Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Dzidka

No to przenoszą nam firme na Białoruś, teraz Białorusini będą się cieszyć dostatnim życiem i pracą u dobrego żywiciela, podobnie jak myśmy się cieszyli tutaj przez ponad 20 lat. Ehhh...szkoda i żal, ale cóż nic nie może przecież wiecznie trwać, co zesłał los przyszło nam teraz stracić i za błędy zapłacić. Tak kochani sami do tego doprowadziliśmy obijając sie po kątach, siedząc dawniej w weekendy w pracy, kiedy nie było co robić a setki leciały na konto, biorac L4 i pracujac na czarno w tym czasie, przecież w tej firmie są osoby, co latami więcej na L4 siedziały niż były w pracy, tworząc kolegom niepotrzebne stanowiska- tak kochani myślę, ze niejeden milion poszedł w błoto na wypłaty ludziom, którzy nie byli tej firmie potrzebni. Na miejscu właściciela dobrałabym się do tyłka osobom, które tworzyły takie stanowiska niewiadomo po co. Wszyscy jesteśmy za to odpowiedzialni, ja też nie powiem, bo choć pracowałam, to myślę ze czasem mogłam dać z siebie więcej, ale wszyscy myśleliśmy, ze ten dostatek bedzie trwał wiecznie, a teraz odczujemy co znaczy bezrobocie w naszym regionie, takiej firmy nigdy tu nie było i już nie bedzie, nie bedzie luksusowych samochodów, domów, wakacji na Dominikanie, bedzie znów bieda. Pomijając aspekty finansowe, trzeba dodać, ze dla wielu osób ta firma była jak drugi dom, a może nawet pierwszy, ja czułam tu od zawsze wspaniała atmosferę, miałam tu grono przyjaciół, a teraz każdy pójdzie w swoją stronę i będziemy tęsknić za sobą, na samą myśl aż słabo mi się robi, że niektórych mogę już nigdy nie zobaczyć. Jeśli byłoby to możliwe pojechałabym na Białoruś i tam zaczęła życie pracując dalej dla correktu, ale nie wiadomo czy szef jeszcze będzie chciał widzieć na oczy takich niewydarzonych pracowników jak my. No cóż przyszła karma...

Była pracownica
@Dzidka

Pieniądze owszem były dobre, ale jeśli chodzi o atmosferę to w tej firmie była zawsze fatalna, ja spotkałam tu tak dobrych kolegów i koleżanki, ze po pól roku zgłosiłam się do psychiatry, a po 2 latach pracy trafiłam do psychiatryka na leczenie, takich wspaniałych ludzi spotkałam w tej firmie, obgadywanie, szczucie, szyderstwo, świństwa, poniżanie to standard na produkcji i nie mówię tu o mistrzach i liderach, bo z ich strony nie spotkało mnie nic złego. Złych rzeczy doświadczyłam od kolegów, koleżanek, zwykłych pracowników. Mam dobre zdanie o właścicielu, firmie, osobach z HR-u, ale ludzi z produkcji nie chce znać. Dziękuje, żegnam

Były biurowy
@Była pracownica

Jakie dobre pieniądze?? Jeśli porównujecie do garażowców to owszem. Była minimalna zapewniona na czas i obiecana premia. Natomiast kompletnie nie ma porównania do pieniędzy np. w Pratt w Kaliszu. Tam to są zarobki (tzn. do kryzysu były). Mamienie premią, którą odbiera się za wszystko, to jak obietnica, że się romantycznie zakochasz, jeśli pójdziesz do domu publicznego.

@Dzidka

Zamykają Correct czy co? Ktoś ma potwierdzone info?

Tom100
@Dzidka

Odniosę się do wpisu. Skąd takie informację, że firma zostanie przeniesiona na Białoruś? Wiele w tym wpisie lamentów i żali, jednak nic konkretnego. Przytocz jakieś fakty, wypowiedzi,ale nie pana Edzia z magazynu, lub pani Marysi z hali x, która dostała info od pana Edzia, ale dodała od siebie- i tak każdy następny od siebie cos dodaje. W ten sposób plotka, kłamstwo, staje się prawdą. Jakie są fakty? I nie te z T.V.N.u czy publicznej telewizji. Na jakiej podstawie wpis, że firma przenoszona na Białoruś?

Core
@Były biurowy

A działy biurowe w correcie pracują normalnie w czasie pandemii czy wysłali pracowników na home office?

Były biurowy
@Core

Od kilku lat jedyne co mnie łączy z com40 to widok baraków w Ociążu, gdy przejeżdżam obwodnicą Skalmierzyc. Jak najdalej od tych firemek Więc nie mogę Ci odpowiedzieć, ponieważ po prostu nie wiem.

