Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Karol

Macie kopie artykułu bo widze że tu każdy cos wie ale każdy co innego i nikt nie wie nic.. .Pracownicy odesłani na postojowe otrzymają za to świadczenie, które jest specjalną formą pieniężnego wsparcia wypłacanego z powodu przestoju w działalności zakładu pracy. Zgodnie z Kodeksem pracy, jeśli zatrudniony nie wykonywał swoich obowiązków nie ze swojej winy, ale z przyczyn dotyczących pracodawcy, wówczas ten musi wypłacać mu wynagrodzenie. Ile wynosi świadczenie postojowe? Dokładna wysokość świadczenia postojowego wynosi 2080 złotych, czyli równowartość 80 proc. pensji minimalnej. Jest to świadczenie nieoskładkowane oraz nieopodatkowane. Oznacza to, że beneficjenci otrzymają 2080 złotych na rękę.

Mistrz sprenrzyn
@Karol

Berło wirus to nic innego jak antykryzysowy katalizator a co za tym idzie : każdy taksówkarz na postoju czeka długo a nie otrzymuje rekompensaty w postaci klienta. To samo jak w correct.

@Karol

To co skopiowałeś z kogeksu pracy nieobowiązuje w tarczy antykryzysowej przeczytajcie sobie pierw tarcze od A do Z i wtedy porównajcie ją sobie z kodeksem

Domino

Pracodawca nie może uznaniowo zmniejszać pensji czy wymiaru etatu. To naruszenie praw pracowniczych, za które grozi grzywna od 1 do 30 tys. zł za każdy przypadek. Ponadto pracodawca nie ma prawa wypisywać urlopów, gdyż mogą być one wykorzystywane jedynie na wniosek pracownika. Tutaj również jest działanie zagrożone grzywną. Za czas gotowości do pracy, powinni Państwo otrzymywać pełną stawkę miesięczną wynikającą z umowy o pracę.

@Domino

Obowiązujące obecnie przepisy, przyjęte w ramach tarczy antykryzysowej, dają pracodawcom objętym przestojem możliwość redukcji wynagrodzenia swoich pracowników. Ustawa antykryzysowa uprawnia ich także do obniżenia wymiaru czasu pracy osób zatrudnionych (z wyłączeniem umów o dzieło). Przestój, o którym jest mowa w tarczy antykryzysowej, ma charakter ekonomiczny i nie należy mylić go z przestojem, o jakim mówi Kodeks pracy. *Tarcza antykryzysowa pozwala na obniżki pensji bez konsekwencji dla pracodawcy *Obniżone wynagrodzenie nie może być jednak niższe niż minimalna płaca – czyli 2600 złotych brutto *Przedsiębiorca nie może takiej decyzji podejmować autorytarnie – musi uzyskać zgodę przedstawicieli pracowników na takie rozwiązanie Więc tak szczerze nic nie można zrobić podziękuj nie pracodawcy a naszemu rządowi, oni sobie pensji nie obniża a nam mogą

Mack

Pracownikowi objętemu przestojem wypłaca się wynagrodzenie obniżone nie więcej niż o 50 proc., ale nie niższe niż minimalne wynagrodzenie (2,6 tys. zł). W przypadku skróconego czasu pracy (maksymalnie o 20 proc.) płaca nie może być niższa od pensji minimalnej proporcjonalnie do wymiaru etatu.Ale tak jak zostało powiedziane to nie wina zakładu oni tego nie wymyślili oni tylko się dostosowali to projektu państwa więc pretensje do nich(Pis) pozdrawiam

Pis
@Mack

Specustawa z dnia 2 marca 2020 punkt 15g albo 15h jak ktoś nie wierzy wpisać w wujka google.wina rządu

Ale wynagrodzenie nie może być niższe niż 2600 brutto na cały etat?jak to się ma do zmniejszonego etatu

Mack

O.8 etatu 2080 brutto

Pati

Ty (usunięte przez administratora) nie doczytałes pracodawca nie może obniżyc niżej niż 80%najniższej krajowej czyli od wychodzi 2080 z 2600zł ale ta kwota jest nieoskładkowana i nie opodatkowana czyli musi 2080 do ręki A nawet jak by było tak jak piszesz 2600 brutto to na ręke jest ok.1850zł tak????? To czemu ludzie mają pensje po1300zł?????

Hhgv

Czyli 80%etatu od maja ale premię też zabierają,? I jak to będzie wyglądać za kwiecień?

