Opinie o Playsoft Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Playsoft Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Playsoft Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Playsoft Sp. z o.o. w Gdańsk

Alicja

@Piotr, a czy możesz powiedzieć coś na temat warunków, które oferuje Playsoft swoim pracownikom? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu, czy jest jakiś socjal w firmie? Czy ktoś z Was pracuje obecnie w Playsoft? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Alicja

@Mateusz, miło czyta się pozytywne opinie. Może powiesz jeszcze coś na temat rozmowy kwalifikacyjnej? Odbywała się w dobrej atmosferze, rekruterzy byli kompetentni? @Wiktor, jeśli jesteś zainteresowany pracą w Playsoft, myślę że najlepiej będzie sprawdzić otwarte rekrutacje na stronie firmy, dane zawarte na tej stronie na pewno są aktualne http://playsoftgames.com/careers/#jobs

Mateusz

Co mogę powiedzieć? A że żałuję że tak późno dołączyłem do Playsoftu. Jest to miejsce pracy które gwarantuje przyjazną atmosferę, rozwój osobisty i komfortowe warunki pracy. Mają dobrą organizację, nie spoźniają się z wypłatami i przedewszystkim nie żalują na wyposażeniu czy potrzebnym oprogramowaniu dla programisty ;) Naprawdę polecam!

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

D.
@Wiktor

A na jakie stanowisko chcesz aplikować?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ernest

Od jakiś 3mc pracuję w tej firmię i mogę potwierdzić, że ludzie i atmostefa tutaj są fantastyczne. Ciekawe projety i firma rozwija się bardzo prężnie. Można tu się rozwinąć i pracodawca jest nastawiony na pracownika. Rotacja taka jak wszędzie. Orgomna zaleta to międzynarodowe środowisko, które wymusza posługiwanie się jezykiem angielskim codziennie i na każdym etapie pracy. Zdecydowanie polecam tego pracodawcę.

Tomcio

Przede wszystkim w firmie panuje super atmosfera :) Widać ciągłe zmiany na lepsze i chęć stałego rozwoju. Wiele ciekawych projektów i codzienna dawka nowych wyzwań. Polecam każdemu kto pasjonuje się tworzeniem gier :)

Alexis

I joined Playsoft two months ago only, so my commentary will almost serve to share the feelings of a new employee: Playsoft is a cosmopolitan place. In there, we could hear people speaking english, polish, french and ukranian in the same time. Including the fact that the company is growing very fast, that could be confusing some times but, in any case, there is always someone to welcome you properly. The premises are really nice with many ways to have fun, after having finished our work of course, like board games, or game consoles. For a french guy like me, Playsoft and Poland are a nice and entertaining surprise.

Vlad

I am working already a year as a Product Owner in Playsoft, and it was a great journey so far. Currently company is fast-growing and look really promising on the mobile game market. We have a liberal and warm atmosphere here and exciting projects to work on. If you are looking for some interesting challenges, creative work or just love making games - Playsoft is a place for you :)

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Unknown

I like it

Alicja

@Mateusz, mając taki staż pracy w Playsoft, możesz powiedzieć, że znasz ją od poszewki. Wpis dokładnie obrazuje Twoją opinię o tym pracodawcy, która jest pozytywna. Na pewno do ubiegania się o zatrudnienie w tej firmie zachęciłeś wielu użytkowników odwiedzających ten wątek. Czy mógłbyś jednak dodać kilka słów o systemie premiowym, jaki oferuje Ci ta firma? Ta kwestia również będzie interesująca dla osób poszukujących informacji o Playsoft przed podjęciem decyzji o aplikowaniu do niej.

Jest coraz lepiej, coraz lepsze projekty, coraz lepsi ludzie. Jednak często zdarzają się nieporozumienia i opóźnienia. Wydaje mi się, że manager studia jest zbyt obciążony, jest on tzw. "wąskim gardłem" jeszcze sporo czasu minie zanim to się zmieni, ale coś w tym kierunku się zaczyna dziać.

Dominik

W firmie w ostatnich latach zaszło wiele pozytywnych zmian. Coraz ciekawsze projekty, przywiązuje się również uwagę do rozwoju pracowników. Praca jest stabilna, a biuro dobrze zlokalizowane (kompleks Olivia Bussiness Centre)

Fantastyczne miejsce pracy w świetnej atmosferze i możliwością rozwoju. Bardzo fajne biuro, z kuchnią (herbata, kawa do woli, darmowe owoce) i wygodnymi stanowiskami pracy jest położone w dobrej lokalizacji, łatwe do dotarcia z całego trójmiasta. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz comiesięczne spotkania integracyjne w biurze to również spory plus. Uważam że pracowanie w tej firmie to przyjemność.

Alicja

@anonymous, dlaczego? Możesz swoje zdanie uargumentować? W związku z tym proszę Cię o wymienienie wszystkich plusów Playsoft, które mogą Twoim zdaniem skłaniać do podjęcia współpracy z tą firmą. Zainteresują one potencjalnie przyszłych pracowników tego pracodawcy.

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!

Alicja

@Zimi, jesteś zadowolony z Playsoft jako pracodawcy. Widać, że firma ta dba o rozwój swoich pracowników poprzez, wspomniane przez Ciebie interesujące projekty. W jaki natomiast sposób Playsoft docenia Twoje zaangażowanie? Czy masz możliwość z korzystania z jakiegoś pakietu benefitów lub starania się o awans wewnątrz struktur firmy?

Zimi

Bardzo polecam zarówno dla osób szukających doświadczenia jak i dla tych bardziej rozgarniętych w game devie. Przeszedłem tu z dużej korporacji i nie żałuje, ciekawe projekty, dobra atmosfera i świetni ludzie. Jestem w firmie niecały rok więc nie wiem jak było kiedyś ale nie zdarzyło się żeby wpłata się spóźnia. Polecam.

Chyba sie sporo pozmieniało w ostatnich latach bo zarobki są bardzo dobre w porówaniu do innych firm gamingowych. Atmosfera jest super, świetni ludzie. Praca jest dużo lepiej zorganizowana niż parę lat temu i mamy w trakcie realizacji kilka mega dobrych projektów. Jest pozytywnie!

Alicja

@JDH, praca w międzynarodowym środowisku, to ciekawe doświadczenie zawodowe. Rozumiem, że podobają Ci się comiesięczne wydarzenia w Playsoft Sp. z o.o. Czy przy okazji możesz jeszcze napisać na jakim stanowisku w tej firmie pracujesz i w oparciu o jakie warunki zatrudnienia? Aktualne informacje w tej kwestii będą ważne dla osób, które chciałyby zacząć współpracę z tym pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Playsoft Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Playsoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Playsoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Playsoft Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Playsoft Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Playsoft Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Playsoft Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Al. Grunwaldzka 472 B
    80-309 Gdańsk