Sad

Jest mega kryzys i jeśli nic nie ruszy się w ciągu max dwóch miesięcy tak obawiam się że zaczną się grupowe zwolnienia.

Miki

Jak tam osły correktowe robicie jeszcze za 1700zł albo 1400 ahahahha a w innych firmach tarcza antykryzysowa i postojowe i 2080 zł na ręke płatne od ZUS ale Własciciel correktu niepoinformował pracowników że z ludzi po prostu lubi robić bałwanów ahahhahhahah

Interesant.

Czy na correct też są z czasem plany przejścia na dwie zmiany jak ma to miejsce na hali 15?

Tymek
@Interesant.

tak najpierw 2 zmiany, potem jedna a na koniec wiadomo co, niestety

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Robol

O ile teraz wypłata jako taka była tak za maj przy 130 godzinach i max 20 procent premii z dodatkiem za nocki wychodzi 1800-1900 na rękę,odlicz koszt transportu i lipa.

Miki
@Robol

Popros pracodawce by skorzystał z tarczy antykryzysowej i dał ci postojowe za cały miesiąc masz 2080zł na ręke Aaaaaa zapomniałem że to correct

Wuzkowy

Jutro wracam po ponad miesiącu do pracy. Nie.mige się doczekać jak wsionde na wuzek. Ale.przed tym się porzondnie wysram bo uwielbiam to robić w toalecie w correct.

Ricki
@Wuzkowy

Może warto też dokończyć tą podstawówkę, bo ewidentnie widać że nauka online Ci nie służy, a słowniczek polecam włożyć pod poduszkę

Też wózkowy
@Wuzkowy

Ja lubie sobie zwalić konia zwłaszcza w damskim kiblu, jak mam na rano to nigdy mojej starej nie ruham, bo lubie sobie walić w corekcie

Wyplata

@Opieka

U mnie 3 z przodu ale nic po za tym ^^

jasio
@Opieka

to trzeba bylo isc na postojowe i w ciagu roku to odrobic. Ta opieka Covid 19 to nie wychodzi sie na tym dobrze bo masz placone tylko za dni robocze, za weekendy juz nie. Dlatego wychodzisz na tym zle.

Niezadowolony

Z wypłat wszyscy zadowoleni???

Fabian

Mieliście wypłatę dzisiaj ?

Alehandro
@Fabian

Nie, jeszcze nie

Zico

Koleś z 15 użadził sobie w majówke grila gdzie zaprosil kuzynke, ktora pracuje w ostrowskim laboratorium. w poniedziałęk okazalo sie ze ona jest zarazona we wtorek popoludniu do kolesia zadzwonil sanepit ze ma kwarantanne i czekaja go testy , najlepsze jest to ze koles byl w pracy na rano te dwa dni i cholera wie czy czy kogos zarazil i czy wogole jest chory jak tak tak to ale beda jaja, dlugo nieporobilismy

Akacja
@Zico

To że ktoś jest zarażony, to nie znaczy że będzie chory. Zrozumcie te rzeczy. Jesteście ogłupieni nagonką medialną i tylko w to wierzycie. Napewno wielu z nas już ma tego wirusa w sobie i nawet o tym nie wiemy. To jest tak samo jak z wirusem grypy, czy nawet często spotykanym wirusem brodawczaka stopy, wirus toksoplazmoza czy celiakia. I co choruje IE przez to , nieeeee. Nie myśl na zapas, że zachorujesz. Bo może już jesteś po. Ciesz się że możesz pracować, i nasz pracodawca jest wstanie nam płacić. Bo niedługo może skorzystać z propozycji pani Malongowej i pana Duda(dej) będziesz w domu siedział za 1300zl

Nowa
@Akacja

1300 jest dla osób na bezrobociu dla osób w zawieszeniu proponują 1200 zapomogi solidarnościowej :)

X
@Nowa

Chodzi ci o zasiłek 1300 zł brutto dla bezrobotnych,jeśli tak to na tą chwilę obowiązuje 840 brutto,tak brutto to nie żart tylko takie polskie realia,1300 ponoć chcą wprowadzić ale myślę że zanim to zrobią bo przecież teraz zajmują się wyborami to wielu osobą zdąży się on skończyć.

