Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Załamany sprężyny

Witam czy serio od września mamy pracować 0, 8 etatu i znwo tyle ludzi chcą zwolnić że zostać ma jedną zmiana czy to tylko jakieś ploty.... ????

Błażej Rajchel
@Załamany sprężyny

Dostałem cynka że wiara ze sprężyn będzie przeniesiona do nowych Skalmierzyc na pikowarki. I zostanie na sprężynach jedna zmiana. A najsłabsze ogniwa pojadą do com40.

Geodyta
@Błażej Rajchel

Źle zrozumiałeś, chodzi o to że ogniwa sprężynowe będąca cynkowane

Załamany sprężyny

Czy to prawda że od września 0, 8 etatu i znwo tyle ludzi chcą zwolnić że jedna zmiana czy to tylko ploty kuźwa ludzie co się dzieje.... ????

Olo
@Załamany sprężyny

To są tylko ploty

@Olo

A ja mam pewne info ze właśnie niestety nie ploty a ty od kiedy info masz i z pewnych źródeł?

Ps

Od września 0.8 etatu:) info pewne 100%

@Ps

Ludzie trzeba szukać nowej pracy bo znowu firma chce nas (usunięte przez administratora) żebyśmy za darmo robili

Lucek
@My

Co masz na mysli za darmo bo nie w temacie jestem

@Lucek

To że jak zrobią 0 8 etatu na trzy miesiące to będziesz jedna wypłatę do tyłu czego nie rozumiesz takie takie to trudne

Lucek
@My

W 3 miesiace to wyjdzie ze 2000 wiec jaka jedna wypłata? A po drugie to nikt nic nie mówi o 0.8 etatu a po trzecie to nie musisz sie zgodzic i zwolnia cie z przyczyny pracodawcy dla mnie moga zrobic pól etatu czym mniej jestem w firmie tym lepiej sie czuje

@Lucek

Urlopu też będziesz miał pół.Czyli 13 lub 10 dni na cały rok,jeśly byś chciał pół etatu.

@Toudi na katapultę

dni urlopu pozostają bez zmian przy mniejszym etacie tempaku

zapłacone za dzien urlopu masz tylko jak za 4 godziny pracy

@pracownik ksm

Urlop bedziesz miał rozliczony na godziny a nie dni.

@Ps

No przecież straty trzeba sciagnac z pracowników jak tak będzie to pryskam stąd a jestem starym pracownikiem poza tym nasz benefit zostanie zabrany w miejsce 08 i jeszcze będzie malo firma nam zabierze a towar sprzeda po takiej samej cenie także będzie do przodu niech się określą i powiedzą prawde na czym stoimy bo nikt nie będzie czekal co tu będzie a myślę że trzeba już się rozglądać za inna praca bo tu jest pozamiatane a nikt tu nie będzie pracował za dwa i pół tysiąca albo mniej niech zapomną czekam tylko do końca miesiąca i ludzie którzy tu pracujecie przemyślcie to bo dobrze już tu nie będzie a ja sobie nie pozwolę zeby jakiś jeden z drugim może nademna stał z batem zapomnijcie i się ogarnijcie z tymi nalotami bo to jest śmieszne tylko się pogrążacie i ta firme gdzie jest rozgłos na całego wy to macie gdzieś a my tym bardziej

Ktoś
@Prezydent

No niestety w tej firmie wszystko jest robione kosztem pracowników jak przyszła pandemia pokryli wolne naszymi urlopami resztę kazali odpracować i mimo że było więcej pracy mieliśmy zabrana premie a szef nie dość że mial tanią siłę roboczą to jeszcze wziął sobie kasę z tarczy i teraz jest tak samo inflacja szaleje a my nie dość że bez jakiej kolwiek podwyżki od paru lat to jeszcze tysiąc pomysłów na obcięcie pensji

Śmiechu
@Ktoś

Tak jest jak wiekszosc pensji to premie i to uznaniowe czyli jak sie cos wydarzy to zawsze mozna zabrac, ogólnie slabo to wyglada fałsz wśród przełożonych tych nad liderami bo liderzy tez sa pomiatani, kasa coraz gorsza, brak nadgodzin, zwiekszanie norm, pomniejszanie składu a wymagania coraz wieksze.

