PKN ORLEN

Płock

PKN ORLEN
3 58

Opinie o PKN ORLEN

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy są na forum pracownicy PKN ORLEN? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Sylwia

A moja praca to stosowanie się do zasad, u żadnego pracodawcy nie mam problemów, coprawda dawno temu zaczynałam u nich, ale ... teraz już gdzie indziej, czasami było ciężko, ale dało się wiele nowych osób poznać:) Kiedy zaczynasz eksplorować temat szczęścia, zaczynasz szukać dobrych pomysłów i inspiracji. Oto one – wg mnie najlepsze cytaty o szczęściu. A jakie są Twoje ulubione? 1. Prawdziwe szczęście trwa wiecznie i nie może być zniszczone. Wszystko, co nie posiada tych dwóch własności, nie jest prawdziwym szczęściem. Epiktet z Hierapolis 2. Zachowuj się tak, jakbyś już był szczęśliwy, a zobaczysz, że faktycznie będziesz szczęśliwy. Dale Carnegie 3. Najlepszym sposobem na osiągnięcie szczęścia jest rozsiewanie go wokół siebie. 4. Zachowuj się tak, jakbyś już był szczęśliwy, a zobaczysz, że faktycznie będziesz szczęśliwy. Dale Carnegie 5. Szczęście nie jest czymś co przychodzi gotowe. Ono pochodzi z Twoich własnych działań. Dalai Lama 6. Uczynić kogoś szczęśliwym – to jakby jego życie pomnożyć i pogłębić. Henri Frederic Amiel 7. Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże. Buck Pearl 8. W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (…). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. de Mello Anthony 9. Nie mam czasu być nieszczęśliwa. Życie to świetna zabawa. Fannie Flagg 10. To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia. Paul Thiry Holbach 11. Między domem a pracą są małe zakamarki szczęścia: ptak, ogród, powitanie sąsiada, uśmiech dziecka, kot wygrzewający się na słońcu. Pam Brown 12. Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie… Emerson Ralph W. 13. Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości (szczęścia), a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi. Bosmans Phil 14. Szczęście to radość z nowego dnia, bezchmurne niebo w południe i słowo „kocham” na dobranoc. Katarzyna Michalak 15. W nas jest raj, piekło i do obu szlaki. Kaczmarski Jacek 16. Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową 17. Kiedy szczęście stoi przed nami, wydaje się tak wielkie, że sięga stropu nieba. Ażeby przejść przez nasz próg, robi się tak małe, że często już go nie dostrzegamy. Carmen Sylva 18. Człowiek jest nieszczęśliwy tylko dlatego, że nie wie, iż może być szczęśliwy. Fiodor Dostojewski 19. Jak można przechodzić koło drzewa i nie być szczęśliwym, że się je widzi? Rozmawiać z człowiekiem i nie być szczęśliwym, że się go kocha? Fiodor Dostojewski 20. Spałem i śniłem, że życie jest radością. Obudziłem się i zobaczyłem, że życie jest służbą. Zacząłem służyć i zobaczyłem, że służba jest szczęściem. Rabindranath Tagore 21. Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami 22. Szczęście to dobre zdrowie i zła pamięć 23. Ludzie są na tyle szczęśliwi, na ile sobie pozwolą. Abraham Lincoln 24. Trudno mówić o szczęściu, gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj, zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj. Andrzej Niewinny Dobrowolski 25. Dziwne są ścieżki szczęścia. Niektórzy potrafią zbudować swoje szczęście niemal z niczego, ocalić i rozdmuchać nawet najbardziej nikłą iskrę, choć wiatr i deszcz. Hanna Kowalewska 26. Jeśli chcesz być szczęśliwy przez chwilę – napij się wina, jeśli chcesz być szczęśliwy przez rok – ożeń się, jeśli chcesz być szczęśliwy przez całe życie – zostań ogrodnikiem. Przysłowie chińskie 27. Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki. Anthony de Mello 28. Większość ludzi, nawet w tym stosunkowo wolnym kraju, na skutek zwykłej ignorancji i błędnego rozumowania tak jest zajęta wydumanymi troskami i niezmiernie ciężkimi obowiązkami, że nie potrafi zrywać piękniejszych owoców życia. Henry David Thoreau 29. Szczęście lubi odwzajemniać uśmiech. Dlatego unika ponuraków. Lesław Nowara 30. Wielu ludzi jest nieszczęśliwych jedynie dlatego, że mają czas, aby zastanowić się nad tym, czy są szczęśliwi, czy też nie. George Bernard Shaw 31. Kwiat jest uśmiechem rośliny

