trzeba długo czekać.

Na jakie wsparcie w Marmite Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Co za firma dali grosze podwyżki gnają ludzi jak psów do pracy a premie zrobili zero procent. Świadczy tylko o tej pseudo firmie za kogo mają ludzi .

On

No jak? Podwyzki były to dlatego brak premii, teraz bradforda musza wyplacic w czerwcu i tez bedzie brak premii, budżet muszą sobie wyrównać jakoś haha. Czlowiek chapie jak pies a nic z tego nie ma bo se ustalą normy z kija i nie patrzą na to, ze jechały same 100% brodziki, norma to norma i tyle. Niech dadza auto do mechanika na wymiane zarowki a pozniej na rozrzad i niech sie spytaja czemu zarowka trwala 5 minut a rozrzad 2 dni..

@On

Jakie te podwyżki były? Jak kosztem premii to trochę wyższe przynajmniej? A jakiś socjal dla pracowników jest?

Ktoś
@Marta

200brutto XD

Aro

200 zł to nie dużo. A ta kawa to z socjalu jako benefit Nic innego nie dają pracownikom?

Lolek

Chcę napisać opinię na temat tej firmy, nie za dużo bo zajęłoby to dużo czasu, ale tak dla ludzi którzy szukają tam pracy, otóż nie polecam, zacznę zeto (usunięte przez administratora) nie firma, (usunięte przez administratora) jest już od najniższego szczebla, nie będę tu pisał o Panu x czy y, zarobki nieadekwatne do harówki, oczywiście są lepsze i gorsze stanowiska, jest dużo fajnych ludzi i odwrotnie, ale ie szanuje się i niedocenia pracownika, kiedyś za czasów gdy firmę miał Szwed warunki pracy i zarobki były naprawdę super, ale pracowało się na jakość nie ilość biurze było 30 osób i 2 auta, teraz trzeba zarobić na 100 osób czego połowa Siena niczym nie zna i na 30 aut służbowych i paliwo, podwyżki socjale do bani, jeśli jest podwyżka to nie dają premii żeby odbić, jak premia za frekwencję to nie dają żeby odbić, rzucają ludzi byle gdzie nie ważna jakie mają kwalifikacje masz wyższe a potrzeba do młotka walisz młotem ta firma od 10 lat to dno tak że szukajcie ludzie bo jest dużo fajnych firm pracowałem tam (usunięte przez administratora) lat, i dzięki Bogu mam lepsza pracę i spokój

Hej. Dlaczego pracowników na liniach 4,6 ,7,9 się pogania , czepia sie że szybko skoncza a ludzi na produkcji form nie. Godzina 13 ta zamiast pracować 4 osoby siedzą kawkę piją. To jest fer wobec innych. Oni mają blisko na stołówkę więc korzystają ile się da.

To już chyba od kierownika zależy jak rozkłada pracę, nie? Na niektórych halach nie ma tyle roboty? A tą kawkę piją na stołówce zamiast siedzieć na produkcji? Nie muszą się odbijać kartą jak wychodzą coś zjeść i czas im się odlicza?

Akurat te osoby powinny pracować. Jeżeli przychodzą na 6 rano do pracy to co robią o 13 tej na stołówce. Osób które siedza przed pracą nie liczę. Teraz produkcja form ma 2 zmiany i wiemy kto powinien pracować w godz pracy a kto jest przed pracą i się kawą wzmacnia do pracy. Na liniach produkcyjnych gdyby ktoś poszedł na kawę godz. przed końcem dostał by ochrzan od brygadzisty lub kierownika.

Klon

Ciekawe co robiłeś o tej godzinie na stołówce?. Ciekawe dlaczego nikt nie widzi pracowników linii 6 i 7 którzy potrafią o godzinie 14:00 czy o 22:00 być wykąpani i gotowi do wyjścia z pracy gdzie o tych godzinach powinni być na stanowiskach

BIK

Dlaczego ludzie mają taki ból (usunięte przez administratora) bo ktoś pójdzie na kawę, czy ten dostał tyle podwyżki, Patrz na siebie, przecież nikt na siłę nikogo nie Tr, yma w robocie, Jak masz czas na pisanie o piwrdołach to widocznie nie jesteś zarobiony

Xxxx

Ludzie z produkcji form odbija się o 14 czy tez o 22 .. A nie tak jaki inne linie… siedzą już na szatni.. lub w autobusie a jeśli chodzi o kawę to z tego co widać chodzą wszyscy lub wynoszą kawę tak aby nikt nie widział także niech każdy zacznie patrzec na siebie a nie pisać na kogoś bo to trochę nie ładnie ????

