Opinie o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy XL Tape-International Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w XL Tape-International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

ktoś kojarzy pytania na ich teście rekrutacyjnym?

@Piotr

tak ile masz lat, ile wagi czy żonaty, czy w rodzinie jest policjant, czy masz własne zdanie itp( bo jeśli tak to odpadasz na starcie)

ktoś kojarzy pytania na ich teście rekrutacyjnym?

wwo

Jak tak dalej bedzie szło to dyrektorzyny(cwaniaki jakich mało) sami wsiądą w wozy pancerne i bede jeżdzić po klientach i pokażą jak wygląda handel :) bo delfin tonie zwalniają najlepszych przedstawicieli ,którzy mają coś do powiedzenia.

ph
@wwo

Zgadzam się, w tygodniu potrafi odejść lub zostać zwolnionych nawet 10 osób. Jeszcze tak źle to jeszcze nie było.

ph
@wwo

BLACK

Kolego w xl-tape pracuje się dla idei a nie kasy-takie są słowa MB i prezesa(celowo z małych liter). Widząc co się dzieje w tej firmie od początku roku nie wróżę długiej kariery-po prostu szukajcie sobie już pracę.

Przedstawiciel Handlowy

Żenada. Pytania bez sensu. W połowie tych dziwnych pytań wiedziałam, że to nie dla mnie. Chcą dawać najniższa krajową, a wymagania z kosmosu.

Czy w obecnej pracy może pani korzystać z samochodu do celów prywatnych? Jak pani obecnie raportuje, w dzień czy po południu? Zamówienia wysyła pani z programu czy mailem?

zzz

Ty dziewczynko z biura, a myślisz że 80% ludzi na krowie kieleckiej jeżdzi i pracuje w polu :). Nie bądź śmieszna bo to firma kogucik którą w radio reklamuje się jako producent taśm i akcesorii malarskich? Zapytam nieskromnie które to narzędzia produkujecie w Kielcach! Chyba widły do przerzucania gn..ju.

Krystian

A w jakiej firmy nie ma umowy? Odpisz

@zzz

Dobre , muszę się z tym zgodzić -producent ale czego? Ta linia produkcyjna to tylko przykrywka, wystarczy popatrzyć na kurz na kartonach na " produkcji".

Markp

Wszystko co napisałeś to jest obecnie STANDARD pracy profesjonalnego PH- bez tego nawet nie ma co zaczynać rozmowy z firmą - Umowa o Pracę ? rozumie że to też nie jest standard w profesjonalnych firmach (chyba że rozmawiamy o akwizycji i sprzedaży śrubokrętów po domach). Przedstawiciel Handlowy zaczynający prace w danej branży czy firmie - powinien dostawać nie mniejszej wypłaty niż 2300 zł netto - PH z dużym doświadczeniem handlowym, oraz specjaliści (medyczni, firmy techniczne itp) nigdy nie schodzą po niżej 3200 zł netto i to jest norma- lub powinna być- kto się tego nie trzyma - po prostu jest d. wołowa a nie Handlowiec. Ktoś tam napisał że I etap rekrutacji nie powinien się odbywać w siedzibie firmy (jeżeli kandydat ma ponad 200 km do niej powiedzmy ) Tu się całkowicie zgodzę - taka praktyka w profesjonalnych firmach jest stosowana przy II lub ostatecznym etapie rekrutacji. Bo nikt takiemu kandydatowi nie zwróci kasy i czasu za dojazd. No chyba, że siedzi już na bezrobotnym pół roku i ma ciśnienie na pracy obojętnie jaką- jego sprawa. I jeszcze napisze coś na temat samochodów służbowych - oczywiście nie oczekuje od pracodawcy mercedesa czy maserati ale ja gdybym usłyszał na rozmowie że mam jeździć Fiatem Panda albo jakim mniejszym komarkiem... to bym z sali wyszedł i podziękował. Z prostego powodu- przeżyłem już 2 poważne wypadki samochodowe nie z mojej winy (jako PH robię dziennie minimum 200 km) i wtedy jakbym jechał taką Pandą to bym tu teraz do was nie pisał- kwestia bezpieczeństwa przy pracy non stop w samochodzie.

zzzz

Oczywiście bo przecież nie jest prawdą to, że w wielu sklepach handlują z człowiekiem a nie z daną firmą. Nie jest również prawdą, że w wielu firmach nowego PH pytają o to jak długo zamierza pracować i czy w ogóle mają trzymać jego wizytówkę.

marek

Hahahaha i może jeszcze frytki do tego. Jacy tam są specjaliści i jak wiele razy zmienia się PH to nawet szkoda się rozpisywać.

Wymagania to mogą sobie mieć a rzeczywistość jest taka że biorą prawie każdego nie ma znaczenie jego doświadczenie. Ale doświdczeni PH z rynku wiedzą co się dzieje w tym bagnie wieć nawet głowy sobie nie zawracaja gnijacym delfinem.

