Opinie o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alfavox Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alfavox Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Kamil

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Jaką umowę proponują na wstępie?

@Kamil

Atmosfera - dobra. To śmiało mogę stwierdzić. Na zarobki od samego początku nie narzekam. Krótko mówiąc warto aplikować. Może się w tym sprawdzisz i polubisz to miejsce, bo takich ludzi tu najbardziej potrzebujemy.

Ja np nie byłem przekonany na początku, bo jakoś praca mnie przerażała, ale jak sobie wszystko powoli ogarniesz i się wdrożysz to dasz rade jak się na tym znasz, bez obaw.

Laky

Atmosfera jest spokojna mimo częstej presji czasu, ale tak to jest w tej branży..

????

Czy orientuje się może ktoś czy są teraz jakieś oferty pracy?

Osk
@????

Słyszaałem coś, że tak więc musisz napisać i się podowiadywać

Gradle

Zdaje się, że aby podnieść ocenę firmy do dyskusji włączyły się "osoby bardzo cenione przez zarząd". Niestety nie dajcie się Państwo zwieść. To, że dominują oceny negatywne nie dzieje się przypadkiem. (usunięte przez administratora)

pozdrawiam
@Gradle

Czyżby nieuczciwa konkurencja? :) Jeden czy dwóch niezadowolonych pracowników nie wpłynie na działanie tak dobrej firmy, a niestety tacy robią tu najwięcej zamieszania :) Ten kto pracuje wie jak jest.. i jak inni podchodzą do pracowników. Ja mogę polecić, bo nie miałem jeszcze sytuacji kiedy zostałem źle potraktowany.

@pozdrawiam

Nie ma co się przejmować.. Te negatywy muszą wstawiać jacyś frustraci, bo jakbyś dostał takie warunki jak u nas to narzekać nie miałbyś po prostu na co.

Programista C#

W moim przypadku były dwa zadania i nie było informacji,że mam 4h na napisanie programu. Pierwszym był program (raczej nie trywialny, bo wymagane było kilka dość niestandardowych opcji), drugim było skonfigurowanie środowiska wykorzystywanego w firmie (wątpię,żeby 4h były wystarczające, na poznanie całkiem nowego systemu, jego zainstalowanie przedarcie się przez manuale i skonfigurowanie).Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej,że ktoś np. sprawdził moje rozwiązanie. Po rozwiązaniu pierwszej części i braku odzewu wykonałem po paru dniach telefon w tej sprawie do siedziby firmy i okazało się ze rekrutacja nadal jest prowadzona więc naiwnie poświęciłem czas na rozwiązanie drugiego zadania. Oczywiście odzewu nie było. Tak więc radzę uważać na takie praktyki z tymi zadaniami na rozmowach kwalifikacyjnych.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
były

Alfavox zapewnia duże możliwości rozwoju, ale trzeba chcieć to robić. Bo jak to mówią - nic na siłę :) Ja z firmy byłem na wielu szkoleniach i mimo że tam już nie pracuję to dużo skorzystałem z pracy tam.

Maja

@gruby chudeł, co jeszcze oceniasz pozytywnie w pracy w Alfavox? Jakie warunki zatrudnienia firma zapewnia swoim pracownikom? Czy są one dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy oprócz stałego wynagrodzenia, można liczyć na pozapłacowe profity?

Trudi

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Wysoki
@Trudi

Nowy stary Prezes, czyli nic nowego. Jest tak samo jak było ... :/

Aga

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy?

Fire
@Aga

Cisza? Stach, niektórzy boją się.

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o Alfavox Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

TK

opinie które się tutaj znajdują są prawdziwe

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Mati
@Zainteresowany

Jaki region i jakie stanowisko (albo jaki obszar) Cię interesują?

Konstanty

Odnoszę wrażenie, że niektóre opinie są mocno inspirowane przez konkurencję.! Alfavox działa w branży w której powstaje wiele nowych firm i każdy walczy o klienta

@Konstanty

Hahaha :) a to dobre...

Obecny pracownik
@Konstanty

A jak to się ma do zarobków i traktowania pracowników? Bo raczej kiepsko

Maja

@anonymous czyli generalnie same plusy są za zostanie po godzinach pracy w firmie Alfavox. @Były_pracownik ja bym traktowała to jako plus, bo mimo tego, że powinien to być standard to w Polsce w wielu firmach nie jest przestrzegany i dlatego pracownicy o tym wspominają opisując firmę.

