Opinie o Door Financial (Działalność zakończona) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Firma Door Financial ogłasza rekrutację na stanowisko doradca klienta.Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w branży pożyczek gotówkowych,pełnego zaangażowania,uczciwości.Miejsce pracy Katowice

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Door Financial (Działalność zakończona) w Katowice

Kodek Nowy wpis

Bo firemka już nie istnieje, ciekawe co parabia teraz szafostwo?

Miron Nowy wpis

Jaki jest powód, że tak dawno nikt nie pisał? Mam wrażenie, że jesteście zadowoleni z pracy.

Maja Nowy wpis

@RONudało Ci się dostać do Door Financial? Jeśli pracujesz obecnie jako doradca finansowy, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach oraz tego jak wyglądają warunki pracy na tym stanowisku. Na jakie możliwości rozwoju oraz benefity mogą liczyć pracownicy? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą o Door Financial jako o potencjalnym pracodawcy i trafiły na ten wątek szukając opinii na temat firmy.

RON Nowy wpis

ciężkio mi się odnieść do tej sytuacji bgo dopiero będę starała się u was o pracę jako doradca finansowy - interesuje mnie jkak system prowizyjny się przedstawIA

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Door Financial (Działalność zakończona).
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
byly KOD

A co pisalem wczesniej. Ze Ptaszek leci i co wam wyleciał ?? Cyrk w ktorym uczestniczyliscie bo zyliscie nadzieja ze wam robote zalatwi. A on Cwaniak przez duze C pokazal w Bocianie ze za nim ludzie leca sznurem bo jest cudownym menadzerem i potrafi budowac zespol. No i dostal posade dzieki wam. A Bocian mial polew z waszych wystepow na asesment ;-) jak staraliscie sie odgrywac role niczym aktorzy z taniego teatru.

byly KOD

Do Bociana P.....K leci, co tam zrobi ?? co zwojuje ?? czy Bociana zruinuje ?? Wszytskim szukajacym szczescia na Assesment w poniedzialek we Wroclawiu zycze szczescia i powodzenia. Musicie zdac sobie sprawe ze owe Assesment ma na celu wylonienie najlepszych kandydatow, wiec pracy kazdy z was nie dostanie. Ale mimo to trzynam kciuki za wszytskich, ktorzy pojada i podejma wyzwania wystepu w teatrze Assesment Center.

as
@byly KOD

ten assesment jest do jakiej firmy i na jakie stanowisko?

DF

Jeśli ktoś chce położyć swoją firmę to polecam AP :) Wielki talent !

doradca

Moja dziewczyna miała rozmowę z panem Mirosławem K., który miał być kierownikiem operacyjnym, teraz nie odbiera telefonu. To jest wręcz niebywała, przecież te rekrutacje w całej Polsce do njudoor to też dla nich były koszta, więc po co to robili nie mając inwestora, po co kręcili? Tego nie potrafię zrozumieć, robić coś bez żadnego celu

Oszukany

Jeżeli ktoś buduję firmę na fundamentach kłamstwa to czego można się spodziewać. Początki były niewinne, zalane serwery, obniżone wynagrodzenie na trzy miesiące. Skala kłamstwa przybierała na wadze, redukcje etatów, zmiany w prowizjach doradców, obniżenie wynagrodzeń dla pracowników, ale szczytem było wprowadzenie premii za sprzedaż a później tzw. wstrzymanie sprzedaży

A co tam u kierownika operacyjnego Polski ? Jakoś milczy i zniknął z pola widzenia.Twardziel schowany za plecami kumpla, który go mianował na stołek. Taki zabawny i mądry zgasł jak znicz na cmentarzu. Facet bez jaj, który nie wziął odpowiedzialności za bzdury które wygadywał. Żenua .....

