Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

Pedro

Witam ,jestem bardzo pozytywnie zaskoczony reakcją na moją reklamacją dotyczącą budyni instant.Nie spodziewałem się tak szybkiego i pozytywnego działania ,które przeprowadził (usunięte przez administratora) z serwisu konsumenta,Wszystko otrzymałem. Dziękuję bardzo. Pełen Szacun. Pozdrawiam Marek Walczak.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Dlaczego miałoby to byc w jakiś sposób rozdzielane? Dostajesz normalnie pensje na czas pod koniec miesiąca. Jeżeli jestes pracownikiem z umowa o pracę to firma przelewa dodatkowe pieniądze na Pracowniczy Program Emerytalny.

Edea

Praca na produkcji w Gdańsku. Proszę podajcie jakie są godziny pracy na produkcji i w jakie dni, czy sobota i niedziela są wolne, i widełki zarobków dla nowego pracownika?

Tobiasz
@Edea

W Gdańsku praca odbywa się na dwie zmiany. Teoretycznie bez weekendów, jednak są takie okresy,że i w sobotę jest praca. Nie mam pojęcia jakie są widełki zarobków, gdyż to nie jest informacja oficjalna, a i pracownicy między sobą się tym nie chwalą. Generalnie warunki pracy są dobre.

Blabla
@Tobiasz

Pracując na tym samym stanowisku w innym mieście zaproponowali mi najniższą krajową.

Weronika
@Blabla

@Blabla A czy oprócz tej najniższej krajowej wchodzą w grę jakieś premie? Ta firma działa od lat więc myśle, że może mieć dużo do zaoferowania przyszłemu pracownikowi. Bedzie mi miło jeśli odpowiesz.

nowy

czy ktoś może podrzucić coś na temat pracy w magazynie w lebczu ; pracownik magazynu - operator wózka co i jak ? z góry dziekuję

@nowy

Muszę Ci powiedzieć, że to świetnie się składa, iż zainteresowałeś się podjęciem pracy w Dr. Oetker Polska na stanowisku magazynowym, bowiem właśnie takiego pracownika tam poszukują. Z ogłoszenia wyczytałam, iż będziesz mógł liczyć na: pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz na pakiet medyczny i socjalny (co jest niezwykle ważne). Odsyłam Cię zatem po więcej szczegółów: https://www.pracuj.pl/praca/operator-urzadzen-produkcji-lebcz-pow-pucki%2Coferta%2C6995722 I co o tym sądzisz? Będziesz aplikował?

nowy
@Beata

Pani Beato. Aplikowałem wysłałem CV końcówka mojego nr tel ... ... 970 . Jakaś sympatyczna Pani do mnie dzwoniła. Będę '' wolny '' od 1 października ( czy to będzie Dr. Oetker jeszcze nie wiem ) aktualnie powtórnie robię kurs na wózki, w połowie września zdaje egzamin UDT. Doświadczenie na wózkach , rydwanach jedno i dwupaletowych, załadunki i rozładunki, kompletacja zamówień. Zajrzałem tu aby zasięgnąć jak najbardziej rzetelnych informacji. Myślę że jest Pani doskonale w temacie. Pozdrawiam.

Aplikowałeś do firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Kajtek

Czy ktoś może mi opisać pracę w Łebczu.

@Kajtek

Czy aplikujesz na jakieś konkretne stanowisko z obecnie wolnych: https://www.oetker.pl/pl-pl/kariera/praca-i-rekrutacja/miedzynarodowa-tablica-ogloszen.html czy może dopiero zbierasz informacje o tym pracodawcy? Czego chciałbyś się dowiedzieć? Zarobki, zaplecze socjalne czy może atmosfera w pracy jest istotna w twoich poszukiwaniach?

Kajtek
@Beata

Zbieram informacje dotyczące jak najbardziej o zarobkach /jeżeli to możliwe/ no i oczywiście atmosfera jaka panuje między pracownikami bo to chyba jest najważniejsze. Nad stanowiskiem jeszcze się nie zastanawiałem. Ale informacja wolnych etatów mile widziana.