Nowa
@X

Dokładnie tak jak mówisz napisałam już tą bardziej optymistyczną wersję pod warunkiem że podniosą zasiłek dla bezrobotnych ( jeśli można nazywać 1300 brutto optymistyczną wersja :)

Zico
@Akacja

czytaj ze zrozumieniem ja nie boje sie ze bede zarazony, ciesze sie ze pracuje chociaz w tym momencie za marne grosze, chodzi o to ze tepi ludzie spotykaja sie na grilach i narazaja sie i innych na zarazenie a co do siedzenia w domu za 1300 to chyba ty posiedzissz bo ja napewno nie, w tych czasach trzeba miec druga robote na boku a uwiesz jak chcesz to znajdziesz i lepiej platna

Lol

Ci co kończą pracę chwilę przed czasem powinni się natychmiast iść przebierać A nie czekać aż wybije koniec zmiany i w szatni tłum 10chlopa na 5metrach

Prawda to że ktoś na 15 był zakazony?? Czy znowu bujda?

Karol

Jak wam przyjedzie inspekcja pracy za chwilę to się zesracie.

@Karol

Co konkretnie masz na myśli?

@Karol

Najlepiej niech od razu wejdą do szatni w jakich warunkach mamy się przebierać przymusowo bo nie wolno wychodzić w roboczym ubraniu

Iga

O co ci chodzi szatnie są A jak ludziom się nie chce przebierać tylko łążą w ciucha roboczych jakby nie mieli tych ubrań to by nago i bez butów chodzili a widziałeś żeby ktoś w roboczych ubraniu był lekarz czy gornik

Karol

Na myśli mam papierologie, a dokładniej przepisy.

@Iga

Nie chodzi o to czy trzeba się przebrać tylko o to że niby mamy na ubraniach nie roznosić wirusa a przebierać się mamy w kilkadziesiąt osób na kilku metrach kwadratowych

Psychoza strachu.

Teraz niech tylko ktoś w pracy kichnie bądź zacznie kaszleć tak od razu będzie napiętnowany i omijany szerokim łukiem. kabaret dopiero się zacznie.

Abc

Orkiestra gra a Titanic tonie. Jak sytuacja innych firm ulegnie poprawie ludzie uciekną obecnie trudno znaleźć dobrą pracę.

Ludzie ktorzy pozostali widocznie nie Maja lepszych perspektyw tylko trzymaja sie Com40..(usunięte przez administratora)

Pikowacz

Witam czy jutro pracujemy?

Rico

To po co przyjechałaś do Polski jak Ci tu źle w naszym kraju to spadaj z powrotem na Ukrainę

Od 4 maja ponoć ruszają 3 zmiany na jak długo?do czasu kiedy kolejni chorzy się znajdą czy staniemy się wylęgarnią koronawirusa?chyba każdy wie ile ludzi tutaj pracuje i że nie da się uniknąć zakażenia,ja wiem że ludzie chcą zarabiać ale czy liczby zgonów w takiej Hiszpanii,Francji ,we Włoszech czy w USA nie dają wam do myślenia ???

Alko

Jeśli nie weźmiemy się do roboty to wszyscy padniemy ale z głodu. Kto miał zachorować to już zachorował. Nie widzisz że chorują głównie ludzie w DPS, w służbie zdrowia i w innych skupiskach ludzi o obniżonej odporności. Każdy postój dużo kosztuje. Każdy miesiąc postoju równa nie 3 miesięcznym dochodzeniem do tego co się straciło. Także nie jęcz. Tylko załóż maskę, myj się, nie oblizuje ust i nie wkładaj paluchów.

@Alko

Zobaczymy czy będziesz taki cwany jak się tym syfem zarazisz i zaniesiesz go do domu zarażając przy okazji rodziców np,rura ci zmięknie w kilka sekund.

Ja już jestem po ;-p

@Alko

Skoro jesteś już po to wcale nie oznacza że nie możesz drugi raz tego chwycić i zwróć uwagę że masa ludzi jest przed i ma rodzinę.

Alko

Ale ja zbadałem się na przeciw ciała, nawet nie wiedziałem że to przechodzę. Jestem bezobiawowy.

@Alko

no właśnie kolego bezobjawowcy są najgorszym zagrożeniem bo nieświadomie możesz masę ludzi w ten sposób zarazić,obstawiam że to jest kwestia czasu jak znów będzie wolne no ale obym się mylił

Klockowy
@ja

To odpowiedź nam do kiedy wszyscy mają nie pracować ( bo tak to się spotykasz z sąsiadami , wychodzisz na zakupy itd tylko byle nie w pracy). Kolega lub koleżanka alko , podejrzewam że to nie jedyna osoba w naszej firmie która przeszła bezobiawowy (bo z badań z niemieckich testów wynika że aż 80 procent osób przechodzi tego wirusa bezobiawowy). Z tego co wiemy wszyscy tylko 2 osoby z com lub correct miały objawy. Wierzysz w to że tylko te dwie osoby miały wirusa. No chyba nie jesteś aż tak głupi. Większość osób już ma tego wirusa. A czy zachoruję na covid to już druga sprawa. Tylko 2 procent z 80 zarażonych zarazem choruje na covid. Także do roboty.

