Opinie o PKN ORLEN w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PKN ORLEN. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PKN ORLEN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN ORLEN w Płock

Dominika

Na jakich stanowiskach są wakaty?

akcjonariusz
@Dominika

jak masz rekomendację z nowogrodzkiej to się znajdą

Edward
@akcjonariusz

Bez rekomendacji nie ma żadnych szans na dostanie się do pracy w PKN ORLEN? Nie bardzo rozumiem, o co chodzi z tymi rekomendacjami.

123-staż

Witam, chciałbym sie dowiedzieć czy cieżko dostać sie na staż? Jak wygląda rozmowa juz po zaproszeniu do firmy, o co pytają itp? Bardziej pytam o dział petrochemii.

Zastanawiający spokój na forum. Liczyłem na jakieś newsy o pracy.

Myślę, że sporo zawiści przemawia w waszych opiniach a nie obiektywnej oceny!!

Starszy Specjalista

Klasyczne wysłanie CV przez internet. Odzew po 2-3 tygodniach. Spotkanie w biurowcu na ul. Chemików 7. Pytania dotyczące stanowiska na które aplikuje zadawał kierownik. Zastanawiałem się skąd mam wiedzieć skoro w ofercie pracy nic szczególnego nie było napisane, ale mówię no dobra zaimprowizuję. Czy zgodzę się na obniżenie swoich zarobków przy awansie ze starszego operatora na starszego specjalistę, który jest kilka grup wyżej i ma brutto 9300 zł. Tu został przedstawiony mi argument mojego doświadczenia, którego według rekruterki i kierownika nie miałem, ale pracowałem 5 lat na instalacji i ok. 1.5 roku na sterowni, a praca akurat opierała się głównie o unowocześnienia na instalacjach produkcyjnych. Przyszedłem po stanowisko, które jest wyżej od mojego o 3-4 grupy i zarobki brutto są wyższe o gdzieś 1400zł a dostałem propozycje niższego stanowiska czyli młodszego specjalisty, bądź specjalisty z redukcją zarobków które wypracowałem przez ciężką pracę i naukę na trudnych instalacjach... Mało tego stanowisko, które piastowałem wtedy było o wiele odpowiedzialniejsze niż te na które aplikowałem. Następnym razem wytłumaczę to im po angielsku... To był piękny ruch ze strony rekrutujących, by zniechęcić mnie. Zastanawiałem się jak to jest, że ktoś dostaje tą pracę właśnie bez takiego doświadczenia jak ja i pracują tam kobiety, a kobiet na instalacje przyjmują 1 na gdzieś 5000 osób. Później trochę porozmawiałem sobie z kierownikiem po angielsku. Nie wiem jak wypadłem, ale znam angielski bo w końcu zdobyłem stacjonarnie mgr inż.. Pozostaje mi zaczekać aż ktoś z mojej rodziny urodzi się i awansuje wyżej ode mnie na kierownika to wtedy ja sobie awansuje parę lat przed emeryturą...

- metodyka pracy na tym stanowisku - naprędce musiałem wymyślać unowocześnienia mojej instalacji - język angielski - sytuacje stresowe - moja szkoła

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Inżynier utrzymania ruchu
Płock
„Wodociągi Płockie” Sp. z o.o.

Kuna

Czy ktos to czyta, z dyrektorow pionu zrobia impreze w Duninowie ijuz kupili Dyrektora

Janek

nieżyjący brat naszego mistrza olimpijskiego pana Majewskiego też w bardzo ładnym stylu dostał się do zakładowej straży pożarnej i to bez żadnej rekrutacji..to są dopiero układziki

Kuna
@Janek

To prawda,ale co gorsze nic sie nie zmieniło a nabrało tempa Poprostu Bezprawie.

Spojrzałam z ciekawości na to forum:-) No cóż by tu jeszcze dodać... 2 lat jako specjalista i 4 jako kierownik w PKN Orlen S.A. to prawdziwa szkoła życia. Pozytywny aspekt: doświadczenie i wiedza, liczne kursy i szkolenia na koszt firmy, duże grono miłyc ludzi i przyjaźnie na całe życie, bardzo dobre zarobki. Czarna strona medalu: dużo stresu i praca powyżej 8 godzin, sprzeczne decyzje, błędy w zarządzaniu którymi obarczany jest pracownik niższego stopnia bo przecież dyrekor się nie myli (mój miał powiedzenie "twój sukces jest moim sukcesem, twoja porażka jest tylko i wyłącznie twoim problemem"). Nie zgadzam się, że do Orlenu dostają się wyłącznie ludzie po znajomościac. Jesem przykładem tego, że można pracować bez znajomości. prawda jest jednak taka, że niestety procent ludzi którzy dostają sie bez kontaktów jest znikomy.

Lucy

Czy mógłbyś pomóc w wypełnieniu aplikacji? Ile wpisać w oczekiwaniach finansowych?

