Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

SUPER EKSTRA PAKOWACZ

Na produkcji placa do 10 kazdego miesiaca. Chyba ze kalendarz inaczej wypada to wczesniej. Nigdy nie bylo tak ze kasa przyszla za pozno. Nadgodziny o ile jakies sa wyplacane w systemie 50/50. Podstawa godzinowa teraz a dodatek za nadgodziny w kwartalnym rozliczeniu.

Marcela
@SUPER EKSTRA PAKOWACZ

O to fajnie, że jest dodatek do nadgodzin. A coś jeszcze w rozliczeniu kwartalnym wpada? Np premie dla zasłużonych pracowników? A jak ktoś nie chce pieniędzy na konto to można w gotówce?

Bożena

Zastanawiam się czy aplikować na Młodszego Analityka Sprzedaży, ale mam kilka pytań. Jakich widełek płacowych mogę sie spodziewać, bo w ofercie ich nie ma? I czy atmosfera w zespole jest w porządku? Podobno pracujecie hybrydowo, ale z przewagą pracy w biurze czy w domu?

Obudz sie
@Bożena

No jakich - jak nie pisza to najnizszych. I tak tez sie zaczyna od poczatku na wiekszosci stanowisk tutaj.

Zastanawiam się nad pracą w ochronie środowiska, coś możecie napisać o tym dziale/stanowisku?

Weronika

Hej, a jakie konkretnie stanowisko pracy? Akurat nie widziałam takiej oferty, a w sumie poczytałabym sobie o tego rodzaju pracy. Choć nie wiem, czy się nadaję. Ciekawe, czy wymagają tytułu inżyniera na taką pozycję?

Lutra

Byłam pakowaczką przez 2 lata jeśli ktoś nie umie szybko robić niech nie podejmuje pracy bo inaczej nie będziecie nadarzac jeżeli nie jesteś szybki lub zwinny brygadzistka cię zje jak budyń Mimo wszystko dobrze wspominam ten czas :)

Aplikowałeś do firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Piotr B.

Witam. Bardzo dziękuję wszystkim za wpisy o pracodawcy i pracy w firmie Dr.Oetker. Mimo usilnych starań administratora który usuwa niewygodne posty dla pracodawcy cieszę się że ktoś czyta obserwuje i opisuje swoje doświadczenia w pracy w firmie Dr.Oetker. Każdy wpis drąży BETON w zatwardziałych strukturach kierownictwa firmy. Koleżanki i Koledzy proszę piszcie dalej o swoich doświadczeniach i opisujcie pracę w firmie Dr.Oetker. W jedności siła dla przyszłych pracowników niech to forum będzie drogowskazem do jakiej firmy aplikują. Po tylu latach kusi mnie jeszcze opisanie jak wyglądały spotkania firmowe i co tam wyrabiał zwolniony zasłużony (usunięte przez administratora). Jeżeli osoby czytające mają ochotę na ciekawe opisy proszę o komentarz. Cieszę się że trochę ludzi podzieliło się swoimi doświadczeniami -brawo :):) Pozdrawiam Piotr B

@Piotr B.

Piotr B interesujący wpis . Zwolniony zasłużony A.O szkoda ,że nie pociągnie za sobą świetnej mentorki jego zachowań starszej Pani M.K , która również miała ciekawe wystąpienia na spotkaniach firmowych . ( Wino ciągle jej jeszcze szumi ) Zachowania tych osób zupełnie odbiegały od standardów jakie dotyczą etyki zawodowej i nie tylko .

@Piotr B.

Generalnie bardzo fajna firma. Szkoda jedynie, że z tak zepsutą i toksyczną grupą menagerską zwłaszcza tą wyższego stopnia.

Zla
@Piotr B.

Mobbing mobing i jeszcze raz mobing..lebcz warto sprawdzić co tam się dzieje...a zwłaszcza agencja to na nich najwięcej zarabiacie ...

Firma, porażka…widzę że przez lata się nic nie zmieniło. Gdyby nie Logo to jednego kisiela by nie sprzedali. Towarzystwo ledwo wie ile jest 2+2 a cały dzień spędzają na pogawędkach i kosmicznych rozmyślaniach komu i jak wejść w (usunięte przez administratora) żeby cos z tego mieć + podejście z góry „nie moje, co mnie to… ważne żeby pensja się zgadzała ..”. Nie wiem komu to odpowiada ale może ktoś się znajdzie żeby zasilić szeregi tej firmy :-)

Zofia
@były pracownik

Zastanawiam się, o jakim dziale piszesz? Jak się czyta te wpisy, to trudno jest zrozumieć, czy mowa o produkcji, o administracji, handlu/sprzedaży. Tak w ogóle, to nie widać żadnych ogłoszeń o pracę (oprócz na produkcję za 2.250 brutto, chyba stare?), czyli się trzymają aktualni pracownicy twardo.