Mnich

Zaklad placi za normalna godzine a siedzisz w domu a moze kiedys bedzie trzeba to odrobic to tez jest nie dobre bo jakby czlowiek chcial sie zwolnic a nie zdazy odrobic to mu odciagna z pensji wychodzi na to ze zaklad yym cjce jeszcze nas wydymac

To przeczytaj sobie ustawe o tarczy antykryzysowej

Yhh

Tylko niech ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym odrabianiem godzin bo nic nie rozumiem z tego, będziemy mieli po 200 godzin do odrobienia i kiedy mamy to zrobić? A jak np się zwolnie i tego nie odrobię to co wtedy?

Ggg

To wytłumaczyłeś, chodzi o to czy nie będzie problemu z tym żeby się zwolnić zanim się odrobi te godziny

Cukier BIAŁY
@Ggg

Lub np. nie odrobi się tych godzin do końca roku? Co potem? Nikt nic nie wie... liderzy też jak zwykle nie wiedzą, ale to nic nowego.

Lider klejenia
@Cukier BIAŁY

Wiem co nie co. Mianowicie osoby które zachorowały w czasie pandemii wirusa prosto na twoją skrzynkę pocztową bądź regał metalowy i co najważniejsze zdrowie uroda Sport pozostałe do utrzymania w robocie kuchennym i nie tylko.

@Lider klejenia

Lekcje języka Polskiego pobierasz w TVP?:D

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kiedy w końcu dostaniemy jakieś wiarygodne informacje dotyczące jak będzie wyglądać rekompensata za to siedzenie przymusowe w domu?

@Piotr

Jak chcesz i jak Ci to pomoże to możesz umyć mi samochód skoro brakuję Ci zajęcia :)

Korona

Na przełomie 2009/2010 wybuchła pandemia świńskiej grypy gdzie ilość osób zmarłych sięgała do 600 tys. Czy wtedy było o tym tak głośno czy chodziliśmy w maskach czy były zakazy spotkań z rodziną czy jakie kolejek inne zakazy NIE Jakoś życie toczyło się normalnym tokiem ten koronawirus jest rozdmuchany przez media żeby ludzie się bali żeby gospodarka spowolnila żebyśmy odczuli to finansowo a kto na tym zarobi?Firmy farmaceutyczne szczepionki testy za ponad 400 zł maseczki żele do dezynfekcji rękawiczki otwórzmy oczy za rok znów powstanie jakiś wirus i co od nowa kwarantanna narodowa?Wirusy były i będą trzeba z nimi nauczyć się żyć zwykła grypa gdzie jest przecież szczepionka zabija więcej ludzi (nowotwory depresja wypadki nałogi )

Miotła
@Korona

Nasi włodarze patrzą ile mogą sobie pozwolić. Widać że mogą na wiele. Dawno przekroczyli cienką czerwoną linie a z naszej strony zero reakcji. Rozbijają więzi między ludzkie. Nie podawać ręki nie spotykać się. Tresura. Ludzie jak baranki. Pozdrawiam

@Korona

Na stronie GUS są dane dotyczące umieralności. Aktualizacja z października zeszłego roku na rok 2018 plus pare poprzednich lat . Średnia miesięczna zgonów w całym kraju... 34 700 osób... TRZYDZIEŚCI CZTERY TYSIĄCE SIEDEMSET...

Czarnoksiężnik z krainy oz.

W tej firmie związków zawodowych nigdy nie było i nie będzie, niejeden już tego próbował i co albo go zwolnili a jeśli był z poza firmy to ludzi brali i zwalniali tych którzy zapisali a i tak nic z tego nie mieli poza utratą pracy, związki zawodowe to dla Kaczmarka aby same problemy bo doskonale wie jakie tu przekręty firma z ludźmi robi,teraz najniższa krajowa ci dają 3/4etatu i czy będziesz robić czy się zwolnisz to mało ich teraz to obchodzi trzeba powiedzieć sobie wprost rynek pracownika na tą chwilę się skończył i o zarobkach rzędu 2500 począwszy od zwykłego pracownika do 3300 do operatora np na produkcji sprężyn możemy na bardzo dluuuuuugi czas zapomnieć bo jak wszystkim wiadomo ta śmieszna tarcza antykryzysowa takich firm jak correct, comforty czy np mahle w Ostrowie nie obowiązuje a efekty tej tarczy najlepiej widać z samego rana przed urzędem pracy a kto nie wierzy niech pójdzie się przekonać na własne oczy.

