Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Mwg

Na mega już 16 w tym roku i to nie koniec

L-MWG

Nie wyrabiam już z tą firmą. Co tydzień coś innego i wiecznie zganianie na zarząd ... HR to tu nie istnieje.wszystko dostosowane pod nich premiowanie na które nie ma się wpływu bo to oni ci wszystko tak okroją żeby im się zgadzało. zwolnienia się zaczęły i to dobrych i rzetelnych pracowników a to pewnie nie będzie koniec, straszenie się zaczyna, zabieranie premii za byle co , no i to wyrzucanie na wolne z własnych ciężko wypracowanych nadgodzin przez kierowników i to z dnia na dzień, kiedy ty wogóle nie potrzebujesz tak naprawde wolnego.kpina u mnie Koniec z wyrabianiem nadgodzin w tej firmie .a już nie wspomnę ile tych nadgodzin po znikało z tej puli a ludzie sie nawet nie doliczyli.TAK ŻE szukam pracy i też z stąd czmycham bo za 2400 to ja tu na wózku nie będę śmiagał

Zigi
@L-MWG

Masz wpelni racje ja tez dwunastek juz nie robie i rozgladam sie za inna praca

Olo
@L-MWG

Teraz w półrocznym okresie rozliczeniowym bedzie grafik godz gdzie firma chce nas siła zatrzymać żebyśmy chodzili po 12 z grafiku jak kogoś nie bedzie a jak sie nie zgodzisz za kogoś zostac to nn bo się wystraszył ze ludzie nie beda chcieli chodzic a nie miał by kto robić ale zabierać nadgodziny to bezkarnie mogą na które ludzie pracowali i uczciwie ale to jest wymysł od gornie podziękowanie ale w planie maja zrobić 2 zmiany na zakładzie zmusić się nie dam do ich widzimisię a niewolnictwo dawno się skończyło więc teraz posiedzę sobie na chorobowym a później przyjde z wypowiedzeniem bynajmniej jestem uczciwy co nie mogę powiedzieć o tym zakładzie

Lala
@Olo

Mamy teraz wolne więc jest czas na poszukanie nowej pracy a taka renomę zepsuta jak ma ten zaklad to się w głowie nie mieści pozdrawiam

Rysio
@Olo

Od gornie jest powiedziane żeby zabierali nadgodziny ile się da tak więc to jest wszystko specjalnie zrobione i co wy na to

Misia
@Rysio

A rok rozliczeniowy to może jeszcze przedłużyć na rok czasu teraz na pół roku i później znowu na pół roku także jak najbardziej trzeba szukać nowego zatrudnienia bo nie bedzie nic lepiej tylko gorzej a wiecie jak tu już jest bo o dobrej firmie to człowiek dobrze się wypowiada a tu brak słów co się tu wyrabia

....
@Misia

No teraz bedzie półroczny równoważny czas pracy bedzie grafik jak nie będziesz chciał być za kogoś na 12 to Ci nn firma zmusza nas siła żeby robić po 12 i dlatego to wymyśliła bo by nie miał kto robić ale uczciwie za nadgodziny nie chce wyplacic tylko zabiera ile się da ja idę na chorobowe i nie wiem jak długo i później przyniosę wypowiedzenie pozdrawiam

Grupa firm Com40
@Olo

Harmonogramy pracy oraz systemy rozliczeniowe realizowane przez Grupę Firm Com40 są odpowiedzią na bieżące możliwości produkcyjne i rynkowe. Odnosząc się do powyższego wpisu - nie potwierdzamy przejęcia w system 2-zmianowy.

hmmm
@Grupa firm Com40

"odpowiedzią na bieżące możliwości produkcyjne i rynkowe." Większych bzdur dawno nie słyszałem... Szkoda że nie macie pojęcia o tym co robicie i za co wam płacą. Przynajmniej okoliczne zakłady na tym skorzystają i dostaną tak dobrze wyszkolonych pracowników.

Ha ha
@Grupa firm Com40

Ludzie już w nic wam nie wierzą tak jak miały być wyplacone uczciwie wyplacone nadg a co się okazało że zostaliśmy (usunięte przez administratora) i na siłę zabieranie więc może nie wypowiadajcie się bo wstyd

RATaTuj
@hmmm

Oczywiście że zostaliśmy (usunięte przez administratora)

My
@Ha ha

(usunięte przez administratora)nas z wyplaceniem nadgodzin i specjalnie robia nam wolne żeby nie zapłacić a prosili się bo nie miał kto robić teraz będą aneksy do równoważnego czasu pracy i będą nas zmuszać do robienia po 12 oni od samego początku mieli na myśli żeby nam nadgodziny zabrać to jest celowe nie ma produkcji to na leży się postojowe a le nie długo na obrzeżach kalisza zostanie otwarta firma i magazyny ja aplikuj bo nie będę za najniższą krajową tu robił gdzie dostaniemy za marzec a dawno już słychać że maja zrobić 2 zmiany na zakładzie a na H 16 czterobrygadowke tylko nie chcą się przyznać i ludzi zbywaja że nie bedzie a bedzie

