Opinie o Flora Sp. z o.o. w Praszka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Flora Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flora Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flora Sp. z o.o. w Praszka

Mati

Najlpesi jakich znam. Uratowali mi i poprowadzili mi rok temu super jeczmien i rzepak. Jestem super zadowolony. Bijecie konkurencje. Pozdrawiam handlowca z Mietkowa

Zzzz
@Mati

To nie miejsce na opinie klientiw

Bu

To ze się załoga zna to prawda

Wilek
@Bu

Jest prawda masz problem to tam idz

Joachim
@Wilek

Dobrzy handlowcy som na moim terenie. Umiejom to co od Asiorow i Stefana nie widzom i dobierają dobrom tanie trcuziny na uprawy

Jachim
@Mati

Firma jakich mało. Fajna, niedookreslenia jak na tom branrze ale fajna

Alojz
@Joachim

Umiom dobrze wachować uprawy na polu. Są regularnie i chodzm mi po polach, dobierają trucizny kere fungujom i to wszyjsko wychodzi dobrze i cenowo i w plonie na żniwa. Dobra i riśtiś dirma

Adida

Widać, że konkurencja urządza tutaj momentami (usunięte przez administratora),ale jest to efekt tego co widać na rynku. Flora zabiera klientów, rośnie, załoga jest zmotywowana, merytorycznie dużo lepiej przygotowana, firma wciąż zwiększa zasięgi. Każdy kto operuje na południu pl w tej branży to to widzi. Hejterzy boją się o swój byt i wylewają tutaj czesto swoją frustrację, nie podając zadnych argumentów, faktów związanych z rzeczywistością.

Jakie wartości są cenione w Flora Sp. z o.o.?

Premia

Siedzenie cicho i najlepiej baza zaufanych klientow z poprzedniej pracy inaczej do widzenia

Hunter

Jest ceniona bardziej szczerość nóż najgorsza prawda. Doświadczyłam tego osobiście, mimo stanowiska i lat w firmie. Pracownicy widzom o co chodzi na bierzaco

JSS

Ja też kocham naszą firmę, mojego szefa tez, dostaję podwyżki częściej niż w innych firmach, bo tu dbają o pracownika.

Kaziuk
@JSS

Zimy są zimne, lata gorące. Toż wszystko prawda.

U

Tu się dobrze prwcuje

Den
@JSS

Firma ma działać po japońsku jak toyota. Brzmi dziwacznie ale zobaczymy ale dzieje się. Mamy nie narzekac a mieć lepiej. Z obaczymy ale dzieje się i chyba dobrze bo stagnacji nie ma ale jest stabilnie

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Flora Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Grzegorz

Nie polecam,omijajcie tą firmę dużym łukiem.

Przemek
@Grzegorz

A czemu? Znowu siedzący hejterze któremu się firmy pomyliły napiszesz o jakiś szklarniach i foliach? Aż się spytałem co się w firmie Sadzonki Chryzantem które nie są w ogóle powiązane z Flora wydarzyło. Wylecial jeden kierowca z hukiem. Oprócz sadzonek rozwoził „uwesolacze” po PL.

Grzegorz
@Przemek

Widzę że nie pytasz żeby się dowiedzieć powodu, z którego nie polecam firmy ale jesteś aktualnym pracownikiem. Czemu nazywasz mnie hejterem? Bo nie polecam pracy we florze? Wystarczy spojrzeć ile lajków ma moja opinia a ile twoja :) miłego robienia z siebie podnóżka.

Rupert

Pracuje się ok, jak na branże. Oferta ok, warunki pracy też, jest swoboda, ale w granicach. Jazdy prywatne oznaczasz, bez zbędnego doszukiwania się. Robisz swoje, nikt się nie czepia. I tyle. Da się rozwijać, wchodzisz gdzie chcesz bez rejonizacji, masz duży nacisk na zrozumienie działania tych wszystkich biostymulatorów chemii odmian nasion i jak chcesz to się rozwijasz. System premiowania dostał oświecenia w ostatnim czasie na plus. Na te czasy firma ok przy całym balaganie na tym rynku rolniczym

