Opinie o Codilime Sp. z o.o. w Warszawa

CodiLime specjalizuje się w rozwiązaniach sieciowych, analityce danych, designie i tworzeniu oprogramowania na różnych poziomach. Jesteśmy strategicznym partnerem dla wielu międzynarodowych firm technologicznych. Nasi klienci to m.in. Cisco, Palo Alto Networks, Juniper Networks i Nutanix. CodiLime to przestrzeń, w której dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniami, stawiamy czoła ciekawym wyzwaniom technologicznym i wierzymy w moc zespołu :-)

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Codilime Sp. z o.o. w Warszawa

Co macie na mysli piszac, ze jest denerwujace szefostwo? Zastanawiam sie czy aplikowac bo nie che wpasc na mine

guest

Nie polecam, kompletny brak profesjonalizmu, firma nastawiona na studentów i obcokrajowców. Niekończące się rekrutacje prowadzone przez niekompetentnych ludzi, zadających pytania nie związane z wykonywanym stanowiskiem. Jak przychodzi do podpisania umowy to okazuje się że wcześniejsze ustalenia odnośnie formy umowy i jej warunków nie mają znaczenia. Śmieciowe umowy ze słabymi stawkami. Strata czasu.

nick

Nie polecam, denerwujące szefostwo, słabe pieniądze, janusze.

gosc

Bardzo niedojrzali ludzie, zarowno tak zwani: seniorzy jak i liderowie zespolow. Zero doswiadczenia, sa wybierani po to zeby firma w ogole ich miala. Menagerowie w projektach irytujacy i moim zdaniem zero profesjonalizmu, tak na marginesie wiekszosc z nich pracowala w koropo wec podejscie do pracownika jak do śmiecia. Mimo ze projekt jest w scrumie to jest niektorzy w ogolenie nie rozumieja na jakiej zasadzie scrum dziala. Technikal lead w jednym projekcie w ktorym bralem udzial to byla jakas kpina. Ani wiedzy domenowej, ani doswiadczenia. Ale byl, tak robil za sztuke. Jesli chodzi o mioja rekrutacje kilka spotkac nie po godzine ale po 2 i pytanie sie o wszystko, co jest dobre, ale osoby z ktorymi mialem rozmowy techniczne nie byly kompetemte. Sama potrafili zlapac sie na pierdolach co jest smieszne. Podpisujesz umowe i dopiero po 2 tygodniach mozesz odebrac swoja kopie, WTF? Po podpisaniu umowy dowiadujesz sie ze obejmujesz calkiem inne obowiazki ktore negocjowales przed podpisaniem. I tlumaczenie sie: a bo wiesz jest taka sprawa ... w ten dam dzien w ktorym podpisales papierek - czyli pierwszego dnia. Jak jestes na B2B masz zakas konkurecji. Zawsze z toba beda negocjowac okres wypowiedzenia dluzszy niz 2,3 miesiace mimo ze pracujesz okolo rok. Przedstawienie oferty przed podpisaniem umowy wyglada tak ze dziewczyna z hr przychodzi i opowiada ile ci to firma nie obieceuje, a po okesie probnym dowiadujesz ze tak nie jest. Slabe wynagrodzenie, co prawda firma jedzie na studentach ile sie da, bo sa tani. Jesli myslisz że przynajmniej bedziesz mial od kogo sie uczyc, to zapomnij. Czesto ich wiedza to tylko to co wyniesli ze szkoly i tyle. Ego rozdmuchane i wiekszosc po znajomosci, niedorosle i czesto niepowazne podejscie do wielu problemow. Rekrutacja trwa caly czas. Na niektore stanowiska rekrutacja trwa okolo 2 lat i beda rekrutowac dalej przy takim podejsciu firmy do pracownika. Oprofesjonalizmie nie ma mowy. Dziecinne zachowana osob ktore zarzadzaja projektami. Nie maja w ogole wiedzy na ten temat. Życze powodzenia ;) Polski software house ktory bardzo szybko chcialby sie dorobic zatrudniajac pracownikow za niskie stawki i traktujac jak chlopow panszczyznianych.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ani-codi

Firma z serii Janusze biznesu. Śmieszne umowy, śmieszne pieniądze, irytujące szefostwo.

