Opinie o TATRA LAB Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TATRA LAB Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TATRA LAB Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TATRA LAB Sp. z o.o. w Kraków

Jak często w TATRA LAB Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 12 kwietnia na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Czy pracodawca TATRA LAB Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Zmotywowana Nowy wpis

Tak bardzo motywuje. Pani M. wydzwaniała do mnie kilkanaście razy dziennie dowalając kolejne zadania z "pilne" a potem zmiana o 180C i nowe nowe nowe....nowe.... Już sama się pogubiłam w jakiej firmie pracuje, czy tatra lab, czy Steinfeld, Heiligmann, Berkovicz czy jakiej... (myślę ze właściciele tez się pogubili)Najbardziej motywowały mnie z góry ustalone terminy kiedy mogę brać wolne (sierpień lub styczeń), inne miesiące nie wchodzą w grę - czułam, że najlepiej nie brać wolnego nawet bezpłatnego. Najpierw jakiś czas bezpłatne wolne, a potem płatne wybłagane ale jak się wróci to trzeba odrobić pracując od rana do nocy. Przecież każda złotówka się liczy, bo trzeba oszczędzać na pracowniku aby wydawać na głupoty i kolejne szalone pomysły. Tak czułam się tak zmotywowana, że już tam nie pracuje dzięki Bogu.

Czym w TATRA LAB Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Żadnych. Chyba że mówimy o śmieciowej umowie zlecenie, pracy z (usunięte przez administratora) ludźmi i depresją w pakiecie.

Wiktoria

Mnie zachęcili dobrze płatną pracą jak na mój młody wiek, nie mają jeszcze benefitów, ale to bardzo młoda firma, więc dopiero się rozwija. Natomiast dali mi ogromną szansę z zerowym doświadczeniem zostać analitykiem prawnym w zakresie skomplikowanych umów nieruchomościowych, więc będąc germanistką miałam szansę wejść w świat IT.

Były pracownik Nowy wpis
@Wiktoria

Wyciąganie kilku danych z dokumentów, to nie jest ani praca analityka, a tym bardziej "świat IT". Wszystko pięknie brzmi, ale tak naprawdę doświadczenie zdobyte w tej firmie nie przyda się, gdy chce się aspirować do stanowiska "analityk danych", czy jakiegolwiek innego stanowiska w branży IT.

Mogę szczerze polecić pracę w tej firmie, bardzo pomogła mi w mojej karierze jako tłumacz, ponieważ poznałem skomplikowane słownictwo prawnicze oraz związane z rynkiem nieruchomości.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie TATRA LAB Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Czy to call center albo jakąkolwiek praca na telefonie?

@Kasia

Nie, praca polega na analizie dokumentów.

A jakie zarobki na godzinę bru

Ile tam się zarabia

@Kasia

Nie, zupełnie nie, to praca w IT, prawie i nieruchomościach polegających na analizie dokumentów:) Nie ma nic wspólnego z call center

Agnieszka
@A jakie zarobki na godzinę bru

Wynagrodzenie w naszej firmie waha się między 4500 brutto 9000 brutto i dla osób z większym doświadczeniem więcej.

@Kasia

Nie Kasiu, to zupełnie nie call center. Spokojna praca przy analizie dokumentów, zero męczących calli z klientami i innymi osobami z zespołu. W przeciwieństwie do wielu innych prac w korporacji, gdzie ciągle wisisz na callu z zespołem, tutaj można od tego hałasu i słuchawek odpocząć.

Angelika

Uwielbiam pracę w tej firmę, nie miałam doświadczenia i zostałam przyjęta, miałam okazję nauczyć się wszystkiego w zakresie wprowadzania na rynek produktów kosmetycznych. Współpraca z laboratorium niezwykle mnie satysfakcjonuje, dostałam po okresie próbnym umowę o pracę. Polecam przede wszystkim osobom, które cenią sobie pracę w małym zespole i chcą samodzielnie wdrażać swoje pomysły w życie.

@Angelika

W pełni się zgadzam z opinią super prężnie rozwijający się start-up, wiadomo, że wiele rzeczy dzieje się tam z dnia na dzień i często trzeba uczyć się na szybko czegoś nowego, ale to wynik szybkiego rozwoju i jak dla mnie bardzo na plus.

Niezwykle dobrze wspominam współpracę z tą firmą. Poznałam wyjątkowych ludzi i otworzyło mi to drogę do pracy w korporacji w dziale łączącym w sobie prawo i nowe technologie. Miałam także okazję wykorzystać znajomość języka norweskiego.

