Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

On

Co to za dyskryminacja pracowników na comforty że tylko ci co zaszczepią się podwójną dawką na wirusa którego nie ma będą mogli pracować bez maseczek,czy pan Kaczmarek już totalnie zwariował do tego stopnia?to ciekawe czy weźmie na siebie odpowiedzialność za każdego pracownika u którego wystąpią ostre skutki uboczne,to trzeba gdzieś zgłosić bo firma w tej chwili łamie prawo, zejdźcie na ziemię ludzie nie ma żadnego wirusa,w tego wirusa już chyba tylko nasz chory rząd wierzy.

:)))
@On

I gdzie chcesz to zgłosić? Może do sanepidu?

On
@:)))

Takie coś można zgłosić do sanepidu,do inspekcji pracy a najlepiej do telewizji lokalnej jak i prywatnej.

Zimny żuberek

Mam pytanie do użytkownika donflottatore czy jakoś tak: nie jest ciasno z grubym w jednym łóżku?

@Zimny żuberek

Uczepiles się jak mucha krowiego placka... Chłopie grubemu targam codzien z rana jak śmietana. Zazdro?

@DonFlotatorre

No właśnie się pytam czy nie jest ciasno, bo chciałem się wcisnąć między was.

@Zimny żuberek

Z którym grubym? Bo u nas na lateksie jest kilku? ;)

@DonFlotatorre

Mam na myśli tego postawnego przystojnego Adama, pseudonim Tytan ML.

Bynior94

Jak tam dział sprężyn? Pot leje się po czterech literach? Podobno 35 stopni przekroczone

spocony
@Bynior94

co ty mamy klime w akwarium jest okej

Pan

Firma ta bazuje na braku wiedzy praw jakie powinny przysługiwać każdemu pracownikowi, wykorzystuje w ten sposób do swoich celów każdego. Dzisiaj obowiązują takie zasady a za pół roku już zmiana , dotyczy to każdego aspektu ,premia, urlopy wakacyjne, zakres obowiązków, i.t.d. Wszystko co masz obiecane na początku kariery w tej firmie a jest tego sporo - bo jakoś trzeba zwabić pracownika- jest uzależnione od przypadku a nie od Ciebie. Polecam tę firmę -kombinatorom, leserom, łatwowiernej młodzieży która jest podatna na sporą dawkę manipulacji

@Pan

Zatrudniając kilka tysięcy pracowników fizycznych ciężko pewnie przy zatrudnianiu celować w target " prawnik, specjalista prawa pracy " :) Zgadzam się z tym że połowa ludzi tutaj nie ma zielonego pojęcia o swoich prawach i to nie tylko pracowniczych ... Natomiast że firma wykorzystuje i że każdego to się zgodzić nie moge - podpisujecie umowe ze bedziesz robił taką a taką prace za określoną stawke w okreslonym trybie pracy - odpowiada ci, podpisałeś, pracujesz - kazda ze stron jesli zmieni zdanie, badz druga strona sie nie wywiązuje może umowę rozwiązać. Gdzie tu wykorzystywanie? Dziewiąty rok tu pracuje i gdybym się poczuł wykorzystywany natychmiast się zwolnie, więc jednak nie każdego wykorzystują ;) Ciekawe czy jestem jak to piszesz "leserem czy kombinatorem"? Ze względu na moje 44 latka "łatwowierną młodzież" muszę wykluczyć a szkoda. Pozdrawiam

Cukier BIAŁY
@DonFlotatorre

A to że ukradli ludziom nadgodziny w zamian za bezpłatne wolne też Twoim zdaniem było w porządku?! Dodam że były wielokrotne zapewnienia że te godziny nie znikną i każdy otrzyma za nie pieniążki (nie małe). Więc przestań pokazywać jak jest pięknie i kolorowo bo NIE JEST!

@Cukier BIAŁY

Mnie tam nikt nie okradł, wszytko co miałem dostać to dostałem. Twojej sytuacji nie znam ale skoro jest tak jak twierdzisz że firma cię okradła to rozumiem że kradzież, (usunięte przez administratora) czy co tam ci zrobili zgłosiłeś? Informuj nas na bierząco o postępach prokuratury w tej sprawie.

