Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

Mr X

Szczerze nie polecam pracy jako PH. Firma dbająca o pracownika, produkty samograje, jednak kadra managerska na najniższym poziomie z jaką dotychczas miałem okazję pracować. Auta średnie - goła Astra kombi, a zarobki adekwatne do wkładu w pracę. Jednak system na jakim się pracuje to już przegięcie- na każdej wizycie szczegółowe liczenie wszystkiego na półce a po twojej wizycie wpadnie twoj RKS i tą samą ankietę jedzie... a jeżeli w między czasie przyjdzie klient i coś kupi to oczywiscie niezgodność i niepoprawność ankiety... dno.

Krzysiek

Aplikuj a nie pozalujesz

ANONIM

Dzień dobry, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w dziale logistyki/import/export w Łebczu? Jak warunki, płaca, atmosfera? dziękuję

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

jak już uda Ci się jakimś cudem awansować to będziesz musiał współpracować i uznawać wyższość KAMów, którzy skrupulatnie wspinają się po szczeblach kariery a ich pozycja jest niepodważalna tak samo jak "zasługi". TOWARZYSTOWO WZAJEMNEJ ADORACJI !!!!

Aplikowałeś do firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Administrator powinien sam pisać opinię po co je cenzurować? Z mojej opinii powycinane 3/4 treści. Pan A. niech szybko znajdzie pracę i życzę mu takiego przełożonego jakim sam był.

Widzę że niewygodne wpisy dla Oetkera sa kasowane. Myślałem że to metody PiSu a jednak praktyki ogólnie stosowane. Powtórzę, dyrektor ostanio zwolniony popierany przez górę zrobił dużo krzywdy w atmosferze w firmie.

(usunięte przez administratora) mój ulubieńcu pozdrawiam Cię z Płocka ????????????. Trzymam kciuki żebyś znalazł szybko pracę i żeby ktoś Cię traktował jak Ty ludzi. Firma fajna, produkty dobre, region centrum za czasów (usunięte przez administratora) super tylko (usunięte przez administratora)lisek wszystko psuł a że miałem go gdzieś to czas wspominam pozytywnie????

Szczery

Zastanawiająca jest idea tego forum. Pracownicy komentują, używają merytorycznych argumentów a Admin skrupulatnie usuwa ich wpisy. Prawda jest czasami bolesna ale warto się z nią z zmierzyć. Napiszę więc bezimiennie i najbardziej ogólnikowo jak tylko potrafię bo boje się o zdrowie dotkniętych. Niekompetencja i zamiatanie pod dywan tak się tworzy klub wzajemnej adoracji. Później wielkie oczy jak to możliwe, że ten czy tamta zrobili coś takiego a ja biedna nie wiedziałam. Lecicie na stałym schemacie, jak ktoś jest niewygodny i ma więcej do powiedzenia to pokazujecie mu drzwi i mówicie, że nie wytrzymał presji. Z ludźmi się rozmawia, handlowców motywuje a nie karze i usuwa jak prezes popularnej partii...

Piotr B.

Witam. Umieściłem pierwszy wpis z nadzieją że coś się zmieniło i firma Dr.Oetker zmienia się na firmę przyjazną i dbającą o pracowników. Błąd Administrator usunął wpisy które nie pasują Dyrekcji. Szkoda prawda boli i trudno przyznać się do błędów popełnionych przez pupilków na wysokich stanowiskach. Koledzy i Koleżanki którzy pracowali w tej firmie w kanale nowoczesnym i tradycyjnym proszę opiszcie swoje doświadczenia i problemy niech osoby chętne do podjęcia pracy zobaczą jaka jest prawda i co ich czeka i na co mają zwracać uwagę aspirując do grona pracowników firmy. Ja z nimi wygrałem na drodze sądowej w każdej instancji -nie było łatwo i przypłaciłem to zdrowiem Dlatego napiszę to jeszcze raz. CIESZĘ SIĘ ŻE (usunięte przez administratora)JUŻ NIE MA :):) a reszta KAM i Dyrektorów niech wyciągnie lekcje. Pozdrawiam Pozdrawiam

piotr

Witam, aktualnie firma prowadzi nabór na stanowisko technologa w Gdańsku. czy ktoś wie jakie wynagrodzenie jest przewidziane dla takiej osoby? Chętnie bym przystąpił do konkursu ale nie ukrywam, że przechodząc proces rekrutacyjny dla mniejszej lub podobnej stawki niż mam teraz nie brzmi zachęcająco. czy jest jakaś możliwość rozwoju, awansu?

