Sinac

Szczecin

Opinie o Sinac

anonim 2012-07-17 12:09:24
Placa na czas i z perspektywy okazalo sie, ze nie jest tak zle
nn 2012-08-08 20:15:45
wszystko to prawda ,praca na okrągło od świtu do zmroku nawet w niedziele ,ODRADZAM
B&B 2014-01-14 20:55:26
Pracowałem tam 3 msc bo dłużej nie da rady tam wytrzymac w pracy jak i z ludzmi z ktorymi sie pracuje całymi dniami i mieszka pod jednym dachem.(usunięte przez administratora) szczerze odradzam!!!
Kanclerz 2014-02-26 18:07:45
Co mogę dodać fakt, płaca na czas ale bardzo niska dużo godzin pracy tylko stosunek do pracowników od kierownictwa jest zły.Bardzo duża rotacja ludzi.
kanclerz 2014-03-02 07:23:41
Prawdą jest że jest straszenie pracowników zjazdem do polski a co do podpisów to ludzie nie wiedzą co podpisują gdyż wszystko jest napisane po niemiecku więc podpisują w ciemno.
kanclerz 2014-06-25 05:43:56
Niestety nie tylko dadzą ci w pracy do podpisania więc jeśli znasz dobrze niemiecki to i tak nie zdążysz się z nią zapoznać.
ktoś 2014-10-29 08:35:10
Ludzie dajcie sobie spokój z tą firma... niska stawka godzinowa, warunki mieszkaniowe tragiczne jakieś piwnice... wody nawet brakuje, o zwrotach z podatku zapomnij ( są ale nie na twoje konto tylko firmy :/ a jak nie podpiszesz dokumentów o zwrot podatku to od razu lecisz z pracy) urlopy bezpłatne!!! Panie w biurze nieprzyjemne, wiecznie stwarzają problemy... pracować za 5000 zł za granicą to chore...
kanclerz 2014-11-03 05:37:44
Masz racje nikt to co piszesz to jest prawda o warunkach choć gdzie indziej mają trochę lepiej,stawki rzeczywiście są niskie ale ci starzy co tam pracują przyzwyczaili się do nich i nadrabiają godzinami.Co do biura w szczecinie to nie wszystkie panie są nieprzyjemne.Pozdrawiam
jacek 2015-01-18 16:07:39
Hej, to jakie aktualnie stawki są w Sinac, bo widze, że dyskusja zeszła na dalsze tory, piszecie o rozliczaniu pitów, a nie o warunkach w firmie. Mo,zecie napisac ile oni proponuja nowej osobie i czy do owej pensji można liczyć na jakąś premię, czy też dorobić za pomocą nadgodzin? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
zbrojarz 2015-01-19 20:11:07
na poczatek dostajesz 5.50 eu po puzniej powiedza ze dadza ci 6 do 6.50 ale tylko duzo muwia ,pracujesz caly tydzien po 12 godzin oprucz soboty i niedzieli bo w te dni pracujesz krucej o premi zapomnij i umowe o prace dostajesz do podpisania na miejscu warunki mieszkalne sa katastroficzne ,unikac trzeba takim firm a zwłaszcza Polskich
kanclerz 2015-04-01 13:30:18
Odpowiem ci po swojemu jak pracujesz w szczecinie na zbrojarni to ci płacą w złotówkach,a jak cię wyślą do niemiec na prefabrykacje to będziesz miał płacone w euro według twojej stawki na umowie ale za urlop będziesz miał płacone w złotych i dlatego chłopaki nie biorą urlopu wolą pracować.
kanclerz 2015-04-19 14:33:00
Cześć marko,stawki w tej firmie są od 4euro do 7 euro ale musisz być mega fachowcem żeby dostać stawkę w środku i mieć jakieś chody.A o stawce w tej firmie o 8,5 euro zapomnij.Z resztą przyjmij się do firmy to się sam przekonasz.a
obecny pracownik 2015-11-04 19:29:42
ogólnie to porażka z pracą. praca 77 godzin w tygodniu a nawet dłużej, wielki problem z wyjazdem do domu raz w miesiącu. stawka 6 euro na początek a max 7 jak coś umiesz. pracownicy nie są zgrani ze sobą dlatego tak źle tu jest. mieszkanie w kontenerach. jak by pracować dla niemca to bajka a dla polaka to porażka. nie polecam gdyż sam skąd już uciekam.
byłem tam 2015-11-05 18:51:45
zarobi max 7 euro, na start 6 euro na rękę, umowa na polskich warunkach, urlop na polskich warunkach, przerwy w pracy trzeba odpracować, brak zwrotu podatku, praca 7 dni w tygodni około 77 godzin, kierownictwo bardzo nie przyjazne ludziom, warunki mieszkalne porażka (kontenery), warunki sanitarne masakra. raz w miesiącu zjazd na 4 dni max do domu. pijaki, nieudacznicy to podstawa firmy. Polecam:)
LOLO 2015-12-29 18:27:31
PRACOWALEM W TEJ FIRMIE DOSC DLUGO I POWIEM JEDNO UCIEKAC JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMYA W SZCZEGOLNOSCI OD LUDZI Z KASZUB. WYPLATA NA CZAS ALE SZALU NIE MA WARUNKIMIESZKANIOWE MASAKRA .
kanclerz 2016-02-09 02:36:15
Cześć lola ,cóż z tego że pieniądze na czas,ale jakie pieniądze chyba dla tych są dobre co nic nie umieją a nie dla fachowców.To fakt warunki w kontenerach są fatalne ale to wina ludzi bo nie dbają są tam też ludzie co dbają o czystość.Praca tam ciężka i nie każdy przyjęty wytrzymuje dla tego jest duża rotacja ludzi.Poza tym rzeczywiście bardzo dużo godzin pracy.Pozdrawiam były pracownik.
kanclerz 2016-04-08 23:25:25
Cześć jur ,ależ to żaden problem dla ciebie jedż do Szczecina do firmy Sinac, adres autostrada poznańska1 i tam wszystko będziesz wiedział.Pozdrawiam.Ps.ogłoszeń nie ma bo tam całe rodziny pracują ojciec,syn wujek itd,to nie fachowcy.
kanclerz 2016-05-11 15:37:41
Kanclerz do Kuby,masz rację kolego rzeczywiście jest ciężko z pracą w kraju i gdy ktoś się załapie na eksport do firmy to chciałby jak najdłużej tam pracować bo to dla niego jest szansa żeby trochę zarobić, lecz nie w tym jest problem ,problemem są warunki pracy oraz zakwaterowania oraz stawki,ktoś kto dopiero zaczynałby tam pracę uważałby że 5 euro na godzinę to jest dla niego bardzo dużo przeliczając na złotówki lecz nie bierze pod uwagę że tam trzeba pracować ciężko cały tydzień od rana do nocy a także w niedzielę.Młody człowiek w starciu nie wytrzymuje ze starymi pracownikami i po miesiącu lub dwóch odchodzi.Rotacja w firmie jest duża,więc biorą kogo się da aby tylko umiał wiązać cęgami i wcale nie odciągam ludzi od firmy bo firma jest dobra i ma dobrą markę u Niemców lecz stosunki kierownictwa do ludzi bardzo się zepsuły.Życzę ci jak cię przyjmą do firmy żebyś jak najdłużej pracował bo tam pracują ci starzy około 20 lat
hej 2016-06-21 18:24:17
Pewnie, że praca jest wyjątkowa, ale wydaje mi się, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy.
Zostaw swoją opinię o Sinac - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sinac