@Kajtek

Zarówno zarobki, jak i atmosfera w pracy są bez wątpienia kwestiami priorytetowymi. Dlatego trzymam kciuki za to, by jakiś pracownik Dr. Oetker Polska szybko przekazał Ci takie informacje. Widziałam, że firma szuka aktualnie (między innymi) Operatora urządzeń produkcji: https://pracodawcy.pracuj.pl/dr-oetker-polska-sp-z-o-o,8780 Może takie stanowisko by Ci odpowiadało?

Mkkf

Witam. Czy orientuje się ktoś jak to jest z pracą przez agencje w dr oetker w Płocku. Praca na noce przy sprzątaniu? Czy jest szansa przejść bezpośrednio pod firmę? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi

Aneta

Wiele osób tutaj wspomina o zakładzie w Łebczu, a jak jest w samym Gdańsku? Czy tam także potrzebni są nowi pracownicy? Jakie warunki tam panują? @asda, rozumiem, że praca jest dość wymagająca, czy mimo to atmosfera jest przyjazna? Jest jakieś stanowisko, które szczególnie polecasz?

@Aneta

To co piszą te osoby jest o Gdańsku a nie o Łebczu .

Beata

Owszem - jest to wątek dotyczący oddziału Dr. Oetker Polska Spółka, który jest zlokalizowany właśnie w Gdańsku. Jednak jakiś czas temu zdarzały się tu wpisy odnoszące się do oddziału firmy w Łebczu i stąd zapewne taki komentarz. Ale skupmy się już na nieco istotniejszych rzeczach. Zacznijmy może od wyjaśnienia, czy jesteś pracownikiem Dr. Oetker Polska Spółka?

Z branży.

Panowie operatorzy maszyn.Galareta w Waszym wykonaniu to nie powiem dno ale tak nie powinno być.Dziubek na zgrzewie dolnym.Masakra.Mniejsza z tym.Polecam teflon.

Domel

Witam . Czy znajduję się tutaj osoba ,która pracuje Dr. Oetker (Berlin)?? Bo mam parę pytań :)

@Domel

Nie ma Dr. Oetker Berlin

Beata

Fajnie, że dołączyłeś się do dyskusji o pracodawcy, jakim jest Dr. Oetker Polska. Na pewno dysponujesz sporą wiedzą na jego temat, dlatego uważam, że powinieneś się nią podzielić z innymi użytkownikami forum. Firma ta ma już tak długoletnią tradycję, iż z całą pewnością warto rozpocząć w niej prace. Dlatego chciałam Cię zapytać, czy osoby bez żadnego doświadczenia zawodowego w tej branży, mają szansę na przejście przez wszystkie etapy rekrutacji z powodzeniem?

Viola

Ma. Zła opinie ponieważ nie słusznie zostałam zwolniona dziewczyna mnie pobiła i groziła na zakładzie ja nic nie zrobiłam za to beda mieli ie przyjemności i grube pieniad,e mi płacili za odszkodowanie dr.oetker

Grzegorz
@Viola

Jak długo pracowałaś w firmie Dr. Oetker Polska? Możesz przybliżyć, jak wyglądała cała sytuacja, o której wspomniałaś? Próbowałaś może wyjaśnić pracodawcy całą sytuację, w której brałaś udział? Takie bójki w zakładzie pracy nie powinny się zdarzać, dlatego ciekawi mnie co było powodem, że w tym przypadku takie coś miało miejsce.

Viola

Nie słusznie zostałam zwolniona z pracy (usunięte przez administratora) na zakładzie zaklad nie zareagował beda mieli nie przyjemności za to

Handlowiec

Witam serdecznie, mam pytanie do kogoś z działu hr: czy ukazanie się ogłoszenia do działu handlowego zawsze jest jednoznaczne z rozpoczęciem rekrutacji? W jakim czasie od zakończenia emisji ogłoszenia firma zaczyna analizować nadesłane cv? W jakim czasie od końca emisji ogłoszenia prowadzone są rozmowy kwalifikacyjne ? Chodzi o uśredniony czas

Zainteresowany PH

Witam, orientuje się ktoś takie warunki pracy dla przedstawicieli handlowych? Jakie benefity, jakie auto no i najważniejsze na jakie wynagrodzenie można mniej więcej liczyć? Z góry wielkie dzięki z informacje.

