Opinie o Flora Sp. z o.o. w Praszka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Flora Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flora Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flora Sp. z o.o. w Praszka

Achim

Firma która rzetelnie i mondrze doradza rolnikom w pracy polowej i przez to rolnicy mogom zaoszczędzić pieniądze. Rolnicy w moim terenie bardzo sobie ich chwała bo są fachowcy i najlepiej przygotowani do pomocy każdemu rolnikowi

Julek
@Achim

Mądra normalna firma która nie rzuca się na spekulacje i ryzyko jak reszta branży. Polecam

No właśnie teraz też tu szukają Przedstawiciela handlowego. I sama rekrutacja mnie ciekawi. Bo jest info, że jest zdalna. Jak już ktoś przejdzie przez tę rekrutację, to czy onboarding, jakieś przeszkolenie też jest online? Czy stacjonarnie? Jest możliwość przygotowania się do pracy bez przyjazdu do biura?

@Norbert

I co dalej? jak czasowo dalsze etapy się układają? I jak to jest po odpowiedzi twierdzącej, kiedy podpisuje się umowę? Pytam, bo musze jak cos zrezygnować z wcześniejszej pracy, wiec jak to w ogóle od tej strony wygląda? do jakiego czasu mogę odroczyć pierwszy dzień?

Superzenek

Jedyna firmą która umie rozwiązać problem rolnika na polu. Rusza góry i niebo aby było dobrze i są przy tym rzetelni. W tych czasach kiedy wszyscy chcą ci wepchać swoje rzeczy i później trudno od nich odebrać telefon albo chowają głowę w piasek jest to nieocenione. Dostawy chodza z dnia na dzień z smsami o powiadomieniu o dostawie Firma na ten momennt plus po dwóch latach współpracy z handlowcem.

Halinka
@Superzenek

Bardzo dobra firma i pracują w niej rzetelni ludzie. Teraz są bardzo ładne informacje w esemesie o dostawach

Jest tu jakaś możliwość rozwijania się awansowania, jak jest się na stanowisku zastępca dyrektora regionalnego? Widziałam, że teraz rekrutują i podali, że dają szkolenie dopasowane do potrzeba oraz możliwość realizacji własnych pomysłów. No i mam taką zagwostkę, czy z tak wysokiego stanowiska, można jeszcze gdzieś wyżej pójść. Dzięki z góry.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak wygląda rozmowa w Flora Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Z iloma osobami się rozmawia? 22 stycznia pojawiło się ogłoszenie.

Z tego co mi wiadomo, szukają kierowców. W ofercie napisali, że wymagają jedynie prawka. Ciekawi mnie czy to prawda, i czy serio nie wymagają żadnego doświadczenia? Piszą też o rozwoju zawodowym i umowie o pracę wraz z pakietem socjalnym. To na jakie stanowisko może awansować kierowca, ile na rękę oferują i co wchodzi w ten pakiet socjalny?? Pozdro:>

Achim

Marian
@Achim

To jest bardzo rzetelna firma i bardzo uczciwie traktuje klientów. Jak się umuwisz taka masz cenę i dostawę a ludzie tam pracujący są pracowici i rzetelni i to co mówiom to się na polu sprawdza w przeciwieństwie do tych telefonistwo z Gołubia czy Łobuzow na słupie z grodkowa

Janusz
@Marian

Bardzo dobra rodzinna firma

JanuszM
@Achim

Bardzo dobra firma. Jedyni którzy mają pojęcie i umieją doradzić. Towar dojeżdża aż za szybko i jeszcze dostajesz przed dostawom SMS. Na paletach wszystko bardzo ładnie przygotowane. Polecam ich i widzę że przechodzom do nich inni rolnicy z konkurencyji

Julek Nowy wpis
@Achim

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Flora Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Co to za bardzo ładne informacje o firmie na dostawach, o których ktoś teraz niedawno jeszcze pisał? Bardzo pomagają handlowcom przy pełnieniu ich funkcji? jest sporo ofert powystawianych, bo z 33 , a ciekawa byłam pracy na innych stanowiskach. Jakie jeszcze biurowe oferują?

Superzenek

Halinka
@Superzenek

Jest rozmową zdalna normalna. Pytania o doświadczenie o to jak się widzi siebie w przyszłości o to jakie musi być stanowisko by było ok i mówienie trochę o firmie o charakterystyce pracy i o systemach finansowych i jak szkolenia te w polu czy na żywo wyglondajom.

