PKN ORLEN

Płock

Opinie o PKN ORLEN

Janek

nieżyjący brat naszego mistrza olimpijskiego pana Majewskiego też w bardzo ładnym stylu dostał się do zakładowej straży pożarnej i to bez żadnej rekrutacji..to są dopiero układziki

brak sił

Orlen nie jest złym pracofawcą. problemem są ludzie. Rekrutacja to wielka ustawiona szopka. Prosty przykład. Kierownik prewencji ZSP. Rok od przyjecia zostaje kierownikiem podczas rekrutacji której fizycznie nie było... Przyjęto go do straży z polecenia pana u którego do tej pory pracował ( emerytowanego dowódcy na podziale ZSP), który dorobił się na układach w pkn-nie a teraz potrzebował kogoś do kolejnego układu... A trraz "pan" kierownik sieje postrach i zatrudnia sobie kolejnych specjalistów bo ci którzy byli do tej pory wg niego nie nadają się.... Hmmm i ciekawe kogo zatrudnił... Oczywiście dwóch kolegów... jeden z tej samej firmy w której wcześniej pracował (... koleżkowie) a drugi z zaprzyjaźnionej firmy z która krecił intetesiki... przecież to jest patologia... czy do cholery nikt tam nie widzi co sie wyprawia!?

Niestety pracujaca na stacji

Ja to jestem ciekawa kiedy jakaś podwyżka będzie za taką odpowiedzialność i tyle roboty na tej stacji powinno się więcej zarabiać a mniej zabierać sobie do kieszeni. Żebym dostała 1490 zł to jest chore. Za to że jako kobieta naginam ciągle na plac i jeszcze do tego sprzątanie kibli osranych po klientach, którzy nie mają kultury i widocznie w domu też sraja na podłogę. Nie pozdrawiam i nie polecam tej pracy!!!! Jedzcie do Niemiec nawet ale nie na orlen wszędzie będzie lepiej niż tu

Stary

Jeżeli kiedykolwiek komuś się wydawało że praca na stacji polega na tankowaniu i sprzedaży akcesorii i olejów do samochodu to Będzie rozczarowany. Tak bylo kiedys. Przyjmujesz sie niby na stacje a praca jak w sklepie spożywczo-monopolowym z śmieciowym żarciem na wynos. Jest olej do mojego auta? Nie ma!!! Jest parówa!!! Zapraszam do kasy! Ludzie w hot-dogach są zakochani. Nie mozna jak człowiek jechac do baru zamówić sobie jakis gulasz i spokojnie zjeść siedząc na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Lepiej odparzać ją sobie w aucie jedną ręką trzymając parówe a drugą kierownice a miedzy nogami kawka z mleczkiem!

paper

bardzo fajna firma

Pachołek

Orlen ochrona , Umowa zlecenie stawka w normie godzin około 1600 zł , pewnie że można dorobić do bólu ale za tą stawkę znajdę inną mniej odpowiedzialną pracę !!!

kajka

kuba, faktycznie nie doczytałeś - jest napisane, ze staż jest płatny (na końcu oferty - dodatkowe informacje)

Mariusz

Witam Chce aplikować na stanowisko Młodszy Operator Procesów Produkcyjnych i zastanawiam się jaką kase na reke wpisać. Podpowie ktoś?

Obecny
@Mariusz 20.12.2015 21:21

Na reke wpisuj 2000

Fisia

Stację dzięki pracownikom są utrzymywane w tak dobrym obrazie ale pracownik pracuje za najniższa krajowa bez żadnych dodatków to ma być ok. Jak tak można szmacic ludzi i nie doceniać .Klienci śmieją się że nie mamy nawy 2000 złotych.

obserwator

Praca fajna gdyby nie warszawskie ołówki które siedzą na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] biorą kolosalne pieniądze za nic czyli nagrody, premie a szary pracownik cieszy się że prace ma a jak będziesz się stawiać to jeden z drugim wyjedzie ci z tekstem, że na twoje miejsce 10-ciu czeka a jak wymyślił jakiś idiota sklepy spożywcze na stacjach paliw gdzie wszystko się marnuje to pewnie jeszcze nagrodę dostał pajac za świetny pomysł i dalej pracuje, gdyby to był zwykły pracownik z własnej kieszeni jeszcze by dołożył. Reasumując praca dla ludzi o mocnych nerwach i ogromnym dystansie do życia, ale socjal ok i pensja przynajmniej na czas rzadkość w tych czasach, gdyby jeszcze wszystkich równo traktowali i nie było kolesiostwa było by rewelacyjnie.

aktualny pracownik NKT

Hej kochani, jeśli interesuje was zatrudnienie w firmie PKN ORLEN to właśnie pojawiła się świeżutka oferta pracy. Warto zobaczyć bo podobno mało miejsc a dużo ludzi chętnych. Poszukuje osoby na stanowisko kasjer-sprzedawca.   Miejsce wykonywania pracy : Stacja paliw PKN Orlen S.A. w Stanow... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5687919?keywords=&region=

killer
@aktualny pracownik NKT 01.12.2014 18:43

tyś chyba ocipiał!!! kto by chciał za te pieniadze pracowac?? szukaj frajerów u siebie na wsi, czołem!!!