Sopociak

W dniu dzisiejszym moja narzeczona rozpoczęła pracę, bardzo dobrze sobie radziła więc przenośniki ja po stanowiskach. Gdy stara pracownica zobaczyła jak jej dobrze idzie i zaczęła ja drażnić i za czepiać w końcu żucila w nią naklejki w twarz ona nie wytrzymała i podeszła do niej i ja szturchnela a ona w odwecie zaatakowała ja i zaczęła się bujka

@Sopociak

To, co opisujesz, wydaje się bardzo nieprawdopodobne. Jeżeli faktycznie doszło do jakiegoś konfliktu, powinno to zostać wyjaśnione z kierownictwem, nie sądzisz? Twoje informacje są z "drugiej ręki", może zachęcisz do aktywności w wątku osobę pracującą w Dr. Oetker, od której zasłyszałaś te wiadomości? Chętnie poznamy szczegóły dotyczące aktualnych warunków pracy.

Fuck11

Jestescie jedna wielka (usunięte przez administratora) tak wam powiem. Kupilem ta pseudo pizze na wieczor zeby zjesc z dziewczyna. Ciasto jak na paczki wysokie 2/3calosci skladniki jak na lekarstwo. Nawet po dodaniu swoich produktow ciezko to wyprowadzic do smaku. Sugestia w niemczech najtansza pizza z lidl jest lepsza niz to (usunięte przez administratora) wasze

Aleksandra01

Witam, czy ktoś z Państwa wie w jaki sposób złożyć CV na stanowiska administracyjne oraz jak przebiega rekrutacja w zakładzie w Łebczu ? Od dłuższego czasu nigdzie nie ma ogłoszeń o pracę na te stanowiska. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Normaaaa
@Aleksandra01

Masz znajomosci , rodzine, przyjaciela , kogoś kto może cię wepchnąć na stanowiska operatora ? - msz wtedy zapewniona prace Na układy i układziki nie ma rady niestety

Czekoladowy

Pani Irenka!!!!! Może czas byłby najwyższy zrobić z nią porządek? Ta kobieta to uosobienie chamstwa i braku wiedzy o kulturze osobistej. Traktuje ludzi jak bydło.

@Czekoladowy

Jeśli masz zastrzeżenia co do zachowania konkretnych pracowników, może warto poruszyć tę kwestię z kierownictwem? Rozumiem, że działania tej osoby są dla Ciebie największą wadą zatrudnienia w firmie? Jak oceniasz aspekty takie jak atmosfera i wysokość wynagrodzenia?

Witam. Jestem bardzo zainteresowany w firmie Dr.Oetker - Płock. Jaki system do pracy? Pozdrawiam

Aneta

@Anonim Gal, z forum mogą zostać usunięte tylko te opinie, które są niezgodne z regulaminem. Warto zapoznać się z jego treścią. Napisz proszę, co dokładnie wchodzi w skład pakietu socjalnego, czy są jakieś bony na święta, wczasy pod gruszą? Dlaczego uważasz, że w Dr. Oetker nic się nie zmieni, i co właściwie według Ciebie powinno? Proszę Cię o bardziej szczegółowe informacje, by móc lepiej poznać firmę.

Anonim Gal

Witam. Firma stabilna, wiec pensję wypłacane są na czas. Socjal ok, wszystko co oferuje się teraz na rynku mają, ale struktura mocno skostniała. Na zmiany podejścia, które są mocno zacofanie nie ma szans. Klapki na oczach ma większość. Praca dla ludzi o dużej odporności na brak logiki. Dla takich jest duże prawdopodobieństwo dotrwania do emerytury. Opinie niekorzystnie wpływające na wizerunek, są usuwane, a szkoda, bo ludzie mają prawo poczytać je, wypośrodkować i wyciągnąć własne wnioski.

Zorro
@Anonim Gal

Bardzo trafny wpis. firma ma potencjał, ale nie ma gospodarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.