Globe It Sp. z o.o.

Opinie o Globe It Sp. z o.o.

admin 2015-08-11 12:49:20
Wiele osób zastanawia się czy podjąć pracę w firmie Globe It Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od Twojego komentarza.
Rekrut 2016-03-18 22:50:59
:-D nie jest tak źle, ale z wypłatą stałe nie na czas. Ale ludzie fajni.
onn 2016-03-26 01:54:37
Witam myślę nad złożeniem CV na stanowisko Key Account Manager, jak wygląda praca w tej firmie, na jakie wynagrodzenie można liczyć, jaka umowa ?, będę wdzięczny za pomoc. Jakie cele sprzedażowe ?
KM 2016-04-07 21:37:05
Sprzedajesz wszytko strony, nawigację samochodową, software... wszystko niby jest, a jak przychodzi pokazać klientowi to...
KM 2016-05-16 01:07:43
->plus - nie wiem, ponoć teraz lepiej, ale rok temu mieli trochę chaos. Teraz kolega ich chwali. Może wyślij CV i zobacz na miejscu. Ponoć już nie pracują Ci co psuli trochę atmosferę i organizację.
ROB 2016-05-23 11:37:37
Z tego co słyszałem, to dalej problem z wypłatą. Nigdy na czas :( Podobno pracują tam Ukraińcy, a odeszła cała konkretna ekipa jak mówią za brak pieniędzy na czas, kombinacje na kasie (obiecane premie - tylko obiecane). W sumie tych spółek jest chyba ze 20 w nieformalnej grupie. I w każdej tak samo.
freed 2016-06-22 23:34:42
:) no niestety porażka
Zostaw swoją opinię o Globe It Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globe It Sp. z o.o.