Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Krul waluś

Witam. Chciał bym podzielić się opinią na temat firmy a dokładnie magazynu. Dwa lata temu firma wprowadziła w kowidzie niewolniczy system czyli pól roczny system rozliczeniowy.Pół roczny system rozliczeniowy daję firmie możliwość zmiany harmonogramu beż zgody pracownika. Pracownicy zmuszani są do przychodzenia na 12 godzin do pracy . Harmonogram zmieniany jest w aplikacji i pracownik bez swojej zgody pod przymusem porzucenia pracy musi przyjść do pracy. Niektórzy pracują wiele dni po 12 godzin, nikogo to nie obchodzi że są chorzy, zmęczeni, zmarznięci.Nie można zostać na przerwie kilka minut dłużej żeby wypić ciepłą herbatę i się ogrzać, nie daj Boże jeśli ktoś zejdzie do szatni kilka min przed końcem zmiany, ale jak przychodzimy do pracy znacznie wcześniej to już tego nikt nie widzi. Ludzie biorą L4 bo już nie mają siły do pracy,(wtedy zabierana jest premia) albo się zwalniają. Premia zabierana jest pod każdym możliwym pretekstem. Pracownicy cały czas są zastraszani. Teksty od menadzera "że będą zwolnienie 30 % pracowników i żeby lepiej się wykazać , jak się nie podoba to zatrudnimy Ukraińców albo Białorusinów i z Nepalu przyjadą tu za was pracować". Pracownicy którzy poszli do działu HR żeby powiedzieć jakie rzeczy dzieją się na magazynie zostają dobrze o wszystko wypytani i zapewnieni że informacja jest poufna.Nastepnie po kliku dniach informacja niby poufna już krąży po magazynie a menadzer, kierownik lub lider chodzi obrażony i się mści na osobie która była w HR. Panie z HR do pracy zatrudniają osoby stare,schorowane, nieodpowiednie które nie umieją jezdzić na wózku, byle żeby ktoś był.Grozi to wypadkiem , ciekawe kto za to weżmie odpowiedzialność. Odpowiedzialnośc za wszytko przerzucana jest z menadzera na kierowników, z kierowników na brygadzistów , z brygadzistów na pracowników.Brygadziści też już mają dość i się zwalniają. Menadzer i kierownicy chcieli by wykorzystać ludzi do granic możliwości psychicznych i fizycznych. Wyśmiać, zastraszyć, olać to umieją świetnie. Zero pomocy, mili tylko jak coś potrzebują.Nic nie umieją docenić, tylko szybciej, wiecej,mało.Na stanowiskach znaleźli się za lizusostwo i kolesiostwo a nie za umiejętności. Ludzie się zwalniają mimo obecnego kryzysu bo mają dosyć pracy w obozie

@Krul waluś

Bo zatrudniając się na MWG przestajesz być pracownikiem a stajesz się (usunięte przez administratora) Uwielbiam ludzi pracujących na zmianie bo to naprawdę fantastyczna ekipa tylko szkoda że coraz więcej z tych ludzi składa wypowiedzenia ....popieram mądra decyzja ja nie mam takich jaj żeby uciec z tego wariatkowa. Ciekawe kiedy menago i zarząd zorientują się w jak głębokiej (usunięte przez administratora) są .....

Antek szprycha
@Anonimus

Oni już są w czarnej (usunięte przez administratora) a po nowym roku będą w jeszcze większej ale jak to mówią ich nędzna śpiewka jest Niema ludzi nie zastąpionych i tego niech się trzymają, OCZKA do dzisiaj nie zastąpili bo nie przychodzą już tacy ogarnięci ludzie tylko dużo osób na przetrwanie do wiosny lub nie ogarnięci

Morsowianka - Panna Izabela

Zastanawiam się jak długo, będzie przyzwolenie na Produkcji Drutu na wszechobecny mobbing dokonywany na pracownikach przez innych pracowników, czy specjalistów?

Wasyl
@Morsowianka - Panna Izabela

Dopóki któryś nie wyłapie w papę , ktoś wkoncu nie wytrzyma na Magazynie MWG tez jest takie (usunięte przez administratora) , ludzie odchodzą starzy dobrzy pracownicy a oni se (usunięte przez administratora) z tego robią i zbędne rozmowy prowadzą

@Morsowianka - Panna Izabela

Tzn co się dzieje pisz wyraźnie . Zgłoszę to do odpowiedniego działu tylko muszę wiedzieć co dokładnie się dzieje.