Cukier BIAŁY
@DonFlotatorre

No i właśnie przez takich jak ty jest jak jest... 44 latka a w głowie pusto. Powodzenia kadrowy trollu

@Cukier BIAŁY

Pusto w głowie to masz ty skoro cię okradają, wyzyskują a mimo to pracujesz,.Dla twojej wiadomości - nie pracuje w kadrach tylko w DUR wyzyskiwany ogrze.

@DonFlotatorre

Mi też wzięli nadgodziny bo im uwierzyłam... To Co, wedlug Cb mam pusto w głowie gamoniu!

@Lol

A potrafisz czytać ze zrozumieniem gamońko? Czy ja się na twój temat wypowiadałem? Nie znam twojej sytuacji ale jeśli byłaś poinformowana o zmianie w warunkach rozliczania nadgodzin, chmurach itd i mimo to zdecydowałaś się chodzić na nadgodziny a teraz zalisz się ze "zabrali" to sama wniosek wyciągnij kim jesteś. Tyle w temacie

@DonFlotatorre

A Ty potrafisz czytać że zrozumieniem... pisze że im uwierzyłam czyli powiedzieli że zapłacą... wszystkim zabrali tylko tobie jednemu nie. Chyba liczyć kolego nie umiesz.

@Lol

Tak się składa że jakieś dwadzieścia lat wstecz ukończyłem politechnike gdzie matematyka jest jednym z najważniejszych przedmiotow więc z liczeniem sobie radzę jakoś. Czytać też potrafie i czytam dużo dlatego nie daje wiary zapewnienią "na gębę". Uprzedze też następne twoje wpisy - poprosiłem o zgodę na rejestracje tegoż zapewnienia przekazanego przez przedstawiciela firmy, poprosiłem o to poniewaz bylismy 1 na 1 i nie miałem świadków, z pisemnym potwierdzeniem problem by był organizacyjny bo juz kilka osób by trzeba podpisy, dostałem ją, zarejstrowałem i bez problemów mam zapłacone. Coś chcesz jeszcze wiedzieć koleżanko? Czy tylko tak sobie lubisz sapać w necie do tych co mają inne zdanie w temacie niż ty?

Pryszcz
@Pan

O jakich specjalistach tu mówicie jak na MWG są tacy że nie wiedzą co to płacą brutto/netto

ELo

Skończ już (usunięte przez administratora) głupoty... Mam wrażenie ze siedzisz tu cały czas i wypisujesz te bzdety. Zauważyłem że nawet nikt już nie chce ci odpisywać i zniżać się twojego poziomu... jest długi weekend, przestań żyć wiecznie correctem. Nie wiem zajmij się czymś... Skoro umiesz się posługiwać liczydłem i kalkulatorem to bardzo fajnie ale nie musisz się tym chwalić. 44 lata a wypowiedzi jak w gimnazjum... Miłego weekendu

Zrolowany
@DonFlotatorre

Proszę. Taki ynteligent po polibudzie i czytać dodatkowo potrafi a jest zwykłym firmowym DURniem za 3 tysie

@Zrolowany

Za 3 tysie :)))( to chyba ty

Prezydent
@DonFlotatorre

Nic nie pozostaje tylko się zwolnic zaklad sam do tego nas pcha a za darmo pracował nikt tu nie bedzie niech sobie nawet eskimosow sprowadza nie długo urlopy więc bedzie czas na poszukanie innej pracy bo tu się już nic nie zmieni jeżeli firma ma ludzi gdzieś to ja mam takie samo podejście

Asterix
@Prezydent

Przeciez tu jest wspaniale dali podwyżki wiec niema co uciekać hahaha ludzi szanują przecież tych co są na każde zawołanie , moja komfortowa kariera naszczescie się skończyła

Lia
@Prezydent

Jaki Pan taki kram. A jaka płaca taka praca.

Ryś
@Asterix

Co niektórym powiedziano , że na podwyżki w tym roku nie mają co liczyć , podwyżki obiecane w styczniu , wspaniała firma pora z niej spadać

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Co myślicie na temat nowego kierownika Cięcia Pianki ? Myślę o przeniesieniu się z innego działu na CP ale nie wiem czy nie trafię gorzej bo słyszałem różne opinie . Pomóżcie w podjęciu decyzji . Wiem że ostateczna należy do mnie.

