Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Układ

Ktoś może wie dlaczego zdegradowali najlepszych liderów z montażu 1?

@Układ

Dobre pytanie. To prawda byli dobrymi liderami na których mógł każdy liczyć potrafili każdemu wytłumaczyć spokojnie a nie w nerwach!!!! jak to robią co niektórzy liderzy. odpowiadali na zadane pytania kazdemu z nas, ludzi traktowali równo, obojętnie czy to był Ukrainiec czy polak a to chyba ważne . Przede wszystkim zawsze byli uśmiechnięci do całej zmiany a nie tylko do swoich wybrańców.

Nizon

No właśnie wszystkich traktowali równo. To był błąd. Ukrola trzeba traktować lepiej. Bo on sprowadzi rodziny i będą pracować ku chwale zakładu. Polak w mniemaniu zarządu to rak drążący ta firmę. Pisze to z obserwacji poczynionych przez kilka ostatnich lat.

Podwładny

Widocznie dla firmy to nie ważne że byli dobrzy dla ludzi

Pako

Musiało to kogoś bardzo boleć że byli chwaleni przez pracowników to podkopano pod nimi dołki. No to już nie zostało dobrych liderów. Przyjdzie dobry to zrobią z nim to samo

Alfref

No i chyba dwie zmiany tylko podpadły. Trzecia zmiana widocznie tego błędu nie popełniła bo liderka została

Chyba 3 zmiany ale 1 uszło płazem

Narti

Ciekawe dlaczego?

Lia
@Narti

Nie pierwszy raz taka sytuacja...jak widać są równi i równiejsi.

@Lia

Dostałem cynka że kolejny lider będzie zdegradowany z montażu i będzie odbierał materace na pikowarce w Skalmierzycach. Takie słuchy mnie doszły bo się spóźnił dwa razy do pracy.

@Alfref

A ja mam cynka z pikowarek że guzik prawda ????

@Agnes

Ale że co? Guziki na materacu są tam pikowane bo nie rozumiem?

@Alfref

@Alfref mądrujesz się z pikowarkami a widzę, że nic o tamtych działach nie wiesz... ;-) Zrób sobie wycieczkę na ul. podkocką i wtedy będziesz w temacie :)

Nowa
@Układ

Zdegradowali ale tylko dwie osoby,3 Liderka ze względu na układy została. I to jest sprawiedliwość.

@Agnes

Pikowarki mnie nie obchodzą. Ja robię na MGW i dobrze mi tam idzie.

Marley
@Alfref

Degradujom najlepszych już się o tym przekonałem. Miałem pracować do emerytury i dorabiać później po emeryturze na portierni ale jednak rzuciłem wypowiedzenie. Zawijam rolmopsy w Kaliszu.

Marley - prawdziwy
@Marley

Znaleź sobie swój NICK , i polecam słownik ortograficzny, przy rolmopsach też może ci się przydać.

Ludmiła

Witaju. Mieliśta już wypłata na konto? U mnie do tej pory zero.

Tratyl

Okazuje się że więcej zaszczepionych pracowników choruje na covida. Czy zakład nadal będzie namawiał na szczepienia?

Szczepiony
@Tratyl

Szczepionka nie chroni przed wirusem tylko wedlug specjalistow chroni przed ciężkim przebiegiem choroby, zanim napiszesz kolejny (usunięte przez administratora) komentarz to pomyśl

Stefan
@Szczepiony

Według specjalistów to miała chronić przed zachorowaniem więc zastanów się co piszesz

Damian
@Szczepiony

Większość tych pseudo specjalistów jest przekupiona przez rząd swojego państwa a pewnie mało który się zaszczepił bo doskonale wiedzą co to za syf,tak więc jak ty słuchasz tych specjalistów to już mi ciebie szkoda,ja nie szczepiony i jakość jeszcze żyje,cud czy co? hahahaha

Baron
@Damian

Masz rację. Ci specjaliści to co chwilę inaczej gadają. Zmieniają zdanie co chwilę

Baron

Na dodatek zbiórka a oni wybrzydzają używanych żeczy nie. To my mamy chodzić w starych żeczach a im nowe kupic

Katarzyna S

Ty jesteś w tym mistrzem na nockach majstrom ciągniesz nie będzie ci nikt roboty odbierał.