Krystyna
@Kleks

a ogólnie to cokolwiek było słychać wcześniej niepokojonego o tej produkcji drutu? ile tam osób jest i jakim stażem? mocno rotują?

Anonimus

Co tam na mwg słychać słyszałem że zimno u was strasznie, nadgodziny w chmurkę, niedziele pracujące. Pozdrawiam desperatów którzy jeszcze nie uciekli ...

Jerrry
@Anonimus

Szału niema 11-12 stopni piece nie chodzą zimno jak huuu ale już mam L4 bo z gorączka niemam zamiaru robić i marznąć , dużo ludzi się zwalnia ostatnio, wypłaty nie podnoszą i wieczne zmuszanie do 12h jak tam Ciężko wytrzymać 8h, jeszcze trochę i kierownicy z liderami sami będą robić bo do tego dążą cały czas , moja kariera się zakończy tez za chwile szkoda zdrowia

Kamil Bumbul
@Jerrry

Siemanko są przyjęcia Tera na koniec roku czy Lipton ice tea?

Enzym

Bkady na myśli miałeś pokrowce? Hahaha! Tam wogóle średnia ekipa. Zawsze podziwiałem na nocce jak N utrzymuje równowagę śpiąc na swoim rumaku. Albo jak czarna, wielkousta zdąży ze swoją pracą. Przecież ona ciągle gada. Stanie na środku, zatarasuje drogę i gada, i gada.Ktoś za nią robi?. Napisałeš w punkt.

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zainteresowana

Witam czy mogę się dowiedzieć ile teraz mniej więcej wynosi stawka godzinowa pracownika produkcji

Lol

16.50 stawka godzinowa na akordzie jest około 24

Zainteresowana
@Lol

16.50 brutto?????

Ax
@Zainteresowana

To jest stawka podstawowa w umowie. Jak się jest na akordzie to zupełnie inaczej wychodzi.I dochodzą premie,które też są różne, zależnie od działu.

wit
@Ax

jak pracujesz na stawce akordowej to dochodzi ci jeszcze 40% premii. Każdy dział ma inne stawki, aplikuj i sam sie przekonasz

Lol
@wit

16.50 + premia jak mowisz 40% to jakies 3700 brutto przy 160h czyli jakies 2600 na ręke rewelacja normalnie lider pracodawców na lokalnym rynku

Jurgen
@Zainteresowana

Pierwszy miesiąc godzinówka 16.50 brutto. Po miesiącu na akordeon przechodzisz i wtedy dopiero zarabiasz krocie. Powiem na moim przykładzie pierwszy miesiąc wypłata 2550 a w drugim 3890 na rękę bez nadgodzin.

Ryś
@Jurgen

Ja robię na hali 16 i mam 15 zł brutto na godzinę plus 60 procent premii - masakra

Bbb
@Ryś

To sobie zmień stanowisko

@Bbb

Łatwo powiedzieć "zmień stanowisko". Sam wiesz, że to nie takie proste. A ty pracujesz w akordzie? Ciężko jest wyrobić normę?

Mysle
@Łukasz

Jak każdy zmieni stanowisko na lepiej płatne to kto będzie robił na tych gorzej płatnych?

Zdziwiony
@Jurgen

Wstaw zdjęcie kwitku to może ktoś tobie uwierzy

Kloop
@Jurgen

3890 hahaha no świetny żart za ile godzin ?220 a może 250 bo napewno nie za 176.

@Kloop

Czyli ile konkretnie wychodzi na rękę według ciebie? Sporo mniej?

@Mysle

Myślisz, że kogoś kto lepiej zarabia będzie to interesować? Każdy chce zarobić więcej a nie mniej jak ma wybór.

Zamknij łeb
@Łukasz

Robię na hali 11 i powiem tak : na akordzie leci pot pod pachami. Ale zarobki ładne bez nadgodzin w październiku wyszedłem 3100.

moon
@Łukasz

Ciezko ale ludzie wyrabiają.