Barbara

dobry wieczór chciałabym się poskarżyć że w opakowaniu pierników jest foremka smoka co nie ma żadnego nawiązania do świąt nie polecam dobranoc

Akartuska

Co prawda nie wypowiem się jako pracownik dr Oetkera, ale jakiś czas temu byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko administracyjne w Gdańsku i muszę przyznać, że wyszłam z niej pozytywnie zaskoczona z myślą "fajnie było by tu pracować". Pracy co prawda nie dostałam, ale feedback tak :) Pozdrawiam

Maria
@Akartuska

A po czym stwierdziłaś po tej rozmowie, że faktycznie miło by było u nich pracować? Takie dobre warunki przedstawiają? Opowiesz o tej rozmowie jak przebiegała, jakie pytania padają ze strony rekruterów?

akartuska
@Akartuska

Powiem tak, widać, że osoby które mnie rekrutowały lubią swoją pracę i firmę w której pracują. Spotkanie odbyło się osobiście i trwało ok. godzinę, w tym ok 15/20 min na zrobienie zadania Excel. Co do warunków, jak dla mnie atrakcyjne i dające pole do rozwoju, ale to moja opinia :) Pytania były sensowne, dotyczące doświadczenia i preferencji, czego nie lubisz w pracy, dlaczego zmieniasz obecną firmę, jaki Twoim zdaniem powinien być przełożony itp.

Agata
@akartuska

A jak wyglądał feedback po rozmowie? Po prostu dali info, że zatrudniają kogoś innego czy szczegółowo podali dlaczego Cię nie wybrali?

Ja.

Nie polecam budyni przepis nie zgodny z prawdą zamiast budyniu wyszła mi woda z proszkiem nie kupujcie zmarnujecie pieniądze kupując to

@Ja.

Ale chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że kuchenkę trzeba włączyć i dopiero wtedy zagotować? W razie czego na youtubie są filmiki jak zrobić, może spróbujesz jeszcze raz i wrócisz z feedbackiem? ;p

Ahoj.
@Ja.

Kupuję dużo o przeróżnych smakach i jeszcze nie trafiłam na wodę z proszkiem.

Jak długo trwa proces awansu w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Koleżanka

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na ten temat. Wszystko zależy od stanowiska. Czasem można bardzo szybko awansować, a czasem praktycznie wcale lub tylko tytuł się zmienia- jeśli cały czas ma się taki sam zakres obowiązków. Ale to już przy rekrutacji wiedzieć można.

Odpowiedź

Hahaha taki proces nie istnieje :)

Agata
@Koleżanka

a wiesz, czy jak jest jakiś wakat to firma preferuje wówczas właśnie awanse wewnętrzne, czy jednak stawia wtedy na rekrutacje zewnętrzne?

Beata
@Koleżanka

A czy są jakieś wytyczne, które mogą pomóc w awansie?:)

WR
@Koleżanka

Mam pytanie. Jak pracuje się na mieszalni w Gd?

@WR

Z konkurencji uciekasz? Gorzej płacą? ;)

Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. To zależy od działu i wykonywanych obowiązków. Czasem można awansować szybko, czasem nie dzieje się to latami. Ale będąc na danym stanowisku - wiesz, jakie są Twoje szanse na awans :-)

Baśka
@WR

praca jak praca. Nie narzekamy :-)

@pracownik

Ile wynosi tutaj średni staż pracy?

@Baśka

O no to już dobrze się zapowiada. A jak obowiązki i relacje z przełożonymi? Bo raczej ze współpracownikami to wszystko ok jest?

Czy w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tak - są dodatkowe nagrody oraz regularne premie - dla wszystkich pracowników. To duży plus tej firmy.

@pracownik

Jakie regularne premie dla wszystkich pracowników bo to jest bardzo ciekawe .

Pracownik2

a choćby takie jak 13. pensja czy premia świąteczna.

Zla
@pracownik

Nie ma dla wszystkich....bo jest agencją a pracownicy z agencji nie dostają ..moja się pani z prawdą kierunkowskaz proszę włączyć

Kandydat.

Witam. Czy warto ubiegać się o stanowisko przedstawiciela na sieci? Ktoś ma jakieś doświadczenia? :)

Bubble Evolution

Robi 1/15 na rankedzie nie polecam

@Bubble Evolution

To trochę nie za mało? Co to za ranked?

Kupiłam kisiel w kubku leśne owoce wlałam wodę i wsypałam ten kisiel wymieszałam zabieram się do jedzenia biorę na łyżkę patrzę a tam zgniły owoc????

Dzień dobry, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, zachęcamy do kontaktu z naszym Serwisem Konsumenta

Hans

Świat zwariował "króliczek" dyrektorem handlowym. Jak widać "ciężka" praca przynosi efekty :) powodzenia

M
@Hans

Kto to jest "króliczek"? ????

Hans
@M

Łącz fakty, użyj wyobraźni a jak to nie pomoże to znaczy, że się nie nadajesz :) ile masz KPI tak na marginesie i dlaczego tak mało? :)

@Hans

No padłem. Jednego posunęli (usunięte przez administratora) to następny, chyba z jeszcze gorszą kulturą, przejął pałeczkę. Pamiętajcie, że karma wraca!