@Lucy

zależy na jakie stanowisko, ale jeżeli masz doświadzczenie i nie boisz się samodzielnej pracy to nie schodź poniżej średniej krajowe

Sylwia

A moja praca to stosowanie się do zasad, u żadnego pracodawcy nie mam problemów, coprawda dawno temu zaczynałam u nich, ale ... teraz już gdzie indziej, czasami było ciężko, ale dało się wiele nowych osób poznać:) Kiedy zaczynasz eksplorować temat szczęścia, zaczynasz szukać dobrych pomysłów i inspiracji. Oto one – wg mnie najlepsze cytaty o szczęściu. A jakie są Twoje ulubione? 1. Prawdziwe szczęście trwa wiecznie i nie może być zniszczone. Wszystko, co nie posiada tych dwóch własności, nie jest prawdziwym szczęściem. Epiktet z Hierapolis 2. Zachowuj się tak, jakbyś już był szczęśliwy, a zobaczysz, że faktycznie będziesz szczęśliwy. Dale Carnegie 3. Najlepszym sposobem na osiągnięcie szczęścia jest rozsiewanie go wokół siebie. 4. Zachowuj się tak, jakbyś już był szczęśliwy, a zobaczysz, że faktycznie będziesz szczęśliwy. Dale Carnegie 5. Szczęście nie jest czymś co przychodzi gotowe. Ono pochodzi z Twoich własnych działań. Dalai Lama 6. Uczynić kogoś szczęśliwym – to jakby jego życie pomnożyć i pogłębić. Henri Frederic Amiel 7. Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże. Buck Pearl 8. W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (…). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. de Mello Anthony 9. Nie mam czasu być nieszczęśliwa. Życie to świetna zabawa. Fannie Flagg 10. To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia. Paul Thiry Holbach 11. Między domem a pracą są małe zakamarki szczęścia: ptak, ogród, powitanie sąsiada, uśmiech dziecka, kot wygrzewający się na słońcu. Pam Brown 12. Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie… Emerson Ralph W. 13. Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości (szczęścia), a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi. Bosmans Phil 14. Szczęście to radość z nowego dnia, bezchmurne niebo w południe i słowo „kocham” na dobranoc. Katarzyna Michalak 15. W nas jest raj, piekło i do obu szlaki. Kaczmarski Jacek 16. Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową 17. Kiedy szczęście stoi przed nami, wydaje się tak wielkie, że sięga stropu nieba. Ażeby przejść przez nasz próg, robi się tak małe, że często już go nie dostrzegamy. Carmen Sylva 18. Człowiek jest nieszczęśliwy tylko dlatego, że nie wie, iż może być szczęśliwy. Fiodor Dostojewski 19. Jak można przechodzić koło drzewa i nie być szczęśliwym, że się je widzi? Rozmawiać z człowiekiem i nie być szczęśliwym, że się go kocha? Fiodor Dostojewski 20. Spałem i śniłem, że życie jest radością. Obudziłem się i zobaczyłem, że życie jest służbą. Zacząłem służyć i zobaczyłem, że służba jest szczęściem. Rabindranath Tagore 21. Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami 22. Szczęście to dobre zdrowie i zła pamięć 23. Ludzie są na tyle szczęśliwi, na ile sobie pozwolą. Abraham Lincoln 24. Trudno mówić o szczęściu, gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj, zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj. Andrzej Niewinny Dobrowolski 25. Dziwne są ścieżki szczęścia. Niektórzy potrafią zbudować swoje szczęście niemal z niczego, ocalić i rozdmuchać nawet najbardziej nikłą iskrę, choć wiatr i deszcz. Hanna Kowalewska 26. Jeśli chcesz być szczęśliwy przez chwilę – napij się wina, jeśli chcesz być szczęśliwy przez rok – ożeń się, jeśli chcesz być szczęśliwy przez całe życie – zostań ogrodnikiem. Przysłowie chińskie 27. Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki. Anthony de Mello 28. Większość ludzi, nawet w tym stosunkowo wolnym kraju, na skutek zwykłej ignorancji i błędnego rozumowania tak jest zajęta wydumanymi troskami i niezmiernie ciężkimi obowiązkami, że nie potrafi zrywać piękniejszych owoców życia. Henry David Thoreau 29. Szczęście lubi odwzajemniać uśmiech. Dlatego unika ponuraków. Lesław Nowara 30. Wielu ludzi jest nieszczęśliwych jedynie dlatego, że mają czas, aby zastanowić się nad tym, czy są szczęśliwi, czy też nie. George Bernard Shaw 31. Kwiat jest uśmiechem rośliny

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w PKN ORLEN? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

Jest coraz gorzej pracownik traktowany jak (usunięte przez administratora) i tania siła robocza bez żadnych praw pracowniczych najniższa krajowa minimalna premia za sprzedaż tysięcy produktów z bistro wyzysk i praca niewolnicza a do tego mobbing ze strony MS i KR