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w PKN ORLEN? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

Biedny pracownik
@Administrator 04.03.2018 08:42

Warunki bez zmian co chwilę nowy pracownik nikt nie chce pracowac za te pensje i mieć tyle na głowie starzy pracownicy zarabiają tyle co nowi a uczą nowych wszystkiego oraz za wszystko ponoszą odpowiedzialność Dodatki nocne w pensji niech se w (usunięte przez administratora) wsadza za 50 zł wolę spać codziennie w domu Uzeranie się po nocach bo nie idzie to nazwać praca Zapie.... Na osoby które są wyżej Głowno z tego mając oni mają miliardowe premie a my nawet świątecznych żal mi was nachapcie się ile wlezie na naszej biedzie

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Zadupie orlen
@Zainteresowany 01.02.2018 19:34

Zawsze potrzebuje kto mądrzejszy szuka innej lepiej płatnej firmy najlepiej dochodowa firma w Polsce oraz spółka skarbu państwa a taki wyzysk

Janek

nieżyjący brat naszego mistrza olimpijskiego pana Majewskiego też w bardzo ładnym stylu dostał się do zakładowej straży pożarnej i to bez żadnej rekrutacji..to są dopiero układziki

brak sił

Orlen nie jest złym pracofawcą. problemem są ludzie. Rekrutacja to wielka ustawiona szopka. Prosty przykład. Kierownik prewencji ZSP. Rok od przyjecia zostaje kierownikiem podczas rekrutacji której fizycznie nie było... Przyjęto go do straży z polecenia pana u którego do tej pory pracował ( emerytowanego dowódcy na podziale ZSP), który dorobił się na układach w pkn-nie a teraz potrzebował kogoś do kolejnego układu... A trraz "pan" kierownik sieje postrach i zatrudnia sobie kolejnych specjalistów bo ci którzy byli do tej pory wg niego nie nadają się.... Hmmm i ciekawe kogo zatrudnił... Oczywiście dwóch kolegów... jeden z tej samej firmy w której wcześniej pracował (... koleżkowie) a drugi z zaprzyjaźnionej firmy z która krecił intetesiki... przecież to jest patologia... czy do cholery nikt tam nie widzi co sie wyprawia!?

Niestety pracujaca na stacji

Ja to jestem ciekawa kiedy jakaś podwyżka będzie za taką odpowiedzialność i tyle roboty na tej stacji powinno się więcej zarabiać a mniej zabierać sobie do kieszeni. Żebym dostała 1490 zł to jest chore. Za to że jako kobieta naginam ciągle na plac i jeszcze do tego sprzątanie kibli osranych po klientach, którzy nie mają kultury i widocznie w domu też sraja na podłogę. Nie pozdrawiam i nie polecam tej pracy!!!! Jedzcie do Niemiec nawet ale nie na orlen wszędzie będzie lepiej niż tu

Stary

Jeżeli kiedykolwiek komuś się wydawało że praca na stacji polega na tankowaniu i sprzedaży akcesorii i olejów do samochodu to Będzie rozczarowany. Tak bylo kiedys. Przyjmujesz sie niby na stacje a praca jak w sklepie spożywczo-monopolowym z śmieciowym żarciem na wynos. Jest olej do mojego auta? Nie ma!!! Jest parówa!!! Zapraszam do kasy! Ludzie w hot-dogach są zakochani. Nie mozna jak człowiek jechac do baru zamówić sobie jakis gulasz i spokojnie zjeść siedząc na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Lepiej odparzać ją sobie w aucie jedną ręką trzymając parówe a drugą kierownice a miedzy nogami kawka z mleczkiem!

