Opinie o Verte Corporation Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verte Corporation Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Verte Corporation Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verte Corporation Sp. z o.o. w Łomianki

Zz1

A co on ma do jej kariery? To co jej dał ?

ADM

To akurat nie ja. Do jakiego poziomu?

adm

Jak w czeskim filmie. On wychodzi na kawę albo lunch, za 5min ona wychodzi za nim. Osoby fizyczne bardziej od prokuratury winny obawiać się swoich żon bądź mężów, którym to dozgonnie obiecywały wierność.

sassa
@adm

Boli Cie to, ze ktoś kimś się interesuje bardziej niż Tobą. Są dorośli i swoim zachowaniem nikomu krzywdy nie robią. Jak mają się ku sobie to niech im wyjdzie to na zdrowie:) Oby jedynie dzieci z tego nie było.

DD
@adm

Tak opluwać każdego można, jakieś dowody tego że oni cokolwiek zrobili? byli razem tak tylko bzdury slyszymy

ZZ
@DD

Dowody? przecież nikt im do łóżka nie wchodził, ale wystarczyło być na tzw. wyjazdach firmowych, aby popatrzeć na to wszystko z boku i zrozumieć o co chodzi. Wszyscy o tym mówili. Nikt ich nie opluwa tylko stwierdza fakty. Tak w Verte robi się karierę.

lll
@ZZ

Może ta cala tzw "Warszawka" zajęłaby się pracą, a nie romansami. O tym co się dzieje pod okiem Prezesa nie piszą regionalni, tylko ludzie z firmy. Tacy są nielojalni w stosunku do Pana? A Pan pewnie taki dobry dla nich. A może tak wymianę samochodów im zrobić? Ludzie skupcie się na opiniach o pracodawcy, w tym przypadku Verte SA, a nie na romansach, bo do tego ten serwis służy.

Hahahahaaa

Podający się za ADM to Rafał Fudali prezesik firmy verte s.a. To do jakiego poziomu sie zniża to jakaś masakra.

ufuf
@Hahahahaaa

Spoko, mam print screeny ze wszystkich zakładek wiadomości włącznie z usuniętymi. Zawsze można gdzieś je zamieścić:)

knock
@Hahahahaaa

Wiadomo że to Fudali usuwa i będzie usuwał komentarze, tak samo jak podszywa się pod inne osoby aby zamieszczać pozytywne komentarze na temat swojej firmy. To dla niego jedyne rozwiązanie, aby się wybielić.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Verte Corporation Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Merc

Czytam to wszystko i się zastanawiam dlaczego piszecie na stronie firmy która nie istnieje już od kilku lat. A prezes tylko zaciera ręce bo Verte s.a. ma czystą kartę. Inwestorzy, nowi pracownicy i wszyscy zainteresowani nie szukają Verte corporation z Łomianek tylko Verte s.a. z Warszawy.

pracownik2
@Merc

Masz rację, ale jak ktoś przeczyta zamieszczone informacje, to skojarzy, że opinie dotyczą firmy VERTE S.A. Natomiast o firmie, która nie ma żadnej opinii, może świadczyć tylko źle, jeśli funkcjonuje jakiś czas na rynku (np. może usuwać wszystkie niechlubne o niej wpisy). Najważniejsze, że pracownicy i najwyższy zarząd wie o kogo chodzi.

hjasgywvdce

Śmiech, znowu osunęli wpis. Najlepsze jest to, że w ogóle firma zniża się do takiego poziomu że odpisuje na te komentarze. A to że cenzoruje jest straszną kpiną i nie zmieni opinii firmy na rynku.

ADM
@hjasgywvdce

Cenzuruje GOWORK na wniosek prawny i prokuratury. Usuwa się wyłącznie wpisy mające skutki prawne co pomówienia i oszczerstwa osób fizycznych. Sprawy te są rozpatrywane na wniosek przez prokuraturę. Żadne wpisy dotyczące spółki nigdy nie były usunięte. Jakakolwiek firma/spółka nie ma możliwości samodzielnego usuwania wpisów.

Ja się pytam
@ADM

Skoro jesteś Adminem to powiedz co się stało z negatywnymi komentarzami które dokładnie opisywały to co się dzieje w Verte???? Czy mozesz to wytłumaczyć???? PS. Brawo Rafał Fudali, jesteś żałosny, ale to było do przewidzenia.