Longer

Ogólnie nie polecam ludziom o nie twardym zadzie.Ciężko się tam robi czepiają się o wszystko a płacą słabo .Standardy wojna z ludźmi i klientami .Wszystko tam wynika od prowadzącej stację a dla niego masz łątkę złodzieja. Robię tam dwa lata i mam dość .Plusy są takie że masz dużo wolnego.

maes

niech ktos opisze jak sie pracuje na zlecenie po ile godzin slyszalem ze maja ciagle sprawy w sadzie pracy

Pingwin

Zjeździłem całe mazowieckie, stworzyliśmy grupę, lecz gdy panowie z solidu dorwali się do władzy i budowali swoje układy to starzy pracownicy z 7 - letnim stażem i doświadczeniem w inkaso stali się niewygodni. Najlepszym sposobem aby w skłócić ludzi to zwolnić część a nowym dać wyższe stawkii polecić starym pracownikom aby uczyli nowych tras )))

góral
@Pingwin 26.12.2013 20:01

Cześć kolego- a mówi się coś u Was o sprzedaży Orlena Ochrony i komu ewentualnie? a jaką macie stawkę godzinową ? bo w Śląskiem mamy 14 brutto-pozdro!!!

zyczliwy

Jak na obca osobe duzo wiesz kto co i jak i dlaczego,nie pracowalas to nie wiesz jak jest na stacji, nie da sie normalnie z ludzmi pracowac bo niektorzy nie potrafia sie zachowac,zapewne TY tez do nich nalezalas i teraz piszesz bo ktos zwrocil Ci uwage,nie oczerniaj bo gó..o wiesz i w d...e bylas;-))Sama nie omijasz bo musisz swojego szrota zatankowac ciemniaku jeden;_)pozdrawiam

Sylwia

Witam. Chciałabym tylko napisać kilka zdań na temat stacji paliw w miejscowości Kobylniki (trasa Sochaczew - Płońsk). Miałam ostatnio szansę posłuchać rozmowy obsługi z klientem (ostro było!!!) Ja jestem wstanie zrozumieć, że jest stres w pracy i trzeba się jakoś rozładować, ale to co się na tej stacji dzieje to jednym słowem PRZEDSZKOLE... Najmłodsi pracownicy (nie tylko wiekiem ale i stażem) potrafią sobie z klientów żartować tak jakby byli kumplami od kielicha, do nalewania gazu to już nawet nie wychodzą (co chyba jest niedozwolone) bo klient sam może sobie nalać a jak już zwrócisz uwagę to możesz usłyszeć dwa znane wszystkim klientom teksty: "...podać numer do szefa? Mnie nikt nie zwolni..." albo co ciekawszy: "...mam wyjść za Tobą... bo mogę Ci..." Normlnie żenada i co ciekawe właściciel wie o wszytskim ale wisi mu to kalafiorem co jego narybek robi z klientami, bo i tak muszą przyjść i zatankować no bo to jedyna stacja w okolicy. Szczerze to powiem że dziwi mnie pobłażliwość firmy Orlen na takie sytuacje bo to świadczy o nich, a markę stracić można a trudniej będzie ją odzyskać... Omijajcie tę stację z daleka!!! Pozdrawiam Sylwia ;-)

Spojrzałam z ciekawości na to forum:-) No cóż by tu jeszcze dodać... 2 lat jako specjalista i 4 jako kierownik w PKN Orlen S.A. to prawdziwa szkoła życia. Pozytywny aspekt: doświadczenie i wiedza, liczne kursy i szkolenia na koszt firmy, duże grono miłyc ludzi i przyjaźnie na całe życie, bardzo dobre zarobki. Czarna strona medalu: dużo stresu i praca powyżej 8 godzin, sprzeczne decyzje, błędy w zarządzaniu którymi obarczany jest pracownik niższego stopnia bo przecież dyrekor się nie myli (mój miał powiedzenie "twój sukces jest moim sukcesem, twoja porażka jest tylko i wyłącznie twoim problemem"). Nie zgadzam się, że do Orlenu dostają się wyłącznie ludzie po znajomościac. Jesem przykładem tego, że można pracować bez znajomości. prawda jest jednak taka, że niestety procent ludzi którzy dostają sie bez kontaktów jest znikomy.

