Opinie o Post Master w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Post Master. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Post Master o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Post Master w Kraków

boss

Witam, to teraz ctrl ? bo ponoć kupii postM......

Ktoś z branzy
@boss

Kupili.ale nic się nie zmieni.kapusta wyleci i kilka osób ze sztucznie stworzonych stanowisk.aaa i koleżanki z operacyjnego powinny szukać pracy zwlaszcza te z dłuższym stazem;) bakala bajki opowiada bo sam nic nie wie;)

@boss

dlaczego została usunęta inforamcja, że postmaster został kupiony przez ctrl przecież to każdy wie, nawet klienci

Pracownik roku

Kasa na poziomie ?? hmm ciekawe - chyba stołkach dyrektorskich... bo wszystko co poniżej to tragedia - byle do 10 bo tak płacą...

g23456kl

Ostrzegam Uwaga na PostMaster werbuja nastepne osoby do pracy niewolniczej stawka 1.9gr szok niepodpisywac umow jest kroczek aby puzniej agenci placili na utrzymanie kretaczy .oszustow i tak po 3 miesiacach nastepni nieplaci firma postmaster za wykonana prace obiecanki i zbywanie niedajcie sie manipulowac przez osoby ktore tylko zostaly do doprowadzenia do upadlosci tej firmy

romano

gorąco przestrzegam przed praca i współpraca z ta firma ponizej pisze dlaczego w ciągu 6 miesięcy współpracy z nimi straciłem wszystkie oszczędności na szczęście rozwijam swoja działalność i jakoś do przodu idzie po ostatnim podliczeniu wyszło ze post master i jego śmieszny dział kontroli ukradli mi łącznie 7000 złotych a jak to robią otóż w bardzo prosty sposób nie płaca za wykonana prace twierdza ze nie była wykonana nie ważne sa zapisy GPS nie liczą się kontrole .... porostu zabierają pieniądze a moim pracownikom muszę zapłacić jeszcze w tym momencie obcinają stawki i kolporterom płaca 50% mniej czyli jeżeli było wcześniej (kolportaż rzetelny) 3 gr za podstawowa ulotkę to teraz będzie 1.5 gr do tego należy doliczyć dziwne kary i szacuje ze kolporter dostanie max 1 grosz zaznaczam ze za gazety reklamowe a nie małe ulotki gdzie norma na rynku dla kolportera przy malej lekkiej ulotce to 5 groszy w gorszych przypadkach 3gr wiec jak można mówić o jakości kolportażu przy takich stawkach ... paliwo kosztuje sam osobiście na rzecz owych złodziei robię miesięcznie 1500km dobrze ze mam ciągłość własnej działalności bo wychodzi na to ze tym złodziejom sponsoruje kolportaż za który ja powinienem dostać pieniądze jeżeli polityka firmy się nie zmieni odejdą wszyscy kolporterzy i organizatorzy grup a co za tym idzie klienci również. Poza tym pięknie na swojej stronie piszą ze prowadza kolportaż nie konkurencyjny a co tydzien prowadza kolportaz real i tesco razem dodatkowo prowadzony jest kolportaż groszka i leviatana okresowo bywało BRW razem z Abra jedynie co nie było konkurencyjne choć po części również to kolportaż Media Markt wraz z innymi marketami tak ze drogi kliencie zastanów się nim wybierzesz ta złodziejska firmę ponieważ nie masz co liczyć na skuteczność za grosz a na pewno nie możesz liczyć na to ze twoje gazetki nie będą doręczane razem z konkurencja gdyz firma zarabia na tym najwiecej bo kolporter nie dostaje pelnej stawki za dołączona gazetke tylko jeszcze niejsza przedstawia sie to tak podstawa(1,5gr) + łaczenie(1gr) + łączenie(1gr) .... i tak dalej wydajność wtedy spada i kolporter nie jest w stanie doręczyć tyle ile z jedna gazetka wiec wtedy i terminy sa farmazonem

g23
@romano

Osoby pokrzywdzone przez PostMaster prosze o wpisy juz sie rozpoczal czas aby to juz zakonczyc skladamy pozew zbiorowy kartofelki juz sie gotuja

Pajek
@g23

Jestem zainteresowany podłączeniem się do pozwu. Podaj maila

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Post Master? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Zostaw merytoryczną opinię o Post Master - Kraków

• Jak się pracuje w Post Master?

Zobacz opinie na temat firmy Post Master tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Post Master?

Post Master
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zawiła 65L
    30-390 Kraków