Nie rozumiem czemu ma służyć ten hejt na firmę. Verte to bardzo fajna i przyjazna firma. Przynosi wiele satysfakcji i naprawdę przychodzi się do pracy z przyjemnością. Wszelkie cele i założenia są jasno precyzowane. Obietnice Prezesa czy też bezpośrednich przełożonych dotrzymywane i realizowane. Jesteśmy jednym zgranym zespołem, wszystkie działy łącznie z magazynem współpracują ze sobą bez zarzutu i wzajemnym poszanowaniu. Nikt o nikim za plecami źle nie mówi. Nie mówi się źle o pracownikach byłych, obecnych ani nie knuje na poczet tych potencjalnych. Oczywiście rotacja jest, ludzie przychodzą i odchodzą ale odbywa się to wszystko w przyjaznej i kulturalnej atmosferze. Z takim samym poszanowanie odnosimy się do naszych klientów, kontrahentów oraz podmiotów współpracującyh. Wiemy, że nasz wspólny sukces tworzycie Wy wszyscy. Nie mamy problemu o tym mówić ani się tym dzielić. Jesteśmy z tego dumni. Pozdrawiam serdecznie wszystkich oraz pogody ducha życzę.

c;;jkqebce
@pracownik

Przecież to wszystko to kłamstwo. Począwszy od niedotrzymanych obietnic po atmosferę w firmie

pracownik2
@pracownik

Odnosząc się do Twoich słów, cyt. "Oczywiście rotacja jest, ludzie przychodzą i odchodzą ale odbywa się to wszystko w przyjaznej i kulturalnej atmosferze". Pytam w jakiej przyjaznej atmosferze odchodzą? A zawezwanie pięciu osób 7 stycznia 2016 roku do firmy pod pretekstem wymiany samochodów, to wg Ciebie przyjazna atmosfera?, Żenada. A pisanie,że Prezes spełnia wszystkie obietnice, pytam jakie wszystkie?. Mam się cieszyć, ze płaci mi pensje za wykonywaną pracę. A to, że organizuje wigilię, to taki sukces Prezesa, który ma obowiązek tworzyć fundusz socjalny i przeznaczać na dofinansowanie różnych imprez integracyjnych w firmie i potrzeby pracowników. Zejdźcie w tej firmie na ziemię, przyglądnijcie się kierownikowi regionalnemu, który nie ma żadnych kompetencji, żeby zarządzać ludźmi, którzy dla Was robią kasę.

hgitf

Może i przekręt, może nie. Prezes kręcił za placami poprzedniego dyrektora i za obecną tez kręci. W tej firmie nie ma uczciwości a koncepcja, strategia działania zmienia się co chwilę. Jedynie szkoda ludzi, których się wykorzystuje do głupkowatych gierek. Ludzie dopiero jak odejdą z Verte to widzą w jakim bagnie pracowali. Powodzenie dla byłych, obecnych i przyszłych.

jaja

Ta firma to największy przekręt w całej branży papierniczej. To co robią ze swoimi dostawcami i odbiorcami, to nadaje się do telewizji! nie płacą nikomu a po sieciach handlowych wysyłają uszkodzony lub stary towar.

kika

Prezesuńcio usuwa bo mu głupio jak ludzie czytają co się dzieje w firmie. Z zewnątrz ma przecież wyglądać kolorowo. Zamiast usuwać powinien coś z tym zrobić bo tak długo firma nie pociągnie. Ludzie mają dosyc tego wszystkiego oraz takiego traktowania.

!!!!!!!!!!

USUWAJĄ NADAL KOMENTARZE, KTÓRE IM NIE PASUJA!!!!!!!!

polo
@!!!!!!!!!!

sporo komentarzy usuneli ale niech usuwają i tak każdy wie co to za firma.

lkl

Rozumiem, że pisząc takie epitety to masz na uwadze siebie? Naucz się, że nie pisze się "zawisny", tylko zawistny. A jak to będzie powód, żeby do pracy Cię nie przyjąć.Trzeba dbać o swój dobry wizerunek.

NN

Troli i zawisnych nie brakuje zatem działam

NN

Oby tylko chcieli mnie przyjąć. Dzwoniłem to nie ma wakatów.

bhgd
@NN

Walcz. Warto, jeśli lubisz być oszukiwany i traktowany bez szacunku

Nikt nie odszedl

kkk
@NN

"Jak nikt nie odszedł i jest tak dobrze w firmie"- to zaczynaj tzw.przygodę z Verte. Masz szansę do emeryturki u Nich dotrwać i cieszyć się sukcesem firmy razem z prezesem.

ljqwcb

Skoro jest tak dobrze to dlaczego ciągle ktoś "odchodzi"? Czemu Vess nie podpisał się z imienia i nazwiska?

vess1

Jesli ktos chce na powaznie zacząć przygode w branzy chcialby byc tez powaznie traktowany. Ta firma tego nie gwarantuje.

soso

Jak nie znasz nikogo kto narzeka to chyba pomyliłeś/łaś firmy. Z resztą to nie Verte Corporation tylko Verte S.A., praktycznie to jedna i ta sama firma tylko nie wiem jak na chwilę obecną ktoś mógł pomylić nazwę.

vess2

Chyba nie wiesz co to jest praca. Przygód szukaj na wycieczkach, ale jeśli szukasz fajerwerków, to firma Verte jest dla Ciebie odpowiednia. Nigdy nie wiesz, czy nie zmienią regulaminu wypłacania premii, tak, że będzie nieosiągalna i nigdy nie wiesz kiedy Cię zwolnią.