Ola

Od września 0.8 etatu

Loszka

Skąd te informację?

Pinokio
@Loszka

z plotek. Jakie bzdury tu ludzie wypisują to jest szok!

@Ola

nie ma prawa ci zakład obnizyć etatu bez twojej zgody, a gdy z tego powodu cie zwolni to musi ci to napisać w wypowiedzeniu z góry wiem ze tego nie zrobi

@Ola

poprzednia obniżka etatu była spowodowana tarczą antycovidową tym razem nie mają do tego podstaw

Bos
@pracownik ksm

Jakby chcial to by zrobil i wszyscy by podpisali dla dobra firmy ludzie duzo mówia a malo robia, czemu mamy półroczny system rozliczania bo wszyscy podpisali wiec twoje prawa sa tylko gdzies tam na papierku a realia sa inne

@Bos

dlatego napisałem "bez twojej zgody"

@pracownik ksm

Ostatnio obcięto nam etat bez podpisywania i zgody. Ja chciałem pracować 32h w tygodniu to kierownik mi zaczął wymyślać, że muszę chodzić normalnie i zapłacone będę miał normalnie i "niby miałem" a przecież powinienem mieć zapłacone nadgodziny powyżej 32h/tydz. Ponieważ już się zwolniłem i na świadectwie pracy mam 0,8 etatu, do emerytury mam 0,8 etatu, a pracowałem cały.

ostatnio to mieli prawo ci narzucić 0.8 etatu rozporządzenie im na to pozwalało

@pracownik ksm

To po co nam kazali chodzić na pełny etat? Albo praca jest albo obcinamy bo jej nie ma?!

@qwqw

bo to była tylko ściema zeby wykorzystac przepis, tym razem juz tego nie zrobią bo beda zmuszeni zrobić redukcje

pol
@pracownik ksm

oj króka ta pamięć u polaczków. a jak na początku pandemii prawie 3 tygodnie siedzieliśmy w domach bo cała polska była zamknięta to już nie pamięta? tak, to prawda chodzilismy na 8 godzin przy etacie 0,8 ale dlatego aby odrobić tamten czas. Przeciez to n ie był postój tylko wolne w harmonogramie. Zasad nie znasz?

Chuck Norris
@qwqw

Wysokość emerytury zależy od dwóch czynników: - sumy wpłaconych składek - wieku przejścia na emeryturę. Pozostałe czynniki nie mają żadnego wpływu na wysokość emerytury.

@Chuck Norris

A co ze stażem pracy? lata przeprowadzone? Lata składkowe?

Chuck Norris
@qwqw

Nie ma to teraz żadnego wpływu na wysokość emerytury.

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Danylo

Gdzie warto złożyć CV? Podobno sprerzyny są dobre.

pracowałem 5 lat na sprężynach, dużo frajerstwa na obszarze, każdy patrzy co na kogo powiedzieć, jak to w dużych zakładach. Góra udaje że wie coś o produkcji, a z maszyn schodzili po miesiącu pracy i nagle awans za awansem. Szacunek dla każdego kto został w tej firmie i nadal mimo znikomej produkcji łudzi się że będzie dobrze

Aha i jeszcze jedno . Teraz pracuje w Kaliszu w firmie produkującej folie. 4 - brygadowka po 12 godzin . Weekend wolny co 6 tygodni ale za to kasa godna. Nie to żebym się chwalił ale dziś dostałem trzecią wypłatę 3400 złotych przy 190 godzinach roboczych.

Ciekawy

Witam. Mam pytanie. Czy pracodawca zapewnia posiłki regeneracyjne podwyżek 8 h pracy jak to mówi kodeks pracy? Z tego co wiem, to w grupie comforty jest dużo 12 stek.

