Opinie o Konbet Sp. z o.o. Sp.k. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Konbet Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konbet Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konbet Sp. z o.o. Sp.k. w Poznań

total

Zapytajcie przy okazji czy czasami nie chcą zamknąć oddziału w Poznaniu, żebyście czasami nie stracili pracy za wcześniej. Ludzie gadają, pytanie na ile to prawda?

total

Uważajcie na umowy i lojalki od tego pracodawcy. Radzę dobrze przeczytać a jak nie poradzić się prawnika.

@total

Lojalki są dość często stosowanym zabezpieczeniem. Jeżeli ktoś się ich boi, to może to nasuwać wątpliwości co do uczciwych intencji pracownika.

Tiru

A nie sądzisz ze częste rekrutacje mogą być związane z rozwojem firmy? Takie polskie podejście, zawsze szukać dziury w całym ;) a ukryte rekrutacje to chyba standard w porządnych firmach, które posiłkują się firmami HRowymi itp.

K

Ciągła rotacja w tej firmie o czymś świadczy.Do firmy gdzie szanują pracownika bardzo trudno jest się dostać a tutaj co jakiś czas ogłoszenie że potrzebują projektantów. Tak długo jak nie będą szanować pracowników tak długo będą wystawiać swoje ogłoszenia na portalach pracowniczych i jeszcze jedno szkoda ,że nigdy nie piszą w ofercie nazwy swojej firmy.

Stanley
@K

Widać, że autor tego wpisu ma zerowy poziom na temat sposobów rekrutacji pracowników.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Konbet Sp. z o.o. Sp.k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
M.P.

Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich pracowników firmy a w szczególności dla Pani Prezes za bardzo przyjazne nastawienie do ludzi. :-)

robass

a ja mam dobre wspomniania z tej roboty .kasa w standarcie a ekipa na zakladzie najlepsza. ale tu wszyscy na kierownikow od razu ida wiec nie pogadasz ehehe. pozdro chlopaki.

KONBET

Zatrudniamy bardzo wielu ludzi - jak się okazuje z czasem, część z nich nie nadaje się do pracy - niektórzy przypuszczalnie do żadnej - niezależnie od firmy czy stanowiska. Warunki płacowe są określane drogą negocjacji z przyszłym pracownikiem i skoro dochodzimy do porozumienia, uznajemy, że obie strony są usatysfakcjonowane - w przeciwnym wypadku nikt chyba nie podpisałby umowy. Trudno także oczekiwać dodatkowej gratyfikacji za lekceważący stosunek do pracy. Takie przypadki się zdarzają w każdej firmie i - jesteśmy przekonani - w każdej firmie są piętnowane.

bolek

Pracowałem w tej firmie i z ręką na sercu NIE POLECAM tego pracodawcy nikomu kto ma jakikolwiek szacunek do siebie i do swojej pracy. Odpowiedź firmy Konbet na komentarz użytkownika VVV8 jest oczywistym świadectwem tego jakim jest pracodawcą. Ktoś powiedział prawdę i konkrety na temat tylko krótkiej wizyty (kwota zaproponowana tej osobie za stanowisko kierownicze tak właśnie tam wygląda) , a stanowisko firmy Konbet jest takie jak zwykle- robi się z człowieka kłamcę i idiotę, starając się maksymalnie zdyskredytować w oczach innych odbiorców, zasłaniając tym samym swoje wady i nieudolność w kierowaniu przedsięwzięciem… niestety wad jest sporo: totalny brak szacunku dla ludzi (zero jakichkolwiek ludzkich odruchów, nawet najlepszy pracownik jak popełni mały błąd może być dyscyplinarnie zwolniony) kary finansowe nakładane są na pracowników zanim dojdzie się do tego dlaczego coś w ogóle mogło pójść nie tak. Chaos i brak komunikacji sprawia, że wszystko tam stoi na głowie, pracownicy na poszczególnych szczeblach starają się nad wszystkim zapanować, ale to tak zwana „góra” która powinna wszystkim mądrze sterować tylko w tym przeszkadza i nie ma pomysłu kompletnie na nic. Oczywiście jakikolwiek system premiowy (nawet pochwała słowna) w w/w zakładzie nie występuje. Wynagrodzenia na poziomie który przedstawił VVV8 to nie bajka wyssana z palca jak twierdzi Konbet, a realia jakie panują w tej firmie. Podsumowując- OSTRZEGAM przed tym pracodawcą i nikomu nie życzę żeby musiał tam trafić, bardziej szanuje się ludzi pracujących na kasie w biedronce i lepiej się ich opłaca niż osoby na stanowiskach kierowniczych w Konbecie, nie wspomnę o pracownikach fizycznych…

KONBET

@defrv - każda chętna do pracy i wykwalifikowana osoba nie tylko może, ale i powinna wysłać do nas swoje CV :) Swoje zgłoszenia prosimy kierować na adres: KONBET POZNAŃ, ul. Św. Wincentego 11, 61-003 Poznań lub mailowo na adres: biuro@konbet.pl