...i
@My

I w październiku tez tak będzie że nam znowu wezmą nadgodziny nawet jak ktoś jest na chorobowym czy nie to i tak zabiorą to jest jawne ok.....ie pracownika z uczciwie zarobionych pieniędzy więc trzeba to zmienić i się z tej firmy zwolnic jak ja co dałem już wypowiedzenie

O
@My

Wykreślone jest słowo (usunięte przez administratora)to może inaczej (usunięte przez administratora)na kasę

Gratuluje
@...i

Jak mogą zabrać nadgodziny będąc na chorobowym? Jestem chory wypłacają chorobowe że składek które pobierają a co do tego mają nadgodziny. Zachoruje pracownik a oni zabiorą nadgodziny które pracownik charował kosztem zdrowia a jak pójdzie na chorobowe to zabiorą.

Kamil Bumbul
@Gratuluje

Witam serdecznie wszystkich pracowników. Jestem po rozmowie jutro zaczynam na dziale " materace nieodwracalne szyte na miarę". Mam pytanko, mianowicie czy ktoś na tym dziale pracuje oo czy praca jest ciężka? Pracowałem ostatnio w śledziach na wrocławskiej w Kaliszu. Tam rolmopsy produkują w słoikach zawijane śledzie z octem i cebulą. Dźwigałem beczki 50 kilogramowe z bigosem . Ciężka praca naprawdę ale dałem rady 4 miesiące aż robiłem. Większość osób to osoby w podeszłym wieku. Socjal był dobry . Na wigilię przed zakładałem stała paleta a na niej wiadro śledzi i bigosu . Można było zabrać do domu po 2 kilo tego i tego. W poniedziałek zaczynam u Was więc do zobaczenia.

Kamil Bumbul
@O

Zaraz wyjeżdżam do pracy pierwszy dzionek . Jak na rano jesteście to czekajcie pod zakładem pokażecie mi co i jak gdzie iść gdzie szatnia i stanowisko. Na FB mnie znajdziecie to poznacie pod correct. Spać nie mogę przed pierwszym dniem stresik jest czy będę dobrze wyglądał i czy ogarnę robotę.

@Kamil Bumbul

Walnij się koleś w ten pusty cymbał

Kto ty
@Kamil Bumbul

Kto za tobą będzie czekał pod zakładem? Zastanów się co ty piszesz. Druga sprawa ze zakład ma tydzień przerwy w produkcji. Gdzie ty chcesz pracować? Chyba na sprzątanie hali przyjechałes bo na produkcję raczej nie

Wirtualni
@Grupa firm Com40

Akurat jak się zbliża rozliczenie z nadgodzin za cały rok to brak pracy i pokrycie z nadgodzin wolnego. Czy wy się słyszycie?powiedzcie prawdę a nie tak być zakłamanym.Wierzycie w to co piszecie czy karzom wam tak mówić? Wstyd. Tak jak kiedyś Pan z HR-u tłumaczył pracownikom że koniec dwunastek na stałe bo firma chce żeby pracownik był wypoczęty. Tak jesteście siłowni. Zapewniał że tak będzie

Jasnowidz

Moi drodzy granice w tym zakładzie zostały już dawno przekroczone.

Niki
@Jasnowidz

I dlatego trzeba poszukać innego zatrudnienia

Super

Zakład poszedł po rozum do głowy i teraz będzie na stałe wprowadzony roczny system rozliczeniowy. Cały rok po dwanaście po upływie niecałego roku wolne bezpłatne z nadgodzin bo magazyny pełne. Opróżnią się i znowu to samo. Jak nie zgodzisz się na dwanaście to po premi z dyscypliny i tak w oto sposób można upodlic pracownika. Ze prędzej na to nie wpadli. Tyle lat straty. Podobno jeszcze nie wiedzą czy kolejny rok będzie takie rozliczanie. Pracownicy wiedzą. Chyba są jasnowidzami tak jak wiedzieli że przed upływem roku rozliczeniowego zostaną wywaleni na wolne żeby nie zapłacić za nadgodziny a mówili że wyplacą po roku z chmury no ale nikt nie spodziewał się że akurat w marcu zapelnią się magazyny. Tylko pracownicy się spodziewali. Przewidzieli przyszłosc

@Super

Menadzerowie klamali w zywe oczy ze bedzie zaplacone tak nam powiedzial Kruszyk więc będę zmuszona się zwolnic bo nie dam się okradać na kasę żeby ktoś miał lepiej a ja mam być stratna

