Opinie o PKN ORLEN w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PKN ORLEN. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PKN ORLEN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN ORLEN w Płock

Pingwin

Zjeździłem całe mazowieckie, stworzyliśmy grupę, lecz gdy panowie z solidu dorwali się do władzy i budowali swoje układy to starzy pracownicy z 7 - letnim stażem i doświadczeniem w inkaso stali się niewygodni. Najlepszym sposobem aby w skłócić ludzi to zwolnić część a nowym dać wyższe stawkii polecić starym pracownikom aby uczyli nowych tras )))

góral
@Pingwin

Cześć kolego- a mówi się coś u Was o sprzedaży Orlena Ochrony i komu ewentualnie? a jaką macie stawkę godzinową ? bo w Śląskiem mamy 14 brutto-pozdro!!!

zyczliwy

Jak na obca osobe duzo wiesz kto co i jak i dlaczego,nie pracowalas to nie wiesz jak jest na stacji, nie da sie normalnie z ludzmi pracowac bo niektorzy nie potrafia sie zachowac,zapewne TY tez do nich nalezalas i teraz piszesz bo ktos zwrocil Ci uwage,nie oczerniaj bo gó..o wiesz i w d...e bylas;-))Sama nie omijasz bo musisz swojego szrota zatankowac ciemniaku jeden;_)pozdrawiam

Sylwia

Witam. Chciałabym tylko napisać kilka zdań na temat stacji paliw w miejscowości Kobylniki (trasa Sochaczew - Płońsk). Miałam ostatnio szansę posłuchać rozmowy obsługi z klientem (ostro było!!!) Ja jestem wstanie zrozumieć, że jest stres w pracy i trzeba się jakoś rozładować, ale to co się na tej stacji dzieje to jednym słowem PRZEDSZKOLE... Najmłodsi pracownicy (nie tylko wiekiem ale i stażem) potrafią sobie z klientów żartować tak jakby byli kumplami od kielicha, do nalewania gazu to już nawet nie wychodzą (co chyba jest niedozwolone) bo klient sam może sobie nalać a jak już zwrócisz uwagę to możesz usłyszeć dwa znane wszystkim klientom teksty: "...podać numer do szefa? Mnie nikt nie zwolni..." albo co ciekawszy: "...mam wyjść za Tobą... bo mogę Ci..." Normlnie żenada i co ciekawe właściciel wie o wszytskim ale wisi mu to kalafiorem co jego narybek robi z klientami, bo i tak muszą przyjść i zatankować no bo to jedyna stacja w okolicy. Szczerze to powiem że dziwi mnie pobłażliwość firmy Orlen na takie sytuacje bo to świadczy o nich, a markę stracić można a trudniej będzie ją odzyskać... Omijajcie tę stację z daleka!!! Pozdrawiam Sylwia ;-)

Madzia

ja pracuje na stacji paliw BLISKA i powiem że podzielam tutujsze wypowiedzi. Najgorsze jest to że człowiek pracuje niedziele, święta, nocki etc. robi najgorszą robotę a te Pionki z góry się uwazaja za Bog wie kogo a na mowe o podwyzce to odpowiadaja że na chleb mamy!!!! w ogole smiech na sali jacy ludzie tam pracuja. Ciekawe jak by mu tak dac 1300 zloty i niech sobie zyje tak z dnia na dzien i utrzymuje rodzine!!!!! Żenada!!!!

Starszy Specjalista

Klasyczne wysłanie CV przez internet. Odzew po 2-3 tygodniach. Spotkanie w biurowcu na ul. Chemików 7. Pytania dotyczące stanowiska na które aplikuje zadawał kierownik. Zastanawiałem się skąd mam wiedzieć skoro w ofercie pracy nic szczególnego nie było napisane, ale mówię no dobra zaimprowizuję. Czy zgodzę się na obniżenie swoich zarobków przy awansie ze starszego operatora na starszego specjalistę, który jest kilka grup wyżej i ma brutto 9300 zł. Tu został przedstawiony mi argument mojego doświadczenia, którego według rekruterki i kierownika nie miałem, ale pracowałem 5 lat na instalacji i ok. 1.5 roku na sterowni, a praca akurat opierała się głównie o unowocześnienia na instalacjach produkcyjnych. Przyszedłem po stanowisko, które jest wyżej od mojego o 3-4 grupy i zarobki brutto są wyższe o gdzieś 1400zł a dostałem propozycje niższego stanowiska czyli młodszego specjalisty, bądź specjalisty z redukcją zarobków które wypracowałem przez ciężką pracę i naukę na trudnych instalacjach... Mało tego stanowisko, które piastowałem wtedy było o wiele odpowiedzialniejsze niż te na które aplikowałem. Następnym razem wytłumaczę to im po angielsku... To był piękny ruch ze strony rekrutujących, by zniechęcić mnie. Zastanawiałem się jak to jest, że ktoś dostaje tą pracę właśnie bez takiego doświadczenia jak ja i pracują tam kobiety, a kobiet na instalacje przyjmują 1 na gdzieś 5000 osób. Później trochę porozmawiałem sobie z kierownikiem po angielsku. Nie wiem jak wypadłem, ale znam angielski bo w końcu zdobyłem stacjonarnie mgr inż.. Pozostaje mi zaczekać aż ktoś z mojej rodziny urodzi się i awansuje wyżej ode mnie na kierownika to wtedy ja sobie awansuje parę lat przed emeryturą...