@Ciekawy

żle interpretujesz przepisy kodeksu pracy przeczytaj dokładnie kiedy się należą posiłki

LB

Mija 4 rok odkąd nie pracuje w tej firmie. Mogę polecić każdemu odejście z tego miejsca pracy. Nie ma co wiązać się z nią bo naprawdę marna w niej przyszłość. Pracowałem tak 6 lat na sprężynach. W ostatnim roku ciągnąłem studia i notorycznie brałem zwolnienia w celu nauki. Dostałem wypowiedzenie umowy z okresem przepracowania 3 miesięcy (ani jednego dnia nie przepracowałem xD) Dostałem piękna karteczkę z jakiej to winy mnie zwalniają. Wywalili nawet najdrobniejsze brudy które się zaczynały od początku tych 6 lat. Zachowałem sobie to na pamiątkę xD. Praca w tej firmie była jedna z najgorszych decyzji w moim zyciu. Zamiast lamentować to odrazu się lepiej zwolnić i poczuć ta poprawę na innym stanowisku pracy.

@LB

Pięknie napisane.Oto cały obraz tej firmy.

malwina
@LB

wyleciałeś to się żalisz. Za byle co nie zwalniają. Pewnie połowy prawdy tu nie napisałeś, a teraz oczerniasz firmę. Jakoś ci przez te 6 lat pasowała, zastanów się na ile ty byłeś uczciwy skoro sam piszesz, ze braleś zwolnienia (w domysle chorobowe) na nauke.

@LB

Jak były 3zmiany pracy i 12stki to jakoś nie wprowadzili maszyny z obiadami a teraz jedna albo max 2zmiany i maszyny od 25.07. br stoją i jakoś chętnych nie widze zeby brali te posiłki. Cooo za dureń i (usunięte przez administratora) wprowadził taki głuuuupi pomysł ????

@mechanik

Jakby ktoś miał czas jeszcze obiad jeśc w tej firmie.Chyba biurowi...

Barom
@Toudi na katapultę

Przerwa co do minuty dwadzieścia minut od odejścia od stanowiska do powrotu na stanowisko.Minuta na dojście na jadalnię minuta z powrotem minuta na s.ku minuta na pobranie posiłku trzy minuty grzanie to radę siedem minut.Zostaja trzynaście minut i to przy szybkich ruchach.Jak ktoś pali to zostaje osiem minut i to biegiem a jak nawet nie pali no to trzynaście minut przy sprawnych ruchach zostaje na obiad.Fajna propozycja

Iiii
@mechanik

Dokładnie tak jak napisałeś.zaraz będą co 2dni przeceny bo ludzi nie stać w tych czasach ale po 1zl to z chęcią wezniemy :-)

agawa
@Iiii

człowieku jaki ty jestes niepowazny - kto ci regualrnie bedzie sprzedawał posiłki za 1 zł. Przeciez to była akcja zachęcająca do zakupu i pewnie sie juz nie powtorzy - ktora firmę gastronomiczną byłoby na to stac? zresztą 13 zł za drugie danie to nawet w barach mlecznych masz drożej. Idź kup za 1 zł - powodzenia!!!!!

My

Usuwają negatywne komentarze w sprawie ruskich I Białorusinów to zwykle szmaty i ścierwa

Prezyden

Właśnie usunęli komentarz na ruskich ibialorusinow jebac ich szmaty pierdolone

@Toudi na katapultę

Tak ludzie zrobili w kulki że zrobili po godzinie 14stej posiłki za złotówke jak wiekszość pracujących poszła do domu. Ja Pie*dole rewelacja ta firma...

@malwina

Była to moja pierwsza praca po skończeniu szkoły. Trzymałem się kluczowo jej bez możliwości porównania. Zrobiłem to za późno :) Nikogo się tak nie trzymałem na zmianie. Jedno kolesiostwo i tyle. Jednemu coś wolno a drugiemu nie. Nie traktują wszystkich równo.

@Barom

Chłopie w dwadzieścia minut ja zjem śniadanie, zapalę papierosa i jeszcze się porządnie skasztanie w WC. To sporo czasu już nie narzekaj.