Tymek
@Super

A po za tym nikt nie bedzie mi rządził do kiedy mam dostarczyć chorobowe i czy przedłużam to jest moja osobista sprawa i nic komu do tego jak zaklad podchodzi do pracownika tak pracownik do zakładu a wogole to ta firma ma gdzieś pracownika patrzy tylko żeby to wydymac na kasę a opinia i tak już poszła za daleko jeszcze trochę to inni obcokrajowcy będą tu robić bo nawet Ukraińcy są już nie zadowoleni z tego zakladu

Damian Szczepańskiego
@Tymek

Chłopie L4 jest wysyłane automatycznie już dawno xd obudź się... Zanim ty zakończysz rozmowę z lekarzem to zakład już wie o L4 twoim xd

Tymek
@Damian Szczepańskiego

Ok to wiadomo ale oni by chcieli od razu wiedziec czy przedluzasz a to jest moja sprawa

RURA
@Tymek

Przeciez menadzer od ksm nas oszukal mowiac ze nadgodziny beda wyplacone wiec nie dam sie juz okradac na kase i robic 12 a jak komus nie pasuje to moge sie zwolnic

FILAR
@RURA

Nie sprawiedliwe bylo potraktowanie pracownikow co chodzili na 12 do tych co nie chodzili wiec ja tez juz po 12 nie będę pracował bo się nie oplaca poza tym ci co maja nadg muszą w piątek siedzieć w domu a ci co nie chodzili mogą przyjść żadna sprawiedliwość więcej już się nie dam robić w(usunięte przez administratora)

Mig
@FILAR

A w czym ty widzisz problem. Jesteście frajerami skoro myśleliście ze oni mówią prawdę ze coś wam wypłaca. Liczyliście na szczerość kłamców to teraz macie tego wyniki. Trzeba było spytać się kogoś ze stażem pracy dłuższym niż 3 lata i wtedy byście się wszystkiego dowiedzieli.

Grupa Firm Com40
@Super

Drodzy Pracownicy, Szanowni użytkownicy serwisu GoWork, w pełni rozumiemy zainteresowanie tematem systemu rozliczeniowego, dlatego opracowujemy w tym względzie strategię, która zagwarantuje Pracownikom klarowne zasady, a także będzie bezpiecznym rozwiązaniem w perspektywie długofalowej dla funkcjonowania przedsiębiorstwa. Tym samym nie potwierdzamy tez zawartych w powyższym wpisie. O wszelkich decyzjach poinformujemy Pracowników poprzez komunikaty wewnętrzne. Oferujemy także możliwość spotkań, rozmów z opiekunami HR naszych obszarów w celu uzyskania odpowiedzi na pytania i wątpliwości. Grupa Firm Com40

Piter
@Mig

Racja po co chapaliscie tyle godzin haha nie żal mi was ciągle te same twarze na 12 A teraz płacz skoro wy tego nie zmienicie to będzie jak jest

Bąki puszczam
@Grupa Firm Com40

Może i dział kadr coś tam rozumie, ale managerowie i kierownicy to już nie bo nie potrafią nawet w jasny sposób tego przekazać. Bo oni są tylko od przekazywania informacji czego i tak naprawdę nie potrafią? I po co im tyle kasy płacić?

@Grupa Firm Com40

@Grupa Firm Com40 Jaką macie tą strategie? Zeby poprostu nie wypłacić tych nadgodzin. Pracuje 10 lat w firmie ale takiego cyrku jeszcze nie bylo jest coraz gorzej z kim się nie rozmawia wszyscy nażekają. I tylko przelozeni nam powtarzaja ze jest nacis z góry na zabieranie nadgodzin. Z tego co słyszymy to szykuja sie ogromne inwestycje na grube miliony ale oczywiscie na pracownika nie ma bo pandemia. Nic nie robicie zeby ludzi zachecic. Mysle ze po tym wolnym spora liczba pracowników bedzie szukac czegos innego a juz napewno nie przyjda na 12h. Sam zaczynam sie rozgladac za nowa praca pozdrawiam

@Super

Pracownik lepiej myśli od tych co siedzą za biurkiem a ci menadżerowie to dopiero porazka

@Piter

Chapali dwunastki i dalej będą to robić bo to są tacy ludzie którzy najwięcej mają do powiedzenia tutaj na forum że odejdą i będą szukać nowej pracy i 3 lata temu na tym forum tak samo pisali że niedługo nie będzie miał kto pracować a tu co nadal firma ma ok 7 tys pracowników na pokrycie trzech zmian

......

W kaliszu powstaje kolejny lidl nowe miejsca pracy i panatoni bedzie w czym wybierac

@......

Tak Lidl będzie potrzebował 20 pracowników a panattoni ok 600 z czego większość ma być przeniesiona ze Skalmierzyc

Helfen

Tak 350 osób u nas robi i wszyscy przechodzą na Kalisz

@Helfen

Czyli w Skalmierzycach firma zostanie zamknięta to nie jest rozbudowa tylko przeniesienie zakładu do strefy ekonomicznej ?