Fifi

Nowa kierowniczka to ma przyjść na corekt z hali 15 na ksm dobra koleżanka menadżera od ksm i ciecia pianki pana J K wiadomo o kogo chodzi

Robak
@Fifi

Kurcze nie wiem , a chociaż inicjały tej pani

@Robak

Dowiesz się jak zobaczysz

Robak
@My

Raczej już nie zobaczę : - )

Obelix

Zwolnili mnie z pikowarki bo się nie nadawalem. Odbierałem materace i nie widziałem że nie szyje. I za to mi umowy nie dali. Śmiech na sali sądowej kontroli pojazdów i maszyn budowlanych

@Obelix

Po tam chyba stałeś ,żeby widzieć takie rzeczy!

xxx

Ha,ha,ha ,że nocka to można buble odstawiać? Toś mnie ubawił,a ja tyle lat pracuje i jakoś swej pracy od zmiany nie uzależniam.

Obelix
@xxx

A na pikowarce jesteś? Kto twym operatorem?

@Obelix

A to tylko na pikowarkach jest akord?

Operator
@Obelix

Po co sie pod szywasz pod obelixa? Jaj ci brakuje zeby sie podpisac swoja ksywa? Dobry gosciu byl i z tego co z nim gadalem to podobala mu sie robota sle zlapal cos za wieksza kase i nie przedlurzyl umowy

Czerniakowski

Tragedia. Zmiany grafików nie płacą nadgodzin ... Firma upada.

Juri

Jak tam dwunastki już wystartowały ???

@Juri

Teraz w transporcie publicznym typu autobus z seksu ma być zajęta 75 procent a nie 100 procent zajętych miejsc siedzących więc wychodzi na to ze autobusów powinno być więcej a nie tak jak jest teraz taka jest decyzja rządu naszego a nie wymysł pksu

Prezydent
@My

Z zajezdni pks puszczany jest jeden autobus który jedzie pusty bezpośrednio do ociaza correkt a nie jedzie po ludzi do miasta zazwyczaj jak sie dojeżdża do pracy z kalisza do ociaza to juz stoi i czeka za innymi że niby przyjechały wszystkie na raz dzisiaj było tak samo jak codziennie gdzie jeden od razu jedzie pusty na ociaz z zajezdni więc pytanie dlaczego my płacimy za pusty autobus gdzie jadą trzy a czwarty moze tez jechać i zabierać ludzi po drodze z przystanku jak jedzie z centrum nie widzę żadnego problemu

Damian Szczepański
@Prezydent

Ten pierwszy obczaja ile wiary stoi na przystankach w drodze do correct /comforty i daje sygnał innym ile ma wystartować pekaesuw.

@Damian Szczepański

Ciekawe gdzie stoi ta osoba (usunięte przez administratora)

Obcy

Witam, jak wyglądają zarobki na stanowisku Brygadzista UR?

Zzzz
@Obcy

Z tego co słyszałem na stołówce to chyba nie za wiele bo 3 albo 4 się właśnie zwolniło.

Bryg
@Obcy

3800 netto, nie warto

@Bryg

3800,?To Twoim zdaniem nie warto ? Moim zdaniem to świetna kasa . Zakład dalej jest konkurencyjny na rynku jeśli chodzi o finanse . W innych firmach tyle nie zarobisz .

Były biurowy

Smutna prawda jest taka, że to od dawna nie jest Eldorado. Mimo kryzysu płace w większości konkurencyjnych firm są wyższe. Obecnie to już 2 liga finansowo, a warunki słychać coraz ciekawsze. Dlatego coraz większa grupa zaznacza status "były pracownik".

Przecież to nawet nie jest średnia krajowa, która wynosi obecnie około 4300 zł, to jaka to świetna kasa ? Może 10 lata była dobra

Bryg
@Bryg

Dziwne bo ja mam ok 3200 zazwyczaj...

Damian
@Marek

Średnia krajowa od stycznia 2021 wynosi obecnie 5259 zł brutto.