@Xxxx

Pracownicy z innych linii odbijaja się wcześniej? Przecież to potem widać na karcie kto wyszedł wcześniej. Nie trzeba tego odpracowywać bo w skali miesiąca to się trochę uzbiera tych minut.

No ona zawsze twierdzi że jej wolno wszystko nawet że jak jest w radzie może doprowadzić do zwolnienia pracownika. A z tymi papierosami to prawda średnio co godz leci na palarnie

Produkcja

Ona startuje do Rady bo się boi że ja w końcu zwolnią następnym razem za miast karetkę wzywać to alkomat jej dajcie

Jak można być chamskim i bezczelnym do ludzi i drzeć (usunięte przez administratora)na kolegów i koleżanki z którymi się pracuje. Nie ma ludzi których nie można zastąpić a wiele osób by się się cieszyła ze nie muszą z nią pracować i za nią pracować. Bajere to może mieć w domu . Kim ona jest , pracownikiem,, (usunięte przez administratora),, i bycie w radzie się nie zasłania. Wielki szacunk dla ludzi którzy z tą panią pracuja . I za nią pracuja .

Podejrzewam że jak przejdzie dalej do Rady to będą jakieś machlojki przecież my tak naprawdę nie wiemy kto na kogo głosuje. Ale z tego co słyszę na liniach dużo osób jest przeciwko Paulinie za te jej odzywki do innych osób. I przez to że mówi co jej wolno będąc w radzie. Odkąd jest w radzie zachowuje się jak by była (usunięte przez administratora) wie kim.

Kajko

Dlaczego pracownicy niektórych produkcyjni kończący pracę czy to z rannej czy popołudniowej zmiany potrafią być o 14:00 lub 22:00 wykąpani i przebrani oraz udający się w stronę wyjścia. A na przykład pracownicy z linii nr 9 dopiero idą do szatni ? Dlaczego czas pracy nie jest dla wszystkich jednakowy

Nie długo sami tacy będą pracować bo nie potrafią docenić starych pracowników. Tylko te nie roby mają większe podstawy jak pracownicy co robią parę lat żal dosłownie .

Ktos

Idą jak u siebie To oni przyjechali do nas Idą ani cześć ani dzień dobry Panosza sie jakby To oni byli u siebie My już za 10 na swoich stanowiskach pracujemy a oni za 5 stoją i sobie papieroski pala nieprzebrani

I co wkoncu z tymi podwyżkami? Wszystko o tyle podrożało a my stoimy w miejscu z zarobkami .

Hapol

Na co Ty liczysz? Jest do 7%, czyli kazdy dostanie po 3, karty umiejetnosci kierownicy wypelniaja sami bez Twojej obecnisci nawet nie wiesz co tam masz wpisane, podwyzka bedzie w czerwcu moze i ze splata z kwietnia. Oni oceniaja kazdego na takie minimum zebys za duzo nie dostał bo prawidlowo kazdy powinien isc na rozmowe z kierownikiem i okreslac razem z nim Twoje umiejetnosci.. ale maja to gdzieś i smieja nam sie prosto w pyski bo oni zarabiaja za nierobstwo 3 krotnosc naszych pensji =)

A w o ogóle coś słychać w tym temacie? Były jakieś rozmowy z kierownictwem czy po prostu teoretyzujesz? Ile procent wiecej ludzie oczekują żeby były realne do zrealizowania?

Robol
@Hapol

To i tak nie jest zle, teraz jak na produkcji mamy 7200-7500brutto to po 7% da nam 7700-8020 to chyba w miarę okej. Do tego premia i masz z 8500 brutto.

Kkk
@Robol

O ja (usunięte przez administratora) znajdź mi osoby na produkcji które mają taką stawkę! Po 30 latach w tym (usunięte przez administratora) tyle nie zarobisz!

Robol
@Kkk

To ile wy macie? Ja po 3.5 roku mam 7100 i myślałem że mam prawie najmniej nie licząc nowych...