@Adam

No i co ze sie przenosi halfen ale i tak do panatoni beda przyjmowac nie widze problemu ze by sie zwolnic i przejsc tam

@777

Panatoni to nie jest firma która będzie zatrudniała ludzi. To jest deweloper przemysłowy, który buduje hale dla innych firm w tym przypadku dla Halfena.

@Adam

To ciekawe ja wiem bo mam na miary kto tam będzie więc ludzie do pracy tam będzie potrzebni

Helfen
@777

Pracuje w halfen więc wiem 350 od nas przechodzi cały halfen .. a reszty nie przyjmą odrazu tylko stopniowo.. i pewnie przez agencję

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Kiedy ludzie zrozumieją że to nie firma ich(usunięte przez administratora) na pieniądze tylko rząd PiSu który dał swobodne przyzwolenie tym firmom które przystąpią do tarczy antykryzysowej na obniżenie pracownikom pensji do minimum,a że ta firma takiej okazji nie przepuści to miejcie aluzję teraz do partii rządzącej bo to oni was załatwili a nie firma.

Brawo kolego i firma po prostu na tym korzysta sam na ich miejscu bym tak zrobił

Y
@pracownik

Jak czytam to ty jestes przydupasem tej firmy u kogo trzymasz palec w (usunięte przez administratora) poza tym firme nasza stać żeby placic co miesiąc nadgodziny mało mieliśmy pozabierane z wypłat jak sie pandemie zaczęła to odlozyl

@Y

to samo możesz powiedzieć o marketach też ich stać na płacenie nadgodzin za sobotę czy niedziele handlową a co robią grafikują wolne w tygodniu ale przecież ty nie masz o tym pojęcia że to jest normalne rozwiązanie dla pracodawcy wyciągając takie wnioski po przeczytaniu komentarza

Karma wraca !

Kochana gupo firm com 40 Zadam tylko jedno pytanie. Czy tak po ludzku wam poprostu nie wstyd ? Ps. Kiedy wejdzie standard o tatuażu z numerem na nadgarstku ?

Ss
@Karma wraca !

Super ujete brawo podoba mi sie ten pomysl

Wisior
@Karma wraca !

Jeszcze proponuje dresy w paski i drewniane adidaski

Koniowalec
@Wisior

Wisior te buty drewniane to były modne w PRL ... Zwłaszcza do biegania dobre.

@Karma wraca !

"Po ludzku" ? Człowieku sentymenty,a rachunek ekonomiczny -to się nigdy nie zrównoważy!

Walec
@:)

Pytam sie czy firma ma w zanadzu wydymac jeszcze pracownika na kase bo ma malo

com40
@Walec

Tak, oczywiście jest taki plan. Pozdrawiam

Walec
@com40

Pogadamy jak ludzie beda sie zwalniac a wy bedziecie sie prosic

Ukra
@Walec

Ukraińcy będą robić dwunastki bo nie rozumieją tego systemu a firma zadowolona i stwierdzą że pracownicy rozumieją sytuację firmy a oni po prostu nie rozumieją tego systemu. Dziewiątego zrozumieją

PRACA
@Ukra

Ukraińców mozna w konia robić bo oni nadawaja się żeby tylko sprzątać a o innych rzeczach to nie ma mowy to są partacze i do nich bym dołożył kierownika z ksm R.O gdzie koleś tez jest nie rozgarniety jeżeli chodzi o produkcję bo kazał pakować gorący lateks w pokrowiec gdzie teraz to wszystko zaparowalo i trzeba robić przepakowania a tych sztuk jest nie jeden tysiąc więc jest pytanie kiedy ten kierownik odbędzie się zielonej kamizelki bo jeżeli nadal bedzie to znaczy że bubel mozna puszczać i nikt nie zostanie ukarany

Com 40
@Walec

Powiem tak wy menadzerowie i dyrektorzy boicie się prezesa i jemu przeciw stawiać zal mi was że jesteście podporządkowanie i nie macie własnego zdania i robicie co wam każe sprzedaliscie bys swoje rodziny dla tego zakładu jak już tego nie zrobiliście nie macie godności i honoru dla swojej rodziny

No tak
@PRACA

Jak byś ty zadecydował jako zwykły pracownik że puszczasz te materace i nikomu nie zgłosił i by zaparowały to już byś nie pracował w tej firmie.

Papa Lukasa

Czy to prawda że w firmie już pracują Hindusi i Marokańczycy bo Polacy w promieniu 80km zostali już przerobienia przez firmę i coraz mniej ludzi chce tam pracować za jałmużnę na 3 zmiany ?