Samanta
@Marcin

Hej, a czasowo? Ile czasu zajmuje taka rozmowa online? Na jaki okres trzeba się przygotować? A i czy jak rozmowa jest zdalna to czy wiecie, czy trzeba mieć jakiś konkretny program czy oni wysyłają linka do przeglądarki?

Norbert
@Samanta

Rozmowa trwa do godziny. Rozmowa przez Teams. Dostajesz linka i go uruchamiasz.

@Norbert

Wanda

W jednym z wątków widziałam sporo pochwał na temat warunków, które obecnie występują tutaj w firmie. Pomyślałam, że sprawdzę na ich stronie, czy mają obecnie jakąś ciekawą ofertę i zauważyłam, że szukają menadżera do spraw nawożenia i biostymulacji na Dolny Śląsk. Podobno trzeba mieć minimum 4 letnie doświadczenie, żeby się na nie zakwalifikować. Trudno się dostać? Napisze mi ktoś jak praca w praktyce wygląda i czy jest jakiś region uznawany za najbardziej korzystny? Szukają też na woj. opolskie

Ukash
@Wanda

No przeczytales to wiesz a nie się głupio pytasz. Dobra firma z dobra atmosfera idaca w górę

Bożena
@Ukash

Firma idąca w górę? Płaca także? jakie macie teraz podwyżki, były jakieś w ostatnim czasie albo będą planowane? Interesuje mnie także temat samego rozwoju w innych obszarach, ktoś pisał, kiedyś że firma idzie w „nowe” co to oznacza?

Były
@Bożena

Przedstawiciele po 5 na rękę plus maja

Aktualnie szukają przedstawicieli w całej Polsce, z waszych wpisów wywnioskowałem, że chyba warto wziąć udział w rekrutacji? Wykształcenie kierunkowe mam rolnicze, ale w sprzedaży zbytniego doświadczenia nie mam, rok w zawodzie. Da radę?:)

Jaki jest styl zarządzania w Flora Sp. z o.o.?

Benek

Handlowcy z tej firmy to tylko oni pomogom na plus jak masz trudny trudny chwast czy nie wiesz co się dzieje bo reszta to się wogole niezna na rolnictwie i ja ich polecam

Ślązak

Co powiedzieć jak to praca w dystrybucji, ganiają ganiają i ganiasz i ganiają Ciebie, zaraz będzie obronny komentarz ze tak wszędzie jest - nie, nie jest tak wszędzie, kto zna branże i rynek to wie o czym mówię, są firmy gdzie ganiasz mniej albo masz rok czystej karty, tutaj musisz robić 5-7 wizyt dziennie, gps, raporty itd.. tak nie wszystkie firmy to maja, a na południu teren obsadzony mocno.

Czy Flora Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Janusz

Bardzo dobra firma dla rolników i myślę że nie ma lepszej i bardziej rozumiejącej potrzeby rolnika u mnie na terenie to znaczy na dolnym Śląsku. Pozdrawiam i dziękuję za uratowanie mi pszenic przed duszom coveronem i odrzywkami

kiedys sie pracowalo

Jak słyszę co ludzie opowiadają na firmie to czasem włos się jeży, niestety bitka z innymi firmami pokroju chemirol czy wielanami jest mocna. ceny nie są lepsze niż u konkurencji, chyba ze stala relacja mozna cos dorzucic rabatu. (usunięte przez administratora)dyscyplina ? trudno powiedziec ktore z nich jest. Dla przyszlych osob - jest GPS , guzik do prywatnej jazdy, paliwo roznie liczone z tego co sie teraz odnajduje. Zwrot za autostrade nie dostaniesz. Papier do drukarki rowniez pewnie. tak jak w chemirolu bylo jest tutaj myjesz za wlasna kieszen. sa tacy co robia dlugo i wypracowali sobie teren i maja ogromne premie. Ale slyszalem ze dla nowych osob ciezka orka na pewno przy ilosciach konkurencji i budzetach ktore firma narzuca. jak nie zrobisz mniejsza wyplata. Musisz byc twardy i nie pozwolic sobie wejsc na glowe, robic swoje i jakos to bedzie.

Eres
@kiedys sie pracowalo

Nie pracujesz, niby coś słyszysz a nic nie wiesz co się w firmie dzieje i piszesz. To naprawdę nie orientujesz się jak rynek wygląda.