@agawa

Ja za 17 złotych mam hinola na podmiejskiej. Ryż smażony z kurczakiem i warzywami albo kurczak na ostro. Na Kościuszki też mają konkretne żarło np. udko po tajsku polecam. Nieraz mam ochotę na kebaba to jadę przed mostem jest dobre u turasa kebab w bułce lub tortilla .

@LB

Strzelałaś z ucha pewnie.

@Toudi na katapultę

Tamtym frajerzynom nigdy nie strzelałem z ucha. Nie miało to sensu widać po efektach innych. Cieszę się bardzo ze dostałem wypowiedzenie :) uczucie z początku dziwne, ale po znalezieniu innej pracy uważam to za nagrodę :) w końcu normalny kodeks pracy mnie obowiązuje, a nie ich prywatny który się podpisuje po rekrutacji i wychodzą po nik kwiatki :)

@Toudi na katapultę

Nie podszywaj sie pode mnie.To nie mój wpis.

@Toudi na katapultę

To nie mój wpis.Ktoś sie podszywa.

LB

Niektóre przepisy które widnieją w kodeksie pracy nie ma w praktyce w correct. Oni maja swój własny kodeks i gdy tylko mówiłem co powinienem i co powinienem otrzymać to mówili ze w ich kodeksie czegoś takiego nie ma bo maja swój xD banda (usunięte przez administratora) i tyle :) mnie przynajmniej nie straszyli zwolnieniami bo widzieli ze szczyl jestem i w każdej chwili mogę zmienić prace :) czepiali się bardziej osób z rodzinami i kredytami na karku. Aby widziałem z boku jak szarpią. Żeby coś załatwić trzeba iść od razu do menadżera a nie po pseudo liderach i kierownikach. Gdy tylko słyszeli o menadżerze odrazu zmieniali podejscie do pracownika. Nagle można było wszystko załatwić.

@LB

Daj spokokoj załatw sobie inna robotę tu już nie ma czego szukać poza tym oni wola Białorusinów ściągają dla nas zagrożenie państwowe bo jak bedzievwojna to dopiero się zacznie nie zdążą uciec z Polski avpo drugie gdyby nie nasz rxad po co ryja maczał w tym wszystkim to by było dobrze ale nasz prezydent zapomnial o histori w wołyniu a teraz trzyma z Ukraina wstyd na całą Polskę

Prezydent

Po co usuwacie komentarze o których prawda na wysupisko (usunięte przez administratora) z ruskimi i bialorusinami to są zbrodniarze wojenni a poza tym jakby się rolabodwrocila to Ukraina by nas zaatakowała z ruskimi i biało Rusią ludzie przejrzyjcie na oczy je ich mamy przez Ukrainę przerąbane w Europie zobaczcie co się dzieje je c ich wszystkich

Zadowolony też

W ostatnim czasie widac poprawę juz tak nie słychać narzekań pracowników jak jakiś czas temu. Podwyżka, dodatek w grudniu oraz spotkania z prezesem na plus. Myślę że jeszcze dobrze było by poprawić dystans miedzy przełożonym, a pracownikiem bo za dużo kumpelstwa typu ty zrobisz jakaś brudną robotę albo robotę lidera, a w nagrodę dostaniesz przyjemną i opłacalna pracę.

Nie ważne
@Zadowolony też

Faktycznie rozmowa z prezesem na plus zwłaszcza słowa o tym że jak komuś się nie podoba to ma się zwolnić bo na jego miejsce płyną już pracownicy z dalekiego wschodu a podwyżki to chyba norm

@Nie ważne

Takie słowa świadczą o człowieku i pokazują gdzie mają pracowników. Pracownik ma siedzieć cicho i robić co mu każą. Nie ma prawa sie domagać godnej płacy bo zaraz usłyszy ‚mądre’ słowa prezesa. (usunięte przez administratora)