F4
@Papa Lukasa

Widać 2 Brazylijczyków jeden gruby a drugi trochę cieszy oni są na hotelach tak zgadza się bo byli teraz na popoludniu

@Papa Lukasa

Ja to idę na chorobowe pociągnie trochę i złożę im wypowiedzenie bo nie dam się żeby ktoś mnie rabal na kase

Cola

Ja od poniedziałku szukam nowej pracy

@Cola

Dej namiar gdzie przyjmują pozdro

Tuti fruti
@Wojażer

650 osob beda potrzebować do panatoni w kaliszu ja już aplikuje

@Tuti fruti

Panattoni to tylko deweloper który wybuduje magazyny

Tuti fruti
@pracownik

No i dobrze ale zatrudnienie znajdzie dużo osób więc można złożyć aplikację i odejść z tej firmy ja nie widzę problemu

Grabarz
@Tuti fruti

Na forum ktos napisal ze jezeli nam sie nie podoba to mozemy sie zwolnic ale juz wpis zniknal jak dalem konkretna odpowiedz temu komus chodzilo przedewszystkim o nas pracownikow

?

A czy correct i comforty to jest to samo?

Xxxxx

Czy przyjmują do pracy aktualnie?

A może jest ktoś ogarnięty kto założyłby związki zawodowe?

Hmm

To nie wypali kiedyś już miały być i ludzie zostali zwolnieni

Hala produkcyjna

Bedzie okres pol roczny od maja znowu beda nas kroic na kase bo maja zrobić grafik bo nie mieli by ludzi na 12 ale to nie znaczy że się nie zwolnie bo nic innego nie pozostaje tylko wiać stąd nikt nie chce tu przychodzić do tego zakładu o złej renomie wszędzie się słyszy że to (usunięte przez administratora) a teraz dopiero jak na kasę Ci zabieraja za twoje uczciwie zarobione nadgodziny to jest uczciwe ale firma ma to gdzieś bo chcą żebyś za darmo tu robił a tak się nie da caly czas oszukiwać pracowników a ludzie sami odejdą żadna laska z takimi wyplatami wolałabym zaklad zamknąć niż ludzi oszukiwać na kasę

Baton
@Hala produkcyjna

I znowu jedni na 12 będą zmuszeni przyjść bo będą mieć w grafiku inny mieć nie bedzie i znowu wyjdzie że nie bedzie mial nadgodzin to wypisze urlop a ten będzie miał to mu zabiorą za nadgodz i znowu będzie nie sprawiedliwie czy ludzie którzy się tym zajmują nie widzą tego moim zdaniem powinno być kto chce to z nadgodzin wolne a kto by chciał to żeby mu wyplacic i myślę że to by było dobre wyjście dla wszystkich i sprawiedliwe

Brazzers

Wpadnijcie na drut zobaczyć jak (usunięte przez administratora)brzygadzistom

Ciekawski

Firma mało zarobiła z pandemii wpisz w necie NIP pracodawcy zobaczysz ciekawy jestem kto odmówi nadgodzin w rocznym rozliczeniu skoro prezes podpisał nastempną tarcze

Vv
@Ciekawski

A niech podpisuje ja to się zwalniam tak jak firma ma nas gdzieś tak ja mam tak samo a nie dam się okradać z kasy w żywe oczy

Renia
@Ciekawski

Widocznie mało bo chca nam jeszcze dac wolne koniec marca i zabrać nadgodziny ile się da

DAMAZY
@Ciekawski

Nam należy się postojowe ale po co jak można oskubać pracownika

On

TA FIRMA JUŻ NIGDY SIĘ NIE ZMIENI.

Gotowi na przedłużenie 12 miesiecznego okresu rozliczeniowego :-)

As

A skąd takie wiadomosci

Nie wierze
@4321

Chyba takiego numeru by nie odstawili?

Candy
@Nie wierze

Juz mnie nic nie zdziwi

@Nie wierze

Nic im nie stoi na przeszkodzie ,by tak rozliczać dalej.Niestety.

Candy
@:)

Myślę ze stanie im na przeszkodzie fakt jak ludzie na 12 beda potrzebni i sie wypną bo w końcu większość z nas pomyśli ze to nie jak sie nie kalkuluje, ty dla zakładu masz byc fer latem 12nasteczki a zima za darmo w domku... Kuszaco

OMEGA
@Candy

To jeszcze jest nic bo kierownik z ksm byl za granica po maszyne nowa widocznie w ramach nagrody z puszczenie gorącego lateks żeby ubierać w pokrowiec i i zaraz całą produkcję ściągać z Mwg to są koszty i to duże bo tych materacy do poprawy było bardzdo ale to bardzo dużo więc pytanie najlepiej coś (usunięte przez administratora) w tej firmie żeby awansować albo co tam jakoś to będzie moze przejdzie taka jest polityka tej firmy jak jesteś złym pracownikiem to jesteś klepany po plecach jak dobrym albo bardzo dobrym to maja Cię gdzieś

MWG
@OMEGA

Niestety, nasz zakład uważa że lepiej wywalić dobrego wykwalifikowanego pracownika i w to miejsce zatrudnić 2 lub 3 osoby które nie mają o niczym pojęcia i po miesiącu i tak odejdą... jak to jest ze kiedyś potrafili uszanować pracownika a teraz go tylko patrzą zgnoić....