Katakumba
@ja

Dobrze że się mylisz, a może i nawet ty jesteś bezobiawowy.

jasio

czlowieku rzad otwiera przedszkola i zlobki bo kasy nie ma na zasilki a ty wymagasz zeby prywatny przedsiebiorca placil ci za siedzenie w domu? dodatkowo zeby jeszcze placil koszty stale firmy za to ze nic sie w niej nie dzieje? Dla mnie ten wirus juz w Polsce jest od stycznia, masa ludzi go przechodzila. W lutym przedszkola byly pustoszone bo dzieci chorowaly. Gdyby nie narod Wloski gdzie jest duzo ludzi w starym wieku i ze poumierali to w Polsce i Europie do dzisiaj by nic nie wiedzieli. 650 zgonow w Polsce w 2 miesiace? To tyle samo ginie na drogach ludzi. I co? zabraniaja korzystania z samochodu? Ktos chce zarobic na kryzysie i tak sie stanie. 90% straci a 10% zyska. Ludzie otrzasnijcie sie. Trzeba wracac do rzeczywistosci, normalnosci bo zaraz bedzie wiecej zgonow samobojczych. Ludzi nie bedzie stac na splate kredytow a maaaasa ludzi ich ma. Nie wytrzymaja psychicznie...

Pkt
@jasio

Zgadzam się z Tobą, ten wirus już jest od dawna nie od stycznia czy marca on byl wcześniej tylko nagonka jest przez media A to dlatego ,że pot płaszczykiem korony jest co innego . Zal9ze się że połowa z nas przeszła korone ino nikt z nas nie był świadom co to jest każdy brał pod uwagę grypę. Także mi dr9dzy koniec paniki, koniec słuchania tv bo to do niczego nie prowadzi . Ktoś na tym zbija fortunę A my się nie dajmy zwariować .

Pkt
@Pkt

Miało być POD płaszczykiem nie POT tak dla sprostowania

Jasio
@Pkt

Mam wrażenie że rządzącym to na rękę bo mogą pod przykrywką ustaw na covid19 czy tarcz antykryzysowych wprowadzać swoje dzwine zapisy. Oni już są tak dorobieni że im to wisi. Zobacz jaki monopol dostał Orlen. Po 1 był zakaz sprzedaży płynów i internecie po 2 tylko Orlen dostał zgodę na używanie gorszego alkoholu do produkcji. Wiele firm przez długi czas nie dostawało takich zgód. Robią nas w rogi jak chcą a my głupi naród się dajemy. Poczytajcie o 'tarczach antykryzysowych' dla takiego etatowca jak my nie ma tam żadnych praw ŻADNYCH. Są tylko przywileje dla pracodawców a najwięcej dostaną samozatrudnieni czyli np. kurier który ma własną jednoosobowa działalność. Roboty ma w brud a może ubiegać się o 15 tyś zł dotacji....

@jasio

Człowieczku rząd wszystko otwiera bo robi dobrą minę do złej gry w końcu trzeba pseudo wybory przeprowadzić na siłę aby marionetka Duduś wygrał te wybory.

To weź i porównaj dane z poprzednich lat....zobaczysz sam co to za "pandemia" straszna...taka żeby ludzie się bali. Jak chodzi o umieralność, niewiele się zmieniło

Baca

Jak dobrze ze juz nie pracuje w tym bałaganie ????

Klapa
@Baca

Uważaj żebyś nie musiał wrócić

Były
@Klapa

Istnieje życie poza Com40 i Correct. Naprawdę .

@Klapa

Mam to ogromne szczęście że nie muszę i cieszę się z tego bardzo mam normalną pracę za godne pieniądze w rozsądnych pieniądzach i z normalnymi ludźmi i nie w Polsce mogę z pełną sadyswakcją powiedzieć że correct to (usunięte przez administratora)

KomisjaRomana
@Baca

Też rozstałem sie z tym zakladem psychicznym na przełomie tego roku. Wracam tu poczytać czy jest jeszcze ktoś normalny tam pracujacy czy juz wszystkim o.d.j.e.b.a.l.o i jestem w 100 % pewny ze to nie zaklad a ludzie tam pracujący maja nasr.ane pod deklem. Zmiana miejsca pracy to jedyne wyjscie na spokojne zycie ;)

@KomisjaRomana

Patrząc z boku na osoby pracujące w tej firmie ale też na większość Polaków to można zauważyć że w tym kraju człowiek człowiekowi wilkiem i zazdrość też tutaj nie zna granic

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.