Opinie o Nord Capital Sp. z o.o. w Połchowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nord Capital Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nord Capital Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nord Capital Sp. z o.o. w Połchowo

realny...

napiszcie moi drodzy co możecie Firmie dać, a nie ile da się "wyciągnąć"...liczy się biznes - czyli umiejętności, wiedza, etc, etc....

praca kasa

dla mnie sa dwie najwazniejsze sprawy ,.... ile mozna zarobic w danym miejscu i czy istnieje szansa na rzowoj i podniesienie kwalifiakcji . wiecie kazdy lubi dostawac podwyzki ale czy tutaj jest taka szansa. pozdrawiam wszystkich ktorzy sa zainteresowani praca ale boja sie zapytac - uprzedizlem was.

do Michał

Jeżeli myślisz o pracy jako specjalista... to powiem tak, jak lubisz siedzieć z telefonem przy uchu i wciskać klienta droższy towar niż konkurencja na gorszych warunkach i sprawia Ci to satysfakcję to idź np do Orange do działu pozyskiwania klientów tam zarobisz więcej

Mam mieszane uczucia, czy podjąć współpracę z Capitalem, informacje o niezbyt terminowym wpłacaniu pieniędzy mnie mocno zniechęca

byłypracownik

Atmosfera tworzona w przedsiębiorstwie jest nadzwyczaj "wyjątkowa". Firma lgnie do pracownika chytrego i zawistnego. Jeśli masz dobre serce to zniszczą cię w pierwszych miesiącach pracy. Wrogość i nienawiść to cechy pożądane. Ogólny haos w zarządzaniu, dziś jesteś pracownikiem miesiąca, jutro największym wrogiem. Nie znajdziesz tam nikogo kto będzie ci wsparciem, a za to do wbicia noża w plecy będzie wielu chętnych ;). Upodlą i odprawią z kwitkiem. Warto postawić sobie tutaj pytanie- czy tak duża rotacja świadczy o złym wyborze pracowników, czy może ktoś ma problem z zarządzaniem ludźmi? Coś tu nie gra? w końcu rekrutacja wydaje się być dobrze przeprowadzona. Ludźmi trudno rządzić,to fakt, ale odpowiednia wiedza i ludzkie podejście może zmienić wszystko. Rotacja pokazuje ułomność w tej dziedzinie :( szkoda, bo firma ma potencjał.

obecny pracownik
@byłypracownik

Firma ma ogromny potencjał to fakt. Resztę twojej wypowiedzi zostawiam bez komentarza..

Tyle negatywnych opinii co w wypadku Norda rzadko zdarza się o innych firmach, miałbym do nich bliżej ale nie zaryzykuję rzuceniem dotychczasowej roboty żeby rozstać się z Nord Capital po kilku miesiącach. Dzięki za informację i być może uratowanie zycia zawodowego. Hehe..

mord kapitał

Nie idźcie tą drogą. .. Firmę Nord Capital omijajcie szerokim łukiem nawet jak jedziecie wypocząć na półwysep.

Q7

Masz np. 1500 zł netto podstawy +30% kwoty wypłaty w formie stałej premii za to że nie bierzesz L4. Jest to normalna umowa o prace. Jeżeli chodzi o premię czasem są ale kwoty premii tragedia:)

limanda pospolita

Aktualnie poszukują pracowników do wszystkich trzech działów handlowych w tej firmie i to nie dlatego że firma się rozwija. chyba że "W związku z zakończeniem nowej inwestycji poszukujemy Kandydatów" oznacza otwarcie restauracji :)

Q7

Proponują na początek w okolicach 2000 netto na większości stanowisk poza kierowniczymi z tym że dopiero później wspominają że w tym jest zawarty dodatek za 100% obecności (jeden dzień L4 i wypłata dużo niższa), Praca handlowca jeżeli tak to możemy nazwać, bardziej przypomina pracę konsultanta sieci komórkowej, mianowicie wisisz cały dzień na słuchawce i prosisz się klientów żeby kupili od ciebie rybę w wyższej cenie niż u konkurencji. Atmosfera która tam panuje jest raczej ciężka, proponuje przed rozpoczęciem pracy poszukać dobrego psychologa później może być za późno, po kilku latach spędzonych w tej firmie mogę coś już o tym powiedzieć. Rotacje w tej firmie są naprawdę bardzo duże. Jeżeli macie silne nerwy to aplikujcie.