TeDe
@Rupert

jazdy bez zbednego doszukiwania sie??! to jakis zart? 90% ludzi w firmie potwierdzi ze jestes sledzony tak dlugo az sie czegos "doszuka" bo nawet jak sie nie doszuka to na porzadku dziennym jest placenie za jazde sluzbową pod byle pretekstem a wszystko masz przekazane w formie podchodzącej juz pod mobbing

Piotrek
@TeDe

Co ty wypisujesz ,akurat ostatnio dużo jeździłem prywatnie i nie ma żadnego śledzenia po prostu Waldek podsyłał rozkład jazd i mogłeś sobie sprawdzić .No chyba że masz 40 % planu i jeździsz Bóg wie gdzie .Poza tym od jakiegoś roku jeżdżę w razie czego na przycisku do jazd prywatnych więc jest ok .

@TeDe

Dlaczego uważasz, że w Flora jest mobbing? Mówisz, że chodzi o formę, w jakiej przekazywane są instrukcje pracy, jeśli dobrze zrozumiałam. Wyjaśnisz szerzej?

TeDe
@Piotrek

Chodzi mi o to że ja NIE jezdzilem prywatnie wcale. Niby czemu miałbym jeździć prywatnie firmowym autem???! A i tak sie doszukal jazd niby prywatbych i to po 12 godzinach pracy! Szczyt szczytów, zamiast byc wdzięcznym ze robie DARMOWE nadgodziby dla firmy to jeszvze kazal mi placic. A następnie mścił się na mnie i byłem zmuszony jeździć bez działającej klimatyzacji przez całe lato bo niestety nie pozwolil na nabicie klimatyzacji.a nie pozdrawiam

YZ
@TeDe

Kolejny zmyślony przypadek, ktory nie ma podstaw do rzeczywistosci i faktycznych przypadkow. No chyba, ze pisze to ten magik ktory przez 2m zrobil 0 obrotu i jezdzil wieczorami po tesco, careefour etc.

Ww
@Rupert

Ok

Oo

Już po jednym aspekcie z tej wypowiedzi wiadomo, że nie jest to opinia z firmy. Każdy kto pracuje w firmie to już wie że to tu jest nieprawda

Nie

Odradzam pracę w tej firmie. Widziałem, że właśnie znowu poszukują.

AW

Fajna firma. Dobrze się w niej pracuje.

AAA

firma, która ma potencjał, ale sprzedawcy śor to jakaś porażka, na pole nie pójdą, wiedzy żadnej, powinna inwestować w szkolenia. Jak nie wiesz co chcesz kupić lub nie jesteś zainteresowany wycieczką to właściwie nie masz po co dzwonić. Fachowego doradztwa szukaj u Osadkowskiego lub w AgroAsie, we Florze to raczej kupują ci co liczą na tzw gifty.

SS
@AAA

Droga Konkurencjo, gdybyś widziała jaki jest poziom szkoleń we Florze, w tym polowy, stwierdziłabys, że nie wiesz co to rolnictwo. Pozdrawiamy!

Flora
@AAA

Droga Konkurencjo, Przykro nam, że musisz schodzić do tak niskiego poziomu jak bezpośredni atak nas na Gowork. Zdajemy sobie sprawę, że hejtujecie często nasze rozwiązania chemiczne, które są inne od waszych, a przede wszystkim nie jesteście w stanie dorównać cena i efektywnością. Jednakże rozwijamy się, sprzedajemy coraz więcej, coraz więcej ciekawych ludzi zasila szeregi Flory. Szkoda, że nie ma w tym roku dni pól, bo kolejny raz byłaby to dla was potwarz przy szerszym gronie rolników. Sugerujemy Wam zająć się sobą, bo nawet nie wiecie jak rynek wam ucieka.

Elvis
@AAA

Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Idziemy po was konkurencjo

Bizon

sprzedajemy byle jak i byle co, osoby odpowiadające za dobór oferty to jacyś kosmici, żaden z pseudo kierowników, czy dyr nie zna się na rolnictwie, zatrudniamy jakieś spady na stanowiska, których konkurencja się pozbyła a my wierzymy, że coś wniosą do firmy.

SS
@Bizon

Ooo konkurencja się odezwała! Pozdrawiamy, działamy coraz lepiej i przejmiemy wam jeszcze więcej klientów przez waszą niekompetencje. Wykazali się tym wasi ludzie wybitnie w tym sezonie.

Co wchodzi w socjal Flora Sp. z o.o.?