Odbiór
@Zadowolony też

O jakiej podwyżce mowa? Zmiana systemu wynagradzania to nie podwyżka, wiecej produkujesz materacy to wiecej zarabiasz tak jak i pracodawca ma wiekszy zysk dlatego sie nazywa akord, pieniażki w grudniu to sie okaże bo nadgodziny tez mialy byc wyplacone na koniec systemu rozliczeniowego tylko zapomnieli pracownikom powiedziec ze rownie dobrze mozesz dostac dni wolne zamiast pieniadze za nadgodziny, zataili bo wiedzieli ze ludzie nie beda chodzic po 12 zeby pozniej wolne odbierac. Ciekawe czy premia świąteczna w tym roku bedzie czy pozniej jej nie wlicza do stażowego

xyz
@Odbiór

A to Ty liczysz na jeszcze jakąś inna premię świąteczną??? Ha ha ha grunt to poczucie humoru!

Lee
@Zadowolony też

Komentarz z kadr czy HR. Spotkanie z prezesem na plus?a co tam było na Plus?o jakiej podwyżce mówimy tej 1.20?dodatek w grudniu....skąd wiesz że go dostaniesz/a jeszcze nazywają to stażowym (stażowo-karpiowo-motywacyjny)w każdej normalnej pracy masz wypłacane za każdy miesiąc procentowo (5 lat -5%,6lat 6% itd co miesiąc) a tu raz na rok i jeszcze warunki punkty za L4.

DonFlotatorre
@Lee

Mając na uwadze podwyżki cen i teraz wymienię czego : paliw, wody, gazów, prądu, kablówki , chleba, biletów, ryb w puszce , serków wiejskich, owoców morza czy też prince polo oświadczam de fakto iż o żadnej podwyżce nie ma mowy.

Błażej Rajchel
@DonFlotatorre

Witam ser (Gouda) decznie. Robię od tygodnia w correct. Nie mam na papierosy. Kipy zbieram. Pożyczysz 100 złotych do wypłaty?

@Zadowolony też

Kto ci bzdur na opowiadał o podwyżce nie będzie a premie roczna tak zwany benefit to wypłaca w styczniu a nie w grudniu jesteś nie doinformowany i powiedz kierownictwu zeby cię nie oklamywali

Były
@Nie ważne

Tak.. Oni zawsze mają rozwiązanie. Najpierw mieli drzwiami i oknami walić ludzie którzy zwolnili się z Pratt&Whitney. I coś nie poszło. Ukraińcy siedzą,bo pozwolenia na pracę ich ograniczają, boją się iść gdzieś indziej i pewnie z wielu innych przyczyn. Daleki wschód nie taki (usunięte przez administratora) okaże się jak długo i dobrze będzie się to sprawdzać. Kadra kierownicza szuka chaotycznie rozwiązań, ale ni cho lery nie inwestują w zgraną i profesjonalną kadrę pracowniczą. Historia zna niejeden taki przypadek. Szkoda, bo jest w tym miejscu świetny potencjał

Wie ktoś czy będzie jakiś postój przed 08 sierpnia kiedy to ostatnia tura idzie na urlopy ?

Heniek
@Gość

A podobno ma być tydzień wolnego od 22.08 ? Ile ludzi tyle płotek pożyjemy zobaczymy ogłoszą nam

Lol
@Heniek

Fajnie by bylo, rzygac sie chce idac do pracy zasluga zarzadzajacych wymagania z kosmosu

Q3
@Gość

Od 12.08 do 18.08 do pokrycia urlopem.

Kanul
@Q3

Chyba w pierwszej kolejności z nadgodzin jak ktoś ma albo wolne z grafiku

@Q3

Super inni w sumie mają 13 dni urlopu a inni tylko 9 rewelacja

Ksm1

Na nockach przed urlopami był taki spokój.Teraz się wróci i znowu będzie zamieszanie robiła liderka

Ktoś całkiem obcy

Na hali 16 tez się cuda dzieją. Rozbijają zmiany i Cichosza nikt nic nie wie .pytasz się brygadzistow kierownikow to ci prawdy nie powiedzą .a nagle przychodzisz do pracy i dowiadujesz się ze wywala cie na inną hale na inne stanowisko i musisz mordę zamknac .

