Opinie o Ramirent S.A. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ramirent S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramirent S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramirent S.A. w Szczecin

...

CIERPLIWOŚCI, CIEPRLIWOŚCI a ona zawsze jest wynagradzana -)

wieszcz

DW to nie odda przecież ktoś napisał, że odnosi sukces za sukcesem a do tego jest z grupy TWA a oni mają fartuchy z materiału, który jak się poplami to i jak nie widać

aa

KK - 2012-12-12 20:25:10 i brylant oddał fartucha ha haCiekawe kto następny odda fartucha może KK ? może BD albo DW albo AG albo wielki jak TIR------- MG ostanio w centrum biorą hihih moze w innych regionach zaczną

KK

i brylant oddał fartucha ha ha

haha

Ten adres jest dla pierwszego lepszego leszcza ;-) pytać trzeba u źródła tak gdzie wszytko się zaczęło

Powiedź cie jak to jest, że pewni koledzy od frytek w poprzednich miejscach pracy byli miernymi kierowniczynami a tu piastują wysokie stanowiska pobierając potężne wynagrodzenia nie mając żadnych kompetencji a na dodatek popełniając błąd za błędem wykazując się traktowaniem podwładnych jakby to był to żałosny obraz ich własnej nieudolności i braku szacunku.

wegetarjanin

bolo - 2012-12-07 16:38:17 szkoda... było kiedyś nieźle.było do czasu kiedy firmą kierował Prezes a nie MC-frytki

bolo

szkoda... było kiedyś nieźle.

Srut

A konkretnie to jakie decyzje i pomysły?

wiking

To naprawdę się dzieje co jeden to lepszy pomysł ma i decyzje trafne tak, że jakby przeprowadzono sondę w przedszkolu to tam dzieciaki by lepiej sobie poradziły. Tak sobie pomyślałem jak chłopaki od MC-frytek tak wspaniale dają rade to co by było jakby wprowadził jeszcze ze dwóch od kebabów?

referent

A może niech zwiazki zawodowe wyślą pismo do Finlandii i planem naprawy firmy i tam niech słuszne decyzje podejmą, Walwiemu zgloście on napisze sam, udziały ma [przecież], miłego dnia

Przy porannej kawie

Koledzy a jak głośna ostatnio sprawa trójki kolesi ( BD, KW, DW) dali Bidulka w końcu do tego PLO? A tak wogóle to ponosił ktoś konsekwencje za tą samowolkę ??? czy jak to w naszym ukochanym kraju bywa rozeszło się po kościach bo zainteresowani ułożyli odpowiedni komis do tej sprawy.

Rolnik

Ale zostali członkowie od frytek i to w nich jest siła oni na swoich barkach dźwigają brzemię jakie na nich spoczywa. Najważniejsze to uwierzyć a resztę się domaluje a tak naprawdę czy kogoś to obchodzi? Obserwując wydarzenia z ostatnich chwil to na usta ciśnie tylko jedno OBCHODZI TO CHŁOP STODOŁE ;-)

gość

Niewiele się dowiedziałem jest aż tak źle ?

gość

POWODZENIA będzie Ci potrzebne ;-)

???

Pytam bo za chwile będę musiał współpracować z tym gościem a słyszałem wiele negatywnych opinii. Koledzy z dawnego centralnego powiecie coś więcej???

pytanie

Nawiązując do poniższej wypowiedzi co to za jeden ten Dyrektor centralnego ???

patrz i oceniaj

Powód jest prosty AMATOR, AMATOR a AMATOR , AMATORA POGANIA a do tego wydaje im się, że są profesjonalistami kiedy to się w końcu skończy

lk

fajna była.........szkoda że taka (usunięte przez moderatora). się zrobiła

gość

Jakby wyciągała wnioski ta \"szlachta\" to pewnie by nie dawała pozwolenia na to co się tworzy a jak wiemy dzieje się bardzo źle. Przyzwolenia na kolesiostwo, brak równości oraz wiele innych lista jest długa. Aż żal na to wszystko patrzeć jak organizacja do, której ludzie przychodzili z chęcią do pracy zmienia się w machinę gdzie każdy każdemu wilkiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Ramirent S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w Ramirent S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ramirent S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramirent S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ramirent S.A.?

Kandydaci do pracy w Ramirent S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ramirent S.A.