Były pracownik /pracownica

Firma jest fajna. Ogólnie lubiłem /łam tą pracę. Jedyny minus to okropna niesprawiedliwość. Niektórzy pracownicy młodsi starzem powinni być bardziej doceniani. Jak ktoś pracuje naście lat nie znaczy, że ma wiedzę. Może mieć męża /żonę który /która ratuje skórę. Do prezesa prośba żeby baczniej przyjrzał się i rozmawiał z pracownikami sklepów. Myślę, że są bardzo mocno niedocenieni. Mając kontakt z rolnikami wiem, że często mówią, że na oddziałach są ludzie którzy mają lepszą wiedzę niż niejeden przedstawiciel. Tyle ode mnie. Współpracę z Florą będę miło wspominać.

Bożena
@Były pracownik /pracownica

Na czym polegała Twoim zdaniem niesprawiedliwość i brak docenienia? Chodzi o zarobki? czy atmosferę.

Były pracownik/pracownica
@Bożena

O wszystko. O to, że nie ma doceniania naprawdę dobrych pracowników. Lojalnych, uczciwych. Są we Florze tacy.

Iza
@Były pracownik/pracownica

A jak sobie wyobrażasz bycie docenioną? W gruncie rzeczy to nie wiem co masz na myśli tak w ogóle. O ich ofercie ich niestety nic nie wiem, ile płacą itd. Jakie są dodatki nawet. Jak coś wiesz, to daj znać.

Były pracownik/pracownica
@Iza

Premie są. Tylko nikt się do tego nie przyznaje. Bynajmniej kilku przedstawicieli jest co twierdzą, że współpracując x lat nigdy nie widzieli premii. Szkoda, że góra tego nie wie jakich ma pracowników. I tacy co psy na firmę wieszają, krytykują zmiany. A zmiany są. Na lepsze. Flora się rozwija, idzie w nowe. Ale taki ktoś kto kombinował 20-30 lat to mu nie na rękę. Hehe. Tak, tak. Zwolnij się i daj pracować innym a nie krytykujesz tylko. Przez takich młodzi mają dość i odchodzą.

@Były pracownik/pracownica

bardzo zaciekawil mnie fakt o ktorym piszesz ze ludzie nie przyznaja sie ze otrzymuja w firmie premie, jaki jest tego powod jak myslisz? przeciez to dobra informacja, swiadczy dobrze o firmie o zaangazowaniu pracownika ? jaki jest sens klamania w tej sprawie?

Mu
@Anna

Premie co a)co miesiąc za wykonanie planu b) połowa kwoty od produktów jest co miesiąc z automatu wypłacana czy plan jest czy nie. Jak ktoś trabi że nie ma to albo jakiś ciemniak albo nie pracuje w tej firmie. Wystarczy tylko chcieć coś robić. Od leżenia nie ma pieniedzy

Olek

Po rynku widać, że Flora ugryzła konkurencję, bo jest tutaj i słowy je i w terenie. Ludzie są przygotowaniu i konkurencja unika konfrontacji z PH Flory przez profesjonalizm doradców. Jest zwiększenie istotne załogi co podobno się bardzo przekłada na rynek i dużo wyższe obroty. Nastawienie do agresywnego wzrostu

August
@Olek

Dobra firma

@August

To chyba trudno takim doradcą tutaj zostać skoro tacy konkurencyjni na rynku są jak tu przytoczono? można się dowiedzie w czym konkretnie są uznawani za lepszych i z czego konkretnie może to wynikać?

@Wanda

Widzą i rzetelnościa w doradzaniu. To jest często ważniejsze niż kilka złotych różnicy na produkcie. A fachowości i doradztwa coraz mniej uswiadcza się w rolnictwie.

@Adam

Odnośnie tej całej wiedzy w takim razie można raczej się nastawiać na jakieś ciekawe szkolenia? na jakie konkretnie nowa osoba może liczyć i jak długo by trwały?

Dobromir
@Wanda

Trwają cały sezon i są na polach w biurze i online. Grzybowska, chwasty, robactwo, nawożenie dolistne i posypowe biostymulacja. Zboża, burak rzepak kukurydza. Zawsze jest do kogo zadzwonić po pomoc czy porade

Sante Lorante

Wyprowadzili mi rzepak po tym jak Ci pijacy z ***** kazali mi lać jakieś meksykańskie ścierwo na pole. Stwierdziłem że wolę porządną firmę, niż te banialuki. We Florze znają się na rzeczy i są fachowi.