@Katarzyna S

Nie od dzisiaj wiadomo że ci co liza du*e albo donoszą na innych szefostwu mają podwyżki od ręki z tego słynie Correct

Bendi

Rosyjskie materace wycofane z produkcji więc będzie mniej roboty

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Interesant

Czy są przyjęcia do correctu???

Zadowolony
@Interesant

Złóż papiery to zobaczysz ale dużo azjatów przyjmują to nie wiem czy ciebie przyjmą ale trzeba próbować. Fajni ludzie pracują to próbuj

Dave

Rasizmem jest mówienie prawdy, że zakład zatrudnia tanią siłę roboczą zamiast dać realne podwyżki pracownikom ? Odsyłam do słownika trudnych pojęć

@Interesant

Są przyjęcia ale musisz uważać na ludzi większość to cię nie nauczy na stanowisku bo się boi o siebie byś nie był lepszy . Do tego wchodzą w cztery litery majstrom i robią im lody w toaletach zwłaszcza na nockach.

Wojtek

Dla dobra pracownika przymusowe noszenie maseczek.Nie ma ludzi to teraz tym bardziej nie będą chcieli chodzić na dwanaście godzin jak będą mieli dwanaście godzin w maseczce chodzić. Co oni wyprawiają.

Tytan
@Wojtek

Hej, nie wiem jak Tobie, ale mi powiedzieli, że na siłę nikt nie trzyma w tej firmie ????

Kostek
@Tytan

Nikt nikogo nie trzyma na siłę a jak chcesz odesc natychmiastowo bo znalazłeś nową prace to nie możesz bo musisz przez kilka tygodni jeszcze pracowac. Okres wypowiedzenia. W innej firmie nikt nie będzie czekał na ciebie. Jeden złożył wypowiedzenie. W ostatni dzień pracy lider mu powiedział że nie może odejść bo on się nie zgodził

@Wojtek

No chorzy ludzie na głowę wiadomo nie od dzisiaj

@Tytan

Jedną wielka inwigilacja człowieka a nie zakład pracy a Tomasz Woźniak ci powie "nie ten to nastepny"

Cziken
@Mariusz

Tomuś ma swój wpis pod wiaduktem przy wjeździe na parking. Od zawsze był (usunięte przez administratora) Za 1% premii sprzeda każdego

misiek
@Cziken

Tomuś to potrafi tylko kawusie popijać na stołówce i udawać kogoś ważnego. Wozi się jakby był właścicielem tej firmy. Najlepsi są liderzy i kierownicy którzy jeszcze kilka miesięcy temu narzekali jaki to (usunięte przez administratora), jaka to zła firma i że będą się zwalniać a teraz grzecznie i z uśmiechem na twarzy wykonują rozkazy i spełniają zachcianki pana menadżera. Na ps jest pełno takich osób. Zero honoru, ale przecież kilkaset złotych na ulicy nie leży więc honor można sobie w buty wsadzić.

Nieborak

Mam dość pucowania się

Jhu
@Nieborak

Jak jesteś taki kozak to podpisz się swoim nazwiskiem. A nie podszywają się za kogoś.

Nic
@Jhu

Zwykły pozer co nie ma nic mądrego do powiedzenia to aktorzy i męci

Czerwony.

Skoro liderka jest dziewczyną kierownika to jest nietykalna . I tyle w temacie .