Przyszły pracownik.

Cześć. Co Wy na to żebym się zatrudnił i otworzył związki zawodowe? Koszt miesięczny to ok 30 zł. Widzę że dużo osób które się tu wypowiadają nie znają za bardzo prawa pracy.

Q
@Przyszły pracownik.

Fajnie tylko na razie nie ma przyjęć więc musisz poczekać z tymi planami ale dla takiego znawcy prawa pewnie to nie będzie problemem (nie zapomnij zebrać 10 osób)to takie minimum żeby je założyć

Gazda

Jak juz to dobry wieczor a poza tym jak będziemy mieli jakieś pytania to się zapytamy swojego przełożonego dobranoc

Czy wszyscy od następnego tygodnia idą do pracy? Czy jeszcze ktoś ma wolne?

Ja siedzę do maja

Prk

Czy to prawda ze mimo iz ruszaja powoli 2 zmiany , co bedzie dalej nie wiadomo to nie dostaniemy pelnej pensji ?

Punky
@Prk

Będą nas kroić z wypłat to zacznie się kombinowanie ludzie mają swoją godność za grosze większość nie będzie tam pracować ludzie którzy coś potrafią znajdą pracę za lepsze pieniążki

Pan Kryzys
@Prk

Będziemy płakać wszyscy, już niebawem dowiecie się szczegółów.

@Prk

Tak od poniedziałku ruszają dwie zmiany A od maja dostaniemy aneks do umowy i zmniejszają nam etat będziemy pracować po 6 h, a dodatkowo od kwietnia zabierają nam jeszcze 10 %premii czyli patrząc na siebie będę mieć o 1500zl mniejsza wypłatę...a okres rozliczeniowy będziemy mieć roczny i jeśli teraz siedzimy w domu to potem każdą godzinę musimy odrobić ponieważ teraz nie płacą nam postojowego tylko tak jakbyśmy normalnie pracowali, ale potem nadgodziny za free

@Abc

Nawet jak Ci zmniejsza godziny czy etat muszą Ci zapłacić najmniejszą krajową jakie dorabianie

Wojtas
@Abc

A czy taki na taki aneks musisz się zgodzić jak to prawnie wygląda?

Niki
@Wojtas

Jak odmowisz to maja prawo Cię zwolnic

Kula
@Niki

Tak czy inaczej bedzie i tak trzeba rozglądać się za inną robota

Accb
@Abc

A cos wiadomo co z osobami które są na okresach próbych?

Yyyy
@Niki

No dobra odmawiasz zwalniają Cię. A co z okresem wypowiedzenia i odprawą? Pracownik ma jeszcze jakieś prawa?

Kaczor
@Abc

Moze chca nas przetrzymac tym ze teraz zaplaca ze nie chodzimy zeby to odrobic i sie nie zawinac niech placa postojowe jaki problem

@666

Bo te godziny co teraz siedzisz w domu nie mamy postojowego tylko normalnie płacone tak jakbyśmy pracowali, ale potem to musisz odrobić np. w sobotę musisz przyjść do pracy i robisz za darmo Oczywiście że muszą ci zapłacić najniższa krajowa ale proporcjonalnie zapłacą mniej czyli jeśli na całym etacie masz 2600brutto to na 0,8etatu jaki będzie teraz zapłacą ci 2050 tzn. że jeśli masz stawkę 15zl i 20%ktorego już ci nie zabiora(bo gdyby zabrali 20%to muszą wyrównać wypłatę więc na jedno wyjdzie)to na rękę dostaniesz ok 1500

@Wojtas

Musisz albo podpisujesz wypowiedzenie takie mają prawo

@Accb

U nas nie przedłużają umów

Moelik
@Abc

Co ty piszesz, musisz dostać 1920 zł na pełnej umowie o pracę jeżeli masz umowę pełen etat i 50 procent pistoj musisz dostać minimum

Bokser
@Moelik

A jak dostaniesz 3 4 etatu to ile zarobisz

Pol
@Abc

Chcą zmienić umowy żeby nie dawać odprawy a później zwolnią i sa czysci

Nie
@Abc

Jesteś w błędzie nawet jakbyś miał pół etatu to najniższa musisz dostać A jeżeli firma skorzysta z tarczy antykryzysowej to nic odrabiać nie będziesz nie wprowadzaj ludzi w błąd

