Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Luki

Pytanko.Czy Konsalnet płaci raz w miesiacu na cerfach

@Luki

Tak, raz w miesiącu. Tylko sprawdzaj uważnie, bo czasem lubią zgubić godziny ;)

@Ragal

Gubić? A w jakich okolicznościach? Na co zwracać uwagę? I jeśli sam prowadzisz sobie ewidencje to wszystko w razie czego na sam koniec będzie spoko? Dogadywałeś się tak?

Ragal

Najlepiej samemu podliczyć i wysłać do menagera już podliczone.

Nowykrk

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jakie są stawki na carrefurach ?

Ragal

Czy wy macie wypłacany ekwiwalent za pranie ? U nas na obiekcie kładą największy nacisk na to by zawsze mieć śnieżno biała i wyprasowana koszule, więc człowiek codziennie pierze i prasuje jak ciula, a ani grosza nie widzi. Jak jest u was ?

Sebb
@Ragal

Biedronka Warszawa ekwiwalent 500 zł od wielu miesięcy

Nais

Cześć do którego dnia miesiąca powinny się pojawić paski płacowe w apce nais? Mam tylko pasek z UZ a co z paskiem z UOP? Gdzie dzwonić i pytać o co chodzi?

Kleszczewo

Kleszczewo

Ernest

Jak długo na umowie zlecenie nigdzie nie będę wysylany do pracy?Siedzę w domu ponad miesiąc.Nie dostałem wypowiedzenia,czyli nie jestem zwolniony?Umowa zlecenie do końca roku z zakazem konkurencji.Juz dawno bym znalazł pracę u konkurencji(w firmach gdzie pracowałem),a tak czekam nie wiem na co?

Beata
@Ernest

Jakie jeszcze są warunki na tej wspomnianej umowie? piszesz o zakazie konkurencji ale czy nie ma przy tym deklaracji, że będziesz mieć zapewnioną robotę? zwłaszcza ten cały miesiąc mnie zastanawia. Jak ustosunkowała się do tego sama firma podczas konsultacji?

@Beata

Nie ma w umowie gwarancji pracy.To nie budowa czy zakład,gdzie codzien ktoś musi być,to się jeździło co trzeci dzień.Paragraf 1 punkt 1: Zleceniodawca zleceniobiorcy wskazuje obiekt,gdzie ma pracować.A, że to Biedronki,no to w okolicy jeździłem.Zleceniodawca zastrzega sobie prawo wypowiedzenia umowy po nienależytym wykonaniu zlecenia przez zleceniobiorce.Zlecedionawca ustala karę 1000 zł.za kazde zdarzenie z winy zleceniobiorcy.Kar zero.Obu stronom przysługuje prawo wypowiedzenia umowy zlecenia z okresem 7 dni.Najwazniejsze punkty umowy przytoczyłem.Nikt umowy nie wypowiedział.Moj bezpośredni przełożony menedżer ochrony: będzie praca,dam ci znać!Nie pracuję,ale nic mi niewiadomo, żebym był zwolniony(koleś nie sprawdziłeś się,niestety musimy się rozstać,bo nie jestem z twojej pracy zadowolony,bo to,bo tamto...).Nieraz inni tu pisali: ganiają mnie po innych obiektach.Zero życia osobistego.300 godzin w pracy miesięcznie.A ja jestem na drugim biegunie.Jestem zatrudniony,ale siedzę w domu z zerem godzin i z zerową wypłata.

Paweł33
@Ernest

a co stoi na przeszkodzie wypowiedzenia umowy pracodawcy ???????????????????????????????????????

