Opinie o Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. w Kraków

SwiezeWarzywo

Semahead to już inne miejsce niż to co było jeszcze kilka miesięcy temu. To co jest na 1 i 2 stronie tych opinii jest już w gruncie rzeczy nieaktualne. Bo to wszystko w semahead się zmieniło. Odeszło szefostwo, które robiło to co robiło. Może założą swoją agencje z tymi ideałami i zasadami jakie próbowali forsować w semahead. Teraz jest inaczej i szkoda czytać dwie pierwsze strony tych opinii. Jeśli ktoś chce się tam zatrudnić to niech wysyła CV. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Ja spróbowałem. Polecam. W semahead mam kilku dobrych znajomych i mogę polecić to miejsce. Są to bardzo fajni ludzie z którymi można nie tylko pracować. Są tam nawet osoby które wszystkiego się nauczyły prawie od 0 i teraz robią "~dobre SEO". Na plus: - UoP - duża marka Interii, więc jest co wpisać do CV i być częścią czegoś wielkiego - owoce raz w tygodniu - wspaniałe dziewczyny w dziale HR :D - Dział CM ma teraz super nowego lidera :) - miejsce na przerwy od krzesła komputerowego jak piłkarzyki, konsola czy rzutki Minusy: - niebezpieczna dzielnica - stara siedziba - w lecie jest tam bardzo gorąco = BRAK Klimatyzacji/WENTYLACJI - mały parking - mało kobiet w SEO :( - korporacyjny charakter Pozdrawiam Babilońską i innych :)

lkj

Te negatywne opinie, które tutaj powstają są tworzone przez kilku trolli, którzy myśleli, że w SEMAHEAD świat zawojują nie wkładając żadnego wysiłku w prace. Jednak im się nie udało i teraz się mszczą. A ja osobiście powiem, że w poprzedniej firmie przez 2 lata nie nauczyłem się tak dużo, jak tutaj przez pół roku.

Paulina

Do pewnego momentu można tu było napisać swoją opinię i pożartować, ale nie popadajcie w paranoję. Uważam, że jeśli to wszystko jest prawdą, to wizerunkowo nie jest to dobre ani dla Semahead, ani dla byłych już pracowników. Ale wrzućcie trochę na luz, bo to się odbije na ludziach, którzy zostali na Teatralnym i naprawdę są spoko. Poza tym, wyzywanie ludzi od sku*nów, to już jest bardzo duża przesada! Jeśli ktoś faktycznie poszukuje rzetelnych informacji, to ja mogę napisać jak tam było rok temu: Na plus: - umowa o pracę, - duża marka Interii, więc jest co wpisać do CV, - jeden owocowy dzień w tygodniu, - wyjścia integracyjne, - wspaniałe dziewczyny z HR, do których można przyjść i powiedzieć, co leży na sercu, - szkolenia zawodowe. Minusy: - ogromna rotacja pracowników, - awanse dla osób, które nie mają doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, - stara siedziba - w lecie jest tam bardzo ciepło, - zmienna atmosfera w zespole. Apeluję, żeby trochę uspokoić tę burzę, która tu się zrobiła. Mam wspaniałych znajomych w Semahead, którzy na pewno czytają to i zwyczajnie robi im się przykro. Ja nie pracowałam tam długo, ale pamiętajcie, że w każdej firmie są plusy i minusy. Dajcie spokój temu zamieszaniu, niech każdy robi swoje, bo to zaczyna wyglądać dziecinnie.

Racjonalny
@Paulina

Minusy o ktorych piszesz się nie zmienily i jak widac po komentarzach tylko sie wzmocnily. Rotacja i specjalisci na stanowiskach kierowniczych. Ale taka branza. Duzo mlodych ludzi i nie ma co sie dziwic i jak komus sie nie podoba to nie praca dla niego. Peace

nickk

Popytajcie klientów a nie patrzcie na ten bajzel

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dziennikarz w serwisie Sport?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Byly pracownik

Współtworzyłem dział PPC, świetna ekipa, wspiera się w problemach, inspiruje i non stop uczy. Seo tez spoko goście, nie czytajcie tych bzdur co niektórzy wypisują. Pomyślcie lepiej kto wami manipuluje i dlaczego ????

Tutaj już nie ma żadnych wiarygodnych informacji, a szkoda!

Robcio

Skąd wiesz nick? Ja też tak sądzę, za dużo tu słabej ściemy. To jest spokój miejsce. Były praktykant.