UWOLNIONA

Witam. Na początku chciałabym powiedzieć że byłam pracownikiem z wieloletnim stażem w tej firmie, pracowałam już z kilkoma kierownikami, liderami (brygadzistami), ale cały czas z jednym menadżerem czyli Rafałem W. i moje doświadczenia z tym panem NIE jest pozytywne. Pan W. bo tak będę go nazywała z dnia na dzień coraz bardziej się pogrąża i nie jest to tylko moja opinia, ale wózkowych, brygadzistów i nawet kierownika. Pracownicy nie odzywają się ponieważ są zastraszani przez pana W. i boją się o swoje stanowiska, gdyż kiedy się jeden z wózkowych odezwał na zebraniu i powiedział prawdę to został zdegradowany, podobno za niską wydajność za ostatnie dwa miesiące, gdzie co trzeci miał niską . Pan W nie potrafi rozmawiać z ludźmi, więc do dnia dzisiejszego nie mamy pojęcia dlaczego nadal jest na tym stanowisku, co lub kto go chroni ? Panie W, niech pan w końcu zaprzestanie swoich poczynań i odejdzie z godnością jak prawdziwy facet z jajami, bo jak w końcu pracownicy wezmą sprawy w swoje ręce to będzie za późno, a nie raz już pokazali że je mają, jakby chociaż ten chłopak którego pan zdegradował. Chłopaku gratuluję odwagi i tego czego twój manager nie ma, godności i jaj. Kochani ja już nie pracuje w tej firmie z bardzo nie przyjemną atmosferę w ostatnich latach dzięki panu W. W tej firmie jeśli ktoś jest ,,niewygodny,, lub mówi prawdę jest po prostu degradowany lub przesuwany na takie stanowisko żeby sam się zwolnił, bo przecież firma nie zwalnia ;-) Na końcu tego postu chciałabym powiedzieć wam jedno: WEŹCIE SPRAWY W SWOJE RĘCE I ZŁÓŻCIE WSPÓLNY POZEW ODWOŁAWCZY NA TEGO PANA JAK ZROBILIŚCIE TO KILKA LAT TEMU Z JEDNYM Z KIEROWNIKÓW. Pozdrawiam wszystkich i życzę aby Wasz koszmar szybciutko się skończył, a panu W żeby szybciutko spadł że stołka nie wyżej niż na wózek, bo tych pracowników brakuje przecież najbardziej i wtedy będzie mógł pokazać jak się pracuje. Zapraszamy na załadunki gdzie zimą smarki w nosie marzną a latem pot po jajkach się leje, ale to panu W nie grozi, bo najpierw trzeba je mieć.

Mnich
@UWOLNIONA

Ja myślę że nie ma co czekać i od razu iść zgłosić jak najwyżej a wiadomo że tylko jest jedna osoba która zarządza ta firma

UWOLNIONA
@Mnich

Ja już nie pracuje w tej firmie więc ja już nigdzie nie pójdę, ale chłopaki już raz pokazali więc myślę że znajdzie się jeszcze kilku odważnych jak ten jeden i podniosą magazyn z kolan z nowym managerem, może i nawet resztą zarządzających typu kierownicy i brygadziści.

@UWOLNIONA

Biorę bo muszę i kto mi wielce zabroni ?!

DJ daroo
@UWOLNIONA

Ja robiłem pod tym kierownikiem żadnego złego słowa na jego temat niemogę powiedzieć niekture tematy co chciał coś zmienić obgadywał pierw z nami a potem to wdrażał niekture były trafione co ulepszyły nam pracę a niekture nie ale szybko z nich rezygnowaliśmy pozdrawiam byłego kierownika. Wracaj do nas.

Aaa
@UWOLNIONA

Cale to odrabianie to jeden wielki kant jedynie osoby co miały opieke l4 sa na zero osobiscie robilem w hu.... 12godzin a i tak malo zeby pokryc jakies 80godzin co zakład sobie wymyślił a informacji zero kiedy ten darmowy postuj co znowu będzie trza odeabiac

@UWOLNIONA

Ciekawe czy na go work jest jeszcze jakiś pożądany pracodawca z 5 tys negatywnych opinii

Shrek
@UWOLNIONA

Całkowicie się z tobą zgadzam.

Dobre ????