VVV8

Witam wszystkich. Nie pracowałem w tej firmie, a jedynie moja przygoda z tą firmą skończyła się na etapie rozmów. Zapewne wielu zadaje sobie pytanie po co tutaj się wypowiadam skoro tam nie pracowałem. Otóż wyjaśniam - ubiegałem się o stanowisko kierownicze. Wszystko pasowało, do momentu kiedy usłyszałem jakie wynagrodzenie proponują. Zaznaczam że ubiegałem się o jedno ze stanowisk kierowniczych, a okazało się że mam pełnić przy okazji drugie stanowisko kierownicze, czyli moja odpowiedzialność dotyczyła by dwóch stanowisk kierowniczych. Zaproponowano mi wynagrodzenie w wysokości 3250zł i to było wynagrodzenie brutto. Dwukrotnie zapytałem czy to jest netto czy brutto, ponieważ nie wierzyłem. Moim zdaniem firma się ośmiesza. Jestem pewien że dałbym radę obejmując oba stanowiska, ale wybaczcie, za tak dużą odpowiedzialność tak śmieszne wynagrodzenie. Rozmawiałem z samym prezesem, co jest dla mnie tym bardziej śmieszne. Tak duża firma, która stara się być liderem musi tak bardzo się ośmieszać. Pewnym jest to że kiedykolwiek będę miał do czynienia z tą firmą, negocjacje cenowe będą trudne i drastyczne dla tej firmy. Skoro tak mało płacą swoim pracownikom, to mają bardzo niskie koszty wytworzenia. No chyba że zarząd tej firmy jest tak bardzo niegospodarny.

@VVV8

Szanowny Panie, jeśli rzeczywiście był Pan u nas na rozmowie rekrutacyjnej, to najprawdopodobniej coś Pan źle zrozumiał lub nie miał Pan odpowiednich kwalifikacji wymaganych na tym stanowisku przez co zaproponowano Panu takie, nie inne warunki... A ponieważ nie pisze Pan nic konkretnie, mamy prawo przypuszczać, że taka sytuacja w ogóle nie miała miejsca. Podkreślamy, że dla odpowiednich kwalifikacji są adekwatne, atrakcyjne wynagrodzenia.

KONBET

@Góra - od kilku miesięcy w portalu pracuj.pl prowadzimy rekrutację ciągłą :) Pozdrawiamy!

KONBET

ojek - na pewno warto weryfikować znalezione w sieci informacje :) My nie mamy się czego wstydzić, dlatego komentujemy oficjalnie. KONBET Poznań, jak każda dobra firma, potrzebuje dobrych ludzi. I dla takich nasze drzwi są zawsze otwarte. Zapraszamy - aplikacje można przesyłać na adres: KONBET POZNAŃ, ul. Św. Wincentego 11, 61-003 Poznań lub mailowo na adres: biuro@konbet.pl Obiecujemy, że rozpatrzymy każdą poważną kandydaturę :)

max

Co ty wypisujesz za brednie - projektant konstrukcji 7000zł netto ??? oferują 3500zł a chcą za to i uprawnień i projektowania i jeszcze nie wiadomo co . Wole w błocie nadzorować budowy :)

@max

Wolisz w błocie pracować pewnie za minimalną krajową niż pracować jako konstruktor za 7000 zł netto. To się nazywa syndrom Sztokholmski.

Nikt

CYTAT: Myślę, że na tej stronie trudno znaleźć obiektywna ocenę o pracodawcy, ponieważ najczęściej wypowiadają się pracownicy skonfliktowani z firmami. Osoby, które naprawdę chcą pracować, a nie stwarzać pozory, z całą pewnością będą mile widziane przez każdego pracodawcę. A ja myślę, że pracodawca wypowiadając się na temat płac, pracy jak to wspaniale jest w firmie nigdy nie powie o sobie nic złego, ale niestety tak nie jest...a pracownicy skonfliktowani nie są bez powodu... daję to do myślenia ... PRAWDA

kopertowa

pracuję w konbecie i powiem szczerze, że praca nie należy do łatwych - jednak mi daje satysfakcję, gdyż wolę pracować niż się obijać. Zdarzają się sytuacje stresowe, nadgodziny (płatne) a warunki wynagrodzenia - można ponegocjować. Atmosfera - super. Gdy ma się problemy "góra" pomaga w ich rozwiązaniu. Także nie narzekać tylko przyjdzie i sami się przekonajcie jak jest :)

Joe

Pracowałem w konbecie dwa lata. Fakt faktem, że zmieniłem potem pracę, ale każdy wie na jakie warunki wynagrodzenia się godzi, więc nie rozumiem potem pretensji. Co do atmosfery było ok. Wiadomo, że czasami są sytuacje stresowe (jak w każdej pracy zresztą). Na rozmowę o pracę zawsze możecie iść i sami się przekonać czy taka praca wam odpowiada.

