Opinie o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Web INnovative Software Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Web INnovative Software Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Konrad

W firmie panuje bardzo miła atmosfera, a ludzie są tu swietni.

Miłosz

Najmocniej polecam. Praca w tej firmie nauczyła mnie wielu rzeczy. Jest tu bardzo miła atmosfera oraz swietni ludzie. Na wynagrodzenie tez nie narzekam.

Każdemu polecam spróbowania swoich sił w tej firmie. Mi się udało i jestem naprawdę bardzo bardzo zadowolony. Otrzymałem świetne warunki zatrudnienia i ogólnie bardzo mi się tutaj podoba.

Antoni

Serdecznie polecam prace w tej firmie. Oferują oni znakomite warunki oraz ludzie tutaj są naprawdę serdecznie. Nie ma żadnej niezdrowej rywalizacji - jest za to pomoc, sympatia i miła atmosfera.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Mirka

Pracowałam w tej firmie. Koszmar. (usunięte przez administratora) Mają taka rotację nie bez powodu. Praca idealna dla pracoholików. Wg Szefa trzeba tam pracować nie 8h dziennie, a jakieś 9-10. Bo przecież jadłeś lunch, byłeś nie daj Bóg w toalecie i troche przy tym wszystkim zmarnowałaś czasu za który on Ci płaci. Nie polecam. Zobaczcie sobie na te "wszystkie pozytywne opinie" z jaką regularnością się pokazują, po to żeby zasłonić prawdziwe aczkolwiek nieprzychylne komentarze. Pewnie nie mogą już za bardzo znaleźć na rynku ludzi bo Wrocław gada o tym jak tam się traktuje pracowników.

Aktualny pracownik
@Mirka

No i się Pani Mirka wysypała Kopiuj - Wklej gotowy post. Pierwszy wpis 13,10 i bardziej rozbudowany ale ten sam 13,12. To się nazywa świadome nękanie a nie wypowiedź merytoryczna. Inaczej hejtowanie, działanie na czyjąś szkodę.

Firma ta posiada naprawdę świetną atmosferę, nie można czuć się tutaj zle. Każdy kolejny dzień jest nową przygodą, okazja do wykazania się oraz nabycia nowych umiejętności. Pracuje już dłuższy czas i mogę z czystym sercem polecić.

Filip

Polecam serdecznie. Podoba mi się praca w tej firmie. Panuje tutaj bardzo miła atmosfera, inni pracownicy są sympatyczni i pomocni, a na wynagrodzenie nie mogę narzekać.

Gabriel

Jestem bardzo zadowolony, że dostałem pracę tutaj. Atmosfera jest świetna, każdy każdemu pomaga - nie ma żadnego wyścigu ani podcinania innym skrzydeł. Wszystko zdecydowanie na plus.

Tomasz

Korzystam i moim zdaniem wFirma jest super opcją, jeżeli np. masz niewielkie przedsiębiorstwo i nie lubisz bawić się w papierkach. Uważam, że oferta online jest na prawdę dobrą opcją, ponieważ wiem, że są bardzo solidni, rzetelni no i koszty są na pewno niższe niż u stacjonarnej księgowej. Polecam!

Wojtek

Przede wszystkim bardzo duży plus za to, że firma ma tak przyjazną atmosferę, która tylko sprzyja rozwojowi. Korzystają z bardzo świeżych pomysłów i zawsze starają się zadbać o każdego klienta, jak i pracownika. Wszystko na duży plus. Firma ma super przyszłość przed sobą, jeśli będzie tak dalej!

Krzysztof

Firma oferuje prace na naprawdę dobrych warunkach. Można tutaj zarabiac dobre pieniądze, tylko trzeba się postarać. Przełożeni są mili i wyrozumiali, inni pracownicy również mili i pomocni. Zdecydowanie polecam????

Jula

Jeśli tylko będziecie mieli możliwość pracowania w tej firmie, to nawet się nie zastanawiajcie! Wszystko tak, jak należy. Bardzo wygodnie się pracuje, można wiele się nauczyć, no i trafiacie na bardzo fajny i zgrany zespół. Jeśli chodzi o mnie, to super oferta pracy. Polecam!

Piotrek

Pracuje tutaj już kawał czasu i nie zmieniłbym tej pracy na nic innego. Współpracowników mam naprawdę świetnych, szef to bardzo miła osoba, na wynagrodzenia nie można narzekac i jest zawsze na czas. Mam nadzieje, że już nigdy nie będę musiał zmieniać pracy.

Serdecznie polecam - moja przygoda jeśli chodzi o prace w tej firmie rozpoczęła się pod koniec 2019 r. Zależało mi na tej pracy, ponieważ moja poprzednia praca była okropna. Pierwszy miesiąc przebiegł naprawdę fajnie i zdecydowałem, że zostaje w tej firmie. Pracuje tu aż po dziś dzień i cały czas uważam, że aplikacja do tej firmy była moją najlepszą decyzją. Pozdrawiam cieplutko.

Osoba
@Marek

Jako pracownik firmy z czasów 2019 r. Nie znałem tam żadnego Marka ani Jacka , czyżby zadowoleni pracownicy widmo ?

Igor

Jestem niezmiernie zadowolony, że zdecydowałem się na te prace. Bardzo mi się tutaj podoba i nie zamierzam z niej rezygnować☺️

Wojtek

Jestem bardzo zadowolony z tego, że zdecydowałem się na tę prace. Bardzo mili ludzie i super wypłata.

Jacek

Z całego serca polecam pracę w tej firmie. Ludzie są tutaj naprawdę bardzo mili, wypłata jest dobra, a atmosfera bardzo przyjemna :)

zadowolony

Firma pod każdym względem zasługuje na dobre opinie oby jak najwięcej takich było, ja również polecam pracę.

Filip

Bardzo się ciesze, że zdecydowałem się na prace w tej firmie. Naprawdę fajni ludzie, którzy bez problemu pomogą gdy ktoś ma jakiś problem, a wynagrodzenie jak najbardziej mi się podoba. Polecam każdemu.

Zosia

Jakieś minusy pracy w firmie? Czy warto

Zostaw merytoryczną opinię o Web INnovative Software Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Web INnovative Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 92 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Web INnovative Software Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 328 ocen.

Web INnovative Software Sp. z o.o.