Bbbbb

WITAM CO TAM CIEKAWEGO NA KSM

Witam co tam ciekawego na montaż 1

angel

Dawno powinien wylecieć pan W

@UWOLNIONA

Atmosfera to totalne (usunięte przez administratora) fałszywa

W tym correct to robią ludzie bez piątej klepki chyba- bo co 3 chory z gorączka… kaszle ale nie weźmie wolnego bo po co, przecież lepiej chodzić i zarażać… Ileś osób ma zdiagnozowanego covida już to są w domu są bo maja kwarantannę a reszta zarażona przez nich pracuje i dalej następnych zarażają …

Bos

Pracuja bo przeciez benefit grudniowy straca, na stazowe trzeba sobie zapracowac w tej firmie bo przeciez punkty trzeba zbierac haha bo jak nie nazbierasz to przeciez karpiowego juz drugi rok nie ma to co beda biedowac na świeta? A tak powaznie to nieciekawie ludzie z najblizszego kontaktu pracuja dalej nawet ci nieszczepieni. COVIT i restrykcje dzialaja tylko w TVP bo w zakladzie wszystko na odwrot porazka

Byku
@Bos

A to zaszczepieni chorują?. A tak między nami szykujcie kręgosłupy. Samarujcie stawy i po ketonal do lekarza. Rusza program Azjaci na akord. Nowa forma integracji przez prace.

Badyl

Jak się boisz to się zaszczep załóż maseczkę i dystans trzymaj poza tym jak przed tak zwaną pandemią ktoś miał kaszel to nikt nie panikował a teraz to tylko corona wirus. Tak media niektórym namieszały w głowie.

Kaziu
@Bos

Szczepienia są dobrowolne więc dlaczego mają nie pracować?

Badyl

Aha i jeszcze jedno. Każdy któremu cieknie z nosa powinien udać się do lekarza rodzinnego. W gunglach znajduje się bowiem największe skupisko wirusa Kowit. Uczono o tym w szkole ale jak widać w tym zakładzie same niełuki.

Montaz1
@Kaziu

Bo nieszczepieni z bliskiego kontaktu powinni isc na kwarantanne a sa tu tacy i to nie malo takich osob

Szczepiony
@Montaz1

Wszyscy z bliskiego kontaktu powinni iść na kwarantannę a zwłaszcza Ci co chorzy łarzą,a zaszczepieni myślą że są nietykalni a to oni teraz właśnie zarażają.Jak ktoś niezaszczepiony zachoruje to siedzi w domu a zaszczepiony rozsiewa dalej czego wy jeszcze nie kumacie?im więcej szczepień tym więcej zachorowań i nowych mutacji ale normalni ludzie tego nie kumają bo są ślepi i robią wszystko co im każą

DSA

Ludzie chodzą chorzy bo jak pójdą na L4 to stracą premię. Gdyby tego nie było premii za absencję to by chodzili do lekarza. Ja już nie pracuję w correct i nie mam premii za absencję. rozłożyło mnie na przełomie miesiąca i na L4 byłem tydzień w dwóch miesiącach.. Przy wypłacie nawet nie odczułem róznicy. A jak w correct poszedłem na L4 to....

Polski
@Badyl

Panie uczony sprawdź poprawną pisownię ostatniego słowa które napisałes

To prawda u mnie też jest taka osoba jest chora ma dużo starego urlopu i przychodzi do pracy porażka

Harry

Ceny poszedły w górę to teraz chory chodzę do pracy by nie stracić ani grosza . Poszłem ostatnio do biedronki a tam masło po 4.80.

Jerry
@Harry

Ja jem co drugi dzien i w kieszeni zostaje tyle co przed podwyzkami pradu gazu i calej reszty takze spoko mozna zaoszczedzic , wode mamy za free w zakladzie do picia mozna sie tez wykapac a pajde mozna zjesc bez masla

Stefan

Jeżeli dostanie ten urlop jak nie ma ludzi

Kordian

Jedni na drugich gadają że kaszlą a za chwilę ci sami kaszlą i nie idą na wolne. Przeważnie tak jest jak ktoś na kogoś gada a nie lepiej robi

Bogdan

Pózniej tacy jak ty chodzą do lidera i podpuszczają na tych co na l-4 że do pracy nie chodzą że sciemniaja tak zwani buntownicy zmiany

Gienek

Nie brał co chwilę wolnego to ma

Darek

Nie chcą dawać urlopu bo ludzi nie ma

Mariusz

(usunięte przez administratora) Tooo jak potem ma być normalnie w tym zakładzie jak(usunięte przez administratora)szantażują że zabiorą premie albo wyrzucą na inną robote... Co gorsza zwolnią pod byle pretekstem

Mariusz

No wiadomo! Ja bym powiedział że robią ludzie fałszywi zawistni i dwulicowi i oczywiście z choroba glowy a szantaż zdjęciami to norma!

