Opinie o Dentalholding Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dentalholding Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dentalholding Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dentalholding Sp. z o.o. w Warszawa

@Nick., a z której części mojej wypowiedzi wnosisz, że usiłuję wybielać tę firmę lub oczekuję pochlebnych wypowiedzi? Po prostu pytam, jestem bezstronną osobą na tym forum. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Dentalholding w Warszawie? Jak oceniacie tego pracodawcę oraz warunki, jakie oferuje? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Nick.

Karolina co moderacja ma do usilnego wybielania firmy DH. Zapracowali sobie na takie opinie to takie mają. Oczekujesz pochlebnych opini to zadzwoń do firmy sami sobie taką napiszą. Autokar waży od 40 do 80kg jedziesz na montaż sama stać cię poświęcić swój kręgosłup dla dobra firmy aplikuj. Nie chcesz mieć życia prywatnego aplikuj. Chcesz (usunięte przez administratora) po 16 h na dobę aplikuj.

@Nick.

Autoklaw miało być nie autokar

Wcześniej Wasze komentarze na temat pracy w Dentalholding Sp. z o.o. nie były zbyt pochlebne - jak aktualnie wygląda sytuacja w tej firmie? Czy coś się zmieniło? A może firma poszukuje aktualnie jakichś nowych pracowników? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, ale może ktoś coś wie o nowych, nieopublikowanych ofertach?

adas
@Karolina

Zatrudnij się u nich to się przekonasz. Sprawiasz wrażenie desperatki nie mogącej miesiącami znaleźć pracy więc jest szansa, że Ci się spodoba ????

Marian

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?

adam
@Marian

Czyżby nowa fala zwolnień i atrakcyjne ogłoszenia o pracę? ???? Sprawdź i przekonaj się sam ????

@Marian

Pozytywne jest to że praca tam jest już przeszlością. A drugi pozytyw to Wiesiek cudowny człowiek z którym miałem przyjemność pracować. Reszta ekipy do bani.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Dentalholding Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier serwisu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
1990

Pracuję w dh od 2 lat są dwie opcje albo środowisko się zmieniło albo kilka z opinii powyżej jest bez znaczenia. Na początku przed zatrudnieniem się czytałem niektóre opinie o dh. Przyznam się, że maiłem trochę obaw na początku . J23, Kornik , Salomon nie wystawili najlepszej opinii. Jak jest naprawdę? Na pewno nie różowo, pracy sporo, dużo wyjazdów itd. Ale na pewno nie jest to firma dla "korpo szcurów" - jesteśmy indywidualistami i takimi możemy pozostać. To tyle czy polecam tą firmę, trudno powiedzieć , ale przynajmniej się nie nudzę.

byly_pracownik
@1990

Hahahaha, Marzenka wzięła się za poprawę wizerunku w sieci :)

@byly_pracownik

Witam, Wiadomo Panu coś na temat autoklawów DAC 2000 zakupionych ok. 2008 roku w fabryce SIRONA DENTAL tzw. opcji B stock, a sprzedanych następnie jako NOWE (nieużywane) nieświadomym tego nabywcom? Jeśli coś się panu obiło o uszy to proszę o kontakt na priv.: thymallus@wp.pl

@thymallus

Przepraszam, właściwy adres to: thymallus07@wp.pl

@1990

1990 praca w DH to tragedia może opiszę jeden z moich wyjazdów w Polskę. Wyjazd z Wa-wy 5.00 serwis, dojazd do klienta i powrót zajął mi dokładnie 24h. Czyli wróciłem do Wa-wy o 5.00 dnia następnego. O godz 9.00 miałem już telefon od M.Sz. czemu nie ma mnie w robocie. Nie wierzcie w dobre komentarze bo kto pracował w serwisie odchodził na własną rękę. Zwyczajnie mając dość takiego traktowania. Zwalnianie były tylko osoby które nie ogarniały ale tacy pracowali maks pół roku. Rotacja ludzi w serwisie świadczy tylko o jednym.

@thymallus o czym dokładniej mówisz? Czy według twoich informacji taka sytuacja miała miejsce? To dla osób, które poszukują ofert pracy bardzo niepokojące pogłoski. Mógłbyś rozwinąć temat?