Nicky Nick

Z tej firmy paru cwaniakow sie odlaczylo i zalozylo projekt "Dealvo". Wlasnie rekrutuja kolejny raz na Python Software Engineer. Czyzby w rzeczywistosci nie rekturowali tylko sobie sztuczny tlum robili ? Aha, daja testy w codility, wiec myslalem, ze rozwale goscia moja piescia w monitorze swoim jak mi powiedzial, ze zdajac te testy online na ponad 95% "Nie poszlo mi najpiej i sie nie postaralem", w zwiazku z tym pan nie moze mi "zaproponowac kolejnego etapu rekturacji". Ale to byl jakis g..rz, ktory nie ma doswiadczenia w rozmawianiu z ludzmi, nawiazywaniu wspolpracy, bo sam byl koderem kilka lat. Po takim tekscie i od tamtej pory nie umawiam sie na zadne rozwiazywanie testow zdalnie (tylko na zywo), ani na zadne rozmowy na Skypie. A pisze to w tym watku, poniewaz zaraz potem aplikowalem do Codilime :) i oni tez tu wyskoczyli z Codility, wiec pani rekruterce od razu podziekowalem. Absolutnie nie mam ochoty ulatwiac wam sposobu rekturacji najlepszych kandydatow. Chcecie szukac dlugo i po kilka miesiecy / lat kandydatow to prosze nie leciec na masowke wirtualna, tylko spotykac sie z kazdym. Wy tez tracicie ich cenny czas. A po powyzszych postach wnioskuje, ze dobrze zrobilem, ze sie wycofalem juz na wstepie. Nie

patryk

-śmieciowe umowy -obietnice na rozmowach kwalifikacyjnych różnią się od tego, co firma "może zaoferować" w rzeczywistości -słabe podejście zarządu do pracowników Szkoda słów i czasu na tę firmę.

patryk

we

No ja to bym się załapał, bo sam aktualnie szukam zatrudnienia, ale zastanawiam się jednak czy wypłata jest u nich terminowa, bo dbają o stabilne zatrudnienie, zwłaszcza, że relacje są między pracownikami dobre pewnie.

Programista

Rowniez nie polecam! Smieciowki, smieszne zakazy o konkurencji, czyli zwalniajac sie jestes pozbawiony pracy w tym zawodzie. Mnostwo kolesiostwa, ktorzy przychodza z polecenia, i tylko donosza na innych chcac sie wybic. Szefostwo nie ma poszanownia dla pracownikow. Robole maja zarabiac i nie oczekiwac nic w zamian. Bazuja na studentach zza wschodniej granicy dla ktorych inny jest przelicznik wartosci pracy. I stad u nich REKRUTACJA TRWA non stop.

KODER
@Programista

"Bazuja na studentach zza wschodniej granicy" XD XD XD Chyba ze dwie osoby z Ukrainy tam pracują na 150 osób.

gość

Również nie polecam... Studenci jako rekruterzy/programiści/specjaliści itd. :) O profesjonalizmie, niestety można tylko pomarzyć.

Kamil

Szkoda na nich czasu. Jadą na studentach. Wynagrodzenia przeciętne. Śmieciowki, pracując u nich na kredyt nie ma co liczyć.

Mintaj Ryba

No powiem Wam, że jak na Warszawe to mają niezłe pensje nawet

gość

Jako osoba po studiach i z doświadczeniem na samodzielnym specjalistycznym stanowisku, jak widzę w ogłoszeniu napisane "atrakcyjne wynagrodzenie" to myślę o kwocie przynajmniej 4000 netto. Pytanie czy u nich to już jest dużo, czy jest to raczej standard a może wręcz niskie wynagrodzenie? Z wynagrodzeniem zawsze jest ten dylemat że człowiek boi się powiedzieć za dużo, ale i za mało, bo a nuż firma jest gotowa zapłacić więcej... ;)

ddkxnd

raczej chcą trzymać ludzi na śmieciowkach

gość

To prawda, 3000 jest ok jak się zarabia tylko na siebie, a jak się ma rodzinę i kredyt na karku to jednak nie dużo. A czy ktoś wie na jakie wynagrodzenie +/- można u nich liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Codilime Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Codilime Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Codilime Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Codilime Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Codilime Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Codilime Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Codilime Sp. z o.o.
  • Krańcowa 5