W opiniach niżej widać, że firma sama pisze sobie opinie, szczególnie ze są dodawane dzień po dniu. Jako pierwsza praca może się sprawdzić, ale nie na długo. Problem z umowami, brak umiejętnego zarządzania, zarobki. Brak komunikacji. Zespół bardzo młody, większość studenci pierwszych lat studiów, co przekłada się na różne problemy. Sam czas wspominam tam dobrze, ale nie polecam jeśli ktoś myśli o normalnej i stabilnej pracy.

Grzegorz S.

Witam, ze swojej strony chciałbym bardzo polecić firmę Steinfeld Sp. z o.o., ponieważ była to moja pierwsza praca i rozumiano mój brak doświadczenia. Generalnie dla tej firmy liczy się zaradność, otwarty umysł, a przede wszystkim gotować do działania i chęć nauki. Jako młodemu prawnikowi, nigdy mi się nie śniło, żebym z tak małym doświadczeniem mógł pracować przy pozwach na całą Europę. Niestety ze względu na aplikację, musiałem odejść z firmy, ale doświadczenie to pozwoliło mi się dostać do renomowanej krakowskiej kancelarii.

Jakie zarobki
@Grzegorz S.

Jakie zarobki

Maciej W.

Stwierdziłem, że zajrzę tutaj, ponieważ zauważyłem, że Steinfeld rekrutuje osoby na stanowisku Młodszego Analityka Biznesowego z j. niemieckim i szczerze powiedziawszy bardzo Wam polecam spróbować swoich sił. Szczególnie, że w czasach pandemii teraz różnie bywa :)

Edyta
@Maciej W.

Cześć Maciej, czy mógłbyś napisać jak wygląda rekrutacja na takie stanowisko w Steinfeld? Czy jest ona prowadzona bardziej na luzie czy jednak pracodawca skupia się na sprawdzeniu umiejętności kandydata? Jak się do niej przygotować? :)

Maciej W.
@Edyta

Cześć, jak chodzi o rekrutację to jest przeprowadzana bardziej na luzie i dość szybko wiadomo co i jak (raczej mowa o dniach, a nie o tygodniach). Dużym plusem tej rekrutacji jest to, że nie ma całego oddziału HR, który wisi na Tobie i pyta się "jak siebie widzisz za 10lat", itd. Z tego co kojarzę, to bardziej chodzi o zapoznanie Ciebie i wyjaśnienie na czym praca będzie polegała, także spokojnie. Jak jesteś ogarnięty i znasz dany język, to nie powinno być większych problemów z dostaniem się :)

Stefan z Bogdańca kuzyn Zbyszk
@Maciej W.

A jakie zarobki z niem

Nie polecam tym, którzy chcą mieć normalną pracę ze stabilnym wynagrodzeniem. Nie zatrudniają nikogo na umowie o prace, pomimo, że często charakter pracy wskazywałby na to, że taka umowa powinna być zawarta. Teoretycznie w umowie dowolność wyboru czasu i miejsca wykonywania zlecenia, ale w praktyce to fikcja. Jak pojawia się większy projekt to życie osobiste pracownika nie ma większego znaczenia, bo według szefostwa liczy się tylko praca i nie ma możliwości, żeby cokolwiek było ważniejsze. Wynagrodzenie jest raczej średnie. Kadra managerska jest tworzona przez wzgląd na staż pracy, a niekoniecznie umiejętność zarządzania. Praca ok, na krótko, może jako pierwsza praca. Generalnie w ostatnim czasie same przestoje, więc nazbieranie na etat graniczy z cudem, a i tak w pierwszej kolejności swoje potrzeby godzinowe zaspokoją managerowie dopiero potem coś skapnie reszcie.

Roman

Skoro napisałeś, że pracodawca nie zatrudnia na podstawie umowy o pracę to strasznie mnie ciekawi jaka forma umowy obowiązuje w firmie Steinfeld? Napisałeś też o tym, że wynagrodzenie jest raczej średnie co tym bardziej mnie zastanowiło bo chciałbym poznać mniej więcej "widełki", które tam obowiązują. Uda mi się czegoś od Ciebie w tym zakresie dowiedzieć? Daj znać, proszę.

Stefan z Bogdańca kuzyn Zbyszk

Jakie zarobki?

