Opinie o Flora Sp. z o.o. w Praszka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Flora Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flora Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flora Sp. z o.o. w Praszka

Firma jak najbardziej w porzadku. Polecam prace w charakterze Przedstawiciela Handlowego. Duże stawianie na osobisty rozwój Przedstawicieli, z reszta po to są szkolenia i Kaśka zatrudniona

Tomasz

Na skutek fali hejtu ludzie postanowili zawalczyć o dobre imię firmy!!

Poduszka
@Tomasz

Floraa jest pracodawca jakich jest mało obecnie. Leszek K. traktuje wszystkich równo i po ojcowsku - każdego, ale wywin numer, to tez będziesz wiedzieć za co. W firmie jest stabilnie, w przeciwieństwie do tego co dzieje się u innych - wszyscy słyszą, wszyscy widza. Potwierdzi to zdecydowana większość z nas.

Hehe
@Poduszka

Co wy macie z tm ojcostwem?!

Tidzo
@Hehe

Popracuj w korporacji kilka lat to docenisz traktowanie człowieka nie jak cyfry w tabeli, a jak element firmy. Jest trochę takich firm. Przede wszystkim rodzinnych, gdzie gdy jest problem to uzyskasz pomoc- nawet na stopie prywatnej. Taki jest Lechu. Kto go zna ten wie. Każdy może do niego zadzwonić, a pracuje we Florze 150-160 osób.

jim jones

widzę że koledzy mocno zachwalają firmę , ale nie jest tak do końca jak tu piszą , wielkie minusy to 1) premia za wyłączności wypłacana z półrocznym poślizgiem chyba w żadnej firmie konkurencyjnej tego nie ma wszystko po to aby zatrzymać cię siłą 2)logistyka nie do końca dopięta 3) pensja podstawowa znacznie obiega od firm konkurencyjnych na rynku 4)brak socjalu, 5)nie wypłacanie premii za wyłączności co miesiąc ,tylko z dużym opóźnieniem 6)ogromny nacisk na sprzedaż produktów nie do końca dobrych jakościowo ,będący w branży wiedzą o co chodzi ,nacisk aby sprzedawać marżowe nie do końca działające produkty. plusy a) na pewno ludzie i atmosfera b)do tej pory brak wyścigów szczurów ale to pomału się kończy,a to wyróżniało tą firmę

Popieram
@jim jones

W końcu obiektywna opinia. Zachwalają aktualni pracownicy na zlecenie szefa :) podejrzane że nagle w krótkim okresie pojawiły się same pozytywne opinie ;)

Wiktor

Czy warto szukać szczęścia w firmie? Jakieś wskazówki?

FreddyMercury
@Wiktor

Freddy’wrcuryJak chcesz się nauczyć rolnictwa, chcesz być traktowany jak człowiek który jest częścią Flory, a nie „jednostka sprzedażową” jak mnie nazwał poprzedni pracodawca to tak

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Flora Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Magdalena

@przybyszewski, warunki wymienione przez Ciebie, pokazują, że firma potrafi zorganizować dobre miejsce pracy dla swojego pracownika. Ton Twojego wpisu sugeruje też, że od strony finansowej również jest dobrze w firmie Flora. A czy jeszcze mógłbyś coś dodać o pozapłacowych benefitach przygotowanych przez firmę dla wyróżniających się pracowników?

Przybyszewski
@Magdalena

A co to jest ten benefit pozapłacowy? Jeżeli taki mam traktowac, to byłem z klientami na koszt firmy na wyjezdzie zagranicznym za wyniki. A szykuje mi się kolejny

gniechowicki
@Przybyszewski

tak jak pisze Tomek (przybyszewski) kto sprzedaje ten zarabia

Magdalena

Myślę, że po wpisach @Przybyszewski i @IggyPop wiele osób zainteresuje się możliwością zatrudnienia w firmie Flora. Na stronie internetowej firmy nie znalazłam żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych, ale może ktoś z Was słyszał o takiej możliwości,.

IggyPop

Fajna firma, dobra atmosfera, dobry pracodawca.

Daniel

Podpowiedzcie jakie warunki ma stworzone przedstawiciel?

przybyszewski
@Daniel

Umowa o prace, premia przy wykonywaniu planów, premia produktowa (sor,dolistne,biostymulatory,adiuwanty,nasiona), samochód - typu Berlingo, laptop,komórka, szkolenia polowe. Umiesz sprzedawać,chce Cisię dasz radę i zarobisz.

Szukają przedstawicieli. Jest ogłoszenie na popularnym portalu.

Rafik

Wsjo wporzo

PawelGr

Atmosfera ok, warunki pracy bez zarzutów, dużo szkoleń. Jest dobrze we Florze i każdy się zawsze dwa razy zastanowi zanim sam odejdzie

Magdalena

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie FLORA. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy?