Na pewno urlop bezpłatny.

Justyna

Znalazłam ogłoszenie o pracy dla pracownika biurowego w tej firmie, ale w Gołkowicach. Czy ktoś odpowie jak pracuje się w tej firmie na stanowiskach biurowych? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jaka atmosfera w pracy?

Czy można w Flora Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

KriS

Dodatki, ale pracy i nic więcej.

Tomasz
@KriS

Zgadzam się z KriS, we florze tylko dokładają obowiązków co niestety nie wiąże się z wzrostem wynagrodzenia. Następnie firma chwali się że ma wspaniały wynik finansowy ale kosztem i wyzyskiem pracowników których traktuje jak tanich roboli a nie wspólnikow. Nie polecam

Flora
@Tomasz

To bardzo interesujace, co piszesz, bo w przypadku a) Przedstawicieli - poziom plan ujest skorelowany z poziomem wynagrodzenia b) Obsluga Sprzedazy ma system premiowy c) Wynagrodzenie Kierowcow jest skorelowane w znacznej czesci z liczba kursow. Podsumowując nie merytoryczny atak, po mętności wiadomosci, widac, ze spoza firmy.

Coco

Pracowałem w tej firmie myślę że patrząc jak wygląda sytuacja w innych firmach w każdej firmie są plusy i minusy. Zarobki ok 3000 netto za normalny plan taki do ogarnięcia. Im więcej sprzedaż tym lepsza wypłata... Liczby za liczby.. Atmosfera ok.

Pozwól, że uściślę
@Coco

3000 netto za plan około 3 mln

Iza

Szukałam czegoś o Flora, ale niestety ich strona nie działa. Może ktoś wie, czy mają jakieś oferty pracy? Obojętnie jakie stanowisko. Dzięki.

Jacek B

Jeżeli jesteś osobą chcąc dowiedzieć się czegoś o florze to... Prawda jest ze atmosfera jest dobra a prezes to dusza człowiek, natomiast prawda też jest to że system rozliczeń jest jakiś tajny i nie wiadomo za co nasz wypłatę. Zaniżanie dawek śor dla uzyskania dobrej ceny jest nierozsadne a technologia nie jest warta ani 50% jej ceny. Oczywiscie można zrobić technologie na basf Bayer czy syngenta ale przelicznik jest niski i nie zdołasz zrobić planu.. Pozatym 90%produktow to innvigo więc wiadomo co to jest. Mówiąc przelicznik wiedz że niektóre produkty są razy 0,4 inne 0,7 czy 1,8 a nawet razy 4 oczywiście mnożene z czego później jest plan sprzedażowy. W firmie wiele się zmieniło w ostatnim czasie i na dzień dzisiejszy flora odstaje wyraźnie na tle innch firm tego typu. Każdy musi podjąć swoją decyzję ale do flory biorą wszystkich także droga jest otwarta.

kinia
@Jacek B

"Prezes dusza człowiek"? Dobre sobie.

Unix
@kinia

Widzę, że odzywają się albo jacyś frustraci którzy niech się wezmą za pracę albo osoby ktore nie mają z Florą nic stycznego. Pracuje się we Florze naprawde dobrze. Wystarczy sie spytać ludzi ktorzy pracują tutaj..

@Jacek B

Chyba się Kolego bardzo, ale to bardzo mylisz. Nikt we Florze nie zaniża dawek. Sory, ale rynek jest taki, ze wymusza, by były to generyki - sam wiesz jak wyparowały drogie rozwiązania z gospodarstw Bayerowskie, Basf, Syngenta, bo gospodarstwa zaczynaja liczyć. System premi absolutnie nie jest tajny, zawsze jest rozsyłany wewnątrz firmy - każdy go dostaje. Premie nasionowe - po kampanii 2 miesiące po każdej z nich, sory 1 raz w roku, ndo/BIO - w razy. Plus jest premia ekstra za nadwykonanie planu. Jeżeli Flora odstaje, to popatrz na sprawozdania finansowe za 2017,2018 Flory, a konkurencji.