M
@Hans

Widzę, że zatrudniają teraz ludzi, którzy nie umieją kulturalnie odpowiedzieć na proste pytanie. Słabo. Spędziłem w firmie kilkanaście lat i nie wiedziałem, że osoba o której mowa ma taką ksywkę. Nie wiedzą o tym moi starzy kumple pracujący caly czas w Dr. Oetker, z którymi utrzymuję kontakt. Przy okazji pozdrawiam GTW :) A B zapracował na ten awans. Spodziewałem się tego. Wracaj do swoich kipiajów. Pozdrawiam

N
@M

@M widzisz nie wiedzą twoich starzy kumple bo pewnie nie upijają się tak na imprezach firmowych ,że nie panują nad swoim zachowaniem. A tu taki B raz upije się i wpadnie swoim ryjkiem w śnieg a raz przebierze się za Króliczka Pajaca . Czy zapracował sobie na awans ..hm pewnie tak bo nikt z jego zespołu tak skutecznie nie donosił Pani M , która to również pokazała wielokrotnie klasę na spotkaniach firmowych . Pozdrawiam

Łucja

Hańba! Segragacja w miejscu pracy. Waszą firmę pozwam do odpowiednich organów. Premie tylko dla naiwnych, którzy wierzą w ten cyrk, który już trwa dwa lata. Nie liczy się Twoja praca tylko jak bardzo posłuszny jesteś! Wstyd! Spotkamy się w sądzie :) NIE POLECAM NIKOMU.

@Łucja

I pomyśleć, że z 15 lat temu to była taka fajna firma, smutek czytać! Góra Sprzedaży na czele z KAMami i Króliczkiem powinna mieć trochę przyzwoitości i sama odejść.

Ryszard

Nie można porównywać firmy sprzed 15 lat z obecną sytuacją. Szkoda tylko że się nie poprawiło, a pogorszyło. Uważasz, że to przez atmosferę i konflikty pracowników?

@Łucja

Praca jak każda inna ale atmosfera i ludzie pracujący tam .. masakra (usunięte przez administratora)

Niezdecydowana

Hey. Moze mi ktos podpowiedziec jakie sa warunki pracy na stanowisku pakowacz w gdansku i czy jest opcja awansu na operatora? Jaka panuje atmosfera i jakie sa benefity i social np ppe czy zfśs? Multisport paczki swiateczke itp?? Widzialam ogloszenia ze sa wolne wakaty i rozwazam zlozenie papierow co mysliscie? Nie pytam o wynagrodzenie ;)

Krzysiek

Odchodzę 13.04 na emeryture pomostowa.Moge tylko powiedzieć, że cały dział logistyki w Lebczu to wspaniali ludzie.Zmiana Łukasz K.super ,kierownik Krzysiek G bardzo dobry czlowiek,dziewczyny z biura wspaniałe i bardzo urocze .Gdybym nie miał szansy na szybsze odejście na pomostowke tej ekipy na pewno bym nie opuścił, kto tu trafi i będzie chciał dobrze pracowac tego nigdy nie pozaluje.Dziekuje wszystkim raz jeszcze jesteście wspaniali ,łezka w oku się kręci.-Krzysiek K

kandydatka
@Krzysiek

Dzień dobry, Czy w najbliższym czasie szykują się jakieś nowe miejsca pracy w dziale logistyki? Spedycja, transport, import, export. Posiadam doświadczenie. z góry dziękuję za odpowiedź! :)

@kandydatka

Dzień dobry. Wszystkie nasze ogłoszenia na bieżąco pojawiają się na: pracuj.pl, OLX praca oraz na naszym profilu na LinkedIn

Fajna pl

Chciałam zrobić babeczki i wyszło za mało ciasta i nie takie jak miało być nie polecam Pozdrawiam z rodzinką

@Fajna pl

Dzień dobry. W celu wyjaśnienia sytuacji zachęcamy Panią do kontaktu z naszym Serwisem Konsumenta poprzez adres e-mail: serwis@oetker.pl lub infolinię 585 111 001* (*Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godz. 10-18 oraz w niedzielę w godz. 10-13. Koszt połączenia zgodnie z cennikiem Operatora.)

brocia

kasza manna nie robi sie. probowalam zrobic 3 razy i byka woda… sama woda… zenada ps nie pozdrawiam zal pl

@brocia

Dzień dobry. W celu wyjaśnienia opisanej sytuacji zachęcamy do kontaktu z naszym Serwisem Konsumenta poprzez wiadomość e-mail: serwis@oetker.pl lub infolinię: 585 111 001 (*Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godz. 10-18 oraz w niedzielę w godz. 10-13. Koszt połączenia zgodnie z cennikiem Operatora.)

Wojciech Nowakowski

Firma produkującą budynie i kisiele, które przygotowane zgodnie z instrukcją, mają nierozpuszczone kluchy, nie jest fajna.

@Wojciech Nowakowski

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu z naszym Serwisem Konsumenta (serwis@oetker.pl) w celu wyjaśnienia opisanej sytuacji. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.