@Paweł33

Nie ma żadnych przeszkód,żebym złożył wypowiedzenie.Ten czas wolny traktuję jako urlop bezplatny,na którym zbiore winogron.A za jakiś tydzień będę musiał się rozmówić z moim szefem,bo w takiej sytuacji nie będę tkwił.A tak się sklada, że na obiekty handlowe inne firmy non-stop dają ogłoszenia.Jesli mam umowę ważną,to chyba jest oczywiste, że mniej czy więcej godzin od normy 168 godzin powinienem przepracować.Owszem może się zdarzyć, że przez miesiąc na zleceniu siedzi się w domu,bo gdzieś ktoś wyżej się nie dogadał i mnie menedzer ochrony nie ma gdzie wysłać,mimo że w paru sklepach w których byłem nie ma na stale ochroniarza,tylko skoczki zapchaj dziury tam wpadają.Jedynie gdzie nie byłem to w biurowcach.Obiekty handlowe, zakłady,budowy zaliczone.Byly takie sytuacje.Rano się koło 6 budzę patrzę, światełko w smartfonie miga.SMS od szefa:jak się obudzisz szybko do mnie dzwoń!!!I się okazuje, że miałem mieć dzień wolny a mam gdzieś do innego miasta do Biedronki jechać,albo miałem jechać do miasteczka A i szybka zmiana planów i jadę do miasteczka B chociaż na 8-10 godzin,jak nie chcę na 12 godzin.Tak wygląda moja dyspozycyjność-trzeba to jadę.14 lipca w pracy zrobiłem rekord kroków ponad 52 400 i przeszedłem 31 kilometrów w patrolu mobilnym z kolegą, który większość służby przesiedział na monitoringu,a ja się przeplatalem w cywilu wśród klientów.Na forach innych firm też wszystkie zdziwione:jak na ważnej umowie nie pracujesz,ani dostałeś wypowiedzenia?To jakas dziwna sytuacja.Zwolniony?Za co,jak nic nienawywijalem? Pytałem na forum,bo myślałem, że ktoś coś takiego sam miał,albo kogoś takiego zna i odpowie,jak to się skończyło?Mimo wszystko dziękuję BEACIE i PAWŁOWI 33 za odpowiedzi.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!

Elvis
@Ernest

Bierz mundurek , legitymację i oddaj wraz z wypowiedzeniem.

@Elvis

Legitymację mam,a z mundurku mam tylko koszulę,reszta spodnie czy buty z ARMY,także nie mam dużo do oddawania.Koledzy z którymi pracowałem w SKAREMIE na zakładzie u takiego Nagiera,który po paru miesiącach zawsze znalazł dziurę w całym i od kierowników regionalnych żądał nowych pracowników.I też się zdarzyło,że umowę miałem do końca czerwca,a on kazał mnie zabierać w marcu,za coś co się zdarzyło dwie zmiany po mojej!!!W piecu jakieś łożyska poszły coś tam w starym gracie się popsulo...Nie mieli dla mnie w tym okresie pracy i dali mi ugodowe rozwiązanie umowy za wspólnym porozumieniem stron,żeby mi nie płacić.Zeby nie palić mostów nie szedłem na żadne chorobowe i nie leciałem sobie w kulki z nimi.Koledzy mówią:masz jeszcze długą umowę,zaraz 1,5 za chwilę minie 2 miesiące jak nie pracujesz nie ze swojej winy i siedzisz bez kasy,bez wypowiedzenia...to niech ci przynajmniej płacą za stracony czas...Dziwna sytuacja z której musisz się wymiksować,bo roboty w ochronie czy w supermarketach nie brakuje tu na poludniu Polski.A jeszcze ze stopniem niepełnosprawności...od ręki niemalże zatrudniają.

@Elvis

PS.Na żadnym moim świadectwie pracy nie ma żadnego chorobowego-zero godzin!!!Co się podobało kierowniczce w DAR-POLU::bo inni,jak ich tylko zatrudnię mają 10 chorób,a na obiekt kogoś muszę wysłać,bo sama nie będę siedziała.I muszę kogoś przerzucić z innego obiektu,albo zatrudnić nowego człowieka.A taki chodzący pracownik to skarb!!!

Ma ktoś już przelew

Dzień dobry, pytania dotyczące wynagrodzenia należy kierować na adres e-mai hr@seris.pl.

chętny do pracy

Czy ta firma przyjmuje też może do pracy w ochronie , ludzi z symbolami 01-U lub 02-P na orzeczeniu o st . niepełnospr. ??.

@chętny do pracy

Dzień dobry, pytania dotyczące zatrudnienia należy kierować na adres e-mai hr@seris.pl.

So

Wczasy pod gruszą wiadomo kiedy będą wypłacone

zapytanie
@So

Tez chcialbym wiedziec, wniosek zaakceptowany 1 wrzesnia.

...

Zzz
@...

Jutro będzie

Umowa o pracę - dorabiający

Umowa o pracę wypłata za- lipiec 2023 - netto 2492 zł. Czemu ? Dlaczego zarabiając minimalną na etacie dostaję tyle ?