@Hubi

Hubi Popieram. Wszystko to racja ale NIE w kwestii systemu premii. Nie przypominam sobie żebym dostał to na maila a i rzeczywiście dowiedzieć się ile i za co jest płacone to nie lada wyzwanie w tej firmie więc proszę nie kłamać w tej kwestii. Druga sprawa to na spotkaniach sam szef mówi że firma jest w kiepskiej sytuacji i odstaje od konkurencji (mimo że to nieprawda), a teraz się dziwcie że ktoś tak napisał? Szef ma zawsze rację :)

@Jary

Na którym spotkaniu tak powiedział, bo coś nie kojarze? Mowił ze jest ok. Gdyby było źle, nie mówiłby o tym, ze przychodza kolejne osoby, powstają 2 oddziały i zatrudniamy z konkurencji.

@Jary

Czytaj maile, bo nie ktorzy maja z tym problem. Było wysyłane i pokazywane w Pawłowicach. Gdy chcesz informacje wiesz do kogo sie zwrocic.

@Hubi

Nie odbierz tego jako złośliwość ale właściwie to na każdym spotkaniu co roku tak mówi. Ze "firma jest na zakręcie" że "jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zamknąć interes" że "został tu postawiony przez zarząd bo jest źle" że "konkurencja wchodzi do gospodarstw a my nie" itp. Wiem ze to nieprawda ale nie miejcie teraz pretensji że ktoś tak tutaj napisał. Ogólnie to firma jest okej.

@Jary

A jak nie których zmobilizujesz do podniesienia planów, do walki o nowe gospodarstwa? Niektórzy chcą by się czas zatrzymał i tak utrzymywać do końca kariery, a niestety rynek jest płynny, a konkurencja jest. Nie którzy chcą tylko statusu quo i by powtarzać cały czas ten sam wynik, a jak się pogorszy, to powie się "nie dało się". Ambicji. Trochę więcej ambicji.

@Hubi

Wątpliwe te metody motywacji. Czasem wystarczy słowo dziękuję i to jest motywacja :) Ale ostatecznie przyznajesz że takie słowa padły a wiec nie miej pretensji ze ktos je powtarza. Brak szacunku do pracwnika i tyle

kamil
@Hubi

Zatrudniacie z konkurencji? To nic wybitnego. Wazniejsze ile te osoby zostają w firmie? Dwa tygodnie, max miesiąc albo do pierwszego spotkania z dyrektorem od spraw wszelakich

@Jary

Jary, czyli systemu wynagradzania premiowego nie otrzymuje się w umowie lub w aneksie do umowy? Jakie są zasady przyznawania premii i czy każdy ma szansę ja zdobyć?

@Ewa

Nie otrzymuje się. Premia miesięczna jest za wykonywanie planu. Premie okresowe za sprzedaż również dla osób wykonujących plan sprzedażowy, a ich wysokość jest różna w zależności od produktu. Zazwyczaj 1-2%

Wojciech
@Premia

A co dzieje się w przypadku kiedy danego miesiąca nie uda nam się wykonać planu sprzedażowego? Wtedy zatrudniona osoba może liczyć na samą podstawę? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

@Wojciech

Tak. Wtedy osoba dostaje około 1/4 mniej wypłaty i nie liczą się dodatkowe premie okresowe. Plan jest naliczany narastajaco a więc straty trzeba odrobić w kolejnych miesiącach co jest ciężkie. A wiec takie potknieciec raczej skutkuje tym że do końca roku zostaje się bez premii.

@Premia

A możesz zdradzić jeszcze, jaka jest ta podstawa w Florze? Mogą być oczywiście jakieś widełki, jeśli nie chcesz podawać konkretnych stawek. Z góry dziękuję.

@Iza

zalezy jaki plan sobie narzucisz. Na poczyek dadzą ci milion zl/rok. To daje jakies 2500 brutto/miesiac

strachu

Dzień dobry, na jakie zarobki może liczyć mniej więcej magazynier?

Magazynier
@strachu

Około 2000-2200 netto

Honey

Wszystko ok

Nina

My dostajemy po 10zł i jeszcze bez ubezpieczenia a młody kupił sobie naszym kosztem nowe Porsche.

abc
@Nina

Dokladnie,kupil sobie auto naszym kosztem

Stolmar
@Nina

a to nie bylo bmw ?

Zostaw merytoryczną opinię o Flora Sp. z o.o. - Praszka

• Jak się pracuje w Flora Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flora Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flora Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flora Sp. z o.o.