Madzia

ja pracuje na stacji paliw BLISKA i powiem że podzielam tutujsze wypowiedzi. Najgorsze jest to że człowiek pracuje niedziele, święta, nocki etc. robi najgorszą robotę a te Pionki z góry się uwazaja za Bog wie kogo a na mowe o podwyzce to odpowiadaja że na chleb mamy!!!! w ogole smiech na sali jacy ludzie tam pracuja. Ciekawe jak by mu tak dac 1300 zloty i niech sobie zyje tak z dnia na dzien i utrzymuje rodzine!!!!! Żenada!!!!

TOTI

W Orlenie niedaleko Wrocławia pracuję juz prawie rok. KIEROWNICY MAJĄ PRACOWNIKA GDZIEŚ A ŻE SĄ AJENTAMI TO DOSTAJĄ KASĘ NA SWOJĄ FIRMĘ I OBCINAJĄ PENSJE SWOIM PRACOWNIKA ŚREDNIE ZAROBKI TO 1300 NA RĘKĘ. JEDYNIE MOŻNA POLEGAĆ NA PIENIĄŻKACH Z TK ALE MUSI BYĆ ZROBIONE NA 100% I TU CZĘSTO WŁAŚNIE ORLEN KŁAMIE.ZŁODZIEJE STACJE SIĘ SYPIĄ A OD NAS WYMAGAJĄ CUDÓW W OBSŁÓDZE

dcxfvxr

Potwierdzam. Rekrutacje ustawione. Szkoda czasu żeby się tam fatygować na rozmowę. Nie masz pleców - nie masz roboty!!!!

yar

W niektórych działach (usunięte przez administratora) podczas gdy osoby z innych powoli uzależniają się od kawy z braku zajęcia (\\\"orlenowskie gwiazdy\\\"). Przełożeni wyzuci z ludzkich odruchów potrafią nawet liczyć wyjścia do toalety. Ludzie pracują od 7 lub 8 a Pan J....s (szef działu hurtu) potrafi wparować o 18 !!! sprawdzić kto odważył się już pójść do domu a kto jeszcze dyma i walczy z robotą nie do przerobienia. Najlepsze jest to że przełożeni widzą nawał pracy, który trzeba wykonać ale nic sobie z tego nie robią. Dla nich nie liczy się człowiek, jego rodzina ani tym bardziej zdrowie pracownika ważne są tylko tabelki i wykresiki. Pracownicy nie usłyszeli ani słowa zachęty czy choćby podziękowania za pracę po godzinach (ok 10-15 godz. tygodniowo). To stado \\\"niepełnosprytnych\\\" na górze nie bierze pod uwagę że nawet \\\"najlepszego konia można zajeździć na śmierć\\\" a wtedy co ?? sami zabiorą się za obsługę klienta ??? Firma znana, duża, w miarę dobrze płacą ale niektórzy menagerowie bardziej nadawali by się na \\\"załogę\\\"(usunięte przez administratora)

kandydat 2

Zgadzam się też byłem na kilku rekrutacjach.Idiotyczne pytanie niezwiązane z pracą. Próbuje się dostać od kilkunastu lat lecz niestety nie mam znajomości.Nieważne że skończyłem szkołę przyzakładową.Zatrudnia się osoby nie mające zielonego pojęcia o zawodzie.Szkoda gadać, rekrutacje są ustawione.

kandydat

Niedawno miałem wątpliwą przyjemność uczestniczyć w rekrutacji do Centrali Orlenu. Już na spotkaniu z Paniami z Działu HR było widać, że cała rekrutacja jest "ustawiona". Panie zadawały idiotyczne pytania a ja nie mogłem o nic zapytać. Mam już za sobą nie jedną rozmowę rekrutacyjną i tak idiotycznych pytań jak w Orlenie nigdy nie słyszałem. Zastanawiam się po co oni robią taki cyrk z rekrutacją jak i tak na "lepsze stołki" zatrudniają swoich.

....

zgadzam się! kierownicy to osoby przypadkowe, a słowo "niekompetentne" nawet nie odzwierciedla całej sytuacji. Pracownicy niższych szczebli odwalają całą robotę a kierownicy chwalą się osiągnięciami ! zadziwiające jest tylko ze tak potężna organizacja nie radzi sobie z kontrolą....... przykre ale prawdziwe

niestety pracownik orlenu

orlen to wielka sitwa kolesi, którzy wyzyskują pracowników aby nabijać swoje premie, większość kierowników to osoby przypadkowe, niedouczone i niekompetentne, w biurach panuje mobbing i niewyobrażalny stres, ludzie poświęcają się za tzw.psie pieniądze,bo pracownicy zatrudniani są za minimalne stawki i na najmniej korzystne formy umowy,szkoda gadać..

max

Nieczba znajomosci żeby tam pracowac tylko ja pracowałem i sie zwolniłem bo to wielka mafia

tomek

Firma bardzo rozwojowa, stabilna, odpowiedzialna, duze szanse na awans, premie, podwyżki. Ciezko sie dostac chyba ze po znajomosci:)

Zostaw opinię o PKN ORLEN - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN ORLEN