Józef

A co znaczy wg ciebie stabilne zatrudnienie jak z dnia na dzien moga ciebie zwolnic? A ktora firma nie placi terminowo ? Hahaha

Józef 2

Czytam te komentarze i dziwie sie co wy tutaj robicie.. czy takie durnie moga pracować na stanowisku ph lub w biurze ? Co to sa za brednie o umowie o prace i dodatkach w postaci auta czy tabletu ? Kazda firma oferuje umowę o pracę bez laski bo musza. Handlowiec musi miec narzedzia pracy bo jak ma.dojechać do klienta i zrobic zamówienie? PKSem czy rowerem? Dzwonić ma z budki telefonicznej czy może z prywatnego telefonu ? A zamówienia wysłać gołębiem czy Poczta Polska? Pytam sie debile... słucham? O jakich dodatkach rozmawiamy ? Mercedesem służbowym jezdzicie i macie iphone 6 służbowe? Słucham... Karte multisport macie ? A moze prywatna opieke medyczna? Czy dofinansowanie do jezykow ? Premie roczne ? Wycieczki za granice ? Slucham.o jakich dodatkach durnie piszecie ?

Szczery
@Józef 2

Nie bulwersuj się tak. Te debilizmy o umowie to pisze jakaś tresowana małpa z biura co jej szef kazał. Takie ten chłop ma pomysły, rodem z ZSRR. On naprawdę uważa, że jak ludziom dał umowę o pracę z najniższą krajową to powinni go całować po rękach. Facet ma swoje lata i zatrzymał się ze światopoglądem z lat 80 i tak zostało. Co byś nie napisał to zaraz pojawi się debilny, oderwany od kontekstu post o super warunkach, umowie o pracę itp. Żenada i pośmiewisko.

Józef

zzzz

kolega to chyba nie za bardzo ogarnia co w stosunku do pracy oznacza zwrot elastyczne godziny pracy. To też świadczy o tym jakich ludzi zatrudnia się w delfinie. Ograniczonych w rozumieniu podstaw, którzy dadzą sobą łatwo manipulować.

zzzz

w jakich elastycznych godzinach? Mówisz o tym, że można pracować dużo dłużej niż przewiduje ustawa?

zzzz

Co nazywasz uczciwą umową? To, że masz tam zapisy o pracy 8-godzinnej a pracuje się dużo dłużej? To, że nie chcą płacić więcej na zwykłej umowie i dlatego dają umowę zlecenie jako przymusowy dodatek? Spróbuj tego nie podpisać, albo tej lojalki o szkoleniach i daj znać jaki ci poszło.

zzzz

Już do metody kopiuj-wklej musicie się uciekać. Jakie to smutne, odrobinę inwencji wykażcie bo nie będzie premii.

zzzz

Ale jakie są to dodatki? Tablet jest dodatkiem? To co mam go sobie sam kupić i wgrać inmobilusa? Telefon jest dodatkiem? To co mam dzwonić z prywatnego? A może auto jest dodatkiem? To może według ciebie PKS-em PH powinien jeździć? Poza tym auta i tak nie można wykorzystać poza godzinami pracy. Umowa o pracę jest dodatkiem? Rozumiem, że według ciebie normalnym jest praca na czarno albo na umowę o dzieło. Owszem, praca jest czymś co powinien robić każdy zdrowy człowiek, jednak godząc się na każde pseudo warunki i podkreślając ich atrakcyjność gdy faktycznie one nie są atrakcyjne psujesz rynek pracy, który w Polsce i tak jest jeszcze nasiąknięty przekonaniem pracodawcy, że pracownik do niewolnik.

zzzz

Nie no dają auto, cóż za rozrzutność, w innych firmach dają albo rower, dwie łatki na dętkę i pompkę albo deskorolkę. I ta umowa o pracę, cóż za rarytas, jedyni na rynku zdobyli się na tak odważny krok, przecież w innych firmach pracują na czarno. Która taka mądra z tego biura wypisuje te brednie?

Długi

Kolego ty chyba coś przedawkowałeś , najniższa krajowa to dla ciebie dużo ? Samochód dostawczy ? Proszę cie nie przesadzaj , jak by dali 2 tysiące podstawy na PH to już dawno bym tam pracował

BLACK

Pozdrawiamy osobę z biura bo takie opinie może pisać osoba delegowana przez MB lub PG- żenada

Ile MB płaci za pisanie takich głupot?konkretna odpowiedź

Szczery
@666

Za pisanie tych głupot koleżanka z biura dostaje umowę o pracę. Jak jeszcze popracuje od 8 do 20 to dostanie 100 zł premii. Jak popracuje tak przez rok to za premie kupi sobie rower.

@Szczery

A na końcu i tak ją kopna w (usunięte przez administratora)

Ta firma to jest ewenement na skalę światową, ponieważ nie znam innej firmy która na pierwszą rozmowę zaprasza do siedziby firmy(ludzi z drugiego końca polski). Jedziesz po to żeby tylko sobie porozmawiać ,rozwiązać test( a przed toba albo po tobie kolejne 15 osób) Nie dość że proponują najniższą krajową, to wymagania mają jak na dyrektora.Żaden szanujący się przedstawiciel nie podejmie u was pracy.

wsk

Atmosfera tragiczna, największe rotacje w całej firmie właśnie są na Pomorzu. Nie warto tak opowiadali chłopaki z tamtej grupy na szkoleniach w ostatnim czasie, co szkolenie to inni ludzie z Pomorza.

Zostaw merytoryczną opinię o XL Tape-International Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XL Tape-International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XL Tape-International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XL Tape-International Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XL Tape-International Sp. z o.o.