Robert
@Zamknij łeb

Przy obecnych cenach te 3100 to nie sa dobre pieniadze, chyba ze mieszkasz z rodzicami to rozumie ale jak ktos ma rodzine to raczej bieda a za chwile najnizsza krajowa w góre to i ceny w góre niestety

Fifi
@Robert

Ja wiem jedno jeżeli wystąpi kamplikt wojenny miedzy Rosja i Białorusią przeciwko nam to dopiero zobaczą Polaków na co nas stać lepiej żeby już wyjeżdżali do siebie bo ja nie chce żeby sprowadzać wroga z Rosją do tej firmy

15zł/brutto

@Lol

Ta firma to jest tragedia i porażka MALO MOZNA ZAROBIĆ NAGRYWAJA CZLOWIEKA KAMERAMI I JESZCZE TOKSYCZNE SZEFOSTWO I WSPOLPRACOWNICY jak widzę napis correct to mam odruch wymiotny.

Kropek
@..

Czasami jest odruch wymiotny , jak głęboko bierzesz do buzi. Porozmawiaj o tym ze swoim partnerem, albo koledzy mają za dużego. Może to jest problem cofania się treści żołądkowych.

nic

świeta prawda

Ktoś całkiem obcy

Kiedy będzie wypłacana premia swiateczna?

@Ktoś całkiem obcy

w tym zakładzie nie dawają premi swiątecznej

Maria
@pracownik ksm

Czemu nie dają? To zawsze miły dodatek. Ktoś rozmawiał na ten temat z szefostwem? Jest w takim razie może jakaś wigilia firmowa lub coś w tym stylu?

pracownik magazynu
@Maria

Nie ma pieniędzy na takie rzeczy... Lepiej niech zadbają o odpowiednią temperaturę na magazynie bo ostatnio jak sprawdzalem to było 6 stopni.

Q3

Hej, kiedy pod zakładem będzie autobus umożliwiający honorowe oddanie krwi?

Obcy
@Q3

Nie będzie. Akcja odwołana z powodu kompromitacji pomysłodawcy w Nowych Skalmierzycach.

@Obcy

w szatni mówili że nie pójdą oddać, bo na złość zrobią to już pewno nie bedzie nic nigdy

PJ

Krwiodawcy oddają regularnie, a nie na pokaz, żeby się pracodawca wybielił po kompromitacji z premia

Haha

Uważasz że jak oddaje krew i biore zwolnienie dwa dni to nie jestem honorowym dawcą? Proponuje udać się do stacji krwiodawstwa i tam ci wytłumaczą kogo nazywa się honorowym dawcą krwi i co tym dawcą przysługuje.

@Haha

@haha co niektórzy oddawaja krew po pracy to jest. I. Nie liczy na 2 dni wolnego

Tytan

A najlepsi honorowi dawcy oddają 2 godziny przed rozpoczęciem pracy w autobusie przed zakładem? Dzieci masz? Rozumie, że 500+ nie pobierasz bo jesteś "honorowym rodzicem":)

po godzinie 14 nie oddasz juz krwi bo nie zdarzysz dojechac

@Tytan

@tytan a co ma piernik do wiatraka

Olaf
@pracownik ksm

Hej Gacek to prawda że już nie pracujesz u nas? W firmie? Czy to tylko ploty

@Olaf

Olaf@ to prawda już nie pracuje

Pola
@Praca

Praca@ ma na własne życzenie jak się przychodziło wczorajszym do pracy.

Biedronka daje 1500 zł brutto na święta. Do tego bogate paczki oraz premie za pracę w okresie pandemi....

Uuuu

To idz do biedronki jak tak super tam jest

pracownik z hali

ludzie u nas można dostać netto 1500 jak długo robisz już w biedrze żadna rewelacja jak brutto, ale zawsze się patrzy za płot, masakra

@pracownik z hali

Tak dostaniesz 1500 jak długo pracujesz. Tylko jakie koszty psychiczne i fizyczne ponosisz. Jakimi obostrzeniami jesteś obłożony nawet sam pewnie nie potrafisz ich wymienić. A co do lat pracy. Ja pracuje ponad 10 lat wiele widziałem i zarabiam na godzinę tyle co koleś po 2 miesiącach. To jest szacunek do starego pracownika?. A tak wogole to wez kalkulator i policz sobie 1500 przez ilość godzin spędzonych w zakładzie. Wtedy ci wyjdzie na ile jesteś wyceniany przez firmę. Praca to jest zwykły interes. Umowa między tobą a pracodawcą a nie panem i niewolnikiem. Ceń się trochę.

