Opinie o Mecalit Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mecalit Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mecalit Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mecalit Polska Sp. z o.o. w Łódź

Ogólnie firma i ludzie są ok. Warunki pracy do przyjęcia. Tylko dyrektorowi (usunięte przez administratora)odbija. Wyzywa na hali pracowników, szczególnie kierowników od (usunięte przez administratora) w, bluzga. Na szczescie do zwykłych pracowników tak nie mówi.

Rafal

Ludzie wy to macie problemy naprawdę firma wydaje się w porzadku tak jak pracownicy:) Pozdrawiam zmianę (usunięte przez administratora)

cola

yeti to ten sam co sam odeszłem ? pewnie tak, hej baranie zmieniłeś imię? fakt coś w tym musi być kogoś mi przypominałeś teraz wiem że yeti

yeti

Tam jest po prostu istny (usunięte przez administratora) br /> Ludzie, wystrzegajcie się tej firmy jak ognia.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mecalit Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Operator maszyn?
aniołek

Panie i Panowie, po co toczycie pianę z ust? Powiedzcie czy ktoś pracuje na Wyspach Brytyjskich w Mecalicie?

Jarek Ambrożek

Firma jest Ok ! - no bez tzw. ,,przesady". Pozdrawiam.

?

O czym Ty ,,mówisz" gościu ?

Jasne - Zgadzam się !

Jarek Ambrożek

A kto Ty Jesteś ? - ujawni się !

D.Grot

Soboty nie sa obowiazkowe , poprostu kierownik sie pyta czy chcesz przyjsc czy nie. A z umowami Manpawer daje umowy o prace miesieczne

cola

Zwalniają tylko leni albo ludzi którzy nie dają sobie rady a co do papierosów to można palić na przerwie w wyznaczonych do tego miejscach.

cola

Domyślam się kim jesteś, (usunięte przez administratora)takie głupoty że aż żal to czytać. Pracowałeś cztery dni w tygodniu ciągle brałeś urlop bezpłatny to się nie dziw że wypłata taka niska. Ja pracuje od jakiegoś czasu i przez te miesiące nie zdarzyło mi się jeszcze żeby wysyłali mnie na przymusowy urlop bezpłatny. Jak się nie chciało robić to teraz masz wolnego do bólu , wypierdzielili cię a nie sam odszedłeś . Ogólnie praca nie jest lekka ale da się wytrzymać, jak przychodzę w soboty to wychodzę trochę ponad 2000 oczywiście soboty nie są pracujące ale jeśli jest potrzeba i ma się chęci to można przyjść. Ogólnie polecam pracę w tej firmie, oczywiście leniom odradzam takim jak ten wyżej. A jeśli chodzi o zmianę pana (usunięte przez administratora) to jak najbardziej polecam, ludzie są sympatyczni kierownik pan (usunięte przez administratora) też jak najbardziej.

elo

tak tak ! zero papierosów ale to nie wszystko nie ma też kawy, ciasteczek i drinków z parasolką . dziwny zakład

Sam Odeszlem!

Ludzie nie idzcie do tego burdelu.Tam sie nie da wytrzymac stawka godzinowa niby 11.90 ale jak przychodzi koniec miesiaca to macie marne 1100 zl.w ciagu miesiaca zdarzaja sie bardzo czesto dni wolne i nawet za nie nie zaplaca wam.3 zmiany kierownik totalny maniak,zero papierosow na terenie zakladu,ostrzegam was nie idzcie tam.Najgorzej jest na 3 zmianie u (usunięte przez administratora)....brygada konfidentow

abc

I bądź tu mądry ciężko skumać te wpisy nie wiadomo czy jest (usunięte przez administratora)może być czy zajebi.

maniek

ty wiesz że nie jest źle bo non stop sie szwędasz i (usunięte przez administratora) robisz a jakbys na maszynie stanął to bys sie dowiedział jak tam sie robi ......no ale wiadomo za kierownictwo i normalna pensyjkę co sie tam czepiać

Pracownica

Najlepiej to było za kierownika produkcji Pana (usunięte przez administratora) Ja miałam to szczęście bo odeszłam trochę wcześniej. A z tego co teraz słyszałam to straszny (usunięte przez administratora) Nowego (usunięte przez administratora)też trochę poznałam i zostawię to lepiej bez komentarza już ktoś wcześniej napisał. Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników firmy