Kkk
@Robol

Wiesz co albo jesteś z biura i zachecasz młodych ,albo jesteś (usunięte przez administratora), na obecną chwilę nie ma nie nikt takiej stawijak co piszesz ,no chyba że dobrze lizesz (usunięte przez administratora) w biurze, tylko przez takie kłamanie prawdziwi pracownicy Marmite nic nie zyskają

Macie rację że przełożeni mają nas gdzieś. Jak idziesz do nich i im mówisz np że ktoś się nie nadaje do pracy bo chodzi sobie na kawki i na cmika i go nie ma na stanowisku pracy przez 45 bo on twierdzi że przez firmę zdrowie stracił to jest dobrze tylko głupio się uśmiechną. A TY masz (usunięte przez administratora) na takiego człowieka i siedzieć cicho. A jak przypadnie Ci z nim robić to ma (usunięte przez administratora) i ty masz robić prawie wszystko sam.

Zdzichu

Witam Co do traktowania pracowników to szkoda słów. Krótka historia o człowieku który był jednym z najlepszych pracowników. Chodzi mi o Byka bo tylko jego najbardziej mi szkoda. Miał problemy ze zdrowiem i nie tylko Bo później się dowiedziałem że jeszcze miał ciężką chorobę w rodzinie. Ale wracając do tematu to z nim bardzo dobrze mi się pracowało i był bardzo dobry w tym co robił bo z tego co wiem to potrafił wszędzie ale byli tacy którym nie pasował i podkładali mu świnie. Takich ludzi powinno się trzymać a nie traktować jak (usunięte przez administratora) i jak popełni błąd to od razu zwalniać.

Byku
@Zdzichu

Zdichu gdybym jeszcze wiedział kim jesteś. Ogólnie mówiąc moja opinia o samej firmie jest Ok tylko Ci którzy nią żądzą to są do zwolnienia. Starałem jak mogłem żeby było dobrze ale trudno. Nie chcieli mnie słychać bo woleli tych co włazili im w (usunięte przez administratora) Teraz gdyby mi dali dobry pieniądz to może bym wrócił

Byłem pracownikiem

Osobiście uważam że w firmie jest straszny (usunięte przez administratora)zwłaszcza co do niektórych ludzi. Przełożeni ciągle mówią że jak Ci się nie podoba to możesz się zwolnić.

Na szczęście już nie pracuje
@Byłem pracownikiem

Jak masz problemy to nie warto tam nawet iść do przełożonego bo to tak cię brzydko mówiąc oleje a później za plecami będzie się z ciebie wyśmiewał. Wiem ze swojego doświadczenia.

Bożu
@Na szczęście już nie pracuje

Prawda jest taka np w Lowyniu, jeden kierownik mial wpis o mob.. ale to tylko bylo podpisywanie przy osobie ktora to skladala, a po jej wyjsciu zostalo zmielone i wyrzucone w kubeł bo po takiei akcji zero zmian i malo tego pkszedl szczebel wyzej. Ręka ręke myje więc zglaszanie tutaj czego kolowiek nie ma najmniejszego sensu chyba, ze zglaszasz zle traktowanie ktore nazywa mooob.. ing to najlepiej w dwoch egzemplarzach ktory drugi jest dla Ciebie wtedy byc moze zostanie wprowadzone w akta kierownika ze zostal poskarzony o to. Ogolnie to powinni sie wziac za tego czlowieka w lowyniu bo (usunięte przez administratora)co to on nie moze ale on moze tylko w tych murach :) pozniej udaje przyjaciela. Jesli to czytasz to powinni Cie wywalic na zbity pysk za to jaki jestes, zamiast szanowac ludzi to ich gnębisz... ta firma za twoie nic nierobstwo powinni dawno sie Ciebie pozbyc!

Skąd wiesz? Ilu ich tam jest?

Don Smoczyslaw

Jakby Marmite było na szczycie rozwoju! Z pewnością obecna sytuacja w firmie to apogeum sukcesów i rozwoju, nie wspominając o klientach którzy w kolejce biją się o umywalki, pod bramą zakładu. Ja już tam nie pracuje i wiecie co, dobrze mi z tym. Nie muszę patrzę na ludzi którzy wybili się w tej firmie w bardzo dziwny sposób, nie musze wdychać tej chemii. Nie widzę romansów w pracy, nie widzę braku napraw na liniach bo części nie ma. Brak krzyków na ludzi i wiecie co? Dobrze mi jak jest,zdrowiej na ciele i duszy Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Marmite Sp. z o.o. - Zakrzewo

• Jak się pracuje w Marmite Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmite Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmite Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 11 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmite Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marmite Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmite Sp. z o.o.