DURowiec

A na dźwigu można tyle a przy rusztowaniach tyle a w Norwegi łoooooohoho ... Jak mi nie pasuje robota albo zarobki to szukam innej - proste. No chyba że brak umiejętności czy wiedzy to wtedy się siedzi i narzeka. W tej firmie robię 10 lat i jak kiedyś uznam że już mi nieodpowiada to pójdę robić do innej.

@Bizon

A premia to premia czyli dobra wola pracodawcy. Było 150 źle jest 1500 niedobrze.

@DURowiec

150 to kiedyś było karpiowe. A teraz roczna premia za bycie dyspozycyjnym to 1500. 1500 to teraz twoje karpiowe minus choroby krwiodawstwo monitory urlop na rządanie zaspanie wyjście wcześniejsze z pracy. Dla mnie osobiście nic nie musi dawać ja sobie poradzę. A ta premie masz tylko dlatego ze sam ja sobie wyrobileś i wiesz ze jeszcze zostało trochę czasu żebyś ja stracił.

@Bizon

Karpiowe to nazwa potoczna premii bo przed świętami. Wyrobiłem sobie to co mam w umowie. Premia roczna jest dodatkowym bonusem od pracodawcy. Na choroby wpływu nie mam ale czytałem umowę zanim ją podpisałem więc nie wiem o co masz żal do zakładu.

@DURowiec

A gdzie ty masz w umowie jakieś premie bonusy i wyrobienia premii. A co ty sobie wyrobiłeś takiego co masz w umowie. Żalu nie mam przyzwyczaiłem się do tego ze każda podwyżka jest podwyżka normy zarazem obniżka zarobku. Każda podwyżka nie jest podyktowana dobra wola pracodawcy lecz zmianami w prawie.

@Bizon

A gdzie ja pisalem ze mam takie rzeczy w umowie? W umowie mam ile godzin tygodniowo i ile mi za kazda z tych godzin pracodawca zaplaci. Swoje godziny wypracowuje oni uczciwie placa. Do tego dostaje premie za ktore jestem wdzieczny. Jak dostaje podwyżke to stawki godzinowej

@DURowiec

To już coś wiemy pisz konkretnie to nie będzie nieporozumień. Ty masz swoje zdanie ja swoje. Dla Mnie przygoda kończy się w styczniu ogólnie po tylu latach stwierdziłem ze straciłem tylko czas pewnie stad tez żal w moich wypowiedziach.

Toudi na katapultę
@DURowiec

A co nas to obchodzi że pójdziesz gdzie indziej?

@Toudi na katapultę

Nigdzie nie odchodzę, mi tu jest dobrze ale fajnie że mnie informujesz - teraz będzie mi się lepiej żyło

Iras
@DURowiec

To na jakim dziale jesteś że jest tak wspaniale ?? Ja byłem na MWG ale to chamstwo jest tam w biły dzień jakieś dziwne zmiany harmonogramu czy Ci pasuje czy nie masz przyjść na 12h co to l Kuu ma być ?? I nie żałuje ze już mnie tam niema a ze mną jeszcze paru opuści ten dział dziwny

@Iras

W innej spółce, w L

Atut
@pracownik z hali

W przyszlym roku juz polowe z tego dostaniesz oczywiscie jak bedziesz wzorowym pracownikiem

Pracująca

Czy wypłata będzie w czwartek?

Praca

Ok@ a jak jego żona Klaudią pracuje jeszcze na hali numer 15?, bo z tego co wiem to ja przenieśli z innej hali za dużo ludzi ustawiała i jej nie wyszło

Nowa

CZy hala 16 też ma stronę z opiniami.

Mara Salvatrucha
@Nowa

Pytaj tutaj .