@Candy

Pracowników zawsze znajdą....przynajmniej przez kilka lat.

@4321

Witam dziś idę pierwszy dzień do pracy na Sprężyny. Czego się spodziewać? Jak atmosfera między ludzka? Na 14 będę.

RYS
@4321

Firma nie bedzie chciała zrobić okresu rozliczeniowego miesięcznego ponieważ jej to nie na rękę ma być 3 mies lub półroczny żeby dalej nie wypłacać nadgodzin czekam tylko do końca marca a później szukam innej pracy i nikt tu mnie nie zatrzyma bo mam dość

Hm
@Stachuuuu

To ci współczuję nie długo sam się przekonasz

@Hm

Super robota wam powiem jak na pierwsze dni. Lekka praca i to najważniejsze. W chwili wolnej skakaliśmy na tych materacach na sprężynach haha fajny ubaw. Mnie wybiło o mały włos a bym zahaczył o sufit hahahahahha

Patrycja Sz.jest mądrą ,inteligentną i pracowitą brygadzistą .Nie widzę , aby chodziła na co dzień w bluzkach jak na dyskotekę.Chyba ktoś ma nie tak z głową jeśli myśli inaczej. PS.Pan bòg nie rychliwy, ale zawsze sprawiedliwy.Oby jak najszybciej!

Ta pani P akurat nosi leginsy czyli eksponuje tyłek a nie wszystkim się to podoba bo nie wszyscy chcą na to patrzeć bo ludzie chcą pracowac a jak taka przejdzie to sory ale wszystkie oczy skupione są na jej 4 literach jest to bardzo nie smaczne a jak już musi chodzić w tych legginsach to niech chociaż zalozy coś dłuższego przykrywajacego tyłek no proszę to jest produkcja a nie wybieg dla modelek

Jak Ty kolezanko dobrze zorientowana jestes co nosi ta Pani.... Przemawia przez Ciebie bardzo duza zazdrośc i nienawiść:) Proponuje wizytę u specjalisty;)

Racja

Masz rację. Powinna mieć na sobie odzież roboczą, czyli portki, buty z metalowym czubem i bluza . W innych zakładach tak jest i dobrze. To jest produkcja jakby nie było.

23:27:)haha
@Racja

W takim razie kolezanko droga.....proponuję, abys skupiła uwagę na swojej pracy, a nie na zajmowaniu się, kto jak chodzi ubrany, etc....haha:)

@23:27:)haha

Powiem Ci "koleżanko" taka anegdotkę z con40 wziętą.... Pewna zwykła pomoc szwaczki dostała propozycje nauki na lidera. W dniu, w którym otrzymała magiczną kamizelę lidera, z szafy powyciągała wszystkie falbany, ażurki, koronki, frędzelki...... Haha.Choćbys nie wiem jak zajęta pracą była.....no tego byś nie przeoczyła. Kamizela zobowiązuje, haha.

Hahaha Ciekawa
@Racja

Jestem ciekawa o jaka liderkę chodzi... Bo wydaje mi się że mam swój typ która to mogła być :D czy to czasem nie chodzi o liderkę Marlenę

:)))
@Racja

Co oznacza "zwykła pomoc"? Jest jakiś podział stanowisk na pomoc zwykłą i niezwykłą,czy tylko jakaś mania wyższości się w Tobie odezwała?! Nie można było napisać...pewna pomoc szwaczki...?!(to tak tylko w kwestii formalnej)

@Hahaha Ciekawa

Nie to nie Marlena. Tu mowa o Genowefie K. Ta blondynka w za małej spódniczce.

@:)))

No "zwykła" czyli robol. Czego nie ogarniasz? I nie kombinuj ze słownictwem, bo cieńko ci to wychodzi.

Haha
@Racja

Kolezanko, skup no sie na pracy:)tak na marginesie... "Ci"zwrot grzecznościowy, pisany od dużej litery:)

@Haha

To akurat wiem. "Ci" piszę do osób, które znam. To tak na marginesie...

Haha
@Racja

"Powiem Ci kolezanko taka anegdotkę....itd" Rozumiem, ze tam wiesz do kogo pisałaś?:) Musisz bardzo blisko tej osoby pracować haha...

@23:27:)haha

Pani G. nie potrafi się pogodzić z faktem, że nie jest obiektem zainteresowania męskiego grona. Otóż nie raz było słychać jej opinię na temat Pani Partycji. Droga Pani trzeba mieć coś jeszcze pod kopułą, by wzbudzać zainteresowanie i chęć do współpracy. A Pani słynie tylko plotek i oczerniania innych.

Damian
@Carmen

Pani G ?może trochę więcej odwagi i tak imię pełne napisać?