@007

a jak ten kierownik operacyjny polski się nazywa? moja dziewczyna miała rozmowę z Panem Mirosławem K., który teraz nie odbiera telefonu. Trochę mi rozjaśniliście co to za ludzie, ale po co ta ściema z nju door, rekrutacja? przecież nawet dla nich to żadna przyjemność, a koszta i strata czasu. To oni nie mając inwestora robili te rekrutacje w całej Polsce?

były

ty "wierny"??? podaj swoje inicjały to każdy będzie wiedział ktoś ty!!! ..bronić tego CWELA!!! to jakiś żart!!! chyba, że sam miałeś udział w tym co siś stało!!!

WIERNY

ja uważam że Pan Andrzej się stara i walczy o ludzi szuka dla nich pracy jednak rynek jest już ciężki i nie jest łatwo.

były

BOCIAN!!!...hehehehhehe.. przecież każdy, sam może tam aplikować, komu potrzeba "ćwirka"!!!! ..fakt, znowu ustawia swoje stanowiska na ludziach, których rzekomo MA!!!! :) :) ...kto IDIOTA, ten pójdzie za "ptaszyną"...kto MĄDRY san sobie załatwi pracę w tej Firmie!!!

x

dobre, mnie już nie oszuka! dziwię się tylko, że ktoś chce z takim gó..em rozmawiać.

realny

Pan ptaszek, (celowo z małej liter, ponieważ nie zasługuje na więcej-bo nie ma dla niego żadnej wartości, a ludzie dzieki którym zarobił cyfry z pięcioma zerami, są dla niego niczym), nagle romansuje z Bocianem!!! :) LUDZIE, ON ZNOWU USTAWIA SWOJE STANOWISKO NA WAS, NIE DAJCIE SIĘ!!!!!....a potem, będzie ten głupi uśmiech!!!..i w trakcie kwiecistego przemówienia....no...no...no...no..no...noooooo... nie kpię z wady wrodzone, tylko z człowieka, który za nic ma osoby które pracowały dla niego!!!!!!!!!!!!!!!!!

doradca

czy ktoś zorientowany wie czy Njudoor powstanie? moja dziewczyna miała mieć tam pracę, ale cisza. Domena cały czas istnieje tylko strona w budowie.

l4

Co wy chcecie od tych ludzi. Robili co mogli i umieli. A że mogli niewiele a umieli jeszcze mniej to taki jest rezultat. Teraz już mają doświadczenie jak doprowadzić firmę do upadku, więc jest ok.

była

Moim skromnym zdaniem wystarczy spojrzeć w życiorysy zawodowe osób które w ostatnim okresie zarządzały tą firmą, sprawdzić ich doświadczenie i praktykę w zarzadzaniu firmą. Członek zarządu - kierownik w mało liczącej się firmie pożyczkowej, czyli doświadczenie 0. - kierownik operacyjny polski- podobne stanowisko w podobnej firmie, czyli doświadczenie 0. kierownik działu kontroli i windykacji - pracował jako szeregowy bezpiecznik, czyli doświadczenie 0 .koordynator ds. finansowo organizacyjnych, brak doświadczenia na podobnym stanowisku, kompetencje 0.Trochę dużo tych zer w takiej firmie, gdzie solidne fundamenty to podstawa.

W tej firmie nigdy nikt nie ponosił odpowiedzialności za wyrzucanie ciężko zarobionych-zebranych- przez doradców pieniędzy.Kasa wyrzucona w błoto przy bezsensownej rekrutacji to tylko namiastka pozostałej niegospodarności. Szkoda, że nikt tego nie kontrolował . Dla szeregowych pracowników nie było funduszy nawet na kalendarze.

Dżoint

Z tego bagna już nic nie będzie, polecam pójść moją drogą, wyślijcie CV do Nobilonu, rozwój pełną parą, a i tak do tej pory osiągnęli już niezłą pozycje. Dobra kasa i na czas.

Door Financial (Działalność zakończona)
1.7/5 Na podstawie 55 ocen.

Door Financial (Działalność zakończona)