Sława Ukrainie

Witam. Chciał bym się dowiedzieć czy firma Correct wspiera reżim Łukaszenki na Białorusi? Każdy pracownik Correct dobrze wie że firma ma swój oddział na Białorusi. Ostatnio wiadomości poinformowały nas że meble IKEA są produkowane przez więźniów Białoruskich koloni karnych. Polacy i Ukraińcy razem pracują w firmie Correct a za wschodnią granicą takie rzeczy. Czyżby firma czerpała zyski od Łukaszenki i wspierała reżim? (usunięte przez administratora)

Loszka
@Sława Ukrainie

Przypomnę tobie tylko że to że strony Ukrainy ostatnio została wystrzelona Rakieta i zabiła dwoje Polaków. Nawet nie potrafią powiedzieć przepraszam.

Kama

Witam czy orientujecie się czy będzie dziś przelew?

Maria
@Kama

Doszedł ten przelew? Było spóźnienie czy wszystko na czas?

@Maria

Doszedł przelew. Karpiowe wpłynęło wczoraj, fajna kwota .

@Kleks

O proszę. A można wiedzieć ile tego karpiowego przyszło? Macie jakieś inne dodatki w ciągu roku?

Byku
@Karolina

No co jakiś czas dodatek do normy i podwyżka która z biegiem czasu jest obniżka wynagrodzenia.

Czyżby chodziło o Angelikę G z linii 1600?

Z koleżanką wreszcie się doczekalismy ze nas ktoś w końcu opisał ????????????????

Kleks

A może pracownik nie ma racji? A liderka nie zadzi a wykonuje swoje zadania jak do tej pory wykonywała i wykonuje i zmiana jak widać jest zadowolona z niej . Tylko trzeba się wziąść do roboty a nie patrzeć tylko na innych.

@Gość

Tak chodzi o nią. Ma ludzi swoich wybranych którym toleruje a oni wchodzą jej na głowę, pozwala na wszystko zwłaszcza jednej koleżance.

@Praca

Za nią nikt nie przepada nawet u niej na zmianie mają jej dość..wielka pani , która nawet czesc nie potrafi powiedzieć. Jedynie tylko ,, idź tu , zrób to,,. No i z kolegą szeplikiem prowadząc się tylko no bo przecież na nockach nikt nie pilnuje.

sarkastycznie
@Gość

szok normalnie niedowierzanie cześć nie mówi? karygodne a powinna się kłaniać jeszcze i nam dziękować za to że do pracy przychodzimy! i jeszcze ma czelność polecenia wydać jak ona może? chociaż swoją drogą to myślałem że lider to ktoś kto kieruje zespołem ale mogę się mylić w firmie ostatnio dużo zmian

Gacek

Masz jakiś problem to zapraszam niewiesz o co chodzi to sie nie wtroncaj łbie

@sarkastycznie

Ona ma fioła na pynkcie sprzątania widać jak ksm 1 sprząta dziękować nie musi nie pisz bzdur owszem kieruję zespołem i to chyba dobrze bo wyrabiają. Ale ze sprzątaniem to trzesadza tak mi sie wydaje

Ksm-1
@Praca

Czemu się tutaj dziwić jak na ksm-1 normalnych ludzi można policzyć na dłoni jednej ręki a cała reszta to ciężkie ograniczone osobowosci widać że ty należysz raczej do tej drugiej grupy

@Ksm-1

Do tej ograniczonej osobowości ciężkiej widać również należysz

Kajtek
@Ola

Inne linie stoją na stołach siedzą a my jak awaria jest to sprzątać i sprzątać mogłaby trochę odpuścić z tym

Aska
@Kajtek

Dziewczyna lubi porządek nie chodzi z szeplikiem to musi się wykazać za dużo czasu ma dziewczyna

Rozumny

Gacek robisz dużo błędów słownik proponuję. Nie pisz bzdur bo też jej (usunięte przez administratora) Jak chciałeś iść na operatora pamięć cie zawodzi.

Paulina

Witam przyszłam z innej hali wczoraj jak szlam do szatni to jakaś baba skrzeczała w szatni skąd się biorą tacy ludzie.Mysli ze jest śmieszna czy co bo nie rozumie.. To aż głową pęka. Współczuję tym ludzia co z nią pracują

Paulina

@ja ona jest na correct ta babe nazywamy ja bielicka bo jazgocze babka jak cholera taka madralinska i wtyka nos tam gdzie nie trzeba .

