Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

Aneta

@Pracownica, a czy podczas przerwy pracownicy firmy Dr. Oetker mają możliwość odgrzania sobie posiłku na ciepło? Chętnie dowiemy się również czegoś w temacie dodatków socjalnych lub benefitów, czy ten pracodawca oferuję swym pracownikom szeroki pakiet benefitów? Będzie nam niezwykle miło za udzielenie nam odpowiedzi, nowe informacje będą tu bardzo istotne dla innych użytkowników!

@Aneta

Tak mają możliwość odgrzania jest kuchnia z palnikami i piecykiem, a niedługo z tego co wiem ma pojawić się mikrofala. Co do benefitow nie odpowiem bo niestety nie mam takich informacji

asda
@Aneta

W Płocku są bardzo dobre warunki socjalne; jest mikrofala, maszynki do gotowania wody i za darmo z automatów Nestle'a Herbata , mleko czy kawa do wyboru. Cukier również za free ale trzeba naprawdę bardzo szybko zasówać na liniach bo normy w Doktorze są bardzo wyśrubowane chociaż to za lezy też od specyfiki linii.

Krzyżak

Dobra, stabilna firma z tradycjami i rozwiniętym socjalem. Aktualnie mocno się rozwija w Łebczu ze znacznym i stabilnym udziałem w rynku produktów sypkich w Gdańsku.

Aneta

@Aleksandra01, może pracodawca obecnie nie zatrudnia nowych osób, warto jednak na bieżąco sprawdzać stronę internetową firmy, bądź też osobiście wybrać się do siedziby. @asda, a czy poza podstawą można także otrzymać premię? Opowiedz proszę nieco więcej o pakiecie socjalnym, co w sobie zawiera? @Pracownica, a po jakim czasie otrzymuje się dodatki? Czy od początku jest umowa o pracę?

Słodka Chwila
@Aneta

wystarczy wejść na portal pracuj, jest 5 ogłoszeń o pracę. Poza tym zaklad w Łebczu ostro się rozrasta i warto bezpośrednio tam aplikować lub najlepiej podjechać i porozmawiać o wakatach.

Witold

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Witold

Wiem że szukają w Gdańsku teraz przez leasing team, co do pensji nie jest to najniższa krajowa, co do dodatków jako świeżo zatrudniony nie miałbyś co liczyć. Najlepiej jakbyś miał uprawnienia na wózki widłowe.

Aplikowałeś do firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Kath

Witam. Czy ktoś orientuje się jakie są warunki pracy w Płocku w Oetkerze? Pozdrawiam

asda
@Kath

Warunki pracy są ok tyle że trzeba pracować w Tempie czyli tak jak narzuci ci to maszyna a precyzyjnie rzecz ujmująć jak ją operator ustawi. Normy nie są niskie i trzeba po prostu (usunięte przez administratora) dosyć szybko. Płaca tak sobie ale warunki socjalne są ok.

Aneta

@Pracownica, a jak ma się kwestia dotycząca warunków pracy? Zapraszam Cię do kolejnej wypowiedzi w tym wątku, chętnie dowiemy się nowych informacji.

Pracownica

Witam. Pracuję w dr. Oetcer miesiąc. Nie mam na co narzekać, wszyscy mili, pomagają jak ma się jakiś problem. Przeszkolenie na każdej maszynie miałam do której danego dnia byłam przydzielona, dostałam swoje dwie szafki jedena w szatni drugą na stołówce, ciuchy i buty też dostałam. Fakt praca na produkcji do łatwych nie należy, ale nie ma co przesadzać nie dźwiga się tu bóg wie jakich ciężarów. Co dwa dni dostaje nowe rękawice ochronne, na stołówce jest wszystko co jest potrzebne: cukier, mleko, kawę i słodkie chwile do zjedzenia, także nie ma co narzekać. Pozdrawiam wszystkich narzekających.

Klara

Witam. Czy może ktoś sie wypowiedzieć na temat praktyk ? Czy odbywali jacyś studenci praktyki w Dr Oetker Gdańsk ? Czy da się dogadać z kierownictwem i czy atmosfera jest fajna ? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedz.

Aneta

@S, zatrudniając się w innym obszarze Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. niż biuro musiałeś mieć świadomość z czym się ona będzie wiązała, np. z wysiłkiem fizycznym. Wszystkie miejsca, w których wykonujemy obowiązki mają swoje plusy i minusy. Możesz w takim razie napisać krótko jakie Twoim zdaniem mogą występować argumenty za rozpoczęciem pracy u tego pracodawcy na produkcji lub tak jak wspomniałeś w terenie?

Aneta

@Fabio, rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. Mógłbyś napisać, jaką funkcję pełnisz w tej firmie? W jaki sposób pracodawca docenia swoich pracowników? Twoja opinia będzie ważna dla tych użytkowników, którzy chcieliby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym na interesujące ich stanowisko w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o..

