Opinie o Crystal Call Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Crystal Call Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Crystal Call Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crystal Call Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

say Nowy wpis

Hej, a jak to wygląda teraz sprawa z zarobkami dla operatorów maszyn czy kontrolerów jakości, wiecie może? Chętnie bym się załapał, bo i tak jest szansa u nich na dwuskładnikowe wynagrodzenie, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Dzięki za odpowiedź.

nie mieliśmy w ogóle takiej rekrutacji w Bielsku

czekoladka

A ja słyszałam że stawka to 13 zł brutto

Pietrek

Jak najprościej dostać się do tej pracy ? Zależy mi na tej pracy bo wiele o niej czytałem i więcej jest tych dobrych opinie a to się rzadko zdarza. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź :)

annnnn
@Pietrek

hr@crystalcall.eu - wyślij swoje CV na pewno oddzwonią :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Crystal Call Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Pietrek

annnnn
@Pietrek

hr@crystalcall.eu - wyślij swoje CV na pewno oddzwonią :)

na 3 pietrze są projekty na których masz od razu umowę o pracę i warunki wydają się być lepsze

Olek

Praca jak praca, wszędzie trzeba robić żżeby zarobić. Terminowość wypłat ok i mowa o pracę dają trochę spokoju, ale jak wszędzie można w miarę dorobić na premii. Ogólnie polecam, atmosfera lepsza niż gdzie indziej.

blueberry

mialam okazje jakiś czas pracować w tej firmie, nie jest to praca zbyt wymagajaca, atmosfera miedzy pracownikami jest dobra, ale trzeba wciskac ludziom produkty ktorych nikt normalny raczej by nie kupil a od tego zalezy prowizja ktora i tak jest niewielka i trudno zarobic dobre pieniadze, co do terminowosci wyplat jest wszystko ok, ale bardziej polecam sasiada crystall call w ktorym obecnie pracuje i wg mnie jesli chodzi o sama atmosfere pracy jest o wiele lepiej

Miet

Praca w Crystal Call jest wymagajaąa tzn, musisz zrobic dzienny plan sprzedazowy, co jest normalne w tego typu pracy ale i mozna fajnie zarobić, poza tym ciąglke Cie szkolą i ucza jak robic to najlepiej.Pracuje sie przyjemnie

elop

Prosze powiedzcie coś więcej o pracy w Crystal Call. Jestem zainteresowany pracą w tej firmie.

Jasiek

Co się tam sprzedaje? I jak z wypłata mi? Pomóżcie. Jutro mam rozmowę. I nie wiem czy warto isc

NESKA

PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE I ZADOWOLONA BYŁAM A CZASAMI TO TYLE SIĘ WYSŁUCHAŁAM O SWOJEJ PRACY ZE JAK WRACAŁAM DO DOMU GŁOWA I USZY NIE TA ALE OGÓLNIE LAJT TYLKO LUDZIE SOBIE UBZDURALI I CHANBIĄ CZYJAS PRACE BO TO SIĘ IM NIE PODOBA BO TAM TO I CZASAMI TACY BESZCZELNI ZE ODBIORA I SŁUCHAWKĄ DUP pozdrowienia dla wszystkich pracowników z Crystal Call i WESOŁYCH ŚWIAT WIELKANOCNYCH

Maniek

To jest w tym samym miejscu co niegdyś Universal Agent. Czy to ta sama firma lub w jakiś sposób z nią związana?

nina
@Maniek

crystal i UA to dwie odrebne firmy ktore nie maja ze soba nic wspolnego

Crystal

Crystal Call promuje usługi i produkty dla swoich klientów, którym oferujemy profesjonalizm, lojalność i szacunek. Jeśli i Ty posiadasz te cechy przyłącz się do nas!

japlapla

1200 to moze i dają ale życze powodzenia w sprzedaży maszynek...heheh

Zostaw merytoryczną opinię o Crystal Call Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Crystal Call Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.

Crystal Call Sp. z o.o.