paper

bardzo fajna firma

Pachołek

Orlen ochrona , Umowa zlecenie stawka w normie godzin około 1600 zł , pewnie że można dorobić do bólu ale za tą stawkę znajdę inną mniej odpowiedzialną pracę !!!

kajka

kuba, faktycznie nie doczytałeś - jest napisane, ze staż jest płatny (na końcu oferty - dodatkowe informacje)

Mariusz

Witam Chce aplikować na stanowisko Młodszy Operator Procesów Produkcyjnych i zastanawiam się jaką kase na reke wpisać. Podpowie ktoś?

Obecny
@Mariusz 20.12.2015 21:21

Na reke wpisuj 2000

Fisia

Stację dzięki pracownikom są utrzymywane w tak dobrym obrazie ale pracownik pracuje za najniższa krajowa bez żadnych dodatków to ma być ok. Jak tak można szmacic ludzi i nie doceniać .Klienci śmieją się że nie mamy nawy 2000 złotych.

obserwator

Praca fajna gdyby nie warszawskie ołówki które siedzą na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] biorą kolosalne pieniądze za nic czyli nagrody, premie a szary pracownik cieszy się że prace ma a jak będziesz się stawiać to jeden z drugim wyjedzie ci z tekstem, że na twoje miejsce 10-ciu czeka a jak wymyślił jakiś idiota sklepy spożywcze na stacjach paliw gdzie wszystko się marnuje to pewnie jeszcze nagrodę dostał pajac za świetny pomysł i dalej pracuje, gdyby to był zwykły pracownik z własnej kieszeni jeszcze by dołożył. Reasumując praca dla ludzi o mocnych nerwach i ogromnym dystansie do życia, ale socjal ok i pensja przynajmniej na czas rzadkość w tych czasach, gdyby jeszcze wszystkich równo traktowali i nie było kolesiostwa było by rewelacyjnie.

aktualny pracownik NKT

Hej kochani, jeśli interesuje was zatrudnienie w firmie PKN ORLEN to właśnie pojawiła się świeżutka oferta pracy. Warto zobaczyć bo podobno mało miejsc a dużo ludzi chętnych. Poszukuje osoby na stanowisko kasjer-sprzedawca.   Miejsce wykonywania pracy : Stacja paliw PKN Orlen S.A. w Stanow... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5687919?keywords=&region=

killer
@aktualny pracownik NKT 01.12.2014 18:43

tyś chyba ocipiał!!! kto by chciał za te pieniadze pracowac?? szukaj frajerów u siebie na wsi, czołem!!!

Longer

Ogólnie nie polecam ludziom o nie twardym zadzie.Ciężko się tam robi czepiają się o wszystko a płacą słabo .Standardy wojna z ludźmi i klientami .Wszystko tam wynika od prowadzącej stację a dla niego masz łątkę złodzieja. Robię tam dwa lata i mam dość .Plusy są takie że masz dużo wolnego.

maes

niech ktos opisze jak sie pracuje na zlecenie po ile godzin slyszalem ze maja ciagle sprawy w sadzie pracy

Pingwin

Zjeździłem całe mazowieckie, stworzyliśmy grupę, lecz gdy panowie z solidu dorwali się do władzy i budowali swoje układy to starzy pracownicy z 7 - letnim stażem i doświadczeniem w inkaso stali się niewygodni. Najlepszym sposobem aby w skłócić ludzi to zwolnić część a nowym dać wyższe stawkii polecić starym pracownikom aby uczyli nowych tras )))

góral
@Pingwin 26.12.2013 20:01

Cześć kolego- a mówi się coś u Was o sprzedaży Orlena Ochrony i komu ewentualnie? a jaką macie stawkę godzinową ? bo w Śląskiem mamy 14 brutto-pozdro!!!