@Paulina

Ta o której muwisz to pani Karpisiewicz , Danuta Karpisiewicz brygadzistka na MGW czyli materacach grubo warstwowych. Ona taki ma doniosły głos, nie potrafi cicho muwić tylko krzyczy . Kawał(usunięte przez administratora) jest z niej.

Gacek

Jakiś problem to dawaj pod filor! Taka z ciebie figura??? Wszystko załatwiam jednym pociongnienciem (usunięte przez administratora)! Pamientaj

Gacek

Chciałbym cię przeprosić nie wiedziałem z kim zadzieram . Wybacz mi już nie będę, jo już nie bede

@Gacek

Ta kobieta nie ma głosu donośnego tylko skrzeczy w okularach włosy w kitkę ulizane koloru nie pamiętam ale chodzi na fajkę to gdzieś nie daleko robi zielona koszulka

sarna
@Ksm-1

no dokladnie normalnych można policzyć a duża cześć to donosiciele i Ci co w d..e wchodzą a zreszta kto tez byl normalny to z correctu odszedł bo tam nie ma co szukać

obserwatorka

Wszędzie ktoś za kogoś rządzi a najwiecej rzadzi sie tam Pani kierowniczka która była kiedys liderką... Ten który jest nad nią to jej z ręki je i wszystko robi co ona powie :) Szkoda tylko że nikt z góry nigdy nie widzi ze ona zawsze przed wszystkimi świetami i czesto przed 1 listopada chodzi na dłuższe chorobowe.. Ludzie co ja znają sie śmieja i opowiadają ze na niby chorobowym siedzi a w tym czasie wianki i kwiaty układa i sprzedaje .. brak słów

Nosal
@Gość

Tak chodzi o nią. Sama robi zamieszanie czemu inni liderzy pracują spokojnie nie latają jak głupie. Mam jeszcze pytanie czy liderów już nie obowiązują stroje robocze tylko jest rewia mody a gdzie przepisy BHP. Nas pracowników rozliczaja z innego stroju

@Nosal

@Nosal chodzą liderzy chodzą w rzeczach zakładowych tylko niektórzy nie przynajmniej 3 z montażu 1.

@Nosal

@Nosal na montażu 1 też prawie wszyscy mają swoje stroje tylko jak zwykle liderka i 2 liderow chodzą w swoich rzeczach myśli że błyszczy.

Alfref

@Ricvi Bo ona tak potrafi kablować jeszcze trochę to nikt nie będzie chciał z nią pracować.juz pomału ludzie odchodzą nie tylko dlatego że prace znaleźli. Rzuca ludźmi jak jej się podoba jej koleżanka poszła na halę numer 15 jeszcze trochę czas będzie i na nią.

@Gość

@ Gość nie tylko na nickach się prowadzają na popołudniowkach też. I nic z tym nie robia

@Alfref

@alfref o widzę że liderka na 1600 ma dobry humor dzisiaj bo wczoraj nie za bardzo liderka z nastrojami kto taki może pracować problemy zostawia sie za brama. Mam pyta dlaczego na jej linii używane są telefony taka dokładną. Potrafi zwracać uwagę innym. Pani dokladna

Ala

@ pracownik bo udaje że nie widzi a wiecznie widły i pani z kleju operuje telefonami

Alf
@Ala

Tyle w tobie nienawiści i jadu.Musisz być naprawdę nieszczęśliwą osobą, popatrz sama na siebie a później na innych.Sama ciągle siedzisz w telefonie ale tego nie widzisz prawda nieszczęśliwa kobieto

Ala
@Alf

Alf@ widzisz correct uczy. Ja w telefonie nie siedzę to Twoi ludzie że zmiany a za to jest zabranie premii bo mi zabrali a ty tego nie umiesz dopilnować pani lider.

@Ala

Ala@zerszta co się dziwię jak przy komputerze rozmowa że szeplikiem przez telefon wiecznie jaka lider taka zmiana.

Ghjigfy

Dobrze ze juz cie nie ma na tej zmiane zreszta na skoczku tez nie dalas rady bo gdzie tu ogarnac maszyny bedac tak tępym na lidera tez nie wyszlo chyba wiesz dlaczego jak nie wiesz to czytaj trzecia linijka

@Ghjigfy

@ ghjigfy skoczkiem??? Może się zgłoszę chociaż to chyba lipa bo co nie które osoby już nie są. A jedli chodzi o twoja linie to dobrej opinie nie ma. Powiem Ci ze ja bym nie chciał pracować na twojej zmianie i razem z tobą.