@Karolina

@Karolina: w 2008 roku został zakupiony "nowy" autoklaw DAC 2000 (kosztował jak nowy). Po upływie ok. 5 lat od zakupu uległ poważnej awarii, która zakończyła jego działalność. Wówczas, podczas próby jego naprawy w innym autoryzowanym serwisie okazało się, że tenże autoklaw został wyprodukowany na dłuuuuugo przed rokiem 2008. Ostatecznie udało się ustalić, że DAC 2000 został wyprodukowany w fabryce w Danii w styczniu 2003 roku, był następnie używany i powrócił do fabryki macierzystej, został przetestowany i sprzedany w opcji B stock firmie DH w listopadzie 2008 roku. Wiem również, że nie był to jedyny autoklaw nabyty w takiej opcji przez firmę DH w tej fabryce. Myślę, że pozostałe autoklawy również trafiły do nieświadomych nabywców jako nowe.... I to by z grubsza było tyle. Nie mam żalu do DH, interesuje mnie jedynie ile wytrzymały pozostałe autoklawy?

Nick.
@thymallus

Były takie co wytrzymywały rok i padały zaraz po gwarancji rocznej. Odp DH sprzedamy państwu nowy model w atrakcyjnej cenie. Stara sprawa z tymi dacami 2000. Ale rzeczywiście takie coś miało miejsce. I małe sprostowanie te dac-i były kupowane bezpośrednio z nitramu z pełną świadomością pochodzenia.

@thymallus, skoro nie planuje kolejnych tego typu transakcji to zapewne jest tak. Jeśli w całej branży została tak zapamiętana, to teraz musi budować wizerunek od nowa. Może jakieś nowe strategie będą niedługo wdrażane?

@Karolina

Zapewne tak. Oby to były strategie nie oparte na idei wprowadzania klientów w błąd. Ale zapewne już wiedzą co zrobić...przede wszystkim siedzieć cicho....

@thymallus dzięki za odpowiedź. Sytuacja stała się trochę bardziej jasna. Z tego co mówisz, wygląda więc na to, że firma sama została oszukana przez osoby je sprzedające. Czy w najbliższym czasie firma ma zamiar dokonywać podobnych zakupów?

@Karolina

@Karolina. Niestety. DH dobrze wiedział co kupił, nie raczył jedynie o takim szczególe poinformować kupującego autoklaw. W przypadku urządzeń z tzw. opcji „B-stock” kupujący (czyli w tym przypadku Dental H.) był poinformowany przed złożeniem zamówienia, że decydując się na zakup takiego urządzenia w zamian za specjalną (znacznie niższą w stosunku do fabrycznie nowego) cenę otrzyma produkt w 100% sprawny. Nie był to zatem sprzęt nowy, ale został sprzedany za cenę nowego(!), ze znacznym zyskiem. Niczego nie był świadomy jedynie nabywca produktu, który zakupił go w DH nie znając jego prawdziwej historii. Gdyby klient chciał zakupić sprzęt używany zapewne szukałby ofert sprzedaży w komisach z używanym sprzętem medycznym... Nie wiem co zamierza firma DH i już mnie to specjalnie nie iteresuje - myślę, że zdała sobie sprawę z faktu, że ta metoda jej działania już została rozszyfrowana i jest znana w branży więc pewnie odpuściła.

@1990 a możesz napisać też coś więcej o samych warunkach zatrudnienia? Jakich zarobków może tu się spodziewać potencjalny nowy pracownik aplikujący na oferty pracy z Dentalholding Sp. z o.o.? Warunki zatrudnienia - stawki, charakter umowy - to bardzo ważne aspekty zatrudnienia dla każdego pracownika.

były_pracownik

szkoda mi tylko ludzi, którzy uwierzą w te pozytywne komentarze i zrezygnują z innej pracy by u nich za przynajmniej 1,5 etatu zarabiać 3 tysiące... BTW: Zwalniałem się niecałe 2,5 roku temu i nie kojarzę od komentarza WS, a ponoć pracowali 3 lata :P

JB
@były_pracownik

Zapewne znalazłeś doskonałą pracę i dlatego masz dużo czsu na żałosne komentarze , niemniej gratuluję, również stylu dorsdzam jednak nie używanie imion bo to może być bardzo kosztowne.