zyczliwy

Jak na obca osobe duzo wiesz kto co i jak i dlaczego,nie pracowalas to nie wiesz jak jest na stacji, nie da sie normalnie z ludzmi pracowac bo niektorzy nie potrafia sie zachowac,zapewne TY tez do nich nalezalas i teraz piszesz bo ktos zwrocil Ci uwage,nie oczerniaj bo gó..o wiesz i w d...e bylas;-))Sama nie omijasz bo musisz swojego szrota zatankowac ciemniaku jeden;_)pozdrawiam

Sylwia

Witam. Chciałabym tylko napisać kilka zdań na temat stacji paliw w miejscowości Kobylniki (trasa Sochaczew - Płońsk). Miałam ostatnio szansę posłuchać rozmowy obsługi z klientem (ostro było!!!) Ja jestem wstanie zrozumieć, że jest stres w pracy i trzeba się jakoś rozładować, ale to co się na tej stacji dzieje to jednym słowem PRZEDSZKOLE... Najmłodsi pracownicy (nie tylko wiekiem ale i stażem) potrafią sobie z klientów żartować tak jakby byli kumplami od kielicha, do nalewania gazu to już nawet nie wychodzą (co chyba jest niedozwolone) bo klient sam może sobie nalać a jak już zwrócisz uwagę to możesz usłyszeć dwa znane wszystkim klientom teksty: "...podać numer do szefa? Mnie nikt nie zwolni..." albo co ciekawszy: "...mam wyjść za Tobą... bo mogę Ci..." Normlnie żenada i co ciekawe właściciel wie o wszytskim ale wisi mu to kalafiorem co jego narybek robi z klientami, bo i tak muszą przyjść i zatankować no bo to jedyna stacja w okolicy. Szczerze to powiem że dziwi mnie pobłażliwość firmy Orlen na takie sytuacje bo to świadczy o nich, a markę stracić można a trudniej będzie ją odzyskać... Omijajcie tę stację z daleka!!! Pozdrawiam Sylwia ;-)

Spojrzałam z ciekawości na to forum:-) No cóż by tu jeszcze dodać... 2 lat jako specjalista i 4 jako kierownik w PKN Orlen S.A. to prawdziwa szkoła życia. Pozytywny aspekt: doświadczenie i wiedza, liczne kursy i szkolenia na koszt firmy, duże grono miłyc ludzi i przyjaźnie na całe życie, bardzo dobre zarobki. Czarna strona medalu: dużo stresu i praca powyżej 8 godzin, sprzeczne decyzje, błędy w zarządzaniu którymi obarczany jest pracownik niższego stopnia bo przecież dyrekor się nie myli (mój miał powiedzenie "twój sukces jest moim sukcesem, twoja porażka jest tylko i wyłącznie twoim problemem"). Nie zgadzam się, że do Orlenu dostają się wyłącznie ludzie po znajomościac. Jesem przykładem tego, że można pracować bez znajomości. prawda jest jednak taka, że niestety procent ludzi którzy dostają sie bez kontaktów jest znikomy.

Madzia

ja pracuje na stacji paliw BLISKA i powiem że podzielam tutujsze wypowiedzi. Najgorsze jest to że człowiek pracuje niedziele, święta, nocki etc. robi najgorszą robotę a te Pionki z góry się uwazaja za Bog wie kogo a na mowe o podwyzce to odpowiadaja że na chleb mamy!!!! w ogole smiech na sali jacy ludzie tam pracuja. Ciekawe jak by mu tak dac 1300 zloty i niech sobie zyje tak z dnia na dzien i utrzymuje rodzine!!!!! Żenada!!!!