Agnieszka

Z czystym sumieniem polecam współpracę z firmą STEINFELD LEGAL, bardzo fajny, zgrany zespół. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie merytoryczne kolegów i koleżanek. Sympatyczna i przyjacielska atmosfera panująca w firmie motywowała mnie codziennie do pracy, nie czułam presji czasu ani nie czułam się jakbym była tam tylko pracować, zawsze znalazł się czas, aby wyskoczyć na dobry lunch na rynek czy porozmawiać i pożartować ze znajomymi z biura. Bardzo ceniłam sobie lokalizację na samym rynku, ponieważ dzięki temu nie czułam, że pracuję gdzieś na odludziu otoczona jedynie biurowcami tylko zawsze po pracy chodziłam na spacery czy spotkania ze znajomymi. Dlatego zdecydowanie dobra lokalizacja ma wpływ na komfort pracy.

Moise

Dear all, I had an opportunity to work on legal global projects with Steinfeld team. The level of support for local community was definatelly outstanding.

Mateusz

Serdecznie polecam wszystkim pracę w STEINFELD Sp. z o.o. Sp.k.. Co prawda już tam nie pracuję, ale miło wspominam tej czas satysfakcjonujących projektów!

Paulina

Jak zaczynałam tam pracę był to jeszcze start-up zajmujący się nowymi technologiami w branży prawnej. Dla mnie była to świetna szansa, aby sprawdzić się w nowym obszarze jako absolwentka studiów prawniczych zupełnie nie wiedziałam, że mogę połączyć znajomość prawa i dzięki temu pracować w branży IT zajmującej się wsparciem technologicznych dużych projektów prawniczych.

Adriann

Pracowałem w tej firmie i miałem okazję wiele się nauczyć oraz poznać niesamowitych ludzi. Jako największą zaletę tej pracy uważam atmosferę w biurze i fajny młody zespół. Miałem wiele rożnych obowiązków związanych z prowadzeniem dużej sprawy gospodarczej i przygotowaniem kompletnej dokumentacji, co pozwoliło mi zdobyć duże doświadczenie już na samym początku mojej kariery zawodowej.

Bardzo polecam pracę w Steinfeld Sp. z o.o. Sp.k., ponieważ pracują tam młodzi, ambitni ludzie. Aktualnie wiem, że rekrutują do zespołu niemieckiego i serdecznie polecam. Szczególnie na studiach była to dla mnie praca idealna, bo mogłem sobie dość dobrze dorobić.

Agata

Pracowałam w tej firmie przy dużym projekcie i przyznaję, że umożliwiło mi to zdobycie ogromnego doświadczenia w obszarze IT oraz prawa oraz otworzyło mi nową drogę w mojej prawniczej karierze zawodowej.

Kotryna

Jako pierwsze doświadczeniem w branży usług prawniczych otrzymałam w kancelarii Steinfeld. Tu zostałam przyjęta pozytywnie do zespołu i mogłam zapoznać się z kolektywną pracą. Firma przeprowadziła kilkudniowe szkolenia w których mogłam poszerzyć oraz otrzymać dodatkową wiedzę z tej branży. Poza tym zawsze mogłam zwrócić się z pytaniem lub prośbą do przełożonego. Przyjemna atmosfera w biurze przynosiła mi satysfakcję z pracy, nie zważając na to czy to był cięzki dzień czy nie. Jest to także dobra okazja na zdobycie nowego doświadczenia , poszerzenia umiejętnosci, pogłebienia znajomości języków oraz zapoznania się z pracą w branży prawniczej od wewnątrz.

Eva

Praca w Steinfeld była moją pierwszą pracą w branży usług prawniczych. Jako studentka z Litwy nie posiadająca większego doświadczenia zostałam pozytywnie przyjęta do zespołu. W każdej chwili mogłam liczyć na wsparcie przełożonego. Poza tym przeszłam kilkudniowe szkolenia oraz miałam okazję poszerzyć swoje umiejętności jako zarządca. Praca nie była trudna, było jej sporo, jednak przynosiła dużo satysfakcji. Elastyczne godziny pracy umożliwiły pogodzić pracę ze studiami. Praca dobrze opłacalna z możliwością awansu. Jest to super miejsce dla młodych ludzi, którzy chcą od czegoś zacząć. Dobra okazja na zdobycie nowego i różnorodnego doświadczenia oraz poszerzenie umiejętności, jak również pogłębienie znajomości języków obcych.

Zostaw merytoryczną opinię o TATRA LAB Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TATRA LAB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TATRA LAB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TATRA LAB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 14 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TATRA LAB Sp. z o.o.
  • ul. Miodowa 33/11