Biedny pracownik

Warunki bez zmian co chwilę nowy pracownik nikt nie chce pracowac za te pensje i mieć tyle na głowie starzy pracownicy zarabiają tyle co nowi a uczą nowych wszystkiego oraz za wszystko ponoszą odpowiedzialność Dodatki nocne w pensji niech se w (usunięte przez administratora) wsadza za 50 zł wolę spać codziennie w domu Uzeranie się po nocach bo nie idzie to nazwać praca Zapie.... Na osoby które są wyżej Głowno z tego mając oni mają miliardowe premie a my nawet świątecznych żal mi was nachapcie się ile wlezie na naszej biedzie

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Zadupie orlen
@Zainteresowany

Zawsze potrzebuje kto mądrzejszy szuka innej lepiej płatnej firmy najlepiej dochodowa firma w Polsce oraz spółka skarbu państwa a taki wyzysk

Niestety pracujaca na stacji

Ja to jestem ciekawa kiedy jakaś podwyżka będzie za taką odpowiedzialność i tyle roboty na tej stacji powinno się więcej zarabiać a mniej zabierać sobie do kieszeni. Żebym dostała 1490 zł to jest chore. Za to że jako kobieta naginam ciągle na plac i jeszcze do tego sprzątanie kibli osranych po klientach, którzy nie mają kultury i widocznie w domu też sraja na podłogę. Nie pozdrawiam i nie polecam tej pracy!!!! Jedzcie do Niemiec nawet ale nie na orlen wszędzie będzie lepiej niż tu

paper

bardzo fajna firma

Pachołek

Orlen ochrona , Umowa zlecenie stawka w normie godzin około 1600 zł , pewnie że można dorobić do bólu ale za tą stawkę znajdę inną mniej odpowiedzialną pracę !!!

kajka

kuba, faktycznie nie doczytałeś - jest napisane, ze staż jest płatny (na końcu oferty - dodatkowe informacje)

Mariusz

Witam Chce aplikować na stanowisko Młodszy Operator Procesów Produkcyjnych i zastanawiam się jaką kase na reke wpisać. Podpowie ktoś?

Obecny
@Mariusz

Na reke wpisuj 2000

Fisia

Stację dzięki pracownikom są utrzymywane w tak dobrym obrazie ale pracownik pracuje za najniższa krajowa bez żadnych dodatków to ma być ok. Jak tak można szmacic ludzi i nie doceniać .Klienci śmieją się że nie mamy nawy 2000 złotych.

obserwator

Praca fajna gdyby nie warszawskie ołówki które siedzą na (usunięte przez administratora) biorą kolosalne pieniądze za nic czyli nagrody, premie a szary pracownik cieszy się że prace ma a jak będziesz się stawiać to jeden z drugim wyjedzie ci z tekstem, że na twoje miejsce 10-ciu czeka a jak wymyślił jakiś idiota sklepy spożywcze na stacjach paliw gdzie wszystko się marnuje to pewnie jeszcze nagrodę dostał pajac za świetny pomysł i dalej pracuje, gdyby to był zwykły pracownik z własnej kieszeni jeszcze by dołożył. Reasumując praca dla ludzi o mocnych nerwach i ogromnym dystansie do życia, ale socjal ok i pensja przynajmniej na czas rzadkość w tych czasach, gdyby jeszcze wszystkich równo traktowali i nie było kolesiostwa było by rewelacyjnie.

aktualny pracownik NKT

Hej kochani, jeśli interesuje was zatrudnienie w firmie PKN ORLEN to właśnie pojawiła się świeżutka oferta pracy. Warto zobaczyć bo podobno mało miejsc a dużo ludzi chętnych. Poszukuje osoby na stanowisko kasjer-sprzedawca.   Miejsce wykonywania pracy : Stacja paliw PKN Orlen S.A. w Stanow... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5687919?keywords=&region=

killer
@aktualny pracownik NKT

tyś chyba ocipiał!!! kto by chciał za te pieniadze pracowac?? szukaj frajerów u siebie na wsi, czołem!!!

Longer

Ogólnie nie polecam ludziom o nie twardym zadzie.Ciężko się tam robi czepiają się o wszystko a płacą słabo .Standardy wojna z ludźmi i klientami .Wszystko tam wynika od prowadzącej stację a dla niego masz łątkę złodzieja. Robię tam dwa lata i mam dość .Plusy są takie że masz dużo wolnego.

maes

niech ktos opisze jak sie pracuje na zlecenie po ile godzin slyszalem ze maja ciagle sprawy w sadzie pracy

Zostaw merytoryczną opinię o PKN ORLEN - Płock

• Jak się pracuje w PKN ORLEN?

Zobacz opinie na temat firmy PKN ORLEN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN ORLEN?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN ORLEN?

Kandydaci do pracy w PKN ORLEN napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN ORLEN