Jerry

Flora jest po prostu fajna. Jest dobra atmosfera pracy, pracuje się dobrze. Nie rozumiem wylanego jakiegoś tutaj ścieku złych rzeczy. Kasa jak w branży, w zależności od wysokości planu, ale taki jak wydaje mi się jest handel. Polecam. Pracuje 7 lat

Magdalena

Czy ktoś może wypowiedzieć się jak wygląda współpraca z firmą z punktu widzenia pracownika? Czy jest przewidziana umowa o pracę? Czy prócz pensji podstawowej przewidziane są dodatkowe bonusy? @Michał, jaka panuje atmosfera wśród pracowników? Kto jeszcze podzieli się opinią o Flora?

Klackson
@Magdalena

Jest prosta. Masz problem dzwonisz do przełożonego, a przy grubszym problemie do Prezesa. Prezes Dusza Człowiek, jak ktoś wspominał, choć zasady ma i w kozi róg nie da się zapędzić. Podchodzi po ojcowsku. Pomaga często w różnych problemach osobistych pracowników tj gdy ktoś zdrowotne, ale wiem, ze nie życzy sobie by o tym mówić. Takich firm jak Flora chyba nie ma na rynku wiele i dziwie się jak widzę jakieś opinie frustratów. Chyba nie byli w innych firmach z branży. W szczególności u tych bezwględnych z północy kraju czy w zagranicznych

Klackson

Dobrze się we Florze pracuje. Częste szkolenia merytoryczne, dobry system premii produktowych, normalna atmosfera, poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Pracuje 2 rok i po prostu polecam. Jest poczucie, ze firma rośnie i się rozwija, a tak nie jest u wszystkich na rynku

Kapiszon

Cześć, przeczytałem już chyba opinie o większości firm i chyba coś tu nie gra? Wszędzie jest tak samo? Jedni chwala inni krytykują sam już się zmieszalem. Mam obawy bo pracuje w co prawda w rolnictwie ale niby można w takich firmach więcej zarobić. Czy to prawda? Czy tylko lobby i obiecnki. Te całe plany to znaczy jakie, ile, czy ciężko się to robi. Rozumiecie boję się bo zmiana pracy jak ma się rodzinę to nie taka łatwa sprawa. Firm jest kilkaset na rynku. Może mi powiedzieć ktoś czy zarobki na poziomie 4 tys netto to normalka czy trzeba pracować po 16 godzin licząc na dobrą sprzedaż. Znajomi mi doradzają żebym w tym czasie się nie brał za to bo do rolnika jeździ 15 firm i że to jest nieco nienormalne, a jak pytam o zarobki to się każdy śmieje. Proszę o opinie to dla mnie ważna sprawa.

@Kapiszon

Jeśli chodzi o florę to nie polecam. Jeśli nie uda Ci się zrealizować planu to obcinają pensje z tego słyszałem. Druga sprawa to tak jak mówią Twoi znajomi, że w tym czasie nie warto się za to brać bo tego planu poprostu nie masz szans zrealizować. Co do zarobków to na 4 tys netto nie licz, co najwyżej 2500 jeśli masz wykonany cały plan i firma uzna że sobie radzisz.

Magdalena

@Adam, jesteś już pracownikiem firmy Flora? Jesli tak, napisz prosze jakie masz pierwsze opinie? Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Flora, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Czy wiecie jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Może coś jeszcze?

GrzegorzC
@Adam

Przedstawicieli na pewno

Damian
@Adam

Potrzebuje właściwie zawsze

Magdalena

Na stronie internetowej firmy pod adresem https://flora-praszka.pl/kariera/ znalazłam ogłoszenie na stanowisko przedstawiciela handlowego w rejonach Śląska i Opolszczyzny. Wymagane jest wykształcenie o profilu rolniczym lub biotechnologicznym. Zapewniana jest między innymi umowa o pracę i niezbędne narzędzia. Tutaj zauważyłam dużo pozytywnych opinii w ostatnim czasie więc może jest to oferta wydaje się interesująca. Czy możecie to potwierdzić?

IwonaF
@Magdalena

Dobra firma. Z reszta sama się spytaj jeżeli kogoś znasz kto pracuje, ale przekonaj się sama

Przybyszewski

Florka zmierza w dobrym kierunku. Atmosfera dobra to fakt, trudno jak w każdej firmie pchać koncernowki, ale da się wstrzelic. Wagi maja wady i zalety. Każda firma ma swoją politykę. Wole jednak być najtańszy na rynku i sprzedawać generyki niż opowiadać o wyższości drogic technologii nad innymi i jeszcze bić się z cena.

Zostaw merytoryczną opinię o Flora Sp. z o.o. - Praszka

• Jak się pracuje w Flora Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flora Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flora Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flora Sp. z o.o.