Opinie o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Web INnovative Software Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Web INnovative Software Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Zygmunt

Szczerze polecam. Praca sprawia mi satysfakcję. Nauczyłem się tutaj sporo i mam nadzieję ze jeszcze dużo się nauczę.

Obecny

Z czystym sumieniem polecam. Praca w przyjaznym zespole. Wynagrodzenie na odpowiednim poziomie i zawsze na czas.

Arkadiusz

Jestem zadowolony z pracy w tym miejscu. Brak nadgodzin i dodawania obowiązków. Szczerze polecam!!!

Krzysztof

Firma jest godna polecenia jako pracodawca. Można liczyć na solidne wynagrodzenie. Pieniądze są również na czas.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Karol

Bardzo polecam pracę w tej firmie. Zwracają uwagę, by nauczyć nowych rzeczy młodych pracowników.

Kamila

Nie mogę narzekać, nie mam dużego doświadczenia, więc cieszę się z tej pracy. Na pewno sporo się nauczę.

Hanna

Słyszałam różne opinie o tej firmie. Jednak stwierdziłam, że spróbuje i jestem zadowolona. Fajne warunki i miła atmosfera.

Kate
@Hanna

Każdy ma prawo do swoich odczuć. W komentarzach pozytywnych i negatywnych powiela się podobne obszary. Z mojej perspektywy potwierdziły się kwestie negatywne w tym brak konkurencyjnosci wynagrodzenia. Z pozytywów rzeczywiście inwestują w szkolenia.

Art
@Kate

inne firmy też inwestują w szkolenia, a często mogą zaoferować o wiele lepsza atmosferę. Również sprzyjającą działaniu ale mniej nerwową.

Pablo
@Kate

Niepokoi mnie fakt że wszystko co pozytywne w komentarzach dotyczy tego samego. Niestety to co negatywne również. Nie wiem co o tym myśleć. Tym bardziej że wiadomo iż na początku wszystko zawsze każdy przedstawia jako "super"... kandydat siebie a firma siebie

Jagoda

Właśnie takiej pracy szukałam. Wreszcie czuje się doceniona i moja praca ma sens

Zmieszany

Co do firmy można mieć mieszane uczucia Dopóki jesteś nakręcony, entuzjastyczny i zaiwaniasz jak szwajcarski zegarek nie komentując na głos dziwnych, nieprzemyślanych decyzji szefostwa jest ok (i jak zapominasz o tym iż firma oczekuje od Ciebie pracy w weekend i każde dosłownie każde święto, za którą nie ma dodatkowego wynagrodzenia - bo przecież można wejść o dowolnej godzinie, i pracujesz tylko jeżeli klienci zadają pytania i jeżeli się dogadasz że w dany weekend nie pracujesz to jest przecież ok ale we wszystkie inne dni roku miej się na baczności i zresztą to dla dobra firmy a dobro firmy = dobro pracownika ale co tam życie prywatne i work life ballance) Tak wiec póki jesteś idealnym pracownikiem pracującym na 120% poświęcającym czas prywatny jest ok, sprzęt do roboty jest aczkolwiek zawsze jest kolejka do tableta, płaca średnia nie niska nie wysoka, szkolenia jak się doprosisz to dostaniesz głównie organizowane wewnętrznie przez starszych kolegów Więc na pierwszy rzut oka ok ale z czasem zaczyna się dostrzegać co jest nie tak z firmą - ci co na odległość od wrocławskiego biura też mają lżej bo mniejszy kontakt z górą Jedyne co tutaj jest pewne to zmiany głównie personalne jednego dnia kogoś widzisz i pijesz z nim kawę a 2 nara Pan tu nie pracował największą rotacje to chyba księgowe zaliczały jak domino jedna za drugą Roboty w opór a nawet jak robisz ją dobrze wedle wytycznych to jak sie ktoś obudzi jednego dnia ze złym humorem to wszystko jest źle i do wywalenia mimo że konsultacje były cotygodniowe co do projektu Polecam firmę na start - sporo można się nauczyć a na starcie masz mały kontakt z zarządem wiec jest okey z czasem lepiej samemu zmieniać robote zanim się Ciebie pozbędą :) A i PS dobre fakowe komenatrze tu lecą widać że kasą firma sypie na gowork bo w magiczny sposób pojawiaja sie opinie pracowników z imionami nie występującymi w firmie haha

tester
@Zmieszany

Potwierdzam słowa przedmówcy, Nie kojarzę 99% imion które się tu pojawiają. Pamiętam jednak że w swoim czasie przewinęła się pokaźna liczba osób z czego 5 w dziale testów. I nazwijmy ich wprost supportem technicznym a nie testerami bo więcej poświęca się na odpisywanie do ludzi niż na faktyczne testy. Firma dobra na start żeby się załapać i szukać innej wtedy możesz pokazać że coś robiłeś choć zakrawa to na parodię. Więc osobiście NIE POLECAM.

