Opinie o Flora Sp. z o.o. w Praszka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Flora Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flora Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flora Sp. z o.o. w Praszka

Mietczynsky

Firma spoko. To prawda, ze atmosfera pracy jest dobra. Ja się tam dobrze odnajduje

kandydat

@Jacek a w czym odstaje od innych ????

gniechowicki

@Patryk jak znasz się na chemii rolnej i potrafisz poprowadzić komuś plantacje pszenicy ,rzepaku ,kuku itd to możesz uderzać .

Patryk

Normalna firma i dobry pracodawca , pewnie dlatego jesteście zadowoleni. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Flora Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Gerwazy82

Prawdopodobnie najnormalniejsza firma do pracy na dolnym śląsku. Z Leszkiem K. Można się dogadać i traktuje pracowników po ojcowsku. Po prostu normalnie

Gerwazy82

Chyba z całego wariactwa które jest na dolny slasku najnormalniejsza firma do pracy. Z Leszkiem K. zawsze można się dogadać i powiedzieć o swoich problemach i podchodzi po ojcowsku.

ThierryHenry

Bez zarzutów

Hapek

Firma Ok.

JackStunt

Dobry system szkoleń, indywidualne podejscie do pracownika, rodzinna atmosfera. Po prostu ok. Polecam

Tomm

Firma ok. Atmosfera dobra, zasady ok, pracownik traktowany jak człowiek,a nie małpa.

Jola

Jako pracownica na linii, cytuję "... co Ty byś chciała za taką kasę i jeszcze ubezpieczenie, ciesz się że masz w ogóle pracę, skoro nie masz Kuronia..." - 8zł na czarno - kpina... Jola

FranzBauer
@Jola

Przecież Flora to firma handlowa i nic nie produkuje ? Chyba Ci się Flory pomyliły

Patrasgol

Ok, bez zarzutow

Tomp1

Wszystko ok

Tomaszxxxxx

W porządku firma. Zasady fair

tomahawk

Pracuje od 1,5 roku, wcześniej pracowałem u konkurencji. Jest bardzo ok - plan powiązany ze sprzedażą poszczególnych produktów. Warunki ok, atmosfera bardzo dobra, nie mam przeciwskazań. Proste, przejrzyste zasady, jak mam jakiś problem rozmawiam z przełożonym i jest to rozwiązywane. Nikt nie donosi, nikt sie nie ponosi. Jest po prostu normalnie

Rajmundowi

Twoja opinia jest oderwaną od rzeczywistości i jest jakimś belkotem. Sprawdź po ile Flora sprzedaje teraz nawozy. Konkurencja nie sięga. Kto nie pracował w tej firmie ten wie, jak w porzadku sie w niej pracuje i jak ludzie sa wobec siebie ok. Ludzkie, oczywiste zasady. Bez podpieprzania, wspólna pomoc, jasne reguły.

Onienie
@Rajmundowi

O nie nie twierdzisz, ze ludzie są wobec siebie okej ? pracujesz we florze od dawna ? raczej nie, ja tez już na szczęście nie... Przeczytałeś, ze nawozy w są w dobrej cenie na ich stronie internetowej ? azotowe są teraz wszędzie w dobrej kasie i będą w lepszej, a flora tu nie jest wyjątkiem. Jeżeli dla Ciebie "ludzką oczywistą zasadą" jest wypłacanie premii za sprzedane produkty w połowie kolejnego roku do super :) pogratulować wytrwałości !

franz

zdecydowanie odradzam, nawozów brak lub w astronomicznych cenach, jak pisał kolego wyżej cudowne mieszanki środki mające zdziałać cuda, premie z rocznym opóźnieniem do tego brak czytelnych zasad ich naliczania, dobrze zarabiają tylko "starzy pracownicy"

rep

uuuu ja właśnie zakończyłem pracę po paru latach w firmie z liściem i chciałem uderzyć pomalu do flory ale chyba dam sobie spokój .

Krzysztof
@rep

Kolego nie polecam... wynika tutaj jasno, że to byłby gigantyczny krok w wstecz. Jest wiele lepszych dystrybutorów, u których można poszukać swojej szansy.

Krzysztof

Firma Flora jest najmniej profesjonalną a zarazem najmniej poważną firmą w branży dystrybutorów z jaką miałem okazję niestety się spotkać. Nawozy a raczej i ceny na dramatycznym poziomie, wpajanie klientom wizji, iż najtańszy środek ochrony roślin w "cudownej mieszance" zdziała cuda w polu, mhmmm :). Handlowcy słabo wykształceni z marnym doświadczeniem. Socjalu brak, godnej pensji także, premie wypłacane w połowie przyszłego roku ! Nikomu nie polecam.

tomaszjuln

Hmm, trochę pracowałem rolniczej i najpierw na gospodarstwie, później w dystrybucji w (angielska firma)oraz wlasnie we Florze, obecnie zajmuje się skupem zbóż, a więc trochę obok sprzedaży agrotechnicznej. Warunki pracy pracy u dystrybutorow są mniej więcej zbliżone, wszędzie są widełki - robisz tyle zarabiasz tyle, proste jak budowa jednego sprzętu rolniczego. Ktoś kto to napisał powyżej chyba nie orientuje się jak wygląda praca PH w dystrybucji. Trzeba się znać na produktach, wiedzieć co zaoferować, jak zastosować. Flora oprócz swobody dla pracownika i spoko palety produktów oferuję jedno. Potrafia przyuczyć ludzi surowych - dać do zrobienia mniejszy plan , ale też i pensja z automatu pensje niższe. Pensja na poziomie dobrego sprzedawcy czyli 4-5 mln (tyle miałem) była z tego co pamiętam wyższa o 10-15% -niż u jednego z pobliskich dystrybutorów. Jak dla mnie, w porządku praca z logistyka SOR, materialem siewnym oraz z nawozami. Nie pracuje już we Florze, ale wspominam dobrze. Pozdrawiam Tomasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Flora Sp. z o.o. - Praszka

• Jak się pracuje w Flora Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flora Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flora Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flora Sp. z o.o.