@Aneta

Mam stanowisko biurowe w Gdańsku. Firma jest bardzo socjalna, wypłaca 1.5 pensji dwa razy do roku, zniżki na produkty w sklepie zakładowym, od czasu do czasu oferuje też darmowe produkty. Niezależnie, że zawsze znajdą się niezadowoleni, Ci sami co dzień odczuwają, że warunki pracy w firmie są ponad przeciętną.

S
@anonymous

Pracując w biurowcu trudno nie być zadowolonym. Co innego produkcja czy teren

anynanomus
@S

to startuj do biur

Fabio

Dr. Oetker bardzo dobra firma, nie ma co narzekać. Praca do emerytury.

Grażyna
@Fabio

95% tego typu opinie pisze jedna osoba bo wszystkie prawdziwe zostały usunięte. To daje do myślenia. Pozdrawiam

Fabio
@Grażyna

Tak postrzegam firmę i większa część, która w niej pracuje. Zawsze ktoś się znajdzie kto narzeka. Taki life

Aneta

@Grażyna, usuwane są wyłącznie te wpisy, które nie są zgodne z regulaminem tego forum. https://www.gowork.pl/regulamin Archiwizacji podlegają te opinie, które np. są obraźliwe albo zawierają wulgaryzmy. Na tym forum każdy komentarz jest ważny, ale musi jednocześnie zachowywać kulturę wypowiedzi.

Janusz ZSZ

Hmm . Praca ogólnie spoko , największy minus to panująca tam atmosfera a właściwie to wredne stare kobiety które myślą że są nie wiadomo kim a potrafią tylko stać i wszystkich obagadac za to że ma lepszy samochód . Na stołówce również wśród starych kobiet , które inteligencji nie posiadają żadnej obgadują wszystkich nowych pracowników . Ostatnio byłem świadkiem jak dowie kobiety obgadywaly nową dziewczynę chodzącą na studia . Prawda jest taka że tylko zazdroszczą bo same są nikim i mają problem że ktoś mógłby być kimś . Jak wygląda sytuacja z nowymi pracownikami ? Nikt im nie mówi co mają robić , rzuca się ich na głęboką wodę. Przykre bo przychodzą do pracy bardzo mądre i inteligentne osoby . Niestety w firmie przeważają wredne , wścibskie kobiety . Janusz .

szelma 21.
@Janusz ZSZ

Janusz,też kiedyś będziesz stary. A tak poza tym piszesz bzdury. Piszesz o produkcji czy o administracji? Bo na produkcji się nie stoi tylko ciężko pracuje. A może ty chciałbyś sobie też postać zamiast popracować, co? Przychodzą do nas różni ludzie,starsi i młodzi. Ci starsi wiedzą jak się pracuje na produkcji. Cóż,w większości ci młodzi główkują co zrobić,żeby zarobić ,ale się nie narobić. Etatowi pracownicy zasuwają więc za taką osobę, a tacy jak ty "palą głupa", że nie wiedzą co mają robić. Na ploty i obgadywanie jak piszesz nie ma po prostu czasu. A ty miałeś czas,żeby siedzieć na stołówce i podsłuchiwać rozmów? Nie wiesz też jakie kto ma wykształcenie,chyba,że sądzisz po sobie. Znasz z Biblii: Żdżbło w oku bliżniego widzisz, a w swoim belki nie zauważasz.Przemyśl to sobie zawsze zanim coś napiszesz na forum,jeśli jesteś taki "inteligentny". Pozdrawiam i zalecam spacer nad morzem.

Aneta

@Stefan z Twojego wpisu wynika, że praca w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. nie satysfakcjonuje Cię wystarczająco. Co jednak Twoim zdaniem może przemawiać za złożeniem cv do tej firmy?

Nikoś

Czy firma Dr. Oetker Polska zatrudnia pracowników również samodzielnie czy tylko przez jakąś agencję?

HELP !!!!!!

Dzień dobry wszystkim, pomóżcie!!!!! Potrzebuję wiedzieć jak wygląda konstrukcja maila w DrOetker- czy to np imie.nazwisko@droetker czy też wygląda inaczej? Ktoś pomoże?

ktoś
@HELP !!!!!!

imie.nazwisko@oetker.com

Lemurek

Pracuję w firmie już kilka lat i nie narzekam. Mam jednak zasadę, że będąc w pracy nie udaję i sądzę, że zwierzchnicy to widzą. Nie narzekam na finanse to też daje do myślenia, prawda? Najgorzej jest z młodymi pracownikami, są od poczatku bardzo roszczeniowi.

łodzianka
@Lemurek

proszę o widełki jaką pensję może otrzymać solidny pracownik z doświadczeniem? jak wygląda podstawa/premia? targety do zrobienia czy fikcja?

Bardzo stabilna i socialna firma. Z firmą Oetker można związać sie na stałe, ze względu na stabilne warunki zatrudnienia, ponadprzeciętne pensje i ogólne ponadprzeciętne warunki zatrudnienia.

Nikusieniek

Witam A jak tam gwiazdunia blond beatricze, jeszcze ja trzymaja

Norbert

Zdania są bardzo podzielone ponieważ niestety nie wszyscy pracują tak jak tego oczekuje firma. Płace wskazują dobrych pracowników i zaczynają się konflikty!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.