Tytan ML
@Damian

Czyli 3795,57 netto

Młody

Nie polecam polecać kogoś niewypłacaja kasy wogule (usunięte przez administratora) mówią że był na l4 owszem był ale 2 dni i nie wypłaca kasy za to że był na l4 nie polecam

@Młody

Siemanko! Jestem nowym pracownikiem na dziale MWG. Nie mam co do gara włożyć pożyczysz 100 zł do wypłaty? Bieda mnie przycisla przyjdź o 23 dziś na mój dział weź pieniądze . Dzięki z gury.

@Młody

Albo zrób mi zakupy ja nie alkoholik żeby nie było.. idź do biedronki i za 100 zł zakupy mi zrób. Jakieś parówki , serki wiejskie chlep masło ziemniaki to najważniejsze. Przyjdź z zakupami na mój dział dzisiaj MWG od 22:00 tam będę. Oddam 10-tego .

Beduin

Wypłacenie nadgodzin dopiero w listopadzie to jest dopiero kpina hehe

@Beduin

Tak zobaczysz nadgodziny jak w kwietniu każdy wie jak działa chmura

Ktoś tępy
@Beduin

Jak ci zostanie jakąś reszta po wolnym w Październiku które można przewidzieć jak kolejne fale rząd niby przewiduje. Bo nic nie jest zaplanowane to dostaniesz te godziny z chmury

Szarik
@Ktoś tępy

A ja nie będę tyrał żadnych nadgodzin i najlepiej na tym wyjdę, nie jeden dobrze wyszedł co nie robił nadgodzin. Zmusić na nadgodziny nie może nikt

Obudz się
@Szarik

Mówisz że nie można zmusić na nadgodziny? To co powiesz jsk ci w grafiku wklepią nadgodziny i musisz przyjść. Jak nie to enka i wypad

Korek
@Obudz się

Chyba ze masz dziecko do lat 4 to Cię zmusić nie mogą , takie prawo

Mondry
@Szarik

Chodzi ci o chmure i zabieranie godzin w zamian za dni wolne tzn kto wedlug ciebie lepiej wyszedl ci co mieli godziny w chmurze czy nie bo wedlug mnie wyszli tyle samo co do calego roku chyba ze ktos mial godziny na minus to wtedy postojowe wyplacali ale fakt jak będziemy chodzić na 12 to długo długo nie doczekamy się nadgodzin 50 i 100%

@Szarik

a co ma powiedziec sprzedawca w sklpie jak musi przyjsc w sobote do pracy i siedziec tam do wieczora tępaku

Dobrze się żyje
@pracownik

W niektórych sieciach chandlowych to robią za najniższa krajową razem z sobotami włącznie. To ten zakład powinno się po rękach całowac

@pracownik

Ma powiedzieć " mama miała rację, trzeba było się uczyć ... "

@Dobrze się żyje

Może soboty robią ale mają oddane w tygodniu nie ma takiego czegoś jak wyrobienie godzin ponad normę i najniższa krajowa A przeważnie Ci co maja najniższa krajowa resztę dostają pod stołem. Pewnie nie narzekasz bo masz dobre stanowisko w zakładzie i nie musisz pracować w biegu żeby wyrobić normę. Kilka lat wstecz było więcej ludzi na liniach i mniejsze normy teraz praca jest w mniejszym składzie więcej się produkuje A kasa ta sama co lata temu.

Bolek
@Lol

Znajoma robi w małym sklepie i nic nie ma pod stołem. Najniższa krajowa włącznie z sobotami bo szef się tłumaczy że mu się nie opłaca i jak by miał im płacić więcej to zamyka sklep. To robią żeby nie stracić pracy

@Bolek

No proszę ja też mam dużo znajomych co dużo gadają niektórym ciągle jest źle ile by nie mieli niektórzy trzymają słonia w lodówce ;) , ale jak znajoma twoja mówi prawdę to się nadaje do inspekcji pracy jeżeli ma umowę o pracę bo jak to mówił Kaczynski jeżeli ktoś się do czegoś nie nadaje niech się po prostu za to nie bierze.

@Lol

Witam kiedy wypłaty są w correct? Pracuje od tygodnia i czekam na wypłatę bo nie mam co do gara włożyć...

@Bolek

Cześć robisz w correct? Pożyczysz mi 200zl do wypłaty? Oddam 230. Jestem nowy na dziale MWG dziś nocka weź kasę i przyjdź. Dzięki.