@Damian

Wszystkich podwykonawców rozwija :) chodź podobno czasu ni mają ja też w tej chwili siedzę i w stołek poerdzę....gorzej jak to wszystko ruszy hahah myślicie że te uszczuplenia w kadrze coś pomogą ?

@Damian

To nie jest kwestia odwagi. Myślę że Pani która pisze te komentarze doskonale wie że o nią chodzi. Nie mam zamiaru tutaj jej kompromitować. To że ona wylewa na Panią Patrycję swoją nienawiść poprzez komentarze na forum i nie tylko tutaj to już inna sprawa. Choć nawiasem mówiąc tym powinien zająć się odpowiedni dział kadr gdyż podchodzi to pod zniesławienie.

DonFlotatorre
@Carmen

Pani Marszałek, Wysoka Izbo, ja tylko w kwestii formalnej ... Kadry się tym nie zajmują :) już bliżej do tego haerowcą ale to też nie ich sprawa. Najprościej udać się do prawnika choć osobiście proponuje to zwyczajnie olać.

@DonFlotatorre

Ten sarkazm nie jest w ogóle potrzebny. I taka dobra rada z mojej strony gdy się chce coś sensownego napisać to proszę się najpierw doszkolić https://poradnikpracownika.pl/-dzial-hr-czym-sie-zajmuje-i-jakie-ma-zadania

Lubiana

Proszę zapoznać się z kodeksem pracy, art 94. Myślę, że po przeczytaniu tego paragrafu, co niektórym Paniom rozwiejemy pewne wątpliwości jak i również przedstawimy jasny obraz prawa jakie może mieć osoba, której naruszaszana zostaje strefa prywatna.

DonFlotatorre
@Carmen

Ależ droga pani zanim zacznie pani dawać dobre rady proszę czytać przed skomentowaniem :) Napisałem że bliżej do tego haerowcą nie panią z działu kadr. Natomiast czyn o którym pani pisała jest ścigany na wniosek nie z urzędu więc jeśli osoba którą pani wskazuje jako poszkodowaną nie czuje się poszkodowana, nie zgłasza tego, nie wnosi o ściganie, karanie itp to w czym problem?

A kiedy ma nosić te legginsy?jak bedzie miała lat 50 czy może 60? jest młoda ma fajną figurę to logicznę że ją eksponuję i zamiast tutaj ją obgadywać to weżcie z niej przykład i nad sobą po pracujcie a nie że faceta może już macie to myślicie że jesteście bezpieczne.

Weronika 66

Niektórym az gul skacze, kiedy słysza jak koledzy z linii tylko gadają o Patrycji, a nie o nich....no bo tez moze by chciały byc obiektem zainteresowania haha...a nie sa. Niestety nie jesteście wstanie jej dorównać, ale jak coś zrobicie ze sobą zamiast jej (usunięte przez administratora) obgadywać to może będziecie tez obiektem westchnień przez kolegów

Ada
@Weronika 66

Bo pracownikom na produkcji nie wolno chodzić w leginsach helllou portki robocze i koszulka ....no właśnie a czemu nie dziewczyny czym my się różnimy od liderów czy brygadzistow jestesmy takimi samymi pracownikami jak oni ubierajmy się jak chcemy nosmy w pracy też leginsy swoje bluzeczki ciekawe co na to by powiedział dział bhp czy nasi przełożeni

Zazdrosna
@Ada

A no..... ewidentnie masz problem z głową:) sa rekrutacje na brygadziste to nie rozumiem w czym masz problem? Tez sobie pochodzisz w leginsach, ale efekt może byc inny niz Ty uwazasz ze uzyskasz.... Poza tym, odpowiadajac na Twoje pytanie, czym się różnią? A no tym, że ubior brygadzisty to kamizelka i buty. Kolezanko no weź się zastanow czy Twój problem nie jest związany z czymś innym A nie z ubiorem pewnych Pan. No musisz się pogodzić z faktami, niektóre brygadzistki nie wiadomo co by założyły to i tak będą świetnie wyglądać. Uczepiłyście sie tej biednej Patrycji i myślicie, że swoimi wywodami na forum obrazicie kogoś. To, ze piszecie na temat ubioru Patrycji, to jasno pokazuje, że niektóre z Was nie radzą sobie z problemem swojej atrakcyjności i poprzez komentarze myślą że się dowartościują, ale niestety tak się nie dzieje o nie wydarzy nigdy... Zakończcie te zbędne dyskusje na temat ubioru, bo to aż dziecinne sie staje. Przejdźcie sie na jakąś terapię, może wtedy będziecie miały coś mądrego do powiedzenia. Bo na chwilę obecną, bardzo niski poziom...

@Zazdrosna

A ja na kwarantannie piwko sącze hehe . Róbta na mnie a hajs leci. Zdrówko!!!