Obserwator

Ludzie macie juz premie świąteczną?

Aaa
@Obserwator

Nie jeszcze nie, ponoc ma wplynac do dzisiaj...czekamy za przelewem

@Obserwator

Tak. Jednym słowem śmiech na sali

@Aaa

Hejka . Mi właśnie wpłynęła kasiorka na święta. Ładna kwota z trzech cyfr.

Karpiowe
@Katarzyna S

Ludzie to nie jest kasiorka na świeta tylko stażowe czyli benefit na świeta nie dostaniemy nic zreszta jak w tamtym roku, najpierw zastanowcie sie ile nam pozabierano pod przykrywka pandemii owszem moze ze dwa miesiace bylo mniej zamowien i ja to rozumiem ze trzeba bylo obciac wyplaty ale nie tak jak nas potraktowano miesiacami gdzie produkcja szla normalnie za najniższa krajową

Ppp
@Obserwator

Tak. Jestem zadowolony 1000 ;)

Kaczka
@Obserwator

Ten benefit to jeden wielki wałek, powyplacane mniej i z groszami już by se jaj nie robili

elf
@Karpiowe

Słuchaj gamoniu wpłynęła ci kasa w grudniu przed swietami. Czy się to nazywa benefit czy premia świąteczna to mam to gdzieś. mam na koncie dodatkowe kilka stówek... To się liczy! Każdy co pdacowal dłużej to coś dostal i cieszyć się trzeba a nie wypisywac i lamentować. Ludzie co z wami?!?!

@elf

Siema. Suchaj no pożyczysz mi do wypłaty 200 zł na jedzenie bym przetrwał? Jestem nowym pracownikiem w poniedziałek zaczynam pracę na MGW. Oddam ci odrazy na wypłatę w lutym. Przynieś mi do pracy w poniedziałek kasę, będę czekał przy portierni.

@Błażej Rajchel

To dobrze ze nie masz na jedzenie nic nie uczy rozumu jak głód Widac ze rozumy ci brakuje!

@Obserwator

Nie wiem ale. Nie którzy mają problem z głową mowa kierownikach liderach

Men

Hej , gdzie można załatwić multisporta ? Kto się tym zajmuje ?

Robson
@Men

Masz w aplikacji tam co urlopy wypełniasz. Klikasz okolicznościowe i tam na samym dole masz Multisport. Klikasz i biegniesz do kadrowej ona montuje kartę i wbijasz na siłownię basen odkryty basen kryty i inne

sportowiec

pokoj 203 w ociążu albo 327 w skalmierzycach

@Men

Dział HR pierwszy budynek jak wchodzisz przez bramke

Styczeń

Wiadomo kiedy będą pity do odbioru czy wysyłają.

Kleks
@Styczeń

Sprawdzaj skrzynkę pocztową niebawem powinien listonosz tam wrzucić.

Ewa23

Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym pitem2? Czy to prawda że wszystkie pensje pójdą w dół?

@Ewa23

jeżeli zaliczasz sie do klasy średniej i masz zamiar zarabiać ponad 5800 brutto to musisz podpisać oświadczenie które znajdziesz u lidera

Tomuś .
@pracownik

Zalezy jakiego masz lidera ? Bo jak liderkę Angelikę ,która nie ogarnia nawet swojej zmiany ,bo cały czas siedzi na fajce i czepia się tych co nie powinna to ona akurat ci nie pomoże z oświadczeniem .

Q3

Hej, możecie mi przybliżyć jakie są stawki/zarobki/stanowiska/obowiązki na wylewie pianki?