Weronika
@piotr

Niestety nie wiem, myślę że warto skontaktować się z firmą lub po prostu wziąć udział w rekrutacji. Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. to znana i renomowana firma, miejmy nadzieję, że warunki spełnią twoje oczekiwania. Skąd dowiedziałeś się o naborze na to stanowisko pracy?

Xyz
@piotr

Znów pojawiło się ogłoszenie na to stanowisko. Zastanawiam się nad aplikacją. Podpowiecie jaka panuję atmosfera i jak wygląda wdrożenie?

ona
@piotr

bardzo źle mają ludzi nowych za nic!! gonią i wyzywają jak nie umiesz czegoś pierwszego dnia i niejesteś szybki i cię zgnoją na każdym kroku są przemądrzali. Starsi pracownicy co siedzą (usunięte przez administratora) od ponad 20 lat to mają widocznie coś do powoedzenia u kierownictwa i jak nienadąrzasz to cię poprostu wywalają bez tłumaczenia!!

nowy pracownik

Chciałbym spytać jak jest w Gdansku na lini produkcyjnej, pakowacz.

Pakowacz
@nowy pracownik

Cisna mocna na norme - jeden drugiego malo nie zeżre na tej linii - nie polecam - operatorzy maszyn nie maja czasem pojecia i robia pakowaczom pod gorke przez zle ustawienie maszyn

ona
@nowy pracownik

Ciekawa

Witam mam pytanie odnośnie wypłat..czy w obecnym czasie miesiące wrzesień-pazdziernik 2019 firma zatrudniła jakaś nowa formę do naliczania wypłat pracownikom?czy zdarzyło się iż wypłaty w tych miesiącach były nie w terminie tj do 10 dnia każdego miesiąca ?

Mobil T
@Ciekawa

Wypłaty są zawsze na czas i NIGDY nie ma i nie było opóźnień

Zool

Wyzyskiwacze . Tam pracują. całe rodziny wiec jak nie jesteś z klanu to wiec wont albo szczota

Magazyn
@Zool

(usunięte przez administratora) zwalniają poprzezredukcje etatów odrazu jak coś masz do powiedzenia przez tosamo nieszedl bym tam do pracy nigdy

Mobil T
@Zool

Bzdura. Fakt, że pracują w Dr.Oetker członkowie rodzin świadczy o tym, że warto pracować w tej Firmie. Staże pracy po 20, 30 lat w Dr.Oetker są normalne i częste - pracownikom nie spieszy się do szukania innej pracy i nie widzą takiej potrzeby

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Pakowacz

kiedys to byla jedna zgrana druzyna - teraz kazdy ciagnie w swoja strone - wyscig szczurow i cisnienie na wyrobienie normy

Misia

Witam, chciałabym dowiedzieć się jak wygląda praca na produkcji w Łebczu? Czy oprócz pensji są jakieś dodatki? premie? Ile wynosi pensja? Czy jest to najniższa krajowa? Czy pensja jest większa? Proszę o opinię pracowników którzy pracują na produkcji w Łebczu. Jaka jest tam atmosfera i jak wygląda praca.

Czy ktoś wie moze jak wyglada kwestia wynagrodzenia na stanowisku biurowym analityka sprzedaży. Jak atmosfera w biurze

Xy

Napisze ktoś jak wygląda praca na stanowisku pH ds. Sieci w tej firmie? Na jakie warunki można liczyć? Podstawa? Premia? Flota i czy po opłacie można korzystać ?

Ryszard
@Xy

Firma ma obecnie sporo ofert rekrutacyjnych miedzy innymi szuka przedstawiciela handlowego. Nie znam wysokości pensji, ale do postawy wynagrodzenia można starać się o premię miesięczną i kwartalną. Do tego sporo benefitów. Napisz jeżeli złożysz CV i zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną.

Akj

Uważajcie jak na PH chcecie.... Ostro jada po Przedstawicielach.... Znwou szukaja do Sieci.... Ponoc zobaczyć tam 4 z przodu bez nadgodzin to ciężko

Witam . Chciałabym zacząć pracę na stanowisku pakowacz lub linia produkcyjna. Jakie są warunki pracy ? Jakie badania trzeba wykonać. Czy na te stanowiska jest zapotrzebowanie . Proszę o odpowiedź. Zakład Lebcz

xyz

hej szukaja do Sieci DIY u Dr. Oetker na 2 lokalizacje Szczecin i Zielona Góra? Ktos powie Coś o warunkach współpracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.