Były biurowy

Jak wygląda stołówka w firmie? Czy coś się zmienia przez ostatnie lata? Czy jest miejsce, gdzie podczas przerwy śniadaniowej pracownik produkcji może zamówić coś ciepłego do jedzenia i spokojnie to zjeść? Ile jest dużych firm, gdzie nie ma zapewnionych takich podstaw socjalnych? Np. w kaliskim Pratt są aż dwie niedrogie stołówki z pełnym menu obiadowym. W innych dużych firmach podobnie. A tu wciąż automaty i ponoć bieg na dzwonek, jak w szkole?

Rystan
@Były biurowy

Jak się spóznisz minute z przerwy to możesz mieć rozmowę z przełozonym

Xxx
@Były biurowy

Hej "były biurowy" ,a jak się zmieni to wrócisz ,że się tak dopytujesz?

@Xxx

Tej firmy nie stać na mnie :)

Paranoja

To nowe naliczanie to wyjdzie tym najbardziej zasuwającym bokiem. Takie ponąc sprawiedliwe miało być. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi

Kiedy zamiast zmiany systemu płac firma zdecyduje sie na jakies podwyżki bo obecne systemy ktore sa wprowadzane nic nam nie daja prócz wiekszej wydajnosci za te same pieniadze taka moja opinia dodam że kilka firm zdecydowało się dac podwyżki w czasie pandemii A u nas ostatnie były 5 lat temu o całe 1zł brutto i jeszcze się nazywa pożądany pracodawca

ppp

a gdzie kolego pracujesz? są obszary, które dostały podwyżki

Jak jest
@ppp

Na zebraniu menadżer nie potwierdził że tak lepiej mają na innych obszarach finansowo

Batory

Przecież o to chodzi żeby sprawdzić ile można wycisnąć z pracownika. Poczekajcie trochę. Zobaczą że można robić powyżej stu procent i będzie zmiana nie naliczania tylko norm. No bo jak można robić powyżej stu procent jak to jest Maks. Podpuscili ludzi a ci ganiają a za dwie trzy wypłaty nowe normy. Tylko że w tej sprawie nie będzie zebrania bo tak było za każdym razem jak było podnoszenie norm. Jak zmiana naliczania żeby sprawdzić ile się wycisnie z pracownika to zebranie że jak więcej zrobicie to więcej zarobicie a jak po tym podwyżka norm to zebrania nie ma.

Stefan

To pytanie zadawaj w zakładzie pracy, pytaj o to przełożonych zarząd, do hr idź zapytaj - ludzie na goworku nie decydują o podwyżce dla ciebie

Bertyz

Ostatnie zmiany spowodowały że pracownicy spora ilość szuka pracy nowej i czekają na telefony.

StraznikRezerwatu
@Bertyz

Jak im sie w Plusie umowy kończą to niech czekają spokojnie. Telefony będą napewno :)

Śmiesznie są te osoby które tak głośno krytykowały aneksy i podwyżki obiecując ze nie podpiszą, że odejdą. Dzisiaj albo cofnęły wypowiedzenia albo grzecznie podpisały aneksy. Teraz wiadomo kto racjonalnie podchodzi do pracy, a komu po prostu nie chce się pracować i zniechęca innych.

Niedrobak

Jak się ma tyle (usunięte przez administratora) i tchórzliwych na zmianie to co masz za wybór. A zwolnić to się zawsze możesz mimo podpisania aneksu i to z dnia na dzień .A nie jak im się wydaję że ktoś będzie im szedł na rękę i przepracuje 2tyg lub 3 miesiące na wypowiedzeniu

Jogi
@Niedrobak

Lizusów w tej firmie jest więcej niż się wydaje , mądrzy w papie a jak przyjdzie co do czego to faje miękną bynajmniej tak było na MWG. Podejrzewam ze zostało to do dzisiaj lecz nie jestem pewien

StraznikRezerwatu
@Jogi

Tym z miękką fają zostaje sie żalic w necie. Ci co nie miękna mówią to w twarz przełozonym i współpracownikom.