TOTI

W Orlenie niedaleko Wrocławia pracuję juz prawie rok. KIEROWNICY MAJĄ PRACOWNIKA GDZIEŚ A ŻE SĄ AJENTAMI TO DOSTAJĄ KASĘ NA SWOJĄ FIRMĘ I OBCINAJĄ PENSJE SWOIM PRACOWNIKA ŚREDNIE ZAROBKI TO 1300 NA RĘKĘ. JEDYNIE MOŻNA POLEGAĆ NA PIENIĄŻKACH Z TK ALE MUSI BYĆ ZROBIONE NA 100% I TU CZĘSTO WŁAŚNIE ORLEN KŁAMIE.ZŁODZIEJE STACJE SIĘ SYPIĄ A OD NAS WYMAGAJĄ CUDÓW W OBSŁÓDZE

dcxfvxr

Potwierdzam. Rekrutacje ustawione. Szkoda czasu żeby się tam fatygować na rozmowę. Nie masz pleców - nie masz roboty!!!!

yar

W niektórych działach (usunięte przez administratora) podczas gdy osoby z innych powoli uzależniają się od kawy z braku zajęcia (\\\"orlenowskie gwiazdy\\\"). Przełożeni wyzuci z ludzkich odruchów potrafią nawet liczyć wyjścia do toalety. Ludzie pracują od 7 lub 8 a Pan J....s (szef działu hurtu) potrafi wparować o 18 !!! sprawdzić kto odważył się już pójść do domu a kto jeszcze dyma i walczy z robotą nie do przerobienia. Najlepsze jest to że przełożeni widzą nawał pracy, który trzeba wykonać ale nic sobie z tego nie robią. Dla nich nie liczy się człowiek, jego rodzina ani tym bardziej zdrowie pracownika ważne są tylko tabelki i wykresiki. Pracownicy nie usłyszeli ani słowa zachęty czy choćby podziękowania za pracę po godzinach (ok 10-15 godz. tygodniowo). To stado \\\"niepełnosprytnych\\\" na górze nie bierze pod uwagę że nawet \\\"najlepszego konia można zajeździć na śmierć\\\" a wtedy co ?? sami zabiorą się za obsługę klienta ??? Firma znana, duża, w miarę dobrze płacą ale niektórzy menagerowie bardziej nadawali by się na \\\"załogę\\\"(usunięte przez administratora)

kandydat 2

Zgadzam się też byłem na kilku rekrutacjach.Idiotyczne pytanie niezwiązane z pracą. Próbuje się dostać od kilkunastu lat lecz niestety nie mam znajomości.Nieważne że skończyłem szkołę przyzakładową.Zatrudnia się osoby nie mające zielonego pojęcia o zawodzie.Szkoda gadać, rekrutacje są ustawione.

kandydat

Niedawno miałem wątpliwą przyjemność uczestniczyć w rekrutacji do Centrali Orlenu. Już na spotkaniu z Paniami z Działu HR było widać, że cała rekrutacja jest "ustawiona". Panie zadawały idiotyczne pytania a ja nie mogłem o nic zapytać. Mam już za sobą nie jedną rozmowę rekrutacyjną i tak idiotycznych pytań jak w Orlenie nigdy nie słyszałem. Zastanawiam się po co oni robią taki cyrk z rekrutacją jak i tak na "lepsze stołki" zatrudniają swoich.

....

zgadzam się! kierownicy to osoby przypadkowe, a słowo "niekompetentne" nawet nie odzwierciedla całej sytuacji. Pracownicy niższych szczebli odwalają całą robotę a kierownicy chwalą się osiągnięciami ! zadziwiające jest tylko ze tak potężna organizacja nie radzi sobie z kontrolą....... przykre ale prawdziwe

niestety pracownik orlenu

orlen to wielka sitwa kolesi, którzy wyzyskują pracowników aby nabijać swoje premie, większość kierowników to osoby przypadkowe, niedouczone i niekompetentne, w biurach panuje mobbing i niewyobrażalny stres, ludzie poświęcają się za tzw.psie pieniądze,bo pracownicy zatrudniani są za minimalne stawki i na najmniej korzystne formy umowy,szkoda gadać..

max

Nieczba znajomosci żeby tam pracowac tylko ja pracowałem i sie zwolniłem bo to wielka mafia

Zostaw opinię o PKN ORLEN - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN ORLEN