Opinie o Polpatron Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polpatron Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polpatron Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polpatron Sp. z o.o. w Warszawa

Jestem zainteresowany podesłaniem firmie swojego CV na stanowisko Ochroniarza w biurowcu. Ogłoszenie jest dość zwięzłe, jest tylko info, że umowa jest na zlecenie. A pensja? Jakie stawki godzinowe? Przy dłuższej współpracy jest możliwość negocjacji umowy o pracę?

Lolek

Zatrudnienie na dwóch umowach - najniższa krajowa na UOP + dopełnienie na umowie zleceniu. Pensja przeciętna. Pani z kadr należy się szkolenie z kultury.

Na pracuj.pl jest aktualnie sporo ofert dla przedstawicieli handlowych. Oferowane atrakcyjne wynagrodzenie + premie sprzedażowe. Wymagane własne auto. Tyle, że nie ma informacji, czy firma oferuje zwrot kosztów paliwa czy napraw. Ktoś coś wie na ten temat? Czy może trzeba te koszty brać na siebie?

kandydat

jestem w procesie rekrutacji w tej firmie i wiem, że koszty paliwa pokrywają. Jeśli chodzi o naprawy to nie pytałem w sumie...

Na olx znalazłem ogłoszenie jako pracownik ochrony w miejscowości Wola Mrokowska. Z tego co widzę, nie potrzebne jest firmie doświadczenie. Zatrudnienie na umowę zlecenie, jest możliwość, żeby po jakimś czasie dostać od firmy umowę o pracę? Na start ile na h można wynegocjować?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polpatron Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik ochrony.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Kamil

Ile netto wychodzi teraz przy 240h? W Warszawie?

Agnieszka

Cześć. Dzisiaj wrzucili ofertę pracy, bo szukają kogoś z grupą do ochrony. A wiadomo, czy są jakieś kategorie, które wykluczają z pracy? Czy raczej chętnie przyjmą wszystkich, niezależnie od grupy i schorzenia?

Matti
@Agnieszka

To trzeba w firmie zapytać. Ale firmy na ogół chętniej biorą stopnie umiarkowane i znaczne bo większe dotacje na pracownika są. Na lekkim są grosze. Ale powtarzam trzeba w firmie pytać.

Robert
@Agnieszka

Oni tylko inwalidow zatrudniaja bo dostaja datacje od panstwa Czlowiek bez grupy inwalidzkiej nie ma szans na prace

Ula

Szukam informacji na temat pracy przedstawicieli handlowych. Widziałam, że jest możliwość wyboru formy zatrudnienia. Pomagam mężowi rozejrzeć się za pracą. Interesuje nas umowa o pracę ponieważ planujemy wziąć kredyt. Jakie zarobki wchodzą w grę? Czytaliśmy że są również prowizje i premie. Takie dodatki wypłacane są co msc?

Czy firma Polpatron Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Paulina

Szczerze nie polecam tej firmy. Pracowałam tam miesiąc i wystarczy. Zaniżają stawki. Na rozmowie obiecuja 19 zł,a w rzeczywistości wychodzi ledwo 18 zł. Zwalniają ludzi z dnia na dzień,bez uprzedzenia. Pracują tam właściwie sami starsi ludzie z grupami. Szczególnie opryskliwy jest P Krzysztof Gasio... Nie polecam pracy z tym Panem. Straszny (usunięte przez administratora)

Asia
@Paulina

Jak z dnia na dzień zwalniają, nie ma żadnego okresu wypowiedzenia? Czy jakie umowy tu dają, zlecenie? Stawki się jakoś nie zwiększają jak ktoś np długo już pracuje?

@Asia

Widziałaś kiedyś wypowiedzenie na zleceniu? Jeśli Ty się zwalniasz to musisz im dać 2 tygodnie. Jeśli oni zwalniają Ciebie,to lecisz z dnia na dzień. Ja mialam tak,że zadzwonił do mnie Pan kierownik i z dnia na dzień powiedział,że już nie pracuje u niego. Nie wiem,czy stawki się zwiększają,u mnie stawka była malejąca. Przy 150 godzinach ,bo pracowałam co 2 gi dzień po 15h bez weekendów i świat to wychodziło za 18 zł jakieś 2700 zł do ręki. Stawka na rozmowie była 19 zł. Po czym Pan Gąsior... wszystkiego się wyparł,że żadna taka stawka (19 zł) nie była podawana. Jeszcze stwierdził śmiejąc mi się w twarz,że to i tak dużo. A to wszystko działo się w tym roku czyli 2023 w kwietniu/maju. Chciałabyś ,a tyle pracować przy takiej drozyznie? Ja nie chciałam,więc się przeniosłam do innej firmy,zmieniłam system na 24 godzinny. ???? I zarabiam 4300. Można? Mozna. Polpatronu zdecydowanie nie polecam i radzę ta pseudo firmę omijać szerokim łukiem.