Niedoszlypracownik

Mnie jako zastępcy manadżerki zaproponowali 1500. Widziałam ogłoszenie odnośnie specjalisty ds. handlu zagranicznego. Ja aplikowałam na to stanowisko w maju i ktoś został przyjęty na próbny...widać nie przetrwał. W trakcie każdej wizyty dowiadywałam się o kolejnej zwolnionej osobie, a Pani która przeprowadzała ze mną rozmowę kwalifikacyjną zaprosiła mnie na drugą, podczas której zapytała wprost czy mogę jej zagwarantować, że przez najbliższe dwa lata nie będę zachodzić w ciążę!!!

Jest w tej chwili ogłoszenie na specjalistę ds handlowych ?? Czy warto tam aplikować i jak tam płacą ??

Mike

Byłem, pracowałem 4 miesiące. Za mojej kadencji zwolniono 14 osób z biur (na 40 zatrudnionych ). Nie przedłużyłem dalej umowy bo nie spałem ze stresu. Piekło. Ale jak ktoś nie ma wyboru i musi zapłacić za czynsz to musi wziąć nawet takie (usunięte przez administratora) Takie życie. Tak nas załatwiła PO z reformami pro rozwojowymi że aby zwykłą działalność założyć to trzeba mieć majątek odłożony na płacenie ZUS. Szkoda, to mógł być fajny kraj, "dla wszystkich" .....

Paw

Nie polecam podjęcia pracy w Nordzie. Decyzja należy naturalnie do Ciebie , ale myśle że wpisy na forum mowią same za siebie . Nikt normalny tam nie wytrzyma , albo się zwalniaja sami , a bardziej wytrwałych eliminują oni . Tydzień bez posypania ze stanowiska , jest tygodniem straconym . Praca w reżimie jak u niemca . I dotyczy to wszystkich stanowisk . Lecą ludzie pracujący dłuzej i krócej , z produkcji i biura , ci mali i więksi . Zadna firma nie zmienia tak pracowników jak Nord .Kwestię kondycji finansowej pozosyawię bez komentarza , nie nabierzcie sie na nowy budynek ! Jeśli nie masz innego wyjścia i zadnej możliwosci pracy próbuj , ale licz się z kosztami leczenia u psychiatry , gdyz psycho tam siada strasznie . Ja obecnie odbywam taką " kurację ponordowską ".

Czajnik

Ja natknąłem sie na stanowisko Asystenta biura ...czy warto? pomóżcie

Janka

Widzę, że Nord Capital aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Handlowych - Sprzedaż Telefoniczna B2B. Czy ktoś z pracujących w tej firmie może obiektywnie zasugerować czy warto aplikować. Jaka jest sytuacja wewnętrzna, czy są rozwojowe perspektywy, w miarę godziwe i stabilne wynagrodzenie. Jak się pracuje w Nord Capital?

Tito

Czyli z nimi tylko za gotówkę?

Mojej firmie wisza kase za faktury, kwota nie duza ale z odzyskaniem pieniedzy ciezko.

Mati

Czy ktoś tez ma problemy z odzyskaniem kasy za fakturę wystawioną spółce Nord Capital? Nie wiem dlaczego wstrzymują mi płatność. Mają taki ładny budynek a tu mi małą kasę wiszą.

ryba

Qnap to (usunięte przez administratora) produkcji jestem pewien. Pani (usunięte przez administratora)lepiej znaleźć coś innego niż tam siedzieć i straszyć przepisami.

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Capital Sp. z o.o. - Połchowo

• Jak się pracuje w Nord Capital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nord Capital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nord Capital Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nord Capital Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nord Capital Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nord Capital Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 217 ocen.

Nord Capital Sp. z o.o.