Nn1990
@Umowa o pracę - dorabiający

Przepracowałeś cały miesiąc ? Pełny etat ?

Dorabiający
@Nn1990

Tak pełny etat .

Tede
@Umowa o pracę - dorabiający

PPK, ubezpieczenie?

Pół roku pracuje na umowie zlecenie i dowiedziałam się, że jestem w ciąży, wszystkie składki opłacane są w ZUS-ie. Czy będę mogła pracować do porodu i otrzymywać wszystkie świadczenia z ZUS-u, czy po prostu mnie zwolnią?

XLIWIAYX

Witam, czy ktoś miał taki przypadek, że stawka godzinowa z miesiąca na miesiąc była niższa? Co dostanę wypłatę to okazuje się że wychodzi mi mniej za godzinę niż w poprzednim miesiącu. Umowa zlecenie.

@XLIWIAYX

Dostajesz RMUA tam jest kwota jaką zarobiłeś dzielisz to przez godzimy w mc jakie przepracowałeś i wychodzi ci stawka ile masz na godzinę

Zorientowany
@Marcin

Tylko trzeba pamiętać o tym, że menadżer mógł źle wpisać ilość godzin. Możliwe jest też, że pracownik źle liczy swoje godziny.

wygadany
@Zorientowany

Tak, bo często pośpiech etc. I źle godziny policzone, a wystaczy na spokojnie jeszcze raz policzyć i poprawić :)

Kacper

Hej jeśli ktoś pracuje na umowie o pracę i zlecenie to pensja przelew może by 7go czy 8go ? Mam konto w CreditAgricole

Kowalski
@Kacper

7 albo 8 na 100% jeśli chodzi o umowę o pracę. Zlecenie 7 albo 8 na 90©

EE

Czy ktos w mbanku juz dostal wyplate?

Amber

Witam, czy firma wysyła wypłaty w dwóch przelewach? Bo dostałem jeden a to nawet nie jest połowa tego co powinienem dostać.

Zorientowany
@Amber

Tak, mogą być dwa przelewy

piusiemekku

Mam pytanie czy dzisiaj będą przelewy z pensją

olo
@piusiemekku

już jest kasa pko bp

@olo

Dzięki to pewnie zaraz będzie w Santander

Elu

Nie wszystko

Santander już jest

Xyz

Witam czy w konsalnecie istnieje coś takiego jak pożyczka zakładowa ?ktoś mi kiedyś tak powiedział czy tylko zapomoga losowa?

Witam , jak wypisać wniosek urlopowy aby otrzymać wczasy pod gruszą? Tzn ile godzin urlopowych musi być na druku itp ? Czy może ktoś mi to łopatologicznie wytłumaczyć? Dziękuję

@Marcin

Musi być minimum 2 tygodnie albo jak kto woli 10 dni roboczych czyli 80 godzin jednym ciągiem.To wszystko jeśli chodzi o urlop ale jeszcze liczą się dochody na osobę w rodzinie,Jak masz za wysokie to nic z tego.Kwota zmienią się co rok,

@Marek

@Matek . Czyli generalnie ma być 14 dni jednym ciągiem ale na druku wpisuje godziny tylko z dni roboczych tak jak przy zwykłym urlopie ?

@K2

Liczę na szczerą i normalną odpowiedź. Proszę. Od dwóch miesięcy miałem trudność że znalezieniem pracy. Mam swoje zobowiązania bankowe itd. Czekam na wypłatę jak na zbawienie. Pracuję na ochronie Konsalnet. Jestem na zleceniu od 1 lipca. Czy można się dzisiaj (10.08.20023) spodziewać wypłaty ? Nie zdarza się żaden poślizg ? Proszę o informację to naprawdę bardzo ważne. Dziękuję.

Rafał
@@K2

Od 2012 wypłata za zlecenie ZAWSZE była przed 15, a za umowę o pracę najpóźniej 10.

bankier
@@K2

Standard w firmie przy 2 zleceniach to wypłata do 10 i w tym samym miesiącu ostatniego.Jak pracujesz od 1.01. to wypłatę za styczeń dostaniesz 10 lutego a za luty na koniec miesiąca.W marcu nic bo za marzec do 10 kwietnia a za kwiecień znowu ostatniego.

@@K2

Firma płaci bez poślizgu ale nie zawsze wszystko więc trzeba sprawdzać kwotę,

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1068, z czego 342 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 459 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.