@vess2

jak wszędzie, normalna sytuacja. jak sie jest do dupy a wiekszość była - to bez zalu

luka

lepiej nie sprawdzać tej firmy. Patrząc na te liczne komentarze to niezły wyścig szczurów tam mają. Nawet jak kasa jest dobra to nie zawsze warto bo liczy się atmosfera w pracy a w tej firmie jak widać jej brak.

def

Ile ci proponowali ?

abc

Jakis czas temu bylem na rozmowie, ale spotkalem przedstawiciela w terenie, ktory nie byl zachwycony praca. Nowy kierownik ponoc niemota jakich malo (wywnioskowalem z rozmowy ze kompetencji zero). W tym tygodniu zwolnili pare osob pod pretekstem wymiany samochodów w wawie. (21 wiek?!) Pamietam jak mówił, ze na spotkaniu firmowym w grudniu sam prezez zapewnial ich przy stole (pewnie wigilia), ze wszyscy beda mieli przedlużone umowy a tu taki zonk na nowy rok :))))) Kase jaka zaprpoponowali to malo z krzesla nie spadlem... Osobiscie wybralem korpo i teraz nie zaluje :)

hehehe
@abc

No właśnie 21 wiek, firma na giełdzie i takie stosuje wobec pracowników standardy, brawo Panie Prezesie, może trzeba było opisać wcześniej te super standardy w folderze spółki giełdowej. Osoby zwolnione mają treść mejli o "wymianie samochodów", a jakby tak zawiadomić PIP, albo Sąd Pracy, czy też samą Giełdę Papierów Wartościowych, a może nawet media np. Uwagę w TVN - jakie są standardy w firmie i jak firma kpi z pracowników i wprowadza ich w błąd, co uderza bardzo w psychikę ludzką, na których wcześniej zarabiała. To jest niedopuszczalne!!!!! Ponadto zwolnienia pracowników nie leżały po ich stronie, może Pan Prezes zechciałby, tak sam od siebie, wypłacić jakieś odprawy. Przecież sam "super kierownik", który wręczał wypowiedzenia tym ludziom wskazał na redukcję etatów. Pięć osób zwolnionych w jednym dniu to już zwolnienie grupowe w firmie, która zatrudnia powyżej 20 osób. Weźmy sprawy w swoje ręce, bo trzeba skończyć z tupetem Prezesa i lekceważeniem pracowników. Przedsiębiorcy powinni wiedzieć, że bez Nas - Pracowników, sami niczego by się nie dorobili. Z kolei, nie dajmy się mamić słowami Prezesa, że odeszli najgorsi. Jeśli tak by było, to bije to przede wszystkim w Kadrę, która tych ludzi przyjęła. Wydaje się, że przysłowiowa wymiana aut jeszcze potrwa. Walczmy o swoje, bo bez nas firmy Verte by nie było, a Prezesa Spółki Giełdowej przede wszystkim trzeba nauczyć szacunku do pracowników. Jak Panu nie wstyd Panie Prezesie !!!!!!! Myślę, że za taką naukę Pan nam kiedyś podziękuje, to będzie prezent od pracowników byłych i obecnych, bo każdy z nich wniósł lub obecnie wnosi niemałą cegiełkę dla firmy VERTE i wtedy dopiero będzie Pan bogaty.... Odnosząc się do super kierownika, współczuję, że w tak młodym wieku nie możesz kolegom i koleżankom z pracy spojrzeć prosto w oczy. Tłumaczy Cię trochę wiek, ale głównie głupota. No, cóż tak wygląda kariera młodego człowieka, ale kierownikiem na szczęście nie jest się na zawsze, tyko się nim bywa.... Pozdrawiam wszystkich oczekujących na wymianę i tych, którzy już są po …. :))). Trzymajmy się razem.

lolo
@hehehe

Zawiadomcie kogo chcecie. Powodzenia!

Omijacie ich

Oni nie mają szacunku do nikogo. Omijajcie ich.

Zostaw merytoryczną opinię o Verte Corporation Sp. z o.o. - Łomianki

Verte Corporation Sp. z o.o.