Din

Pracuję w DH. Zatrudniają na umowę. Nie ma czasu na nudę. Dużo pracy i wyjazdów, jak się zatrudniałem szczerze spodziewałem się, że będzie dużo ciężej. Szukałem podobnej pracy ale inne oferty były podobne, więc na razie zostaję.

Lucek

Czy zatrudniają na umowę o pracę? Obecnie pracuję w innej firmie ale mam od nich dość dobrą propozycję. Opinie są różne widzę, że wiele osób po prostu szukało innej pracy, ja pracuję w podobnej firmie więc wiem jak wygląda praca w serwisie. Zależy mi jednak na umowie o pracę.

Wiewiór

Zaczyna mnie to już denerwować jako pracownika z długoletnim stażem. Widzę, że najwięcej do powiedzenia mają ludzie, którzy nie pozostawili po sobie pozytywnego wizerunku. Pisząc i oczerniając firmę oczerniacie także mnie i kolegów, którzy obsługują codziennie klientów. Zastanówcie się koledzy i koleżanki. Zal mi tych, którzy czują się przegrani i w ten sposób manifestują swoją nieudolność, może nie umieliście postawić sprawy na swoim i walczyć, a tylko użalacie się nad sobą. OK , ale to chyba nie jest droga do sukcesu. A praca jest taka, że często jest ciężka i bez sukcesów a czasami wesoła i pomyślna , jak życie i myślę, że doświadczeni życiowo to potwierdzą.

Ja pracowałem 3 lata , moje doświadczenie z tą firmą jest bardzo dobre. Firma zatrudnia młode osoby ponieważ najważniejszym elementem pracy serwisu jest zdalne wsparcie informatyczne. Często dla nich to pierwsza praca w życiu. Teraz z perspektywy czasu mogę powiedzieć coś pozytywnego o firmie. Wiadomo chodzi o to aby zarobić jak największe pieniądze. Ważne jest również traktowanie pracownika jako partnera, dlatego pomimo ciężkiej pracy pod presją klientów uważam, że nie było źle. Teraz pracuję w innej branży i może jest łatwiej ale praca daje mi chyba mniej satysfakcji. Jest to moja opinia do której chyba mam prawo.

Serwisant niezalezny

Właśnie kończę swoją współpracę z DentalHolding po niespełna 3 lat . Uważam, że jest to stabilna firma, z bardzo miłą atmosferą, dająca możliwość zarobienia sensownych pieniędzy (podstawa + bardzo uczciwie skonstruowany system prowizyjny). GPS jest, ale mi to nie przeszkadza. Nie ma możliwości stracić pracę, jak ktoś sumiennie ją wykonuje. Oczywiście, nic nie jest doskonałe i tu też można się przyczepić do paru szczegółów, ale uważam, że w Dentalholding jest ich bardzo niewiele. Dla chcących pracować i zarabiać sensowne pieniądze, ZDECYDOWANIE POLECAM

kuleciak

Przedstawi ktoś aktualne opinie o firmie? Warto u nich pracować?

hejn

No to dobrze, że zawierana jest umowa o pracę @Ja, w końcu można liczyć na jakieś benefity socjalne.

"jak bedzie wyglądało u nich zatrudnienie" A jak może wygladać ? Dostaniesz umowę o pracę i tyle. Imprezy z tego powodu raczej sie nie spodziewaj. Idziesz do pracy a nie na dyskotekę. Resztę zweryfikuje życie.

...albo zrobieni. Reszte sobie dodaj

@koma

O tej renomie poczytaj na innych forach, zwłaszcza tych specjalistycznych i nie tylko ty dostrzec cokolwiek potrafisz. Cała reszta to także nie ślepcy. No może na początku. Po czasie oczy sie otwierają i to szeroko.

Zostaw merytoryczną opinię o Dentalholding Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dentalholding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dentalholding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dentalholding Sp. z o.o.?

Dentalholding Sp. z o.o.
  • Grzybowska 80/82