Opinie o PRIMA MODA w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRIMA MODA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRIMA MODA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMA MODA w Płock

Ktoś Nowy wpis

Czy Firma nadal istnieje ,bo strony internetowej już nie ma ?

Daga

Ile osób jest na sklepie podczas zmiany?

@Daga

Zależy,jak nie ma pracy jest 1 a według „grafiku” są 2.

@Daga

Może być i jeden przez 12 godzin pracy

Julia Nowy wpis
@Ktoś

hej, może ale nie musi? są tu jakieś godziny szczytowe gdzie jedna osoba by sobie nie poradziła czy to rzadkość? Albo byłaby opcja, żeby ktoś przyszedł na parę godzin do pomocy?

@Julia

A ta Firma jeszcze funkcjonuje?

Czy PRIMA MODA zatrudnia studentów?

Domi

Tak

Pracowała tam również moja córka.Porażka.Cała kierowniczka sklepu, rozlazła ropucha tylko zajmuje się plotami .Karma wraca a do tej pani,która zrujnowała nerwy tylu młodym i fajnym dziewczynom wróci ze zdwojoną siłą i oby tak się stało.

Mariusz
@Kasia

Przypuszczam, że Twoja córka niezbyt miło wspomina swoją pracę w firmie PRIMA MODA. Zawsze w przypadku takich firm ciekawi mnie, czy pracownicy mają zniżki na produkty, które oni oferują?

Ppp
@Mariusz

A co ma piernik do wiatraka????? Zniżki maja chyba 30% jak chyba w każdym tego typu podobnym sklepie. Kolejny Pan z biura próbujący zagłuszyć negatywne komentarze?????

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PRIMA MODA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ktoś

A wiec pracowałam w primamodzie w Płocku ponad miesiąc i ostrzegam przed tym wszystkie dziewczyny. Stanowisko „kasjer” niektórzy chyba mylą. Typowe przynieś podaj pozamiataj,i zrób coś za mnie a do komputera się nie dotykaj. Nie zostałam poinformowana o tym ze nie przedłuża mi umowy i jakbym sama nie zdobyła wiedzy na temat tego ze można mieć premie nie wiedziałabym o tym. Lepiej szukajcie sobie pracy w mcdonaldzie przynajmniej tam jest milsza atmosfera. A o jakości torebek i butów nie wspomnę. Towar przychodzi z chińskimi znaczkami ale trzeba kłamać ze włoski. Praca w Wiśle w Płocku. Pozdrawiam

Baśka

Idealnie nie jest nigdzie tylko pewnie trzeba rozmawiać z szefostwem!

Obserwator

A może wypowie się pani Agnieszka na temat mobbingu? Kierownik sklepu i zastępca wiedzą dlaczego ta pani poszła na l4. Dwie zadumane w sobie osoby które myślą, że zjadły wszystkie rozumy tego świata. Dziwi mnie fakt, że nikt z firmy wyżej nie interesuje się tym co się dzieje. Troszkę smutna sytuacja jak jest rotacja pracowników. I straszenie kamerami itp. Szkoda, że kierowniczka nie straszy kamerami jak sama siedzi na ławce przed salonem i je z nim obiad razem z dzieckiem.

Zadowolony

Ktoś się odważył i napisał jak jest. To ja pójdę troszkę dalej i napisze imiennie jak to jest. Kierowniczka sklepu p. Joanna uważa ten salon jako swój własny folwark. Wychodzi kiedy chce w godzinach pracy, nie wspomnę o tym, że w czasie pracy opiekuje się synem który nabija wejścia do salonu. Zastępca nie jaka p. Justyna wielka niby pani która notorycznie się spóźnia ogarnia się na sklepie. Wzięły buty do domu a tam naprawdę buty widnieją na stanie sklepu. Chcąc tam pracować trzeba dobrze z nimi żyć inaczej wyrobia opinie na całej galeria bez znaczenia czy coś wiedzą o człowieku czy nie. Aby tylko plota poszła. Nic dziwnego, że nikt nie chce tam pracować.

Rozczarowany

Pracownicy ciągle inni a dlaczego? Bo nie da się tam wytrzymać. Brak szacunku do czlowieka, mobbing, krytyka i nic więcej. Niedługo nikt tam nie będzie chciał pracować. Pracowała tam moja dziewczyna. Długo nie pisałam wytrzymała. Dziwię się że szef firmy się tym nie zainteresuje i nie zrobi z tym porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMA MODA - Płock

• Jak się pracuje w PRIMA MODA?

Zobacz opinie na temat firmy PRIMA MODA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PRIMA MODA