Candy
@Jogi

Nic się nie zmieniło, bohaterzy w regałach tylko

Karol

Firma gdzie po 7 latach pracy zarabia sie tyle co ledwo zatrudniony pracownik... Maja głęboko w poważaniu twoje ale... Jesteś traktowany jak pionek ktory można przestawiać jak ma sie ochotę i nic nie możesz zrobić oprócz zwolnienia sie.

Smutne ale prawdziwe

Teczka
@Karol

Jak by pracownika szanowali to by stażowe płacili w ramach docenienia pracownika no ale gdzie? Za duże straty dla firmy. Tacy się pazerni zrobili że od maja bieganie się szykuje

@Karol

Karolu opanuj emocje, to był cięzki i dlugi dzień, odpocznij. Fakt zarabiałeś moze nie tyle co my ale jak na twoją wiedze, umiejetnosci i zaangażowanie to chyba jednak nie najgorzej? Pracuje tu 9 lat z tego 7 z tobą Ja ... sorki Karolu ... Gdyby to zalezało odemnie to bym cie zatrzymał ale nie zalezało ...

@Teczka

Byłem dziś rano pobiegać Endomondo włączyłem planowałem 10 km ale tylko 2 km przebiegłem i jęzor do kolan hehe Pomału się szykuje na zwiększenie norm akordu itp dlatego kondycję przez majówkę szlifuje.

@DonFlotatorre

Ty co sie podszywasz - zacznij się ogladac za siebie

@DonFlotatorre

Gdybyś znał Dona to byś wiedział złodzieju tożsamosci że on nie biega i nie pracuje w akordzie - odrób lekcje

Pikowarka mistrz
@Stefan

Wjeżdżamy na trzy a w ręką trzymam breche, nie jesteś moim ziomem tylko zwykłym petem! Dostajesz na łeb, jeb (usunięte przez administratora)i leżysz na glebie!!!!!

Stachuuuu
@Stefan

Na nockę dziś uderzam na 21:00 do ,5:00 i 100% płatne lub do odebrania kiedy zechce. Warto iść pozdro

TT

Operator wózka TT.. Najbardziej niedocenione stanowisko w tej firmie. Podwyżka fakt jest, chociaż obiecali że stawka godzinowa będzie zbliżona do pracowników na wózkach widłowych. 16,50 brutto i 20% premii. Ktoś chyba nie jest świadomy jak bardzo odpowiedzialna praca jest na tym stanowisku. Jeden błąd i cała linia produkcyjna stoi z powodu braku komponentów. Praca nie różni się niczym od pracy na wózku widłowym.

Jak wygląda praca na mwg ? Lepiej iść na załadunki czy na boczny ? Jak z wyrobieniem normy?

Eee

Daj se spokój z MWG!

@Eee

Daj sobie spokój z tą firmą!

Nie pytam o firmę tylko o mwg Robić trzeba wszędzie..

@Nowy

Jeżeli nie polecacie to musicie tam robić Chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie polecacie

Kania
@Nowy

Ja robię na MGW - materace grubo warstwowe. Powiem tak praca jest ciężka ale stabilna. Unosisz materac na wysokość barków , przytrzymujesz jedną ręką a drugą chwytasz ze stołu trzepaczkę taką do dywanów i klepiesz ten materac by całe pierze wyleciało. Jak wyleci to materac gotowy i odkładasz go do kosza. Norma na 8 godzin to 300 sztuk ubijanego materaca. Nie jest źle idzie się przyzwyczaić. Najgorszy pierwszy tydzień.pozdro

Q
@Kania

Coś ci się pomyliło z dzialem

Dziad
@Nowy

Bez szału , robić trzeba to wiadomo. Najlepiej jakbyś był cały czas dyspozycyjny i tyrał po 12h wtedy będziesz „doceniony”. W okresie letnim cały miesiąc niestety tez jesteś zmuszony tyrać po 12h. Kase za nadgodziny może zobaczysz pod koniec roku albo dostaniesz wolne. Ogólnie dużo dobrych pracowników się pozbyli a ilu jeszcze odejdzie to się okaze. Ogólnie nie polecam , jak Cię sytuacja finansowa nie zmusza to szukaj innej roboty , zwolniłem się w zeszłym miesiacu i nie żałuje decyzji

Q3
@Dziad

Za dyspozycyjność dają 20 gr do stawki, przynajmniej na moim dziale.