WESOŁY
@Damian Szczepański

A ja też popijam bo w poniedzialek daje wypowiedzenie dosyć mam skubania mnie na kasę a teraz jeszcze za darmo mam siedzieć w domu to żegnam się z ta firma gdzie nie mam do niej zaufania a inni co się przyjmują albo nowo przyjęci niech uważają na ich bajki co wciskają dlatego daje wypowiedzenie a na pewno nie będę ostatni bo inni też to zrobią nikt nie da się żeby tu za darmo robić i dac się (usunięte przez administratora) na kasę pozdrawiam

Koleżanka z pracy
@Ada

Dziewczyno też pracuje jako zwykła pracownica i chodzę w ciuchach roboczych gdzie dziewczyny na innych stanowiskach chodzą w spódniczkach, szpileczkach i leginsach. Nie zależnie od tego czy je lubie czy nie to mam szacunek do tego ze ładnie wyglądają. Ładne, zadbane ciało i zdrowy tryb życia tylko dodaje respektu takiej liderce. Czasy się zmieniły, dzisiaj pokazujemy swoje ciało by motywować innych do zmian. Leginsy sportowe/funkcyjne to najwygodniejsze w czym można pracować. Myślę że masz strasznie niską samoocenę bo jak byś akceptowała swoje ciało to nie drażni by cię wygląd koleżanki w pracy. Wiem to z autopsji, wystarczy trochę poukładać sobie w głowie, a na pewno wyjdzie Ci to na zdrowie :))

@WESOŁY

I gdzie idziesz masz jakąś robotę nagraną?

Wesoly
@Damian Szczepański

Mam ale nie muszę się tym chwalic

@Carmen

Pani G uwielbia wyśmiewać, krytykować i obgadywać ludzi za plecami. To jej najlepiej wychodzi.

@Wesoly

Mów bo też szukam tyry

Carmen

A na koniec udawać niewiniątko. Niestety tą Pani już dawno powinien zająć się odpowiedni dział, bo swoimi krytycznymi wypowiedziami, plotkami i oszczerstwem przyczynia się do naruszenie dobrego imienia. Bardzo mnie dziwi fakt że od wielu lat zajmuje to stanowisko. Niestety nie jest osobą kompetentną.

@Carmen

Weź chłopie się za robotę a nie spanie na kartonie na nocce...

@dziwne gdzie otwierają ?

Dziwne

Wolne bo roboty nie ma a nowe linie otwierają

Wielki

Walczymy z pandemia a nasza dyrekcja wymyśliła ze na dzial wchodzimy 3 minuty przed rozpoczęciem zmiany .to siedzimy w szatni i bierzemy głębokie oddechy.

Razem
@Wielki

Glupotami to się umieją zajmować ale poważnymi sprawami to im jeszcze daleko

Xxdd

Wiadomo coś kiedy urlopy letnie?

Cukier BIAŁY

Ziggy

Jak u Was z motywacją do pracy ? Jakaś jest ? Moja umiera

TOJA
@Ziggy

Nie ma. Decyzje naszych przełożonych pozbawiły mnie wszelkiej motywacji. Odjebac 8h i tyle

Arni
@TOJA

Właśnie i to jest największy problem w tej firmie przełożeni którzy nie umieją zarządzać ludźmi nie umieją nawet z nimi rozmawiać tylko nie podoba się droga wolna i jaki to jest poziom poziom zero.Co robią w rej firmie przełożeni siedzą przed laptopami i odpisuj na e-maile to jest ich praca nic tak naprawdę nie robią a liderzy policzyć na palcach jednej ręki co jakoś tam pracują pomagają a reszta łazi i nic nie robi liderzy z magazynu tylko patrzą żeby były smieci dobrze posegregowane haha bo tylko do tego się nadawaja a jeden z nich to więcej czasu spędza w toalecie niż na produkcji i to jest przykład.

Arek
@Arni

Kiedy ja zadeklarowałem, że się zwalniam moi przełożeni zaoferowali mi nawet podwyżkę abym jednak pozostał w firmie mimo, że mogli na moje stanowisko znaleźć inna osobę za jeszcze mniejsza stawkę. Proponuje szukać innego działu gdzie ma się stały kontakt z przełożonymi, którzy się liczą z twoim zdaniem. Uwierz mi ze są takie działy gdzie sam manager nie jest człowiekiem widmo i osoba której należy się bać bo zawsze ci pomoże... szukajcie a znajdziecie.

My
@Arek

Nawet usuwają wpisy że człowiek chce się zwolnic albo się boją albo się wstydzą że taka firma

Jaki
@My

Powinni placic postojowe bo się należy jak zaklad stoi a nie z ludzi ściągać nadgodziny gdzie uczciwie zarobili i lekko nie było to jest nagroda za to że człowiek się poświęcił bynajmniej ja nie dam się już na kasę osz...wac to nie jest zaklad godny polecenia wrecz jest odpychajacy na obzezach kalisza buduje sie zaklad wiec tam bedzie trzeba tez zlozyc cv i nie tylko

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 463.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 45 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.