@Sante Lorante

Coraz wiecej rolnikow to wie i konkurencją też bo odpuszcza w przyjezdaniu jak wiedzą że się handluje z flora

@Marcin

W firmie panuje dobra rodzinna atmosfera i idzie czuc ze jest do przodu. Duża robia szkolenia wewnętrzne, logistyka Darka i porządki po klientach. Jest dużo młodych osób i dużo nowych produktów ciekawych których konkurencją nie ma jak coveron czy scudo oraz dostep do fajnych wyłączności jak harviga emot czy mepik

Marian

Może ktoś napisać coś jak wygląda praca kierowcy w firmie bo obecnie poszukują Jak płacą Jak że zjazdami

Henry

Uwaga na mobbing w czystej postaci przez pana W (syn prezesa), szczególnie nienawidzi kobiet ale ogólnie każdemu bez wyjątku się oberwie bo facet chce zaznaczyć swoją 'pozycje" w firmie. Zaczyna się od uciążliwego stalkowania przez GPS "bo to jest jego obowiązek" haha i chyba jedyne co potrafi. Następnie są dalsze represje. Niestety w firmie każdy zdaje sobie z tego sprawę ale nikt niewiele może zrobić. Poprzedni komentarz o tym został panicznie usunięty poprzez prośby do adminów gowork.

K
@Henry

potwierdzam nic dodac nic ując

Krzysztof M.
@Henry

Z większością negatywnych komentarzy nie zgadzam się ale ten jest szczerą prawda. Jest to pięta achillesowa tej firmy i temat bardzo drażliwy w firmie. Podejrzewam że ta opinia też szybko zniknie.

Tom
@Henry

zgadza się. wszyscy kierowcy w firmie wolą na koniec miesiąca przyznać się ze zrobili prywatnie te kilka kilometrów np. 10km i zapalacic te 15zl mimo że nie przejechali ani jednego kilometra prywatnie ale wtedy majom spokoj u tego pana. wstyd że do takiego czegoś dochodzi w firnie

Abc
@Tom

Witam, Uważam, że powyższe opinie są krzywdzące i nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości. Proszę o pokazanie mi drugiej firmy w branży, która :nie narzuca minimum liczby wizyt Która pakuję grube pieniądze w wiedzę swojej kadry aby świadczyć jak najlepsze doradztwo W której sam sobie kierowca określa jazdy prywatne. Jest alternatywa - ryczałt jak u konkurencji. Stały czy się korzysta bądź nie. Taka jest rzeczywistość, że jakaś forma przed US musi być korzystania z aut służbowych i myślę że ta jest najswobodniejsza.

tedi
@Henry

oj tak tak waldek to poważny problem firmy poza tym wszystko oke atmosfera dobra wyplata dobra, pracuje sie stabilnie od wielu lat jeśli ktoś chce (i nie podskakuje Waldkowi hehe)

@Abc

Kolego Abc, ilość lajków pod moim postem, a ilość minusów pod twoim mówi wszystko o tym co jest prawdą oraz o twojej wiarygodności. Krzywdzące to jest postępowanie Waldka, a nie ta opinia, z którą trzeba się liczyć gdy traktuje się tak ludzi. Oburzasz się na opinie w Internecie, a to są tylko słowa które mało kto czyta, a on krzywdzi żywego człowieka...

Grześ
@Henry

Nic dodać nic ująć. Ale odważna opinia

Łukasz

Piszesz jakbyś przy tym był. No i co to ma wspólnego z warunkami pracy oraz traktowaniem ludzi przez tego pana? Napisz lepiej, czy coś w jego postępowaniu się zmieniło i czy ma jeszcze jakichś wpływ na to co się dzieje w firmie?

@Łukasz

Bo niestety dotyczyło to mnie i wieksozsci kolegów i w szczególności koleżanek z pracy. Nic się nie zmienilo

@Henry

Można spytać skąd w zasadzie ta pewność, że się nie zmieniło? nie pracujecie tutaj z tego co widzę, więc warunki znane ze słuchu już?

Zostaw merytoryczną opinię o Flora Sp. z o.o. - Praszka

• Jak się pracuje w Flora Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flora Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flora Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flora Sp. z o.o.