Gerhard
@Prk

Radzę poczytać zanim zaczniecie oskarżać pracodawcę o wyzysk: https://www.money.pl/gospodarka/tarcza-antykryzysowa-przy-zwolnionych-obrotach-fundusz-doplaci-do-pensji-6491920333666433a.html Niestety taka tarcza antykryzysowa że firma musi ludzi zatrudniać na 0.8 etatu żeby dostać dofinansowanie do pensji i dłużej przetrwać te trudne czasy. Miejmy nadzieję że wszyscy jakoś to przetrwaj i po epidemii będziemy mieli gdzie wrócić jak i mogli wrócic do normalnych stawek

Koala
@Gerhard

Epidemia bedzie jeszcze długo trwała jak nie umrzesz przez epidemie gdzie nikomu nie życzę to z głodu bo nie będziesz miał na jedzenie ani na leki na podstawowe rzeczy kolego obudź się przecież finanse za parę lat się nie poprawia

Tak
@Nie

Zgadza się najniższą musisz dostać ale jak będziesz pracował na 0.8 etatu i taki będziesz miał aneks do umowy to będzie to najniższa adekwatna do twoich godzin czyli jak na pełny etat masz szczelam 1900 to na 0.8 etatu tyle nie dostaniesz

Gil
@Tak

2600 brutto na pełnym etacie na rękę 1920 a jak na 08 etatu to jakieś 1500 na lape

Robys
@Nie

Jeszcze w tej firmie trzymała premia I nadgodziny co płacili bo nic innego tutaj większości nie trzymało a teraz to wogole nie bedzie się tu opłacało robić teraz trzeba myśleć jak najszybciej znaleźć co za lepsze pieniądze po co tu dojeżdżać jak na miejscu się znajdzie ten zaklad nie jest jedyny

Rufi
@Abc

Czemu postojowego nie placa tylko tak jakbyśmy chodzili do pracy nikt o zgodę nas nie pytał a po za tym później to odrobić jak ktoś za nas moze decydować znowu jakiś walek

Prawo.
@Nie

Poczytaj kodeks pracy. Według Ciebie pracując 80 godzin muszą Ci zapłacić jak za 168 godzin? Pół etatu to średni 4 godziny dziennie cały etsy 8 i u jednego pracownika i drugiego musi być najniższa krajowa w przybliżeniu 2500 brutto?

Xyz
@Pol

To po co podpisujecie aneksy są obowiązkowe? Jak nie to nie podpisać niech zwalniają z przyczyn pracodawcy i tak zaraz trzeba będzie innej roboty szukać chyba że komuś pasuje 1500

@Nie

Masz rację, pamiętam jak robiłem w sklepie za najniższa na pełen etat, a koleżanka zarabiała tyle samo na pół etetu.

Tytan Ml
@Nie

Widzę, że aktywnie uczestniczysz w lekcjach organizowanych przez TVP:)

RR
@Q3

Firme stać tylko zyluje na takich jak my i to ma być pożądany pracodawca poza tym później odrobka za te dni kiedy chcą nas przytrzymać bo jak by ruszyło to kto by im robił a jak bys się zwalniać jeden z drugim to Ci to odciagnom jak sie ruszy to każdy bedzie patrzył tam gdzie lepiej w końcu nygusy się wykarza

@RR

Właśnie, stać te firmę, więc nie rozumie czemu nie chcą zapłacić 100% na postojowym, przecież nic ich to nie kosztuje, a my nie będziemy mieli za co jedzenia kupić!

RR
@Q3

Jak ktoś ma dużo to chce jeszcze więcej a teraz jest okazja tak było ok ale miesiąc nawet nie caly to wszystkie firmy narzekają ani złotówki bym przedsiębiorcom nie dał z jakiej racji mało dostali od państwa mało ulg dotacji i jeszcze patrzą Ci ująć kasy a gdzie oszczędności firmy nasze socjalne pazerny dwa razy traci takie jest przyslowie

Hfrui
@Xyz

Pracownik miał stracić na tej tarczy 20% ale w correct wzięli sobie jeszcze extra 30% rewelacja

Ona
@Nie

Jeśli masz pół etatu ,to minimalna jest od pół etatu a nie od całego- proste jak konstrukcja cepa .Podobnie jeśli zmienią okres rozliczeniowy (o takich planach zresztą już dawno było słychać, kiedy rząd chciał zmienić kodeks pracy odnośnie urlopów ,nadgodzin,postojowego) W normalnym układzie pracujesz np. w nadgodzinach i pracodawca mając roczny okres rozliczeniowy w tym okresie albo odda ci to w dniach wolnych albo nie i wtedy wypłaci ci za te nadgodziny. Sytuację w świecie /kraju będziemy mieć taką a nie inna ,że zrobić to w odwrotnej kolejności to żaden problem. P.S. Zmniejszać etaty oczywiście można(a nawet zwalniać ze składek zus) tylko pamiętajcie ,że Zus nam to kiedyś skrupulatnie wyliczy !- ale o tym rząd milczy bo to mało medialne info .