Aktualny pracownik
@tester

Widać od razu że nie rozumiesz czym jest zawód testera i jaki ma cel testowanie aplikacji. Nie masz nic wspólnego z firmą a podejmujesz temat i chcesz zawiesić parę psów na niej. Być może jesteś z konkurencji która sobie nie radzi na rynku i w ten sposób postanowiła nam szkodzić. Pozwolisz że wprowadzę Ciebie w te sprawy byś dalej nie brnął. Może Ci się to przyda w kolejnych postach. Tester jest pracownikiem jakości, sens jego pracy określa jakość aplikacji jaka trafia do klientów. Ponad 7 lat temu przyjęliśmy strategię że to co nas będzie odróżniało na rynku od konkurencji to jakość. Przyjęliśmy jako podstawę kulturę procesową a wzorce zaczęliśmy budować według norm określonych w ISO 9001 i 27001. Od tego czasu przechodzimy co roku audyty zdobywając co roku certyfikaty jakości. Gdybyś cokolwiek miał wspólnego z jakością i naszą firmą wiedziałbyś że cała kultura jest oparta na TQM. Filozofia ta zakłada nieustanny rozwój jak i całościowe nastawienie na zmianę i podwyższanie norm. Dlatego na każdym kroku nasi pracownicy (wszyscy bez wyjątku) badają na wszystkich kanałach komunikacyjnych zadowolenie i oczekiwania klientów. Kluczową rolę spełniają w tym wypadku testerzy. Powołani są oni do opieki z natury swojego zawodu nad tą sferą firmy. Jeżeli tego nie wiesz, nie masz nic wspólnego z naszą firmą. Wszyscy pracownicy są tego uczeni. Jeżeli jednak byłeś w naszej firmie. Przypuszczam że nie dotrwałeś do końca okresu swojej rekrutacji i zostałeś zwolniony przez zespół na okresie próbnym. Życzę Ci byś znalazł swoje miejsce i szczęście. Bo szczęśliwi ludzie nie hejtują, nie szukają ujścia frustracji. Chyba że jesteś od konkurencji, jak wcześniej już napisałem. :)

Mat
@tester

Sama prawda. Moje obserwacje i odczucia dotyczące współpracy pokrywają się w 100% Nie ma to jak czytać, że osoba mająca odmienne zdanie to frustrat, podczas gdy częstotliwość i nawet godziny odpowiedzi ma negatywne komentarze sugerują na ile mogą to być wypowiedzi jednej A nie kilku osób. Cóż każdy sam wyciągnie wnioski

Natan

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Oferują dobre wynagrodzenie, fajne godziny pracy oraz miłą atmosferę.

Firma, która oferuje stabilne wynagrodzenie oraz miłą atmosferę. Szefostwo jest w porządku

Kamil

Jak najbardziej polecam tu pracę, ok atmosfera i spoko pieniądze.

Radek

Fajna firma. Dbają o swoich pracowników, jak ktoś się stara to może awansować.

Irek

Bardzo fajna firma, która dba o pracownika. Jeśli się przykładasz to na pewno cię zauważą.

Wiktor

Polecam pracę w tej firmie. Bardzo dobra atmosfera, a to jest ważne.

Denis

Naprawdę fajna firma, mają super warunki współpracy. Szefostwo jest naprawdę w porządku, idzie się dogadać.

Mateusz

Szczerze polecam pracę w tej firmie. Od początku mogłem liczyć na satysfakcjonujące wynagrodzenie, mimo że nie miałem dużego doświadczenia.

Kalina

firma zaoferowała mi korzystne warunki pracy. Panuje tutaj sympatyczna atmosfera, nie ma obgadywania.

Marysia

Naprawdę dobra praca, którą mogę polecić. Atmosfera jest rewelacyjna

Polecam pracę w tej firmie, atmosfera jest ok. Nie ma problemu by w wielu kwestiach się dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Web INnovative Software Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Web INnovative Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 92 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Web INnovative Software Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 329 ocen.

Web INnovative Software Sp. z o.o.