Dorian
@Q3

Od 17 do 22zl brutto plus premia przy czym nie liczyłbym nawet na 20zł

...

Na Montazu 1 idealna zmiana p.Ewy Krupczynskiej w piątkową noc robią przepakowania po kryjomu aby nie dowiedzial sie mistrz ani menadżer.Bo niekompetentna pani lider nie umie dopilnowac nawet partii zero.

@...

To prawda

Agnes

Akurat śmiem wątpić że po kryjomu !;) przepakowania wszystko przecież jest odnotowane w systemie i programach .. ale przecież co ja się tam znam .. :p

XoXo

Ma już ktoś wypłatę ?

Nie

@XoXo

Siema pożyczysz 100 złotych do wypłaty na jakieś zakupy?

@XoXo

Często wam się tak spóźniają, czy to taki poświąteczny poślizg i potem zawsze wszystko wraca do normy?

Pop
@Mariusz

Wyplata jest do 10 każdego miesiąca, wiec żadnego opóźnienia nie ma

Robson
@Pop

No a jak się spóźnią i przeleją 11 to muszą ci dać dwie wypłaty w jednym czyli 100%

LEMUR

TO CO SIĘ DZIEJE W DZIALE GOSPODARCZYM ZAKRAWA O (usunięte przez administratora) I BRAK POSZANOWANIA LIDERKI ZACHOWUJĄ SIĘ JAK ŚWIĘTE (usunięte przez administratora)NIE MAJĄC POJĘCIA O CIĘŻKIEJ PRACY SWOICH PODWŁADNYCH WYDAJĄ TYLKO NAKAZY I POLECENIA A ZROBIĆ TEST BIAŁEJ RĘKAWICZKI KAŻDY GŁUPI POTRAFI TO ŻE SIEDZĄ SZCZEBEL WYŻEJ NIE UPOWAŻNIA DO TRAKTOWANIA PRACOWNIKÓW JAK ŚMIECI TO WŁAŚNIE SPRZĄTACZKI W TYM ZAKŁADZIE SPRZĄTAJĄ PO WSZYSTKICH(usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!! CIĘŻKO PRACUJĄ NA CIEPŁE POSADKI LIDEREK TYM BARDZIEJ NALEŻY IM SIĘ SZACUNEK

Janusz45
@LEMUR

Która konkretnie taka święta ? Poza tym nie masz racji podaj konkrety albo milcz

Nikol
@LEMUR

Pracuje się za trzech,biegiem ,ponad sił za 2400 max cieszę się że mnie tam już nie ma porażka, zero szacunku zero jak i przez Brygadzistki i samych pracowników...

;)
@Nikol

Jak ktoś chcę zarabiać więcej to się przenosi na stanowisko akordowe,ale wtedy trzeba naginać,żeby akord wyrobić.Niektorzy to by chcieli mieć 4 z przodu i przez 8 godzin na telefonie wisieć.

@LEMUR

Mam pytanie a liderzy na montażu 1 nie mają zajęcia tylko chodzą po hali i nie interesuje produkcja mimo że nie idzie na nowej linii gdzie są mistrzowie nie widzą tego czy nie chcą widziec.

Nie zdziwiony

Jak byś był zakochany w Liderce z Lini obok to też byś mniej się produkcją interesował

@Nie zdziwiony

No tak ale za coś kasę biorą a nie za chodzenie w 2 lub 3 osoby. I nie ma żadnych korzyści. Z nich. Moim zdaniem to liderzy powinni być po mieszani bo cierpią tylko pracownicy na tym.

Lol

W jaki sposob cierpia pracownicy? Linia idzie jest ok tak a te buble ktore puszczaja pracownicy jest ok bo nie chce sie poprawic materaca bo po co lider nie widzi jak zaczna byc dokładni jak był Radosław to bedzie linia stala non stop i na kim sie to odbije mondralo jak nie wyrobisz normy a ty jak jest awaria to sprzatasz w ten czas czy ploty siejesz?