@Paulina

A ile ty chciałaś kobietą dostać za 150 godzin,,dostałaś najniższa krajową za godzinne netto,zamiast bzdury wypisywać jak tam fatalnie jest to najpierw zobacz jakie są stawki ustawowe,a nie bijesz piane i głupoty wypisujesz,,a jak ci było mało to trzeba było sobie dorobić na innym obiekcie i miała byś większą kasę a nie bzdety tu wypisywać. Jakoś pracuje w tej firmie już ponad 4 lata, i dostaje tyle ile powiniem dostawać za godzinne i nie było nigdy żadnych zaniżonych stawek,a nie obsuw z kasą zawsze do 10 na koncie

@Paulina

Teraz pracujesz w systemie 24h i masz 4300 i to się zgadza. 240h to wychodzi prawie 4300zł (10 dyżurów) 150h to wychodzi ponad 2700 zł Więć głupoty wypisujesz bo nie chciało się pracować.Jak w Polpatronie byś wypracowała 240h to też byś wzięła 4300 wypłaty.

Iwona

Czy polecacie pracę w serwisie sprzątającym tej firmy? Wstawili ogłoszenie i się zastanawiam...

Malwina
@Iwona

O, super, jestem ciekawa. Czy w serwisie sprzątającym pracuje się na zmiany? Jest jedna zmiana, dwie, trzy? I w jakich godzinach się pracuje?

Ktoś coś wie o tej pracy z oferty na pracownika ochrony z orzeczeniem? Właśnie o to orzeczenie bym chciał dopytać, bo nigdzie nie widzę, żeby o tym napisali. Czy przyjmą z każdą grupą czy lekka odpada? Mam stopień lekki

Staszek

Zależy jaki obiekt, ale przyjmują,też z lekkim.

Milena

Współpracuje z Polpatronem jako przedstawicielka firmy logistycznej. Korzystamy z usługi monitoringu wizyjnego i ochrony. Współpraca układa się dobrze, mamy fajnego koordynatora, p. Roberta. Bardzo profesjonalna firma. Nie jest to wielka korporacja i zależy im na jakości wykonywanych usług.

Zen0

Dobry pracodawca polecam.

Sabrina
@Zen0

A to chyba sporo się zmieniło, bo inne opinie nie do końca były tak pozytywne. Jaką umowę obecnie dają? Bo pisali tutaj inni, że wcześniej była umowa zlecenie i można było stracić pracę z dnia na dzień. Teraz na umowę o pracę można liczyć?

XXX

Pracuję w firmie budowlanej i pośredniczę w kontaktach z firmą polpatron. Korzystamy z usługi monitoringu przez wieżę mobilną. Robiliśmy research i ta firma wypadła fajnie jeśli chodzi o jakość samej wieży. Jest solidna i obrandowana logiem firmy. Co do jej działania nie mamy zastrzeżeń. Wykrywa ruch w podejrzanych strefach, rejestryuje obraz. Mogę śmiało polecić firmę jeśli chodzi o usługę monitoringu ( z innych jeszcze nie korzystaliśmy).

Przyzwoite warunki pracy, bardzo dobre szkolenie z raportów wewnętrznych ze strony starszej stażem koleżanki, przyjazne twarze w biurze, zawsze można liczyć na wsparcie w kwestii przygotowania oferty cenowej dla klientów i pyszna kawa z ekspresu :)

zadowolony klient

Szybki kontakt z działem handlowym, konkretne i jasne informacje. Dostępni 24h.

Elżbieta K.

Jestem zadowolona z pracy. Pani Małgosia (koordynator sprzątania) to fajna babka, dobrze się z nią współpracuje. Jako osoba z niepełnosprawnością mam dodatkowe dni urlopu i nie ma problemu żeby je wybrać tak jak miałam w poprzedniej firmie.

Sma

Polecam jako pracodawcę. Szukałem pierwszego doświadczenie w pracy z technika i dostałem stanowisko w stacji monitorowania. Mogę te prace łączyć ze studiami co jest dla mnie ogromnym plusem.

@Sma

Świetne słowa. Czy to znaczy, że jak pracuje tu w firmie student, to może grafik sobie ustalać i dopasowywać pod grafik na studiach? Jest taka elastyczność pracy?

Sma
@Paulina

Ja studiuję zaocznie więc potrzebowałem wolnych weekendów i udało się to ustalić z przełożonym. A ogólnie to ciężko mi się wypowiadać bo zakładam, że zależy to od działu w którym się pracuje i od przełożonego...jak w każdej innej firmie :p

Mam pozytywne doświadczenia z firmą. Pracowałem jako technik w Warszawie do kwietnia tego roku. Wynagrodzenie było ok, przełożeni również. Nie miałem problemów gdy potrzebowałem wolne czy np wyjść wcześniej z uwagi na wizyty u lekarza z małym dzieckiem. Polecam

Cześć, zastanawiam się nad aplikacją na handlowca. Czy jest tu ktoś kto tam procuje, może napisać jaka jest atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Polpatron Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polpatron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polpatron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polpatron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 20 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polpatron Sp. z o.o.
  • UL. MŁYNARSKA 48