@Robcio

Widać gołym okiem, że negatywne opinie piszą osoby bardzo nieprzychylne tej firmie, natomiast Semahead broni się tworząc pozytywne wpisy i to też widać. Rzetelnych, merytorycznych ocen jest niewiele. Potencjalni kandydaci do pracy są bardzo zdezorientowani...

Robcio

Skąd wiesz? Powiedz coś o sobie czy tam pracujesz?

Nick a czemu śledzisz ten profil? Chcesz się dostać do agencji semahead?

29.06 pracownik Semahead cały bity dzień (od 12:54 do 20:52) klepał neutralno-pozytywne opinie żeby jakoś zakryć tę falę hejtu, która się właśnie przetacza przez tę agencję. Tak wygląda nowoczesne zarządzanie kryzysem?

Nicky nick

Skąd wiesz? Ostatnie dni jakieś bzdury tu piszą w ogóle. Sądzę że konkurencja to robiła. A Ty czemu tu zaglądasz? Hm? :)

PromNick

19-28 czerwca konkurencja z innej krakowskiej agencji normalnie codziennie wypisywala głupoty na tym profilu - nowoczesna konkurencja :D sprawdzone info!

Adamo

Ja sądzę że zmobilizowali wreszcie osoby które coś wiedzą o tej agencji aby się bronić przed tym bagnem. Może wreszcie będzie wiarygodnie a nie tylko czarne kłamstwa, dla mnie spoko. Pozdro!

Byly pracownik

Pracowałam w tej agencji kilka lat i uważam ta prace za najlepszy okres. Nauczyłam sie tam bardzo dużo a co ważne stawiają na rozwój pracownika. Zarobki zależne od kompetencji, wraz z nabieraniem doświadczenia wzrasta płaca. Gdyby nie wyjazd z Krk z powodów osobistych chciałabym tam pracować nadal. Manadzerowie świetni, nastawieni na rozwój pracownika i świetna atmosfera. Rewelacyjna firma na rozwój. Jesli sie komuś nie chce pracować i woli prace gdzie bedzie leżał do góry brzuchem i płaca jest za ilośc wypalonych fajek to bedzie niezadowolony. Osobiście pracodawcę mega polecam. Ambitnym, nie leniom:)

Aa

Kto był ten wie że jest okej

Znam much dobrze

SEO i PPC nie ma lepszego miejsca do nauki i pracy w Polsce

Ludzie skontaktujcie się z kimkolwiek z tamtąd i zobaczycie jaki bullshit pisze konkurencja w niekjtorych komentarzach powyżej

Nick 1988

Wadą tego miejsca pracy niewątpliie jest to że nie płacą za praktyki. Przynajmniej kiedyś. Ale z drugiej strony uczą wiele i jeśli ktoś chce wystartować i się czegoś nauczyć to może warto ponieść taką cenę. Na pewno się nie parzy przysłowiowej kawy.

Ja_tez

Polecam i na staż i do pracy. Spoczko hajs, ludzie w porządku, jak ktoś pisze coś złego to chyba były pracownik który poszedł do konkurencji i nie może inaczej wygrac

nick_1

Teraz ta agecja będzie bez twarzy trochę ale kompetencji tam wciąż wiele

Byly pracownik

Powiem tak a znam ich nieźle. Mają dobre i gorsze okresy, w zeszłym roku była fala odejść (do konkurencyjnych agencji) i mam wrażenie że sytuacja się poprawiła. Może to było trefne ziarno? Karierowicze? Nie ma ludzi niezastąpionych, ważne aby trzymać się pewnych reguł. Teraz z tego co wiem znowu zmiany, może im to wyjdzie na dobre, stare drzewa wycięte , urosną młode. Nie podniecajcie się tak wszyscy, o sile zespołu stanowią kompetencje, motywacja i doświadczenie. Pokażcie mi w okolicy podobną agencje ? Nie ma i nie będzie długo bo inni zamiast wziąć się do pracy ślinią się do monitora przed gowork… Ja wszystkim życzę dobrze ????

Kkk

Na tle Krakowa supcio

Popatrzcie na inne agencyjki jakie mają komentarze wszędzie pusto a tu rynsztok? Przypadek? Czy nieuczciwa konkurencja?

Najlepsza aencja w Google partners tak mówili na jakiejś konferencji

Nick23

Oczy bolą od niektórych komenatrzy sama ściema, nie wiem w co wierzyć

Znam wszystkich

Pracowałąm tam kiedyś krótko i powiem tyle że bez niektórych osob to nie będzie to samo ????

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.?

Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.
3.2/5 Na podstawie 270 ocen.
  • os. Teatralne 9a
    31-946 Kraków

Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.