PRACOWNIK

dobrze to w tej firmie już było za tamtego dyrektora dbał o ludzi i były premie a ten mierny na usługach boi się narazić- coraz gorzej stosunki międzyludzkie do niczego żadnej motywacji do pracy

MjakMecalit

ja tam pracowałam od czasów gdy zakład był jeszcze na [usunięte przez moderatora] i co jak co praca ciężka ale na zarobki nie narzekałam po przeniesieniu na Dąbrowe gorzej ale głownie z ludzmi ... romanse,kłutnie jak w podstawówce i donoszenie ooo tak ... jedna zmiana na drugą jak w szkole ;/ zwalnianie starych pracowników bo nowi tańsi... Ci co zostali niech sie wypowiedzą... Mi nie przedłużyli umowy po roku za domniemany romans z kierownikiem,kierownik zresztą też odszedł ale jak kierownik dziewczynę czy konkubine do pracy wkręca to dobrze :) Romansu nie było ale oboje za lojalność i przyjaźń prace straciliśmy... ale nie żałujemy ;)

obecny pracownik

były pracownik - 2012-02-19 20:47:15 Szczerze odradzam pracę w tym zakładzie!!!Przez 2 miesiące zarobki wynoszą 1200zł a później ok 1700zł jak dobrze pójdzie.Na zmianie u pana [usunięte przez moderatora](ale u innych także) połowa zmiany to ludzie wredni i dwulicowi, którzy przy każdej możliwej okazji wchodzą kierownikowi głęboko w (usunięte przez administratora) Paru osobą udało się to tak idealnie, że całą zmianę mogą spacerować po hali i nic nie robić kiedy inni muszą ciężko pracować!!!!Nie omieszkam także skomentować największego pupila pana kierownika (wrednego operatora maszyn-Z...), który do pracy przychodzi tylko po to, aby pokazywać jaki to on jest ważny i ile to on potrafi a kiedy coś się dzieje i do niego dzwonisz, przychodzi z łaską i wyżywa się na pracowniku. Ponadto potrafi kłamać w żywe oczy przez co Ty jako zwykły robol zbierasz cały [usunięte przez moderatora] i za jego lenistwo ponosisz konsekwencje!!!!Ogólnie praca w zakładzie nie jest jakoś szczególnie ciężka, choć faktem jest że maszyny pracują bardzo szybko, ale mija 8 godz i idziesz do domu a pieniądze zawsze na czas.Niestety ludzie, atmosfera i stosunki między kierownikami a jego pupilami sprawiają, iż nie chce Ci się przychodzić do pracy!!!Witam wszystkich zainteresowanych.Zwracam się głównie do osoby która napisała w/w słowa.Nie owijając powiedzmy sobie uczciwie jak jest na prawdę.Praca w tym zakładzie nie jest zła.Sama w sobie jest ciężka ale za leżenie jeszcze nigdzie nikomu i nigdy nikt nie zapłacił!!!Szanowna pani [usunięte przez moderatora]!!! Wszyscy wiemy kto to jest pani [usunięte przez moderatora]!!!! i kto napisał te słowa!!! Jesteśmy na forum i obowiązują tu pewne nie pisane zasady tzn: bez nazwisk i wulgaryzmów. Powiem tylko tyle: W PRACY TRZEBA PRACOWAĆ A NIE UGANIAĆ SIĘ ZA KAŻDYM FACETEM KTÓRY AKURAT NAWINIE SIĘ POD RĘKĘ(w szczególności za kierownikami zmian)!!!!PLOTY TEŻ TRZEBA ZOSTAWIĆ ZA DRZWIAMI A NIE ROZNOSIĆ NIEPRAWDĘ I SZKALOWAĆ INNYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW!!!!SZCZEGÓLNIE OSOBY KTÓRYCH SIĘ NIE LUBI!!!BO TAK JEST WYGODNIEJ.PRAWDA?Życzę ci powodzenia w nowej pracy i mam nadzieję że w nowym otoczeniu nie wprowadzisz tyle zamieszania co tutaj!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mecalit Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Mecalit Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mecalit Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mecalit Polska Sp. z o.o.?

Mecalit Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 68 ocen.

Mecalit Polska Sp. z o.o.