Gładki
@Kania

To całkiem podobnie jak na Materacach Wewnątz Gładzonych - MWG, tylko że oni nie trzepią a wkładają rękę i gładzą. Łatwo się tu wdrożyć w tę robotę ale ciężko się oderwać później. Pozdro

Ja.

Te podwyżki o ile będą to jestem pewien że to będzie zjawisko krótkofalowe bo w ten sposób będą chcieli zachęcić nowe osoby do przyjścia tu do pracy a z upływem czasu zaczną kombinować a to normy czasu po podnoszą a to zaczną codziennie audyty robić w celu zabrania premii bo jakoś ciężko uwierzyć w to że firma każdemu pracownikowi da 4 złote brutto podwyżki na godzinę co niech da tylko 2 zł na rękę razy 168h robi się 336 zł na rękę , naprawdę wierzycie że tak pięknie będzie???

correktowiec
@Ja.

Nie ma żadnych zmian - "źleee, najgorsza firma, uciekajcie" itp itd. Firma (nadal w dobie pandemii) decyduje się na duzy gest w strone pracowników dajac podwyzki - w kazdym obszarze inne wiec te 4zl/h to jest tylko przyklad - i oczywiscie co? Narzekanie, szukanie drugiego dna, marudzenie. Taki właśnie polski naród. Żałosne. Jak sie nie umie czegoś docenić to czasem lepiej się zamknąc. Ja się cieszę i jestem zadowolony.

@Ja.

Zabrali 10 procet premi dolzyli ok 4 zl brutto to pytam sie ile jest zysku prawie nic

...
@correktowiec

Kolego to że firma da podwyżkę to żadna łaska. Sam od 2.tyg sprawdzam rynek pracy w Ostrowie i byłem nawet w 3 firmach. Powiedziałem gdzie pracuje jaka mam stawkę to zakład produkcyjny w Ostrowie daje mi na star tyle co tu mam po 5 latach. I nie jest to forma która ma 6 autobusów z napisem pożądany pracodawca. Więc w takiej firmie jak com według mnie to 4k bez premii powinieneś robić. Pozdrawiam

ELo
@correktowiec

To nie był dobry gest w stronę pracowników... Przez kłamstwa naszych przełożonych wraz z menagerem MWG na czele zwolniło się bardzo dużo starych pracowników.... Dlatego właśnie jest podwyżka! Nie spodziewali się, że tyle osób może się zwolnić... myśleli ze mogą robić co tylko im się zachce bo nikt nie odejdzie! Gdyby nie te zwolnienie nie byłoby żadnych podwyżek... Zrozumcie TO!

@ELo

Żadne odkrycie, zawsze jest powód dla ktorego pracodawca daje pracownikowi podwyżke. Nigdy nie robi tego bo chce mieć mniej pieniędzy :) dla mnie sprawa zawsze była jasna i prosta - odpowiada mi praca i płaca to robie, nie odpowiada to się zwalniam i tyle w temacie. Skarżenie się latami jak to źle jest i trwanie w tej sytuacji jest dziwne.

@ELo

Druga kwestia jest taka . Pieniądz robi pieniądz każda podwyżka sprawia że pracownicze plany kapitana Ameryki tzw PPK do których ja ty i tamten przynależą , dostają rekompensatę z tytułu praw człowieka i Com40 - komfortowa kariera. Wszyscy na tym zyskują od autokarów,które nas wożą po portiera który nam sprawdza plakietki czy pracujemy w danej firmie tj correct Com40 .

@ELo

Fajnie by było gdyby jeszcze ludzi zaczęli traktować jak pracowników a nie (usunięte przez administratora)

Ty
@Ja.

To że ktoś tam dostał podwyżke nie znaczy że wszyscy dostana nic oficjalnie nie wiadomo A wszyscy się nakrecaja i sieja plotki przypomnijcie sobie ostatnie podwyżki co niby mieliśmy być zadowoleni i co wyszło STRAJK który nie trwał za długo i nic nie dał. W grupie siła pamiętajcie to my produkujemy bez nas firmy nie ma.

@DonFlotatorre

I znowu jakas rura sie podpisała moim nickiem - żałosne to jest

@Ja.