PJ
@Ktoś całkiem obcy

Brygadziści na h16 to samo kolesiostwo wszystko załatwione przed Adama W. żeby miał "swoich" ustawionych

sprężyna
@PJ

Wiadomo nie od dziś że Adam W. H16 trzyma sztame z donosicielami i jest mega fałszywy wobec pracowników. Takim podejściem to ludzie nie będe chcieli pracować dla tej firmy bo nie bede sie dawali traktować jak (usunięte przez administratora) spójrzmy prawdzie w oczy.

PJ
@sprężyna

A jeszcze żonkę ratował przed zwolnieniem chociaż pozostałych 2 liderów wylecialo

Anonimous
@sprężyna

Czyżby mowa o Panu Adamie Wircie?

sprężyna

Oczywiście że tak

Zrolowany
@Anonimous

Leżę i płaczę. Odchodziłem z correctu 11 lat temu. 6 lat na sprężynach. Przecież adaś to był zwykły pet co wy tu piszecie...Adam na stanowisku hahaha

@Zrolowany

Gościu życzy miłego weekendu jak jesteś nowym pracownikiem, okres próbny 3miesiące mija i traktuje cie jak zwykłego leszcza, śmi*cia co zapierda*a za małe grosze bo tyle ci zaproponuje. FAŁSZ bije na kilometr od typa zero szacunku i wartości...zresztą tam tylko pracują odpady toksyczne.

Anonimous
@sprężyna

Sodówa Adasiowi uderzyła już na maxa do głowy ,pewnie prochy mu zmienili na mocniejsze,zawsze był konowałem i przydupasem że ta jego żona z nim daje radę.

No
@Anonimous

zawsze do czasie wychodzi kto co jest wart a nie za początku. PRAWDA JEST BOLESNA

Gustaw
@No

Idę się zdrzemnonć, obudź mnie w sierpniu.

Radosny
@Zrolowany

A to tylko dlatego że menadżer to rodzina szoooook samo kolesiostwo

Ciekawy.

Witam. Czy tylko Ja myślę że ta firma powoli się kończy?? Taka redukcja pracowników, szukanie na siłę błędów, niespodziewane kontrolę.

Ciekawa
@Ciekawy.

A co zwalniają ?

@Ciekawa

Nie przedłużają umow jak za czasów pandemii.

Ciekawska
@Ciekawy

A wiesz ile już nie przedłużyli tych umów?

@Ciekawska

Nie nie takich informacji nie mam, ale pomóc więcej jak tysiąc ludzi jest za dużo na chwilę obecną.

@Ciekawy.

Zawsze tak było w tej firmie. Ja już szukam innej roboty bo w tej atmosfera jest już nie do wytrzymania, nie widać szans na poprawę.

@Marek

Zawsze?? Pracuje tu już trochę czasu i tak słabej produkcji w okresie letnim nie doświadczyłem nigdy. Rozumiem ta pandemia śmieszna pl, albo w grudniu bądź w styczniu. Ale w lipcu, sierpniu?? Masakra

@Ciekawy

No latem było zawsze najwięcej roboty nie wiem co się stało w tym roku czym to jest spowodowane.

Cukier Czarny

Jak tam sytuacja na MWG? Jakieś nowości? Pozdrawiam wszystkich pracowników tej niedocenionej strefy.

Joanna
@Cukier Czarny

Niby czemu wy tacy niedocenieni? A jest za co?

LIli

Jak Wypłat kolejna śmiechu warta i kolejna jak parę lat temu, wyrób gotowy na półki i ilości największe robione. Czy aż tak są nie wyrozumiali? Czy przy korytach musi im się zgadzać a na resztę mieć wyealone ? Linia 1. 2

Harry
@LIli

Wypłata 10 tego będzie jeszcze nie było nie.wprowqdzaj w.blad nie mam ani grosza na.koncie pizycz 50 do wypłaty.

