Playsoft Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Playsoft Sp. z o.o.

Jeremiasz 2012-02-22 19:45:14
@Adrian, najniższa krajowa? Nawet testerzy zarabiają więcej (a wystarczy lubić gry i odróżnić telefon od żelazka by nim zostać).
Płace dla doświadczonych programistów nie są złe, jeśli dodać do tego dużą stabilność zatrudnienia, luźną atmosferę i elastyczne godziny pracy, nie wygląda to źle na tle innych firm.Szefostwo durne jak w większości firm, reszta jest ok.
Serek 2012-03-07 12:19:24
Polecam. Fajna atmosfera, międzynarodowe środowisko, elastyczne godziny pracy. Czasami kasa na ostatnią chwilę, ale ogólnie okej.
antoni 2013-06-05 12:26:02
Fajna firma, super ludzie, kasa spoko, stabilne zatrudnienie. No i przede wszystkim świetna atmosfera.
benek 2013-09-17 20:39:33
spoko firma, znajomy tam pracuje. arcade cabinet w biurze, dobra atmosfera i raczej stabilne zatrudnienie. no i praca w branży gier oczywiście
- 2014-06-26 21:22:24
Raczej nic ciekawego.
Płaca żałosna, ZERO inwestowania w pracownika czy chociażby śladu jakiegoś motywowania. "Teamlead" leży i płacze.
Suchy 2014-08-19 21:39:53
W okresie gdy tam pracowałem rownież były opóźnienia z wypłatami zawsze zwalali to na to ze przelew idzie z Francji i stad opóźnienia
Game dev 2015-01-08 16:02:16
Tragedia absolutna. Rotacja pracowników, (usunięte przez administratora) - stare monitory, niewygodne krzesła, 0 wsparcia/motywacji, całkowity brak szansy rozwoju, minimalna płaca i to jeszcze z dużymi opóźnieniami, "podwyżki" to mit.
Jedynym plusem jest dobra atmosfera z wykluczeniem kilku osób na kierowniczych stanowiskach.
PB 2015-02-18 11:32:14
"Opieka medyczna to mit - jest tylko podstawowy pakiet bez dentysty, czyli tak jakby go nie było." Serio? Dentysta jest może w 3 firmach w Trójmieście więc powodzenia!
pracownik 2015-02-19 11:23:23
pracuję tu ponad pół roku i jeszcze nie zdarzyło się opóźnienie w wypłatach. Atmosfera nieporównywalna do innych firm, praca w branży gier, współpracownicy naprawdę ok. Kasa też ok, choć zawsze może być lepiej. Jest opieka medyczna, trochę brakuje multisporta i ekspresu, ale i tak pracuje mi się bardzo dobrze.
Pracowniik 2015-03-03 17:46:37
Playsoft jest spoko, nigdzie nie bedziecie mieli takiej atmosfery, wiem co mowię:D
gamedev 2015-06-29 22:41:53
Po kilku latach pracy, mogę potwierdzić, że atmosfera jest super i ciekawe projekty były tam realizowane. Niestety to wszystko jeśli chodzi o plusy tej firmy. Minusem będzie : Niskie zarobki, często wypłata na ostatnią chwilę, szefostwo nastawione na wyzysk pracownika, brak możliwości rozwoju, projekty prowadzone strasznie chaotycznie przez kierownictwo, jakiekolwiek problemy w projekcie zwalane na programistę (choć wynikają z winy klienta, kierownictwa lub innych czynników na które programista nie miał wpływu).
ex-playsoft dev 2015-09-01 14:54:04
Playsoft to opcja pracy na chwilę dla studenta, po to aby nauczył się od bardziej doświadczonych kolegów. Każdy inny będzie sfrustrowany chaosem organizacyjnym, niskimi wynagrodzeniami z tendencją do spóźnień (czasem sporych) i zupełnym brakiem pojęcia "rozwój pracownika".
Pracownik 2015-09-09 13:56:03
Kilka osób od nas odeszło i po jakimś czasie wróciło (lub chciało wrócić:D) więc chyba jest spoko :D
ex pracownik 2015-09-24 10:05:02
Niskie zarobki, wyzysk, falszywe francuskie szefostwo i manager biura, ktory zna sie w zasadzie tylko na tym, jak zwalic wine na kogos innego, a zaslugi przypisac sobie. Jedyne co jest darmo w kuchni (i to tez nie zawsze bo co tydzien awaria!) dla pracownikow to woda. To co jest na plus w tej firmie to w zasadzie tylko atmosfera w pracy i mozliwosc otrzymania platnego stazu po studiach.
Dorota 2016-01-28 08:56:29
Zaprosili na rozmowę?
meba 2016-05-07 18:55:46
tym bardziej że to jest zagraniczna grupa więc jak najbardziej język angielski jest tutaj ważnym kryterium przy zatrudnieniu. a poza tym gry i aplikacje mobilne to teraz bardzo popularna i dochodowa branża
Zostaw swoją opinię o Playsoft Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Playsoft Sp. z o.o.