Bardziej zdziwiony
@Nie zdziwiony

Miłość nie wybiera . Praca praca ale w oczy muszą sobie patrzeć .

Luz
@Lol

W takiej sytuacji powinni znieść stanowisko lidera skoro tylko powoduje opóźnienia w produkcji.Za to jak jest jakiś postój to szukaj wiatru w polu bo nie mam komu zgłosić

Szukaj
@Luz

To idź na jadalnię to znajdziesz

Nie mam czasu
@Szukaj

Na jadalni jest zakaz przesiadywania. Nie czytałeś kartki na drzwiach? Pisze jak byk "UWAGA ! Na stołówce jest skupisko wirusa Kowit -19. Proszę o dystans i o spożywanie posiłków w maseczce ochronnej. "

@LEMUR

Witam dziś 2 dzień pracy a liderzy z montażu 1 znów sobie znikają na wcześnie jsze przerwy czy kros coś z tym zrobi?

Dzejkop

Czy na MWG nadal zmuszają do chodzenia na 12 zmiana harmonogramu bo niewiem czy wracać od poniedziałku ?? To jest już przesada jak tam ludzi traktują

@Dzejkop

Cześć. Zaczynam pracę w poniedziałek na tym dziale na 6 rano. Pożyczył byś mi z 30 zł na jakieś zakupy bo nie mam co do gara włożyć? Chleb i pasztet drobiowy z kogutkiem sobie kupię i jakoś przetrwam. W lutym dopiero wypłatę dostanę pierwszą to ci oddam 50 zł. Weź w poniedziałek i się odezwij do nowego pracownika to ja będę.

@Błażej Rajchel

Hej miał już ktoś przelew???

Nie

Przelew

Ja np nie miałem.

Bobo

Dzisiaj powinien być

@Bobo

I dziś napewno nie będzie.

Lui

Przez ten nowy Ład pewnie będzie w pn

Ten sam

Nie będzie dziś wypłaty. Będzie w poniedziałek

Wypłata.
@Ten sam

Ja właśnie dostałem przelew.

Tarara
@Wypłata.

Nie siej propagandy jak pisowski motłoch pewnie jesteś jakimś kierownikiem śmiesznym i sam sie oszukujesz bo to wam najlepiej wychodzi.

Harry
@Tarara

Ja dostałem już 5 stycznia bo ja przez agencję pracy więc my mamy wcześniej. Fajna wypłata nie powiem.

@Bobo

Siema . Miałbyś pożyczyć coś do lutowej wypłaty? Z 50 zł na jakieś zakupy . Jestem spłukany a w poniedziałek zaczynam u was pracować na MGW . Będę pod portiernią w poniedziałek z rana . Ogarnij mi jakiś transport z Kalisza jestem. Z gury dzienki.

Ma-Jola
@Tarara

Jestem zwykłym pracownikiem i pytam poważnie!?

Mateusz93

Witam. Pozdrawiam piękną blondynkę, która jeździ z Kalisza z parczewskiego. Zmiana czarna, nie umiem się oprzeć temu wdziękowi i urodzie. Pracuje na hali 16, zniewala

Kamil Bumbul
@Mateusz93

Kurczak w cieście i dwie sajgonki .

DonFlotatorre
@Mateusz93

Źle się oceniasz - ewidentnie umiesz się oprzeć. Gdyby było inaczej to byś dawno podszedł i zagadał. Uwierz w siebie, jesteś mistrzem w opieraniu !

Wózkowy66
@Kamil Bumbul

I sos koperkowy xD

Edi
@Mateusz93

Wiem kolego o kim mówisz , ale niestety uroda nie poszła w parze z rozumem u tej blondi

@Edi

możesz jaśniej? Proszę o szczerą opinię. Pozdrawiam

Zrolowany
@Mateusz93

Ale co jaśniej? Napisał kolega ze ona ciemna jak tabaka, tam już nic nie rozjaśnisz

Kamila

A może mnie chcesz poznać ?

@Kamila

Nie jesteś tą blond pięknością więc wybacz ale podziękuję

Karlow
@Kamila

Ja chcę.

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.