Nikola
@Ghjigfy

@Ghjigfy zmiana super która boi się prawdy powiedzieć prosto w oczy koleżance z którą pracowali a nie idzie i kabluje taka zmiana to skarb. Teraz to inna metoda jak była na naturalnych to sypały się nagany.

@Nikola

@Nikola kiedyś też się pozbyła 2 osób bo niby nękali koleżankę. Trochę osób się przewinęło.

@Ghjigfy

@Ghjigfy . A jak ja się cieszę że już nie jestem na tej zmianie. Nawet nie wiesz jak bardzo.

Xxx
@Nikola

A może liderka jej nie chciała a nie zmiana....

@Nikola

Tak sobie czytam te wszystkie negatywne wpisy na KS1 i uważam że tam pracują bardzo fajni ludzie.Tak ich krytykujesz a sama nie powiesz im prosto w oczy co o nich myślisz tylko ciągle oczerniasz ich na tym forum.Może czas zacząć od siebie bo problemem jesteś chyba ty sama

Nosal
@Xxx

@XXX przynajmniej zrobiła miejsce kolezance

Hgg

Wiadomo po jakiej stawce będą wypłacane godziny minusowe?

@Hgg

nie ma czegoś takiego jak wypłata godzin minusowych :D

@Hgg

nie ma czegoś takiego jak wypłata godzin minusowych

@pracownik ksm

@hgg Wyrównanie do najniższej krajowej?

Byku
@pracownik ksm

@pracownik ksm a wiadomo kiedy wypłaca stażowe?

Gyt
@pracownik ksm

A jest takie cos jak godzina minusowa?.

@Byku

po 10 grudnia

@Gyt

nie ma

@pracownik ksm

@pracownik ksm dzięki za info

Krewniaczka

Mam tylko nadzieję że zarząd oraz rodziny tych cwelòw znajdzie sie w sytuacji w której będą potrzebować krwi a jej nie będzie. Krew to dar bezcenny którego nie sposób wyprodukować.

Antybyczek
@Krewniaczka

Idź do krwiodawstwa oddaj krew jak siedzisz na L4? Nie zrobisz tego prawda? Bo masz wolne to po co iść oddać krew, ludzkie życie wtedy się nie liczy .. a druga sprawa ilu z was oddawało krew jak był 1 dzień wolny? Zrobili dwa dni wolne to nygusy się uaktywnili i lecą do krwiodawstwa. Śmierdziele sierackie wy

@Antybyczek

Ty kolego to faktycznie niezbyt rozgarniety jesteś . Dla Twojej informacji. Jedno z pierwszych pytań w krwiodawstwie to czy jesteś obecnie zdrowy ? Ty pewnie byś odpowiedział Tak bo właśnie jestem na L4.

@Antybyczek

I jeszcze jedno Oddałem grubo ponad 20 litrów. Jak jesteś taki dobry jak udajesz to policz sobie ile to lat.

Arh+
@Antybyczek

Bardzo słabe. Zrób najpierw coś dobrego w tej sprawie a potem pogadamy rzeczowo. To ,że Cię ciśnie niewiele zmienia.

Super ciacho
@Krewniaczka

Oni mają tyle kasy że mogą sobie kupić

Anonimus

Pracuje w tym zakładzie 12lat myślałem że już mnie nic nie zdziwi ale każda kolejna ,, podwyżka,, prosi o pomstę do nieba ....zabieranie 20,%premi za monitor, spóźnienie do pracy lub wyjście prywatne .....ludzie chyba czas powiedzieć nie chcemy waszych podwyżek hehe.... Żenada czas się pożegnać z firmą która myśli że za pracowników ma osoby niepełnosprawne umysłowo .....

@Anonimus

Nawet jak spóźnisz sie " autobusem zakładowym" :) Ciekawe jak przetrwa kierowca kiedy 50 osób straci 20 % ?