Kartol
@Harry

To ty głupot nie pisz.Dziesiaty przypada w niedzielę to w niedzielę tobie wypłatę przeleją?Jak przypada dziesiąty w weekend to jest prędzej wypłata.A jak przypada w środku tygodnia dziesiąty to jest dziewiątego.To ty nie wprowadzaj ludzi w błąd.Nie wiesz kiedy masz wypłatę? No chyba że tu nie pracujesz

Beny
@LIli

Ciężka praca wykonana a nadgodziny zabrane na pokrycie dni wolnych nie z winy pracownika zamiast postojowego.Tak szanują pracownika

Strandmony
@Beny

Siemanko. Jutro na Correct wbijam z com40 mnie.przenosza. Także jak zobaczycie nowy face to nie kozaczyć bo was ustawie do pionu , ewentualnie poziomu hahaha w com40 pracowałem 11 lat na pikowarkach.

Haha
@Beny

I po co ci te nadgodziny jeszcze sie nie nauczyles ze ci zabiora i bardzo dobrze ja poczekam do rozliczenia i odbiore sobie postojowe a ty zbieraj w chmurke

Protas
@Haha

Może nie zabiorą.Trzeba być dobrej mysli

Halibut

Przychodzisz do domu to jesteś z poniewierany jak byś kilka ton węgla przeżucił albo maraton przebiegł

@Halibut

I tak codziennie.I zdziwieni,dlaczego nie chcesz po 12 robić,jak w ciągu 8 przerzucisz 20 ton .

Kartofel
@Toudi na katapultę

W tej firmie przełożeni nie mają skrupułów.Trzeba być też człowiekiem.Nie wszyscy oczywiście ale ta sama firma a niektórzy liderzy to naprawdę nie mają sumienia chyba albo nie wiem o co im chodzi bo to zachowanie to normalne nie jest..Zero szacunku

Strandmony
@Kartofel

Przenoszą mnie z com40 do Correct jutro startuje na sprężyny lub MGW. Jestem legendą com40 więc tam niech koty nie podskakują. Do jutra pozdroo.

Masakrator3000

Cieszę się, że już nie pracuje w tym kołchozie ????

Danzel

Przenoszą ludzi bez powodu na inne hale,żeby mogly zostać dziewczyny które walą w ciula i telefonami się bawią, ktoś kto chodzi na l4 zostaję a ten który pracuje uczciwie to Przenoszą to jest porażka

Kajs
@Danzel

Musisz być pupilem lidera to zostaniesz

@Danzel

Tam wiele osób na drugie imie ma PORAŻKA, niewątpliwie

Ja nie rozumie dlaczego traktują ludzi gorzej jak zwierzęta. W upale gdzie mamy po 34 stopnie na hali pracujemy po 12h i nawet 1 min. Dłużej przerwy. To jest kpina i brak szacunku do drugiego człowieka

Ksm-y

To nie wiesz że powyżej 30 stopni jest w firmie dodatkowo dziesięć minut przerwy.My mamy i jesteśmy wdzięczni że nas szanują .U was na hali nie macie dłuższej przerwy?Nie wal sciemy

Ystuoood

To po co przychodzisz na 12h? W chmurke zbierasz zeby potem w sierpniu oddac?

@Ystuoood

Jeśli pracuje na MWG to raczej wyjścia nie ma i pracuje po 12 h.

@Ystuoood

A czemu w sierpniu ? Jakieś wolne się znowu szykuje ?

Protan

Teraz tak jest że jak nazbierasz w chmurkę to potem trzeba wolne zrobić żeby chmurkę zredukować do mimimum

@Protan

Jaką chmurkę? Co to właściwie jest, nigdy o czymś takim nie słyszałam.

Pak.en
@Karolina

To gdzie ty robisz?

Omow
@Karolina

Nie słyszałeś a poczujesz. Tydzień za darmo.

Kartap

Czy to naprawdę taki zły zakład że same źle opinie?

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 463.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 45 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.