Franek

Hehehe żeby każdy zrozumiał. Post z 10. Jak ktoś nie miał w tym samym banku to zaksięgowano 11-stego.

zainteresowany

Witam, chciałbym się dowiedzieć (rzetelnie bez szydery) na co mogę liczyć pod względem zarobków na stanowisku programisty c# lub c++ bez nadgodzin. Będąc zaraz po studiach informatycznych inż. (Akademia Tańca i Humoru), jak jest faktycznie z pomocą na początku w tak zwanym "ogarnięciu początków" oraz jakie w tej kwestii jest nastawienie przełożonych? tolerancja początkowych błędów ? czy do pierwszej wpadki i papa ? tylko jak wspomniałem prosiłbym bez sarkazmów i odsyłania do wcześniejszych komentarzy... bo tam już jest taki mętlik że "rany boskie jestem kioskiem..."

Maja

@Były nie pracuję w firmie Alfavox i tym bardziej w marketingu. Dlatego nie mam żadnego wpływu na to co się dzieje w firmie i nie mam o tym co się tam dzieje żadnych informacji. Skoro jesteś byłym pracownikiem to może odpowiesz mi na pytanie, bo powinieneś posiadać taką wiedzę.

Witam, firma prowadzi rekrutacje na stanowisko spec. ds. sprzedaży. Macie może jakieś info jakie warunki pracy, narzędzia i ogólna atmosfera? Dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi.

Maja

@anonymous czyli za nadgodziny dostajecie bony? A co to są za bony? Sodexo? I są to kwoty współmierne do przepracowanych godzin po pracy? A jeżeli chodzi o studentów to są zatrudniani na umowę czy to są staże w firmie Alfavox? @ajam a nie wiesz czy te osoby nie poniosły odpowiedzialności, bo już nie pracujesz tak? Może jednak również zostały zwolnione.

@Maja

Nadgodziny są normalnie wypłacane. Bony to takie punkty bonusowe, za które możesz sobie coś kupić, wiec nie ma najgorzej. Wiec praca w nadgodzinach jest dodatkowo premiowana.

Na plus: 1. Możliwość nauki dla osób nie znających technologii i po studiach 2. Atmosfera wewnątrz zespołów 3. Pensja w terminie 4. Praca z dużymi i wymagającymi klientami, która kształtuje Na minus: 1. Brak wyrozumiałości dla błędów 2. Duża presja ze strony przełożonych i klientów 3. Ludzkie błędy kończą się zwolnieniem bez uprzedzenia i możliwości poprawy 4. Praca często po nocach i w systemie 3 zmianowym 5. Brak dodatkowej opieki medycznej, karty sportowej i innych dodatków 6. Firma oczekuje podpisania lojalki nawet na szkolenia, których sama wymaga 7. Ciasno, głośno

Maja

Wszyscy piszecie o tych niespodziewanych zwolnieniach. Czemu one są? Czy firma ma jakiś kryzys, że w takiej ilości zwalnia swoich pracowników? Czy może Ci pracownicy się nie sprawdzali i dlatego zostali z dnia na dzień zwolnieni? Czy osoby zwolnione z firmy Alfavox były zatrudnione na umowę zlecenie?

ajam
@Maja

Tak, pracownicy sie nie sprawdzali, byli do niczego. Tylko w takim razie powinien poleciec rowniez ktos odpowiedzialny za rekrutacje, prawda? Jakim cudem udalo sie zatrudnic tylu niekompetentnych ludzi?

csm

Nie polecam. Z perspektywy czasu jedyną pozytywną rzeczą jaką mogę powiedzieć to jest doświadczenie które tam zdobyłem. Słowa (usunięte przez administratora) w wywiadzie do którego link się przewija wyżej pozostają w warstwie jedynie słów. W firmach w ktorych przed i po alfavox pracowalem dużo bardziej ceni się pracowników i lepiej się ich nagradza. Potwierdzam również, że praca po godzinach to standard, to że zanie nie płacą. Również, wbrew wcześniejszym ustaleniom, pracownikom zatrudnionym na kontrakcie ciężko uzyskać dni wolne/urlop. Od osób z którymi mam kontakt pracujących jeszcze w alfavox wiem, są duże niespodziewane zwolnienia, niesygnalizowane wcześniej zainteresowanym i rzeczywiście na koniec dnia.

csm

Nie polecam. Z perspektywy czasu jedyną pozytywną rzeczą jaką mogę powiedzieć to jest doświadczenie które tam zdobyłem. Słowa (usunięte przez administratora)w wywiadzie do którego link się przewija wyżej pozostają w warstwie jedynie słów. W firmach w ktorych przed i po alfavox pracowalem dużo bardziej ceni się pracowników i lepiej się ich nagradza. Potwierdzam również, że praca po godzinach to standard, to że zanie nie płacą. Również, wbrew wcześniejszym ustaleniom, pracownikom zatrudnionym na kontrakcie ciężko uzyskać dni wolne/urlop. Od osób z którymi mam kontakt pracujących jeszcze w alfavox wiem, są duże niespodziewane zwolnienia, niesygnalizowane wcześniej zainteresowanym i rzeczywiście na koniec dnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfavox Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Alfavox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfavox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfavox Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfavox Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfavox Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfavox Sp. z o.o.