CORRECT
@athlon5

Bądzmy poważni każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie

@CORRECT

Serio ?? obudź się

Katarzyna S
@Anonimus

Witam pytanie z innej beczki. Dziesionty wypada w poniedziałek czy jest szansa na wypłatę przed weekendem? Nie mam co włożyć do gara. Dajcie info kiedy mogę stanąć pod bankomatem. Pozdrawiam Kasia dział sprężyn .

DZRZWI
@Anonimus

12lat??? Ja zrezygnowałem po 3latach jak zobaczyłem to FAŁSZYWE SZEFOSTWO na hali16 i ich fałszywe fałszywe słowa i to jak nie mają nawet szacunku do pracownika (tyczy się to pana Wirta) powiedziałem dość. Moja stopa nigdy tam już nie postanie!

Miguel Ángel Félix Gallardo
@Anonimus

Nikt ci nic nie zabiera. Premia jest uznaniowa i jak nie spełnisz kryteriów to zwyczajnie tej premii ci nie przyznawają.

@Miguel Ángel Félix Gallardo

Witam dziś przyjechałem na 22.00 do pracy a na palarni panie z ksm1 na palarni po 21.00 czy za to premi się nie zabiera?

Bartek

@pracownik hej ja miałem zabrana premie miesiąc temu za papierosa widocznie są równi i równiejsi

Operator

Jak jesteś taki agresywny to czemu nic nie powiedziałeś kiedy on pracował? Żeby spadał bo jest z Białorusi? Patrzysz za dużo telewizji. I idź do lekarza. Jak myślisz że zabójstwo jest normalnym tematem to jesteś chory.

Fernando

Pewnie ze się nie zabiera hehe , na MWG biora premie jak się chciało monitor na dziecko wsiąść to jest dopiero chore, a zaś zdziwko ze ludzie odchodzą

Przecież ksm1 rządzi się swoimi prawami. Może wreszcie Panie z HR wraz z kierownikami wezmą się za tych ściemniaczy, którzy chodzą co chwilę na papierosa a nie robią jakieś głupie pogadanki bo ktoś chodzi na krew

Ona

@pracownik a kto ją zapyta jak wiecznie nie zadowolona ma swoje widzimisie. taka osoba nie powinna być liderem

Obcy
@Anonimus

I już muszę chodzić osmarkany z kaszlem do roboty, bo jak nie przyjdę to będę 600 złotych w plecy... Z resztą nie ja jedyny tak chodzi.

@Miguel Ángel Félix Gallardo

Nie na wszystkich działach uznaniowa. Na rozmowie dogadujesz stawkę a potem przy podpisaniu umowy rozbijają Ci te stawkę na premie i stałe. A o tym na rozmowie się nie mówi. To nie fair!

Miguel Ángel Félix Gallardo

Pierwsze słyszę coś takiego a 10 lat tu pracuje. Wszystko jest przejrzyste i jasne - jest stawka godzinowa i jest premia. Nie słyszałem nigdy żeby kogoś oszukiwali na rozmowie ze stawką... Mogłeś czegoś nie zrozumieć ale później podpisywałeś przecież umowę i w umowie też naklamali?

Boże dzięki ci że w tej pseudo firmie nie ma mnie od trzech lat bo słysząc od znajomych co tam się wyprawia to włosy na głowie dęba stają,xx1 wiek i takie cyrki masakra,jak oni mogą nazywać się porządanym pracodawcą, porażka.

Ola

Ile zarabia sprzątaczka? Najniższą krajową? Czy coś więcej?

@Ola

2 000zlotych netto

Krystyna
@..

I rozumiem, że to jedyne co dostaje? Żadnych dodatków, benefitów, niczego?

@Krystyna

na dodatki i benefity trzeba sobie zasłużyć być na każde zawołanie i rozkaz do pracy

Jurass
@pracownik

Dokładnie jak pies musisz się kundlic, a w razie L4 już masz lipę chyba że się dogadasz z kierownikiem jak to kobitka z HR mówiła że zawsze można się dogadać a taki huuu pracowałem na MWG i jakoś nigdy nie szło i z tego co wiem to najmłodszy stażem jest jeszcze w miarę do dogadania a reszta to gbury fałszywe dodogadania tylko jak menager koło niego siedział, i przez tą fałszywość ich pozegalem

Kierowca

Dowiem się jak nazywa się ten brygadzista!?

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 463.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 45 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.