Oko
@Pan Kryzys

Kiedyś jeden Pan powiedział że za nas to mogą małpy robić taki mądry to mógł tych małp w Afryce nalapac i sobie sprowadzić a jednak nie sprowadził co nie opłacało się czy nie umieli robić pracy za ludzi no proszę te małpy sprowadzić za nas bez nas ta firma by nie funkcjonowała jak funkcjonuje a teraz mamy podziękowanie nic wiecznie nie trwa

2000
@Niki

Podaj artykuł na jakiej podstawie mają prawo Cię zwolnić.

gru
@2000

''Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie'' - tymbardziej w tej firmie

Karina

Ludzie co wy za dowcipy piszecie o braniu pracowników na ochrone przecierz pracownik ochrony mósi spełniać pewne wytyczne prawne np.nie być karanym posiadac pozytywną opinie policji i inne zwykły człowiek nie ma prawa nawet sie odezwać do was a co dopiero wykonać czynnosci prawne

Jajo
@Karina

To jest prawda że ma być taka ochrona niech ten zaklad się nie kompromituje bo brak słów ludzie w urzędach jak pytają gdzie sie pracuje i się mówi gdzie to są takie komentarze że uszy to Pruchna i człowiek jak najszybciej chce być obsluzony taki wstyd a potwierdzilismy nie raz bo po co zaprzeczać jak to prawda

Dżabar

Zastanówcie się. Firma szuka oszczędności. Co pierwsze? Premie i zarobki. Następnie kończące się umowy. A wiecie, że rezygnują z zewnętrznej ochrony? Kto chętny do przejścia? Będą rekrutować . . .

@Dżabar

oczywiscie ze tak rownie dobrze mogliby od 1 kwietnia wszystkim wreczyc wypowiedzenia bo panstwo nie da im postojowego dla nas poczytajcie sobie pierw ustawe antykryzesową a dopiero piszcie co i ile firma ma nam dać

Tony
@pracownik

Firma zmieni Ci umowe żeby w razie co Ci nie dac odprawy tak patrzą jeszcze nas zrobic

Luki
@pracownik

Trochę pieniędzy musieli by wyłożyć na odprawy dla pracowników zamykając zakład i zwalniając ludzi :)

ig
@Tony

bedą dawać do podpisu wypowiedzenia, a tam bedzie pisać że z winy pracownika i odprawa myk,trzeba czytać co się podpisuje

Pikus
@Luki

Stać firmę na odprawy a skąd będziesz wiedział że jak Ci zmienia aneks to za raz Cię nie zwolnią to jest zagrywka a kiedy ten zaklad wobec pracownika był lojalny bo nikt sobie nie przypomina oni nie umieją ludziom prosto w oczy powiedzieć ale z wymyślanie głupot i utrudnieniem pracy to nie mają problemu żeby mówić dlatego w tej firmie powinny być stanowiska naprawdę potrzebne a nie sztuczne ile to firma traci na sztucznych stanowiskach a ile kasy trzeba takim ludziom wypłacić moze ktoś to zrozumie bo później może być za pozno

Luki
@Pikus

Pytanie co zrobi zakład jak nikt nie podpisze tego aneksu :)

Ludzie wy przestańcie oglądać TVP i TVN razem więte bo i tak nie rozumiecie co tam mówią Naszego zakładu nie dotyczy żadna TARCZA wszystkie postojowe i zwolnienia zus od państwa to dostaną tylko mikro i średnie firmy a nie takie duże jak nasza inaczej cały system finansowania państwa by się zawalił a wy dalej głosujcie na ten cały POPIS