KONBET

Płace to temat indywidualny, ustalany w drodze negocjacji pracownika z pracodawcą. Podczas rozmowy o pracę każdy pracownik dostaje propozycję, którą może przyjąć lub nie. To dobrowolna sprawa. W naszej firmie każdy kto ma kwalifikacje i pracuje wydajnie zarabia dobrze :) Prosimy zatem o nierozsiewanie nieprawdziwych informacji. Zwłaszcza przedstawicieli konkurencji... :) pragniemy tez zauważyć, że w tym wątku często mylą nas Państwo z firma Kon-bet z Konina. To zupełnie inny podmiot, niemający z nami nic wspólnego.

nikto
@KONBET

Nikt Was nie myli z Kon - Betem w Koninie, ( żeby zdobyć klientów nawet nazwę firmy skopiowaliście) Tak ,to zdecydowanie inny podmiot, który wie co to poszanowanie klienta, jakość prefabrykatów. W Koninie nie muszą kupować,konstruktorów , klientów, ani zaniżać cen. Ludzie pracują po 10 i więcej lat, a klienci sami wracają. Macie tylko kolorowe opakowanie ,zawierające w środku same buble. Zawiść i sprzedaż m2 za wszelka cenę wypacza u Was pojęcie godności i zdrowej konkurencji.

leeo
@nikto

no taaak, bo to na pewno nie pracujesz w tej firmie... ;) Mielibyście chociaż odwagę pisać oficjalnie. Człowiek szuka roboty podczytuje od firmach, wchodzi chce poczytać rzetelne opinie, a tu jak wszędzie konkurencja tylko wali się po pyskach. haha. Sorry ale jak wchodze na te waszą stronkę kon-bet.com.pl to wy raczej wyglądacie jak marna podróba. "tradycja i nowoczesność" dobre, dobre. A strona w latach 90 się zatrzymała? :P

@nikto

Witam, to jest właśnie powód dla którego zdecydowanie odcinamy się od konkurencji. Co tu odpowiedzieć firmie, która od lat "podpina" się pod nasze działania promocyjne i próbuje "podbierać" nam współpracowników? Trudno nam ustosunkować się do tych kłamstw. Naszą pozycję na rynku zawdzięczamy ciężkiej pracy i innowacyjnej ofercie produktów, którą cały czas rozwijamy. Rozumiemy, że sukces może wzbudzać zazdrość, ale czy nie lepiej by każdy zajął się tym w czym jest najlepszy? No chyba, że nasza szanowna konkurencja specjalizuje się już tylko w takich fałszywych obelgach...

Zizi

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy,pensje 5- 6 tyś. to może kierownik i jego koledzy zarabiają. Takie wpisy jak wyżej to sami kierownicy piszą aby złapać frajerów do pracy,nowy pracownik może liczyć co najwyżej na 9.10 góra 11 złotych na godzinę i to wszystko.Premia nie istnieje ,nadgodzin brak a jak sporadycznie coś się trafi to wypłacane są po pół roku.Praca w błocie po kostki, hałasie i bałaganie.Ogólnie żenada.

jack

W Poznańskim Konbecie pensja pracownika, któremu chce się pracować dochodzi do 5.000 - 6.000 BRUTTO.

@jack

No to super pensja i te słowa "któremu się chce pracować": to jakieś 3500 zł netto jak na Poznań to normalnie szaleństwo... tutaj jeszcze wypada zapytać czy razem z nadgodzinami bo może mu się chce albo i nie a jak mu się nie chce pracować to nic nie robi. A to moje zdanie ile powinni poszczególni pracownicy zarabiać i negocjować... bo jak to bywa w Polsce to co wynegocjujesz na początku to będziesz miał i na pewno nie dostaniesz podwyżki bo zawsze się znajdzie powód a to kryzys a to co innego: -kierownik produkcji, kordynator itp. 7000 zł netto - projektant konstrukcji 7000 zł netto -pracownik biurowy 3000 zł netto - pracownik na hali : 2500 - 3500 netto. Nie dajcie sobie wmówić, że jesteście gorszymi ludźmi, że nie ma pieniędzy tyczy się to wszystkich firm w Polsce.

Realista
@lolo

Proponuję założyć firmę i zagwarantować w/w warunki płacowe. Na pewno chętnych do pracy będzie wielu.

@Realista

Uważasz, że nie znajdą się za 7000 zł netto pracownicy na tym stanowisku??? Uwierz mi, że chętnych nie będzie brakować.

Pokolenie Y
@Realista

Zawsze mrzesz zamknąć firmę. Bez pracowników i ty nie zrobisz.

Realista
@lolo

Uważam, ze sam bym się zatrudnił we firmie, która tak dużo płaci i daje gwarancje zatrudnienia.

@Realista

Czas zmienić pracę ;)ja zmieniłem i mam jeszcze więcej

KONBET

CV prosimy wysyłać na adres spółki - KONBET POZNAŃ, ul. św Wincentego 11,61-003 Poznań lub e-mail: biuro@konbet.pl Warto mieć postanowienia noworoczne realne do spełniania, a to z pewnością takie jest :) Korzystając z okazji - życzymy wszystkiego co najlepsze w nowym roku!

Zostaw merytoryczną opinię o Konbet Sp. z o.o. Sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Konbet Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Konbet Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konbet Sp. z o.o. Sp.k.?

Konbet Sp. z o.o. Sp.k.