Kiedy zrozumiecie że tu ochłapy dostajecie....

@Były biurowy

Masz racje prawdziwa podwyzka to jak ja sie daje a nie tak jak tu ze cos dostaniesz a 10 procent ci zabiora i wyjda ochlapy na co firma liczy ze oczy zamydla paroma groszami przeciez to zadna laska ja by najmniej czekam na otwarcie panatoni

No name
@Ty

Na hali 16 dostali obniżkę.

Stachuuuu
@555

Zapraszamy zatrudnimy przez agencję pracy umowa co 2 tygodnie.

Super
@correktowiec

Na ksm-ach ma być zmiana naliczania a nie podwyżki

Matematyka
@Ja.

Czy ja o czymś nie wiem? Oklamano was czy po prostu nie potraficie liczyć ? 10% premii to jakieś 2zl brutto co daje jakieś 1,35 netto. Jaka podwyżka ?

bbbbbbb
@Super

A kiedy mam maja podwyżki dziś było zebranie nic nowego 16.50 A od stycznia jest 18 zł znów (usunięte przez administratora) tak jak z chmurka

@bbbbbbb

witam jak wam się podoba dzisiejsze zebranie na montażu 1.

Gróba Firm CON4o
@Ja.

Informujemy, że stawki będą ponownie przeliczone, ponieważ niektórzy pracownicy po podwyżkach mogą zarobić więcej, niż przed nimi... :)

Zalamana
@Ja.

Kto ma podwyżki to ma, niektórzy nic nie dostali nawet zmiany naliczania.

@Zalamana

To kto twoim zdaniem nie dostal

Zalamana

Np rolownica i klejenie

Izabela
@Ja.

Mam pytanie: Czy od momentu rozpoczęcia współpracy w CORRECT zmienił Ci się zakres obowiązków? Jeżeli tak, czy "poszła" za tym zmiana wielkości wynagrodzenia?

Izabela
@correktowiec

Hej, czyli Twoim zdaniem w CORRECT nie ma dużej rotacji pracowników? Skoro nawet w pandemii próbują motywować zespół? Powiedz co o tym myślisz.

@Izabela

oczywiście - po wdrożeniu dostałem podwyżkę, każde stanowisko ma inne warunki płacowe

Niedrobak
@Ja.

No tylko głupi wierzy że to podwyżka...zwykła maskownica byle wyrazić zgodę na regulamin pracy w zakładzie który będzie z czasem legancko modyfikowany pod plan PANA. A swoje z czasem i tak odzyskają.dobrze że teraz łatwiej o porzucenie pracy z dnia na dzień.tak że jeszcze raz przekrecą śrubę o raz za dużo i zmykam z tego osierodka:)

@Izabela

Elo Izabelo :) widzę że firma wreszcie najeła kogoś do naprowadzania niezadowolonych goworkowcow na jedyną sluszną drogę ;))))

Ja nie dostałem

Kalinata
@Niedrobak

To nie chodziło o zmianę naliczania. Taka przykrywka żeby podsunąc do podpisania nakaz chodzenia na dwanaście no i oczywiście w soboty jak będzie praca a dziwnie teraz nie ma pracy na soboty i dwanaście bo kwiecień nie obejmuje tego systemu rozliczeniowego to nie ma zamówień ponad stan a jak od maja wejdzie to o dziwo napłynie masa nie możliwa do wyrobienie zamówien. Zaplanowane co do szczegółu. Ciekawe czy okaże się prawdą? Może to błędne myślenie. Oby było błędne. Zdrowie ludzi wtedy się nie liczy

Pan
@correktowiec

Podaj mi proszę wiarygodne dwa skutki " pandemi" do której nawiazales które miały niekorzystny wpływ dla correctu? Bo ja Osobiscie wiem tylko o zyskach jakie ta firma pozyskała z powodu prankdemii, wiesz może ile Państwo dofinansowało firmę z tytułu pandemii?? kupno walcówki i odsprzedaż z około 200% zyskiem !! zabranie kilku tysiącom pracowników części premii w początkowej fazie grypy. Jestem pewny że firma zarobiła na efektach gospodarczych prank demi a nie straciła.

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 463.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 45 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.