Stary

Warunkiem skorzystania z pomocy będzie to, by pracodawca nie miał żadnych zaległości wobec instytucji państwowych: musi mieć zapłacone do końca II kwartału 2019 roku wszelkie podatki, składki i zobowiązana wobec państwa. Pieniądze będą wypłacane w okresie przestoju lub obniżenia wymiaru pracy. Ale przedsiębiorca, który boryka się ze spadkiem obrotów, nie może obniżyć czasu prac więcej niż o 20 proc., a wynagrodzenie pracowników nie może spaść poniżej najniższego ustawowego – 2600 zł brutto. Pieniądze przeznaczone będą dla firm, którym spadły obroty i do tych na postojowym, gdy nie pracują. Spadek obrotów o 15 proc. w ciągu ostatnich dwóch miesięcy da prawo do wsparcia. Wtedy jej szef będzie mógł ograniczyć każdemu pracownikowi wymiar czasu pracy do 0,8 etatu i obniżyć pensję do 80 proc. dotychczasowego wynagrodzenia (wynagrodzenie nie może być mniejsze niż pensja minimalna - obecnie 2600 zł brutto).

Karol

Wyjasnie wam skąd będziecie miec 1400zł wypłaty Przyjmijmy że pan Kowalski zarabia srednio w ostatnim kwartale 3000zł na ręke (wiem dla wielu 2100 w tym zakładzie to marzenie)no ale iwracając Polskiepaństwo płaci 40% to ok.1200zł drógie tyle pracodawca czyli mamy 2400 pozostałe 20%czyli 600 przepada bo to wasz pracowniczy wkład czyli powinniscie dostać 24ppzł wypłaty ...no ale pewne grono osób w zakładzie (com40 ) miało tak to policzyc by Pan Kacz...... Jeszcze na tym zarobił no i wymyslono że pracownicy podpiszą stosowne umowy zmieniające stawki jak i godziny pracy do tego zostanie zabrane 30%premi od. Wypłaty bez premi czyli gołej stawki czyli tej co niby musi dac.bo premi nie musi no i w sumie im wyszło że zakład pracownikowi zapłaci srednio ok500zł za cały miesiąc pracy po 6 godzin a reszte da panstwo czyli te 1200 czyli te 40%od waszej sredniej z ostatniego kwartału bo oczywiscie panstwo Polskie nie jest poinformowane o tym jakie umowy pracownicy sami z własnej inicjatywy podpisują czyli reasumójąc 1200 od panstwa te a reszta od pracodawcy tak tak jak myslicie że macie dobrodusznego pracodawce uczciwego dbającego o pracownika to jaje se chyba robicie jak to pewien Pan powiedział na impresce w na Szałe że pracownik ma czuc że jest smieciem i w każdej chwili jest niepotrzebny pracownik ma być jak chinska maszyna napierdal.... I tyle

Panie i panowie miejmy nadzieję że niebawem wszystko wróci do życia i że takie gospodarki jak Niemcy, Holandia, wielka Brytania, Hiszpania, Włochy będą chciały szybko stanąć gospodarczo na nogi a jak wszystkim wiadomo bez rąk do pracy szybko a może wogóle nie staną i jak wiadomo Polak żadnej pracy się nie boi i jak wiadomo po tym wszystkim zacznie się kryzys migracyjny czyli mówiąc wprost Polski rząd tego już nie wytrzyma tak samo niestety Bogu winni pracodawcy no ale nikt nie będzie wieczność czekał pod telefon kiedy go zawołają do pracy bo szybciej może się śmierci z głodu doczekać i tak nasz wspaniały rząd rozwiąże problem z bezrobociem wyrzucając ludzi z kraju za pracą,to jest tylko kwestia czasu.Tyrać na produkcji za 2 tysiące na 3 zmiany to lepiej usiąść za kasą w Biedronce,Lidlu na dwie zmiany 1i 2.

Lulu

Oczywiście że tak będzie tu już się nikt niczego w tym kraju nie dorobi chyba że garba albo choroby ewentualnie jakiś mały biznesik otworzyć i okradać państwo na podatkach i innych rzeczach i rękę wyciągnąć do państwa jeszcze o kasę

Prawda

Prawda jest taka że rząd polski pozmieniał prawa pracodawcom w tarczy antykryzysowej tak że dał im w tym momencie nażędzie do odebrania nam jak najwięcej pieniążków A trwać to będzie niewiadomo jak długo dlatego opuszczam tego Titanica, wytrwałym życze powodzenia i ekipie rządzącej aby zakasała pomału rękawy i do roboty a nie za darmo pieniądze brać

Cebula

nikt nic jeszcze nie wie

T.Grzeszczyk

Jakie macie pytania?

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.