- metodyka pracy na tym stanowisku - naprędce musiałem wymyślać unowocześnienia mojej instalacji - język angielski - sytuacje stresowe - moja szkoła

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Inżynier utrzymania ruchu
Płock
„Wodociągi Płockie” Sp. z o.o.
TOTI

W Orlenie niedaleko Wrocławia pracuję juz prawie rok. KIEROWNICY MAJĄ PRACOWNIKA GDZIEŚ A ŻE SĄ AJENTAMI TO DOSTAJĄ KASĘ NA SWOJĄ FIRMĘ I OBCINAJĄ PENSJE SWOIM PRACOWNIKA ŚREDNIE ZAROBKI TO 1300 NA RĘKĘ. JEDYNIE MOŻNA POLEGAĆ NA PIENIĄŻKACH Z TK ALE MUSI BYĆ ZROBIONE NA 100% I TU CZĘSTO WŁAŚNIE ORLEN KŁAMIE.ZŁODZIEJE STACJE SIĘ SYPIĄ A OD NAS WYMAGAJĄ CUDÓW W OBSŁÓDZE

dcxfvxr

Potwierdzam. Rekrutacje ustawione. Szkoda czasu żeby się tam fatygować na rozmowę. Nie masz pleców - nie masz roboty!!!!

yar

W niektórych działach (usunięte przez administratora) podczas gdy osoby z innych powoli uzależniają się od kawy z braku zajęcia (\\\"orlenowskie gwiazdy\\\"). Przełożeni wyzuci z ludzkich odruchów potrafią nawet liczyć wyjścia do toalety. Ludzie pracują od 7 lub 8 a Pan J....s (szef działu hurtu) potrafi wparować o 18 !!! sprawdzić kto odważył się już pójść do domu a kto jeszcze dyma i walczy z robotą nie do przerobienia. Najlepsze jest to że przełożeni widzą nawał pracy, który trzeba wykonać ale nic sobie z tego nie robią. Dla nich nie liczy się człowiek, jego rodzina ani tym bardziej zdrowie pracownika ważne są tylko tabelki i wykresiki. Pracownicy nie usłyszeli ani słowa zachęty czy choćby podziękowania za pracę po godzinach (ok 10-15 godz. tygodniowo). To stado \\\"niepełnosprytnych\\\" na górze nie bierze pod uwagę że nawet \\\"najlepszego konia można zajeździć na śmierć\\\" a wtedy co ?? sami zabiorą się za obsługę klienta ??? Firma znana, duża, w miarę dobrze płacą ale niektórzy menagerowie bardziej nadawali by się na \\\"załogę\\\"(usunięte przez administratora)

kandydat 2

Zgadzam się też byłem na kilku rekrutacjach.Idiotyczne pytanie niezwiązane z pracą. Próbuje się dostać od kilkunastu lat lecz niestety nie mam znajomości.Nieważne że skończyłem szkołę przyzakładową.Zatrudnia się osoby nie mające zielonego pojęcia o zawodzie.Szkoda gadać, rekrutacje są ustawione.

kandydat

Niedawno miałem wątpliwą przyjemność uczestniczyć w rekrutacji do Centrali Orlenu. Już na spotkaniu z Paniami z Działu HR było widać, że cała rekrutacja jest "ustawiona". Panie zadawały idiotyczne pytania a ja nie mogłem o nic zapytać. Mam już za sobą nie jedną rozmowę rekrutacyjną i tak idiotycznych pytań jak w Orlenie nigdy nie słyszałem. Zastanawiam się po co oni robią taki cyrk z rekrutacją jak i tak na "lepsze stołki" zatrudniają swoich.

....

zgadzam się! kierownicy to osoby przypadkowe, a słowo "niekompetentne" nawet nie odzwierciedla całej sytuacji. Pracownicy niższych szczebli odwalają całą robotę a kierownicy chwalą się osiągnięciami ! zadziwiające jest tylko ze tak potężna organizacja nie radzi sobie z kontrolą....... przykre ale prawdziwe

niestety pracownik orlenu

orlen to wielka sitwa kolesi, którzy wyzyskują pracowników aby nabijać swoje premie, większość kierowników to osoby przypadkowe, niedouczone i niekompetentne, w biurach panuje mobbing i niewyobrażalny stres, ludzie poświęcają się za tzw.psie pieniądze,bo pracownicy zatrudniani są za minimalne stawki i na najmniej korzystne formy umowy,szkoda gadać..

max

Nieczba znajomosci żeby tam pracowac tylko ja pracowałem i sie zwolniłem bo to wielka mafia

tomek

Firma bardzo rozwojowa, stabilna, odpowiedzialna, duze szanse na awans, premie, podwyżki. Ciezko sie dostac chyba ze po znajomosci:)

Zostaw merytoryczną opinię o PKN ORLEN - Płock

• Jak się pracuje w PKN ORLEN?

Zobacz opinie na temat firmy PKN ORLEN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN ORLEN?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN ORLEN?

Kandydaci do pracy w PKN ORLEN napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN ORLEN